Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli

video

Komente

 1. Zemrije Haziraj

  Zemrije Haziraj

  7 orë më parë

  Zoti te rujte Shyhrete sa za te embel ki ishAlla nuk plakesh e na knon shummmmm❤❤

 2. Anife Osmani

  Anife Osmani

  2 ditë më parë

  Ju kendofte zemra e ju kendofte shpirti . Jeni te dy te mrekullueshem . Kenget tuaja jan shum te goditura . Ju uroj shendet e te tjera kenge te bukura ashtu sic ju dini te beni . Por si kenga e gjyshes e moter e vella nuk ka . Jete te gjate .

 3. Paul Mccartney

  Paul Mccartney

  2 ditë më parë

  Si ka munsi dalin femra pa brek vesh, dhe nuk ja kane iden kanges dhe shkojne 50 miljone klikime, Kurse kjo kange madheshtore dhe dy kangetaret ma madheshtor qe ka kombi kalojne si dore e dyte?

 4. Ikballe Cakolli

  Ikballe Cakolli

  3 ditë më parë

  Ehhh t'dul pune me Shkurten me Motrat Mustafa athu cilla i pat fajet😏🤔

 5. Afrim Afrimiii

  Afrim Afrimiii

  4 ditë më parë

  Tkendoft zemra e ki je shu

 6. champ 1

  champ 1

  4 ditë më parë

  Kssksk

 7. champ 1

  champ 1

  4 ditë më parë

  Mskwi

 8. champ 1

  champ 1

  4 ditë më parë

  Msks

 9. champ 1

  champ 1

  4 ditë më parë

  Akwk

 10. Arber T....

  Arber T....

  4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 11. Zahide Ademi

  Zahide Ademi

  5 ditë më parë

  Je yll me at za te bilbilit

 12. Zahide Ademi

  Zahide Ademi

  5 ditë më parë

  Shum bukur kendonn

 13. Zahide Ademi

  Zahide Ademi

  5 ditë më parë

  Gagsh

 14. Iftiman Saramati

  Iftiman Saramati

  5 ditë më parë

  Df hyu

 15. Rukije lovic

  Rukije lovic

  6 ditë më parë

  Ju lumt goja ! 🥰🥰

 16. vale vale

  vale vale

  6 ditë më parë

  shum keng e bukur e emocionuse tlum goja e t knoft zemra shyhret

 17. Nasuf Murteti

  Nasuf Murteti

  7 ditë më parë

  kam pas menu se ti nuk do te qihesh me kta te isisit po per pare i ban krejt

 18. Tech Service

  Tech Service

  7 ditë më parë

  SA HER FAL YLENE DHE SHTRIHEM DHE TE DEGJOJ TY MOJ BIJ FISNIKE E NONES NGA TIRONA TI MA BEN SHPIRTIN ME VAJTU ME LOT GJAKU SE U NDAME PERSEGJALLI ME AKREBANE EME EVLADETET MJER MJER NE TE MJERET TE DUA SHUM SHYRETE FOTE TAKOJ DASHTE ALLAHU XHSH BIJ FISNIKE TE UROJ MIRESI PA FUND GJITHE JETES TENDE MIRUTAKOFSHIM JA RABBI

 19. AnuE Vila

  AnuE Vila

  7 ditë më parë

  i%i)

 20. sara sara

  sara sara

  8 ditë më parë

  ❤❤👍👍🙋‍♀️🙋‍♂️

 21. Tech Service

  Tech Service

  10 ditë më parë

  LUS ZOTIN TE ZBUKUROJ ZONINTEND DERI DITEN QETE MBYLLISH SYTE 101 VJECE JA RABBI LUUS ZOTIN XHSH TE DHENTE SHENDET TE BUKUR BEFSH PLEQERI TE REHATESHME DHE ME MIRESI PA FUND TI QE KENDON ME KETE ZERIN TEND TE OMBEL PER KOMBIN TONE QE E SHKATERRUAN ZULLUMQARET TE PA MEND E NDJENJA NJERZORE TASHTE ZOTI XHSH NA BASHKOFTE PER JETE JA RABBI MIRUTAKOFSHIM NONA NGA TIRONA 80 VJECARE

 22. Agnesa Krasniqi Agnesa Krasniqi

  Agnesa Krasniqi Agnesa Krasniqi

  11 ditë më parë

  7p0

 23. Nijazi Dalipi

  Nijazi Dalipi

  11 ditë më parë

  Qe 40 vite qe kendon mat qellume ekini ket keng pertri epleq paqi fat e shendet

 24. Agim Rryta

  Agim Rryta

  11 ditë më parë

  Te lumte goja Shyhrete Beluli je permendore e kenges shqiptare per gjithe shqiptarine te kendofte shpirti e zemra gjithmone

 25. Yavuz Yukil

  Yavuz Yukil

  12 ditë më parë

  Hepinizin Mübarek bayramınızı kutluyorum Hayırlı Bayramlar Shqiptare İstanbul-Arnavutköy den Selamlar 🇦🇱❤️🇹🇷🌹

 26. Orget Bytyqi

  Orget Bytyqi

  13 ditë më parë

  Kjo jet keshtu të gjith të shkepur naper bot kjo këngë shum e mir urime festen😂😂😂😂

 27. Miranda Uka

  Miranda Uka

  13 ditë më parë

  Te lumte goja por zemra jon eshte e mbushur me merzi ne kurbet kur nuk e ke familjen ne keto dite te bekume

 28. Stiljani Sali

  Stiljani Sali

  13 ditë më parë

  ❤☀️🙏🏻

 29. Safete Egzon

  Safete Egzon

  14 ditë më parë

  Ju knoft zemra gjithmon se shum geng e qelluar se ska ma bukun ne ket bot se mu ba gjyshe:)

 30. Black Friday

  Black Friday

  14 ditë më parë

 31. Uri Osmani

  Uri Osmani

  16 ditë më parë

  Shum e ki zërin e embel,Lum na qe Te kena ❤️❤️

 32. Sara Bajromi

  Sara Bajromi

  17 ditë më parë

  je

 33. Sara Bajromi

  Sara Bajromi

  17 ditë më parë

  shum e mir

 34. Sara Bajromi

  Sara Bajromi

  17 ditë më parë

  shum ketarka mir je

 35. Sara Bajromi

  Sara Bajromi

  17 ditë më parë

  shum mirë tëlumtë goja shyrete beluli pi kitve taj ma majrë këdon

 36. redstar1959

  redstar1959

  17 ditë më parë

  Bravo 👏 Shyreta, si ylle tkemi milion suksese i pach

 37. Fatbardha Cinari

  Fatbardha Cinari

  18 ditë më parë

  Ooo sa amel kendon na kenaqe ...je ylll si te ka fal zoti me tan ket bukuri as te reja nuk jan aq bukura si ti

 38. Albana Aliu

  Albana Aliu

  18 ditë më parë

  Zemra ❤️

 39. Beke Hy

  Beke Hy

  19 ditë më parë

  Shum bukur po keng te hareshme dhe te bukura

 40. mikea hiooi

  mikea hiooi

  20 ditë më parë

  Suksese! ❤️👍🏽

 41. Nure Kadiu

  Nure Kadiu

  20 ditë më parë

  ju lumte goja jan keng me mesazhe te bukura zoti ju rujt

 42. Rexhep Spahiu

  Rexhep Spahiu

  20 ditë më parë

  Ju lumt goja e shpirti se me te vertet dashnin e marin nipat emesat jan ilaq per shpirtine gjyshit e gjyshes

 43. hamide imeri

  hamide imeri

  20 ditë më parë

  Ku lumt goja moj princesh lum qe te kem moj e amla jon

 44. i pa fat

  i pa fat

  21 ditë më parë

  Me fal oj nane qe spo muj met ba gjyshe 😥😥😓

 45. Lorena Asllani

  Lorena Asllani

  21 ditë më parë

  Ju lumt te diverse 🥰👍🤲🇦🇱🇦🇱

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   20 ditë më parë

   Ju kendofte zemra te dyve.

 46. Dita Ameda

  Dita Ameda

  22 ditë më parë

  😘😘🌹🌹🌹

 47. Lirije Qollaki

  Lirije Qollaki

  22 ditë më parë

  Hahahaha

 48. abbsnn cose

  abbsnn cose

  22 ditë më parë

  Sa keng e bukur e dhimshme .mu me ka mungu gjyshja edhe fmive te mi ju ka mungu gjyshja Ishalla nipat e mesat e mia paain gjyshe 😭😭😭😭

  • i pa fat

   i pa fat

   21 ditë më parë

   In sha Allah ju bashkon Zoti ne xhennet

 49. Lugina e Presheves

  Lugina e Presheves

  23 ditë më parë

  O zemra të knoftë Shyhrete

 50. Antonela Rajta

  Antonela Rajta

  23 ditë më parë

  😍😍👏👏

 51. hazbie leka

  hazbie leka

  24 ditë më parë

  Ďp

 52. Zani i mirè

  Zani i mirè

  24 ditë më parë

  RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu

 53. A

  A

  24 ditë më parë

  Pz je njesh❤❤❤

 54. viola ola

  viola ola

  24 ditë më parë

  Je ma e mira e kosoves e Shqipërisë të përshëndes nga Gjermania 🌟❤️💋

 55. Maki Tqki

  Maki Tqki

  25 ditë më parë

  W

 56. Helgena😈😏

  Helgena😈😏

  25 ditë më parë

  Oo te lumte shyhret per kengen per bajramit ardhet e dashur per krejt djemt qe i kemi ne gurbet

 57. Lulzim Reka

  Lulzim Reka

  25 ditë më parë

  I iioiiu Uf fcfxxl

 58. Nisret Bytyçi

  Nisret Bytyçi

  25 ditë më parë

  Óö

 59. Helen Lee

  Helen Lee

  26 ditë më parë

  DATME: is.gd/UHJMWG ⊙.◎)-p-0-r-n--N CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!!#この日のライブ配信は、N#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高N !#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした$ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、# #かならりやばかったですねN! #1万人を超える人が見ていたもんN( #笑) #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 #やっぱり人参最高!N

  • Sadie Duga

   Sadie Duga

   10 orë më parë

   7

 60. Berti Cani

  Berti Cani

  26 ditë më parë

  AAB

  • aola wili

   aola wili

   21 ditë më parë

   Marshalla Muzik me te qetsu shpirtin

 61. bilinas mini

  bilinas mini

  26 ditë më parë

  Ju lumt goja se na kenaqet oj shyrehte 🥰🥰👋👋👋

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   22 ditë më parë

   A

 62. Arta Prendi

  Arta Prendi

  26 ditë më parë

  💥💥💫💫❤❤♦️♦️🧿🧿👑👑

 63. Ajshe Kelmendi

  Ajshe Kelmendi

  28 ditë më parë

  Shum mir goja ju lum shum mir

 64. Neat Xheladini

  Neat Xheladini

  28 ditë më parë

  (Legend),,metem"

 65. Kume Gjozi

  Kume Gjozi

  29 ditë më parë

  Ju lumte goja, jeni te mrekullueshem Suksese 🥰🥰

  • doire aintu

   doire aintu

   25 ditë më parë

   Edhe 1 hit Si cdo vit Vec nga ju Me u prit Rrespekt per gjyshet e nanat tona

 66. Agim Rryta

  Agim Rryta

  29 ditë më parë

  Ti je vullkan i kengeve te kombit.zani yt freskia e shpirtit tone prandaj kemi deshire te urojme gjithmone urime

 67. Agim Rryta

  Agim Rryta

  29 ditë më parë

  Kenga jote mjalti i shpirtit Shyhret shendet e jet te urojme te gjithe shqiptaret kudo qe jane ne te gjitha trojet shqiptare urime pa fund

 68. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  ❤👍

  • gioyu comi

   gioyu comi

   29 ditë më parë

   ‘’Fjala dashni nese mundet me u than ndryshe le ta ka emrin NAN e le ta ka emrin GJYSHE ‘💕❤️🔥

 69. Hasije Aliu

  Hasije Aliu

  Muaj më parë

  Përshëndetje ,zëri i ëmbël me këngët të bukura me tekste të përshtatura ,kohëve të shkuara ,po më përkujton fëmirin ,pasi edhe unë jam me moshë,po nja dy vite më e re .

 70. Asieh Avdiu

  Asieh Avdiu

  Muaj më parë

  sddde

  • mmpj twod

   mmpj twod

   25 ditë më parë

   Bravo te dyve Zoti ju rujt jeni te mrekullushem veq vazhdoni

 71. Valmir Shala

  Valmir Shala

  Muaj më parë

  Mabajat nusja dyfmi spota hije meqit potknaq reja

 72. gioyu comi

  gioyu comi

  Muaj më parë

  Ureme per kegen e re suksese ne tardhmen

 73. Vaha 2en

  Vaha 2en

  Muaj më parë

  Shyrete bravooo😉😉😉😉😘😜😜😜😜😜

 74. Valbone Ahmetaj

  Valbone Ahmetaj

  Muaj më parë

  Valla po me u bo gjyshe ma mir ska ja lumt

 75. Tech Service

  Tech Service

  Muaj më parë

  TE LUMTE GOJA BIJ FISNIKE I NONES NGA TIRONA ALBANIJA TE DU SHUM TE UROJ MIRESI PA FUND JE SHUM FISNIKE ME ZA NIN TEND E BEN ZEMREN TiME TE VAJTOJ ZOTI XHSH MORTE HAK JA RABBI TE ATA SEBEPCIJN QE BEJNE VEPRA TE PA VLERA PER KOMBIN E TYNE JA RABBI MIRUTAKOFSHIM INSHA,ALLAH BASHKE ZEMRA NONES KA TIRONA

 76. Luli Xhimi

  Luli Xhimi

  Muaj më parë

  mbretëresha e muzikes shqipe respekt nga KUMANOVA shyrete behluli të lumt për këto këng çka i këndon

 77. SHQIPERI ETNIKE

  SHQIPERI ETNIKE

  Muaj më parë

  👏🇦🇱❤🇦🇱👏

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   Muaj më parë

   Kenga ma e mir❤❤

 78. Arjanit Morina

  Arjanit Morina

  Muaj më parë

  Adeoo

 79. sokin jon

  sokin jon

  Muaj më parë

  Ju kendofte zemra te dyve.

 80. Kamaqo

  Kamaqo

  Muaj më parë

  Kjo koka ba si Michael Jackson si vjen marre gruja plakaaa