Lumi B

Lumi B

Kanali i vetëm zyrtar i Lumi B i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Lumi B, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

video

Komente

 1. Burim Sadiku

  Burim Sadiku

  13 minuta më parë

  Kalle shipe

 2. -KosovëShqipëri-

  -KosovëShqipëri-

  19 orë më parë

  15.10.2021 🎧

 3. Leda Eda

  Leda Eda

  23 orë më parë

  Brava

 4. Albana Maliqi

  Albana Maliqi

  Ditë më parë

  U pijav lumi

 5. Youtube User

  Youtube User

  2 ditë më parë

  Ste mban kush se ca flet.super keng ka ber.esht dhe super p...

 6. feniks 666

  feniks 666

  3 ditë më parë

  klaaassssssssssssssssssssssss<3

 7. Asllan

  Asllan

  3 ditë më parë

  Big tune bitchesss

 8. Game Albaner

  Game Albaner

  4 ditë më parë

  Hale tu u ngu 2021

 9. Ledio Doku

  Ledio Doku

  4 ditë më parë

  kush e degjon akoma ne 2021

 10. Cindy Murillo

  Cindy Murillo

  6 ditë më parë

  Talented woman! Love from New York 🗽🥰

 11. Rovena Tsoni

  Rovena Tsoni

  6 ditë më parë

  Plastik e gjall kjo auf

 12. Afrim Kasolli

  Afrim Kasolli

  6 ditë më parë

  Y

 13. Ylli Haliti

  Ylli Haliti

  7 ditë më parë

  Turp o xhensila gruja me bur dridhesh e lakohesh si ato që shesin nderin😩

 14. Daniel Dollia

  Daniel Dollia

  7 ditë më parë

  Eneida xhatufa emila aris danjeli kavaje 1

 15. te qi ropt

  te qi ropt

  7 ditë më parë

  ex

 16. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  7 ditë më parë

  Simpatia😗😗

 17. Eagles Beqa

  Eagles Beqa

  8 ditë më parë

  💥💥

 18. Cal Wizzarak

  Cal Wizzarak

  9 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 19. KAA9

  KAA9

  10 ditë më parë

  What language is it?

 20. Marina Vrenozi

  Marina Vrenozi

  10 ditë më parë

  O km mm Åbovägen

 21. Nurcan Üstün

  Nurcan Üstün

  11 ditë më parë

  👍👍👍

 22. bella vita

  bella vita

  12 ditë më parë

  khuu paramendo qka bon Ilir Meta me Xhensilën

 23. Natali Natali

  Natali Natali

  12 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 24. Rosetta Morosini

  Rosetta Morosini

  13 ditë më parë

  Po pse o njerz konentoni kaq negativisht .Ajo kendon dhe leviz sipas melodis te kenges.Po.te ishte keng e qete do levizte ngadal.

 25. SILVA TATANI

  SILVA TATANI

  14 ditë më parë

  Shume kenge ebukur per gullximtar🌟🇦🇱

 26. Alteo Jona

  Alteo Jona

  14 ditë më parë

  🥂🥂🥂🥂🥂🥂

 27. ortensia selmani

  ortensia selmani

  14 ditë më parë

  . Mñn

 28. Yui Kiro

  Yui Kiro

  16 ditë më parë

  Lumi esht si kazan meturinash qija robt me zi di me fol shqip dhe ja fut ene anglisht robt ne pidh

 29. Abcdefg abcdefg

  Abcdefg abcdefg

  16 ditë më parë

  E nxori dhe xhensila bythen ne keng Vk mori cdo gje fund aty ikni largohuniii

 30. Mr Amazing

  Mr Amazing

  17 ditë më parë

  Shum Crazy🇦🇱🔥🙏

 31. Basri Pira

  Basri Pira

  18 ditë më parë

  👍👍. Liki

 32. Evi Mich.

  Evi Mich.

  19 ditë më parë

  2021;;;

 33. Leda Eda

  Leda Eda

  21 ditë më parë

  Shum bukur

 34. Romeo Romi

  Romeo Romi

  22 ditë më parë

  Kokrra kurves 😂

 35. Ervete Latifi

  Ervete Latifi

  22 ditë më parë

  Shum bukur

 36. Dori Ferracaku

  Dori Ferracaku

  23 ditë më parë

  Super🙃😊😘😘🤪🤪😝😝☺😗😗😘😗🤪☺😚😇😊😊😗😗☺😚☺☺☺☺😚😚😚😚💫💫💫💫💫🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 37. Tini Fasko

  Tini Fasko

  24 ditë më parë

  i love xhensila 😍😍

 38. Tini Fasko

  Tini Fasko

  24 ditë më parë

  xhensila këngëtarja ime e preferuar❤❤

 39. erion nikolli

  erion nikolli

  25 ditë më parë

  Im from albania too but i live in grece and i now a lot of english

 40. Mat Kizomba Meeting Emilia Romagna

  Mat Kizomba Meeting Emilia Romagna

  26 ditë më parë

  Super Dafina 💞

 41. Joop Van bergen

  Joop Van bergen

  27 ditë më parë

  Love and respect from suriname 🇸🇷🇸🇷 this song good vibe💯💥💥💥💥

 42. Arbnora Zymberi

  Arbnora Zymberi

  28 ditë më parë

  Super keng

 43. Mr Amarildo

  Mr Amarildo

  29 ditë më parë

  Underrated song...

 44. Viktoria Ahi

  Viktoria Ahi

  29 ditë më parë

  Keng e bukur Po zerin pse e ka si kukell kjo shum keq i del

 45. Franc Kazo

  Franc Kazo

  Muaj më parë

  Kta qe thon po i pelqen vetja ksaj Po i lumt pse mos ti pelqej Thjesht jeni xheloz tgjith 👍😉😁

 46. Λιρικα Στεργιο

  Λιρικα Στεργιο

  Muaj më parë

  O zemer zeri yt me clodh 💟💟💟

 47. eva biri

  eva biri

  Muaj më parë

  Aman kur beni ordh me parate e ilirit e monikes Po do ju spaku dhe ju o moracake je bo si idjote femer 🙉🙉🙉🙉🙉🤮🤮🤮🤮

 48. Meti Xhaferaj

  Meti Xhaferaj

  Muaj më parë

  lumi b je moster fare 👿

 49. Meti Xhaferaj

  Meti Xhaferaj

  Muaj më parë

  shum e bukur kega

 50. pro game shqip

  pro game shqip

  Muaj më parë

  Super kenge 😊😊

 51. hajt endrrova

  hajt endrrova

  Muaj më parë

  edhe flokt i pasken ra prej depresionav

 52. Baba Dimri

  Baba Dimri

  Muaj më parë

  boll e qishme je gjensila 😘

 53. Fatbardha Kryeziu

  Fatbardha Kryeziu

  Muaj më parë

  Shume bukur, 🤗 nga Scozia

 54. Rakesh Khan

  Rakesh Khan

  Muaj më parë

  2021?🥰

 55. FF ILJASI

  FF ILJASI

  Muaj më parë

  e pse mos ti pelqej u vetja kesaj u be me lekaaa kjo dhe kush e di ci duket vetja 👎👎

 56. Sadik Krasnici

  Sadik Krasnici

  Muaj më parë

  Ledri vula 2021 king

 57. Petrit Mani

  Petrit Mani

  Muaj më parë

  Je fantastike

 58. alket miluka

  alket miluka

  Muaj më parë

  Super

 59. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  Muaj më parë

  O kjo eshte kenga me e bukurrrrrrrrrrrrr qe kam degjuar nga ju suksese se shum mir jeni ka kendoni Bravooo 🔥🔥🔥🔥🔥💙💙💙💙💙💙💙🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍😎🔥🔥🔥🔥💚💚💚💚

 60. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂 Oj jeni te papar o Ledri dhe Lumi 💙💙💙💙❤❤❤❤♥♥♥♥🌹🌹💚💚💚💚

 61. Indrit Cela

  Indrit Cela

  Muaj më parë

  Shum bukur xheni ta ngrika lart adrenalinen

 62. 🌺 Pallob Majumder Pintu 😘

  🌺 Pallob Majumder Pintu 😘

  Muaj më parë

  Wow

 63. BASS 8D AUDIO

  BASS 8D AUDIO

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/eaqUrJx1iXm3a9A 8daudio use headphones

 64. Fatmir Musaj

  Fatmir Musaj

  Muaj më parë

  E ka bo videon Ku ka bo noizy toto

 65. Stop TheBullshit

  Stop TheBullshit

  Muaj më parë

  Mundohu sa te duash o Xhensila Mutezaj thyu, perthyu, fryu, perdridhu bythe nuk ke.

 66. Workout

  Workout

  Muaj më parë

  Kushe dgjon ne 2021 liken❤❤😻

 67. Florenc Khaki y

  Florenc Khaki y

  Muaj më parë

  🥰😍😘

 68. ae

  ae

  Muaj më parë

  ❤❤

 69. Elona Rati

  Elona Rati

  Muaj më parë

  hdjsj

 70. Zhaklina11

  Zhaklina11

  Muaj më parë

  Kopjon eren nora istrefin

 71. Qtyuu Dyhh

  Qtyuu Dyhh

  Muaj më parë

  Xhensila si ylle gjithmon

 72. alea gashi

  alea gashi

  Muaj më parë

  2021?

 73. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  Muaj më parë

  🇦🇱👐🇽🇰🎤👏💥

 74. Fjoralba Filja

  Fjoralba Filja

  Muaj më parë

  Je shume e mire Xhensila🤩😍🥰❤🥰

 75. Orgesa Bullatovci

  Orgesa Bullatovci

  Muaj më parë

  Respect from Kosovo

 76. Rovena Zacelli

  Rovena Zacelli

  Muaj më parë

  Na nxor bthn dhe kjo qe na ben engjëllore...pfffff

 77. Denis Denis

  Denis Denis

  Muaj më parë

  Love love love!!!

 78. rahul gawai

  rahul gawai

  Muaj më parë

  👍👍

 79. Edonisa Shabani

  Edonisa Shabani

  Muaj më parë

  2cu wwcw7d sbshshshsusuusus

 80. Kamela Alinj

  Kamela Alinj

  Muaj më parë

  Xhensila pse nuk beni nje kenge ti dhurata dora dhe kida sepse jeni shum te mira😘❤💖❤😘😘😘💞💞💞love you