Top Channel Albania

Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

video

Komente

 1. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  7 orë më parë

  Presin femren me injorante

 2. Eni Shabani

  Eni Shabani

  7 orë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 3. Eni Shabani

  Eni Shabani

  7 orë më parë

  Uaaaa ua,pupel more pupel si tullumbac me helium uuuu ku paskam qene

 4. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  7 orë më parë

  Kjo antonela e hurit dhe I litarit I fut duart cep me cep te meshkujt

 5. anxhela ago

  anxhela ago

  7 orë më parë

  12:10 poe jane 3 goca more Andi . Apo harrove qe Sindi skishte hyre ende 😆

 6. Hekuran Suci

  Hekuran Suci

  7 orë më parë

  Ti e meriton postin e shefit te ekzekutivit ne Shqiperi.

 7. Robert Bogdani

  Robert Bogdani

  7 orë më parë

  Gjynaf nuk paske qen burre paske qen nje cop mish me sy asaj I more jeten pa shkak o cte them

 8. Barjam Xhafa

  Barjam Xhafa

  8 orë më parë

  Beni dozen 4 obudallenje ke mashtroni ka budallenje mashtrusa mashtusa turp turp jepini dollaret bill gejs

 9. Eni Shabani

  Eni Shabani

  8 orë më parë

  Shef kola :un thash se kishe ven tubin po ti paske ven zorren, ti me paske miel🤣🤣🤣🤣🤣

 10. Fredi Mocka

  Fredi Mocka

  8 orë më parë

  Le ta vendosë, apo nuk ia mban.

 11. Selim Ugzmaili

  Selim Ugzmaili

  8 orë më parë

  U mblodhen kta 3 kriminelat e Krimishengenit te hapur

 12. M M

  M M

  8 orë më parë

  pse Po rreni kit kerkushe nuke thote gje nga media gjermane mes shpallni lajme tè rrena

 13. PRO CD

  PRO CD

  8 orë më parë

  ahahhahaha

 14. martin martini

  martin martini

  8 orë më parë

  Po mor po, nuk e paska dijt Hajredin pasha se do punonte te shpit e barit!!🤢 Te paguash 25mije sterlina,per te shkuar ne Angli!, me pune te ndershme te duhet nja 3vjet ti shlyesh ato leke., Me ate shifer nuk shkon njeri ne Angli per te lare pjata.

 15. Xhiljola Shala

  Xhiljola Shala

  8 orë më parë

  😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 16. Selim Ugzmaili

  Selim Ugzmaili

  8 orë më parë

  125 shtete me leviz Shqiperia lirshum i kan nga PD e Sali Berishes Kryminister Ndersa 2 shtete me leviz lirshum Maqedoni Serbi E keni nga Edi Rama 125 te Salihut E 2 te Edi Rames 127 mund te leviz Shqiperia lirshum

 17. Hekuran Suci

  Hekuran Suci

  8 orë më parë

  I nderuar Professor kabo ti je nje vlere shum e madhe Akademiker dhe intelektuale ju pershendes.

 18. Ani Cani

  Ani Cani

  8 orë më parë

  O zot

 19. roberto

  roberto

  8 orë më parë

  Esht e vjeter kjo genjeshter por gjej noi tj ndroje genjeshtren se nuk i ha me anglezi kto !

 20. albion rovers

  albion rovers

  8 orë më parë

  Me mire ne atdhe dhe ti heqin shamite se tu shqyejne breket arabet

 21. Dhimitra Ano

  Dhimitra Ano

  8 orë më parë

  DAle dale ku e kan akoma Do ti paguajn shtrenjt te gjithe Ky person qe vdiq esht martir i demokracis Burg varje per keta kriminel

 22. Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  8 orë më parë

  Burg vetem burg Per te dyja edhe per te ëmen edhe per mjeken budallicat ptuuuuuu mos pafshi dite me sy rrace e flliqt

 23. Bleee H

  Bleee H

  8 orë më parë

  Ore, me ket treg tperbashket zoti rama ju ka thyer kembet shqiperis dhe krejt shqiptarve kudo qejane. Ne vend se ta izolojn serbin zoteriu ja jep mundesin per te qen ne krye te tabele prap serbin. Si tmos kish ndollur asgje.

 24. Lyrics From Me

  Lyrics From Me

  8 orë më parë

  E cfare do te mesojme ne per 2 jave kur nuk kemi mesuar asgje gjithe vitin... me shume "online" se sa ne shkolle😏 Edhe online qe ishim mesim nuk benim fare sepse pertonin mesueset A pika qe su bie me perseritjet tuaja

 25. Ismail Shibani

  Ismail Shibani

  8 orë më parë

  Bravo ju qoft kjo protest eshte shume me vend. Kosova problemin me te madh e ka tash prej shqipris jo veq shteti qe eshte ne krah te serbis po edhe nji pjes e madhe e popullit po e perkrahin edi ramen

 26. Milaim Rugovaj

  Milaim Rugovaj

  8 orë më parë

  Vazhdojn pollavrat e Vuqiqit me popull te vet se i ka cof morri spo din kur me ja bèr varrimin se nuk po ja nxan arkivoli.

 27. Marjeta Broshka

  Marjeta Broshka

  8 orë më parë

  🤣🤣🤣

 28. nasko Nasko

  nasko Nasko

  8 orë më parë

  Rama ka harruar qe vuqiqi ishte nxens i miloshit

 29. Selman Kadra

  Selman Kadra

  8 orë më parë

  Qa i duhen kto kaka trojeve te Gjergj Kastrijotit ikini muta rrini atje mos na bini terrorista nga sirija fundrrina na pordhoset emrin e shqipris

 30. IX OX

  IX OX

  8 orë më parë

  Protesta të pa shmsngura per rrezimun e kushtetueses...është skandal ç'far ka ndodhur dhe toleranca që po vazhdon dhe tregon drejtësia në Shqipëri me politikanët dhe oligarkët e krimit dhe të korrupsjonit

 31. anxhela love

  anxhela love

  8 orë më parë

  😗😗

 32. Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  8 orë më parë

  Ne shqiptaret injorancen e perdorim per zgjuaresi ,dhe si ka mundesi qe injoranti i di te gjitha

 33. Ben Web

  Ben Web

  8 orë më parë

  Mbrojtja eshte Amerikane, se me Ngjala nuk mund te mbrohesh se te rreshqasin kot me kot.

 34. Drita Toska

  Drita Toska

  8 orë më parë

  Oj shqipe po ti flet kot moj leri te flasin te tjeter te mendimin e tyre po me Mevlanin pse flet pa edukat sepse Mevlani esht shum edukuarbravoo Mevlan mos jep përgjigje shqipes s'ja vlen

 35. Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  8 orë më parë

  Irani ska buke te haje , Ban si gjel jevgu , Israelin e mbron gjith bota

 36. martin martini

  martin martini

  8 orë më parë

  Na plasi raku.

 37. Tik Tak

  Tik Tak

  8 orë më parë

  Mjer shqiperia qe renkon

 38. Lucky S

  Lucky S

  8 orë më parë

  Banakieri🥴🥴🥴🥴

 39. Shkëdije Bytyqi.B

  Shkëdije Bytyqi.B

  8 orë më parë

  Ngushllime familjes . ishallah do gezoheni prap 🙏

 40. kevin reno

  kevin reno

  8 orë më parë

  A fiket zjarri me gjethe pemesh? Shtet leshi qe nuk ka as zjarrfikse ,dhe ato 2 cope qe ka I moren dhurate nga BE ja ,nuk fiket zjarri me bidena me uje ,po blini pajisje se late name ,mos I vidhni leket e popullit me tendera korruptiv po blini zjarrfikse ,e ,njejta situate cdo vite ,o qeveria e korrupsionit, o Rilindja qe vet linde dhe popullin e vdiqe ,o spiunet e komunizmit, Amerika ju a marrte hakun ,se populli eshte I lodhur ,si ato makinat e viteve 60 ,pa Fuqi 🤣🤣😂😂

 41. Neldi Haka

  Neldi Haka

  8 orë më parë

  Hahahahahha

 42. Joanna

  Joanna

  8 orë më parë

  Te kem gje ne dor i gropos per se gjalli

 43. Alfons Dema

  Alfons Dema

  8 orë më parë

  E arab veq shqiptar sjan kta ne jemi popull Ilir skemi pas kurr gjak arabi deri sa na pushtoi turku rroft heroi i yn Skender beu 🛡⚔️

 44. Enkelejda Xhepa

  Enkelejda Xhepa

  8 orë më parë

  zoti na rujte

 45. Napolon Dervishi

  Napolon Dervishi

  8 orë më parë

  Nuk ka asnj nxenes se se mbane mend emrin e mesueses apo mesuesit te fillores,, kurse si ju jane shum me nder me thëne..

 46. Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  8 orë më parë

  Njishat e lushnjes nfakt skan qen keq jo. Te vrisnin naten e tqanin diten. Po skan qen si nasi 😂

 47. Kostas Lanai

  Kostas Lanai

  8 orë më parë

  Unë. Mendoj se zjarret janë të qëllimshme nga dorë e brendshme apo e paguar nga jashtë pse sbinin zjarre në kohën e Enverit apo në vendet shumë të nxehta Afrika e që janë të dobëta ekonomikisht etj etj

 48. IX OX

  IX OX

  8 orë më parë

  Lajme rrum palle...KOSOVA ËSHTË SHTET SI VENDET E TJERA EX JUGOSLAVISË Serbija po mundohet të paguaj dipllomacinë e korruptuar të vëndeve pa kushtetuta per të mos njohur Kosoven ... Boll që ta njohi SHBA, Germania dhe italia të tjerat janë në shërbim të korrupsjonit...

 49. martin martini

  martin martini

  8 orë më parë

  Kujt po i rruhet ke ky emisjon qelbsirash !

 50. Luli Tafa

  Luli Tafa

  8 orë më parë

  Dardanet jan shqipe

 51. Napolon Dervishi

  Napolon Dervishi

  8 orë më parë

  Mesuesi I fillores ka me shum vlera se ju Juristat,, prandaj duhesh ta çuash lapsus ose te kerkosh falje puplike..

 52. N.K

  N.K

  8 orë më parë

  Gjithmon ja kena pa sherin politikanve shqipni

 53. Erius Shehi

  Erius Shehi

  8 orë më parë

  Sa mir do ishte sikur te kandidoje per kryeminister ne shqiperi politikan me parime si kurti si shohim qysh ne kohen e skenderbeut te madh ne shqiperi. shyqyr qe interesat e amerikes coincidonin me interesat shqiptare po' te ishte per politikanet tane na kish mare lumi me Koh.

 54. Bleee H

  Bleee H

  8 orë më parë

  Po ku jane qytetaret e shqiperis ore- a nuk kan sye vesh-

 55. Romarjo Sulko

  Romarjo Sulko

  8 orë më parë

  Qeveria kurt me keqja ne kosov

  • Konor L A

   Konor L A

   7 orë më parë

   @Diana Cika 2 thes miell eshte shtrenjte,ka disa e shesin dhe me nje pako oriz

  • Diana Cika

   Diana Cika

   8 orë më parë

   Qeveria Kurti eshte vet populli i Kosoves. Fatmirsisht jemi shtet demokratik dhe ne populli vendos. Nuk sherim voten ne as per nje shtepi e jo me per 2 thas miell

  • Dardan Nia

   Dardan Nia

   8 orë më parë

   Haha çfar po thu mor

  • Konor L A

   Konor L A

   8 orë më parë

   Ec bre qyrr,kush je ti qe gjykon

 56. Jovalin Ndoji

  Jovalin Ndoji

  8 orë më parë

  Rama tradhtar shpifur do te shese shqiptaret ma shqipetaret nuk do pranojne ,ide shum e rreskshme kjo sepse eshte ne dem tone. Rama merton burgun sepse te tradhtosh vendin ku ke lindur eshte shum e rende per nje kryeminister.

 57. Ensariri

  Ensariri

  8 orë më parë

  O Kina e ka lëshuar ni satelit e u ra në Turqi😅😅😅😅😅😂😂😂

 58. Eno Albanian Nationalist

  Eno Albanian Nationalist

  8 orë më parë

  Pervec femijeve, kto asnje nuk meritojn riatdhesim.

 59. Vini adami Muja

  Vini adami Muja

  8 orë më parë

  Mos o njerez ca I besoni ketyre mashtruesve, largohuni nga kto vaksina

 60. N.K

  N.K

  8 orë më parë

  🇽🇰❤️🇦🇱

 61. Andrea cobo

  Andrea cobo

  8 orë më parë

  Kurt ja fute kote Kosova e pranoj minishengenin ne takim me Trampin tani del kunder Rama zbaton porosite e America's dhe Europe's levizja e lire e mallrave dhe njerzeve eshte per te mire te ballkanit dhe Kosova dhe jo te rrine ne kufij te vuajne

 62. CARPEDIA UK

  CARPEDIA UK

  8 orë më parë

  Gabim bet qe I kthyet dhe ato prostituta te isis'it. Shteti ti mari ne pyetje dhe ti fusi ne burg ato karakurvat

 63. Europa BE

  Europa BE

  8 orë më parë

  😕😕

 64. Etna Luto

  Etna Luto

  8 orë më parë

  Ramoviq flet sikur te ishte femije! Nuk e njeh historine Rama? Te leme te kaluaren, thote Millosheviqi i ri, ndersa ne te njejten kohe thote Kosova eshte serbi! Absurd! Rama duhet dhene doreheqje menjehere! Rama deshiron te mbushe Shqiperine me viqa!

 65. enis hallaci

  enis hallaci

  8 orë më parë

  Ndoshta kan frik se po i denon shteti ktu prndaj ndoshta refuzoin me ardh knej Zoti ua lehtesoft te gjithve

 66. Amarildo Gojdeshi

  Amarildo Gojdeshi

  8 orë më parë

  😠😠😠😡😬👇???👉🌍2030👈👎😭

 67. Flamur Zhitia

  Flamur Zhitia

  8 orë më parë

  Tanzania spo Na njofka me Etiopin dhe Uganda 😂😂😂😂😂😂😂hec more pirdhuni

 68. anton blair

  anton blair

  8 orë më parë

  Milaim zeka Baton Haxhiu e Edi Esad Pasha Ramoviçi janë pordha e sërbofilizmit që kanë promovu faljet e tokave Shqiptare po populli i Kosovës e njeh këtë bërllok rrugaqesh që veq leh si qeni i lidhur për koshi.

 69. No Reason

  No Reason

  8 orë më parë

  Amon na tregoni dhe kur te boj naj pordhe se s'po na ze gjumi. Jemi shume ne merak.

 70. Qazim Maqi

  Qazim Maqi

  8 orë më parë

  Allahu i madhruar sheh edhe dexhon shum mir

 71. Qazim Maqi

  Qazim Maqi

  8 orë më parë

  Fatkeqsit godasin edhe vendet muslimane po ata n turqi veq emrin e kan se punt i kan sit qafirave

 72. BOILING POINT

  BOILING POINT

  8 orë më parë

  Boll vetem Hajnin qe e ka ndaluar mjafton bravo 👏 Kurti

 73. Football Video

  Football Video

  8 orë më parë

  Bravo edi rama apo jo top channel?

  • Clyde ALB

   Clyde ALB

   8 orë më parë

   Rrofte Shoku Rama tna rroje partia 🤪

 74. Avni Tocila

  Avni Tocila

  8 orë më parë

  O zote dhe qeni eshte me i mire se keta si te beri zemra moj qelbesire dhe dilni ne greve pastaj per dhune po ti do djegur e gjalle se me plum vdes kollaj o qelbesira

 75. Al Dom

  Al Dom

  8 orë më parë

  Top UFO channel news.. KAN ARDH PER FASULE 😂😂😂😂

 76. Moj e bukura Shqiperi

  Moj e bukura Shqiperi

  8 orë më parë

  Tallje bythe me spond...

 77. Arsen Jaho

  Arsen Jaho

  8 orë më parë

  Sapo kisha lexuar dje ne internet( dhe u habita) qe ShBA e mbeshtet Ilir Meten, bile e konsideron shtylle stabiliteti ne Shqiperi?! Nuk e besova, por me kete lajm qe po shoh sot u binda. Po ashtu i njejti artikull qe lexova dje (ne anglisht) rrefente se si Amerika e mbeshtet plotesisht mini shengenin. Edhe kjo gje u vertetua plotesisht me kete lajm te vizitave ne Beograd dhe ne Tirane te Richard Grenell.