Zone e lire - Edi Rama perballe tre krizave: Energjia, Berisha dhe Europa! (8 Tetor 2021)

, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit,

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë kryeministri Edi Rama, i cili ka garantuar se pavarësisht krizës së energjisë që po përballet Shqipëria dhe e gjithë bota, nuk do ketë ndërprerje të dritave.

Arian Çani: A mendon se do e përballosh pa i ndalur dritat, pra të mos ikin dritat? Le të ngrihet çmimi i energjisë sa të dojë, por të mos ketë ikje dritash, këtë e garanton dot Ramë sot në datën 8 Tetor 2021? Kemi një dimër përpara.

Edi Rama: Nuk ka arsye të ikin dritat.

Arian Çani: Je i sigurt?

Edi Rama: Po.

Arian Çani: Dje në Himarë kanë ikur 3 orë.

Edi Rama: Nuk ka lidhje me këtë që po flasim. Ikje dritash për arsye defektesh ka pasur gjithmonë. Kufizime energjie për shkak të mungesës së energjisë domethënë pse s’ka energji do kufizohet energjia, nuk do ketë.

Arian Çani: Po ky është lajm i mirë.

Edi Rama: Unë mendoj që nuk është në pyetje kjo sepse askush nuk ka thënë që do ketë kufizime.

Rama shpjegon 4 arsyet përse ka ndryshuar sjellje me opozitën dhe gazetarët

Në Zonë e Lirë, Kryeministri Edi Rama foli edhe për ndryshimin e sjelljes në raport me opozitën, por edhe median e publikun. Ai tha se deri më tani ishte keqkuptuar si njeri arrogant që nuk dëgjon njeri. Përballë këtij perceptimi, kryeministri tha kishte kuptuar se ishte ai që duhet të ndryshonte.

Edi Rama: Në fakt është vetëdëbim, të ikësh nga parlamenti nga zgjedhjet, është të vetëdëbohesh.

Arian Çani: Patjetër, unë nuk thash që i the të ikin.

Edi Rama: Nëse quhet nxirja e jetës përballja në parlament që ata nuk e bënin dot, ishte fakt. Duke qenë se sa herë vinin në seancë dhe përballeshin bëheshin më shumë qesharakë se sa i merrte njeri seriozisht. Vendosën të ikin. Kjo është luftë politike dhe natyrisht nuk kam qenë aty për t’i… tani jam aty për t’u dhënë të gjitha mundësitë të ndihen mirë. Të jenë në kushte ku mund t’i thonë të gjitha gjërat. /tvklan.al

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpast for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente 

 1. Artur Mretiii

  Artur Mretiii

  47 minuta më parë

  Ca teatri .ky robi kerkon tbej populizem perball nje politikani qe e ka fe popukizmin.e gjeti zvendesin e lali erit per tiranen rama super regji kan bere

 2. RB OLTI

  RB OLTI

  2 orë më parë

  Rames i dhemb e verteta

 3. Gezim Demiri

  Gezim Demiri

  6 orë më parë

  Adriatiku qe ben foto me Yuri Kim.. rasti shum i dyshimt. Protestus tjer sie Goxhaj shkojn ne burg pas protestes.

 4. A D

  A D

  8 orë më parë

  Lapaj u zgjua ne mengjes dhe vendosi te flas gjuhen e fakteve

 5. Eri M

  Eri M

  10 orë më parë

  Qmini ne londer katastrof ropt

 6. Ilir Vlora

  Ilir Vlora

  12 orë më parë

  Ky djali me kujton Tsipras e Greqise ne hapat e para ne politike koha do tregoje

 7. Vladimir Dushniku

  Vladimir Dushniku

  19 orë më parë

  E degjuat pergjigjen e kryeministrit Rama per buken e gojes se shqiptareve ,kur tha se "Shqiptaret ,qe nga koha e Skenderbeut, kurre nuk e kane patur problem buken e gojes"! Kaq mjafton per te kuptuar shumica e varfer ne kufijte e mjerimit, se ky kryeminister jo vetem qe nuk ka ndermend te punoje per interesat e popullit,por perkundrazi ai e URREN PAFUNDESISHT popullin e tij ,se jeton jashte realitetit! Eshte kjo arsyeja se pse ky njeri nuk ka pranuar kurre ndonje kritike,pa le akuze ndaj qeverisjes se tij antipopullore sepse ai kurre nuk e ka provuar mungesen e mishit,peshkut,veres,plazhet,padrejtesite,jeten ne fshat para 90-tes ,ndersa sot nuk ka guxuar kurre te shkoje atje ku nuk ka bere asnje investim,kur duhet te bente dhe as te takohet me njerez qe kane ankesa ndaj administrates se tij! Ai ka qene i gatshem te shkoje pafundesisht atje ku ndertohet,ne lungomaren,pedonalet,bujtinat e vetmuara maje maleve etj,por kurre nuk guxoi te takoje te ngujuarit nga gjakmarrja,qe jetojne prej 30 vjetesh shume here me keq se afganet,bile as te vije te shikoje se si mbi 50 mije banore,nder ta mijra femije e te rinj dhe pensioniste te Yzberishtit(KMY),qe ndonese jane ligjeruar si lagje nr.14 e Tiranes,jetojne si ne GETO pa asnje element jetik te domosdoshem per nje komunitet!

 8. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  hahahahahahahahaha je imodh o EDO eke bo te shkretin tu numru pllakat e arjan canit ka per te honger nje kile buk ishkreti sa te dali nga aty

 9. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  1:24:09 hahahahahaha ky ka fryk me grejt syt lart na e boni cani gogol ket tipin ky po dridhet hahahahahahaha

 10. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  shife sa mir bohet muhabeti kur e pyt Edi 1:08:09 currin fillon dhe flet shum embel dhe shum but, i celet ftyra, POR sa futet ky gjarpri i vjeter neperka e kazonave mundohet me e helmon situaten shum i shplam si njeri shum kot me ato dhomet e vume

 11. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  Rama thot cdesha un ktu me kto rrypa ktu njoni muhabet filmash tjetri muhabet greqije mretrash del dhe filma dhe teatrash skllavrash natizzzzist blblblblblll futja ne por dhe gri sallat i theme ne nga tirona. noten e mir Edo te rujt zoti me kto lloj tipash hahahahahahah

 12. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  po ca filozofi e prokurori po nje llapazan anej nga blloku

 13. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  ca naivi je ti pervec se nje cop injoranti

 14. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  o Ram ty te past ZOT i modh, Edin vet kto lloj tipash si ky dhe ai Fefziu. Qe Qent le te lefin karvani te eci perpara. por kto lloj tipash dun qent te hecin perpara. hahahah

 15. regi bici

  regi bici

  Ditë më parë

  me pomp apo pa pomp thuj vetes or arjat cani qe i jep makines i pim tap the ku u dhive nga policat ate nate kur te ndalun

 16. Lorenci Shkodra

  Lorenci Shkodra

  Ditë më parë

  si gjithmone e mori te githe kohen televizive hajduti

 17. •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  Ditë më parë

  🔝Ed Rama Pra😎 O Çani🤣🤣🤣 Gjigandi Vendit🇦🇱🦅🔝 Ta Fut me Stil Mreti👑 Se Kupton Fare😆

 18. Margarita Ujka

  Margarita Ujka

  Ditë më parë

  O ramen e don ameroka dhe e vlerson

 19. Agim Islami

  Agim Islami

  Ditë më parë

  Agim

 20. Nikola Zadro

  Nikola Zadro

  Ditë më parë

  Edi Rama je simpa covjek Pozdrav iz Hrvatske😊

 21. sopoti78

  sopoti78

  Ditë më parë

  Shyqyer qe pash nje bebat njerezor I arsyshem dhe edukativ!!!! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 22. Evajor

  Evajor

  Ditë më parë

  Respekt per Ramen qe u mba koke provokimeve!!! ☀️Di te flas edhe me Respekt!!!

 23. Kuci _7

  Kuci _7

  2 ditë më parë

  Po pse te ritet naft benzin o pithrob pse nuk ve taks me te lart per makinat e shtrenjta qe kan kta ropqirat po do risesh naftn per hallxhint qe max 500lek te vjetra i hedhin makins se skan

 24. Edi Elezi

  Edi Elezi

  2 ditë më parë

  Me ne fund ky lapaj qenka komplet loqe vdes te dali pak ne televizor o zot sa mjeran eshte dhe me i bukura ka njeres qe e besojne 🤮🤮🤮🤮🤮

 25. Kodi Pagan Shqiptare

  Kodi Pagan Shqiptare

  2 ditë më parë

  Turp kryminister Ben edhe hajgare me popull

 26. Kodi Pagan Shqiptare

  Kodi Pagan Shqiptare

  2 ditë më parë

  Me zone te lire don me mashtru populli Shqiptar me kriz faqe zi Rama

 27. Idriz Mena

  Idriz Mena

  2 ditë më parë

  Te dy te ftuarit si Curri si Lapaj jan 1 Cani me Ramen rrembythje

 28. Gezim Bushaj

  Gezim Bushaj

  2 ditë më parë

  Shteti me i poster ne bot sepse nuk jemi te zot me jetu ne ate vend

 29. Gani Geldon

  Gani Geldon

  2 ditë më parë

  RESPEKTE Adriatik , shum I zgjuar

 30. Lyhnida Risto

  Lyhnida Risto

  2 ditë më parë

  Bashkimi i Shqiperise me Kosoven do te ndodhi, po Edveri te rri te ngrohi karrigen, sepse s'han bar Kosova si ne ketej nga jugu.... Bashkimi nese do te ndodhi do te jete me Albinin ne krye :)

 31. Mustafa Fejza

  Mustafa Fejza

  2 ditë më parë

  I madhi Adriatik Llapaj. Shume hajvan Rama !

 32. Abcdefg abcdefg

  Abcdefg abcdefg

  3 ditë më parë

  Rama drogaxhiu

 33. Ada Vrapi

  Ada Vrapi

  3 ditë më parë

  Bravo Adriatik

 34. Lekë Dukagjini

  Lekë Dukagjini

  3 ditë më parë

  O Kryeminister je fantastik, je lider shum i madh, po sdi pse i shkon n'studio ktij manjaku qe me shum i respecton disa mysafir palidhje qe i vin ne studio zgjohet i perqafon ia rregullon karrigen, e kur jen kryeministri nuk ngrihet as ne kemb per ti ndihmuar qe te ulet, shikone me vemendje gjithmon kur ka ardh Rama ne kete emisionin e ktij plakit si eshte pritur.....tlutna o mbeti kryeminister mos i shko ne emision kti klyshit salihut se eshte bere edhe demode se nuk i shkon kush, ktu eshte turp me mar pjess me nje vend ku pjesmarrresit me te rregullt jan Ardi Daulli Ujku Cerrikut e shum te tjere

 35. Anderson Dan

  Anderson Dan

  3 ditë më parë

  Arjan Cani: dhe heres tjeter ftojm Ujkun e cerrikut dhe gomarin e peqinit **Rama vjen ktu jo se e do kte, por ky esht i vetmi emisjon ku nuk e hajn ujqrit ne emisjone tjera. Mos i besoni shum ktyre PLANTACIONEVE qe vejn vet kto, gjoja kundra per te shmangur opoziten e vertet qe po ndodh me Krye Berishen, ka shum demagog sot, cdo kush sot ka mbaruar per jurist. Planet e ktyre sorosianve qe neser behen bashkdin mir ti luajn rrolet. Se keq se flet dikush me shifra e bukur, kaq genjhen njerzit me pavlehtsi. Fusin plantacioni me "juve" gjasme me e kulturuar se "ti", per te divijuar nga shum ceshtje se pershembull zbrasja e gjys milioni per 8 vjet e me shum se cdo eeksperti e ne cdo lloj fushash, propagande kotii. Ja shikoje kur te dali dhe ky qe do te bej fam se ka lezuar disa ligje , dhe te dali pjes e grupit te ed degjenerimit njeriut me te shkerdhyer te historis qe gjoja akuzon tjeret se flasin me gjuh rrugesh dhe vet ca nuk thot ne ekran (cdo njeri mundet ti shiokoj vet ne youtube). Njeriut qe do balkan te hapur, se gjoja do bashkim shqiperi kosove me kte qellim qe te jet serbia. Mos kini beson shum te kto lloj kurthesh, kur Edi Rama bleu shum thjesht Bashen kte e ka kaush me fara lule dielli. Se as qe do e ftonin e nuk do pranonte ne emisjon qe ne fillim, asgje nuk eshte impromptu. Ne cdo pik qe ky Lajpaj gjoja proteston, kur RAMA mbaron, ky ja miraton argumentin qe "ehh edhe un qe di dis shifra e kam gbim, kshuqe JUVE qe zdini fare te thjeshtit rrini urt se rama eshte zoti dhe di cdo gje ka te drejt per cdo gje".. PA ASNJE LLOJ OPOZITE E PROTESTE REALE, ASHTU SI NE RUSI, TURQI etj ngaq shoket e vet qe kopjon.

 36. ernest ernesti

  ernest ernesti

  3 ditë më parë

  Cdokush: Curri: Ne Greqine e lashte e bla bla bla

 37. xhuli Xhuli

  xhuli Xhuli

  3 ditë më parë

  Bravo aleksander qe e le kryeministrin e vendit te mbaroj fjalen🇦🇱😘

 38. Ada Vrapi

  Ada Vrapi

  3 ditë më parë

  Normal eshte mesu me protesta ky mire ua ben kur nuk ngrihen te gjith ta shporrim sa her mer pushtetin ky vetem lek to te mari ne fillim dritat kesaj here cmimet.....

 39. lexis vladi

  lexis vladi

  3 ditë më parë

  eeeh ku ka shku Shqiperia! Vaj Halli!

 40. Alboz

  Alboz

  3 ditë më parë

  Adriatik Llapaj per kryeminister , duhet patjeter protest per te patur ne politike njerez te till te mirarsimuar si ky djale!

 41. ergys zelia

  ergys zelia

  3 ditë më parë

  Rama vampir

 42. ergys zelia

  ergys zelia

  3 ditë më parë

  Pse sjep dorëheqje ky

 43. Ervis Basha

  Ervis Basha

  3 ditë më parë

  Bravo, nje super debat, mesuam shume 😉

 44. Daily Things

  Daily Things

  3 ditë më parë

  Rroga po 30000 mij ngeli vl qiqra ne hell.

 45. Lona Louise

  Lona Louise

  3 ditë më parë

  Mr Rama better focus on your own problem in Albania, leave UK out of your comments, as you are spreading fake news about UK!!!

 46. Bashkim Salillari

  Bashkim Salillari

  4 ditë më parë

  Keto ballafaqime kan vlere te njerezve te qete jo.te turmave qe shajn Kryministri ketyre ka veshtiresi tu pergjigjet pa kur i vini para 10 analist per ata ai eshte mjeshter i fjales i ve para jo10 por 10p

 47. Erjon Tomori

  Erjon Tomori

  4 ditë më parë

  Energjin dhe EU e kuptoj dhe jam Dakota,por me Salorusoserbin kujt po i plas trapi.

 48. Gledjan Hochgesandt

  Gledjan Hochgesandt

  4 ditë më parë

  Sa mall paskan pir qe te dy... jam kurjoz ta di si del per bidon ai malli qe kan pir kta te dy 🤣🤣🤣

 49. Enver Sadiki

  Enver Sadiki

  4 ditë më parë

  O zotrinj ju duhet t jeni t lumtur qe keni nje kryeministir si rama

 50. ermir Bajrami

  ermir Bajrami

  4 ditë më parë

  Kujt mi besu per Bashkim Edi Rames, me par e jep KS se miqt A.Vuçiqin G.Bregoviqi ee Janullotusve si ne Mal te Zi Cetinje. ,,ASPAK" nuk ka bes ky Edvin Kristaq Rama, zero SERIOZITET.

 51. Romario Kurti

  Romario Kurti

  4 ditë më parë

  U bo ky hajduti te kercenoj njerezit e ndershem

 52. New-York Panama

  New-York Panama

  4 ditë më parë

  Rame invalidet qe pérfitojne te drejtat e naftes ,ne shqiperi jane te varfer. Nuk kane as makina as karroca e as rruge per karroca. Skane as makine dhe ne vendet perendimore kane ose taksi kur I duhen sherbime,ose kane ne shofer te paguar nga bashkija.. pershendetje nga franca.shqiperi te kam dhjere ste kuptova asnjehere.ed rama sa genjen. Taksa pa sherbime ja fut te gjithve ti..

 53. Space lover

  Space lover

  4 ditë më parë

  po borxhe pse merr ky nga bota kur qenka kaq i zoti per te nxitur produktivitetin, ka 8 vjet ca produktiviteti ka rritur ky

 54. gjulie noka

  gjulie noka

  4 ditë më parë

  Ty mos u merr me Evropën, sa i kan rrogat shqipëtaret o lolooooo

 55. Rexhep Lamcaj

  Rexhep Lamcaj

  4 ditë më parë

  O ram mos dil me perball TIKUT se te telendisi.te nxori bojen.TE LEGENOSI FARE

 56. Besa Besa

  Besa Besa

  4 ditë më parë

  Kryeminister qe tallet me popullin, sikur ja ka bo baba.

 57. GASPËR

  GASPËR

  4 ditë më parë

  Sa arrogand përdor edhe presjone pffffff ,edhe i pa qarte në të gjitha pyetjet ,😉

 58. Lorenz Tusha

  Lorenz Tusha

  4 ditë më parë

  Adriatik Lapaj je shum i afte nder ato pak te afte qe kan mbetur ne shqiperi .🇦🇱❤

 59. Almir Mustafa

  Almir Mustafa

  4 ditë më parë

  Paske ftu ujkun e Surrelit o Çani

 60. Erlin DEDEJ

  Erlin DEDEJ

  4 ditë më parë

  Te shkerdhefshe ropt, pa pomp thoj Edi rames

 61. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  Hahah I madh esht ! Ka rene qmimi 😂😅😂

 62. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  Hahah nuk kam ndjekur gje thot

 63. Azmira Bützer

  Azmira Bützer

  4 ditë më parë

  Respekte z Rama je i madh, flas per ata njerez qe te kuptojne dhe dine te ndajne te miren nga e keqja, dhe qe dine çfar do thote te udheheqesh nie vend si shqiperia qe ka qene rrumpall deri para ca vitesh, e tashi kerkojne qdo gje nga Edi Rama.

  • Asi Spathi

   Asi Spathi

   4 ditë më parë

   hahaha koment per te qeshur, duket qe nuk jeton ne Shqiperi dhe ka nje arsye pse ;)

 64. Arben Prifti

  Arben Prifti

  5 ditë më parë

  Ja Bere mire rames

 65. Emilian Bilali

  Emilian Bilali

  5 ditë më parë

  Adriatik Lapaj ta falt Zoti diturine dhe vazhdo kshu vlla

 66. FNF_547

  FNF_547

  5 ditë më parë

  Ku paska qan me perpara ky adriatiku mei Dal perball kti psikopati

 67. Eldison Xaka

  Eldison Xaka

  5 ditë më parë

  ja dogje zarin t gjatin z Lapaj ki meshire e kujdes se po t kercenon ka pak

 68. Kreshnik Veliaj

  Kreshnik Veliaj

  5 ditë më parë

  Kaq vjet ne pushtet dhe prape do te shtypi njerzit toleranca zero ptu .. psiqik ty duhet varesh si sadami o hajdut psiqik po lere adriatikun se ai eshte zeri i mijra njerzeve 1100 leke taks per benzinen wtf

 69. Jojo Janku

  Jojo Janku

  5 ditë më parë

  Ky Curri komplet ar duket qe do te pershtatet por eshte shume larg,thjesht katnar si Cani.

 70. 003nardi

  003nardi

  5 ditë më parë

  Kariera te ka bere shume inteligjent dhe te sofistikuar

 71. Beski beski

  Beski beski

  5 ditë më parë

  1:27:32osht gjigand ky njeri 👏

 72. Beski beski

  Beski beski

  5 ditë më parë

  Ky curri prralla me mbret quni ri gjynaf

 73. Fejz cara

  Fejz cara

  5 ditë më parë

  te nafta ja ke fut pordhe por pordh te madhe o Arjan , une ne Gjermani jetoj edhe rrogat jan tek me e ulta 1,500€ dhe nafta edhte 1.20 ti thu me reit naften hajde arjan hajde, a i llogarit rrogat e puntorve te shqiptarve jo te nivelit tend por te puntorit krahut 😡😡😡😡

 74. Leon li

  Leon li

  5 ditë më parë

  Weeee ky duhet var ne mes te tiranes...kriminel

 75. Suedrose

  Suedrose

  5 ditë më parë

  Faleminderit Adriatik. Fantastik! E munde me inteligjence, dije, urtësi e mençuri. Shume i përgatitur. Por për Ramen je gjysem i përgatitur, se ja mbylle gojën.Te lumtë goja he burrë, qenke shume i forte! Te tille djema i duhen këtij vendi. Rama shume arrogant, fodull, mendjemadh dhe i pasjellshëm. Nuk mjafton qe nuk ja ka haberin fare, por është edhe mospërfillës ndaj shqetësimeve te qytetareve e te protestuesve. Hajde kryeministër, hajde!!! E ke bredhur Shqipërinë ti, për tu marre votat atyre njerëzve qe gënjehen lehte.

 76. altin billa

  altin billa

  5 ditë më parë

  Sado të përpiqesh ti bësh qokë shulit , ngelet kokrra e mashtruesit . Paç uratën e të gjithëve që e mendojnë si unë o Adriatik Lapaj ! Ja hoqe llambën e zërit kryemashtruesit !

 77. Anton Pushka

  Anton Pushka

  5 ditë më parë

  Rrespekt pa fund per kete Adriatik llapaj!

 78. Lejla Mahmutaj

  Lejla Mahmutaj

  5 ditë më parë

  Bravo lapaj djem si ti i duhen ktij vendi 👏👏👏🙏

 79. Agron Gjergji

  Agron Gjergji

  5 ditë më parë

  Hers e pare qe shof nje bisede te cilevizuar dhe elektuale ne televizionin Shpatar. Te merret per dhembull…. 👏👏👏

 80. Durim Jangozi

  Durim Jangozi

  5 ditë më parë

  Bravo lapaj po duhen shum si ju.rama shum arrogant

 81. Gjak Shqiptari

  Gjak Shqiptari

  5 ditë më parë

  Ushsh he dreq

 82. Keli Zenunaj

  Keli Zenunaj

  5 ditë më parë

  Ti bej pyetje vella po ku e ka mendjen Ai te jap pergjigje. Ai e di se jetojn te gjith ne kushte te mira

 83. Bledar Lleshi

  Bledar Lleshi

  5 ditë më parë

  Nuk je genjeshtar por je rracqir ta perdhunofte Çerçilli familjen

 84. Bledar Lleshi

  Bledar Lleshi

  5 ditë më parë

  Duhet me e perdhunu taman Ramen jo vetem figurativisht edhe krejt putanat sot e 30 vjet qe kane tall karin hapur me Shqiperine

 85. Osman Kuci

  Osman Kuci

  5 ditë më parë

  Ne rast se eshte rritur çmimi i hashashit, atehere duhet te investohet ne prodhimin e hashashit 😃

 86. Nebi Godi

  Nebi Godi

  5 ditë më parë

  Respekt per kta djem si Lapaj,, jo djemt e spiunave pushtetareve dhe servilave te partis..! Urime dhe respekte..! Per Adriatik Lapaj..!

 87. Lindita Zeqiri

  Lindita Zeqiri

  5 ditë më parë

  Respekte Llapaj👍

 88. Eri Eri

  Eri Eri

  5 ditë më parë

  Cani servil , tamam grek.

 89. fatjonkrahysa

  fatjonkrahysa

  5 ditë më parë

  Cani i thot prse nuk shkoni ts takoni ne tavolin po ai a se di se do kercnohet ne goj te ujkut

 90. fatjonkrahysa

  fatjonkrahysa

  5 ditë më parë

  O njerz shikojeni ca njerzsh te mençur dhe te ditur kemi kush e di dhe sa kemi si ky djali dhe kur vjen koha rrim akoma me keta gomer dhe injorant ne kete vend 😐😐😐😐

 91. fatjonkrahysa

  fatjonkrahysa

  5 ditë më parë

  O cani bravo i qofte ati djalit se sa per curin desh i ra te infakt kur fliste dhe nuk e shikonte dot ne sy

 92. Dori Osmanaj

  Dori Osmanaj

  5 ditë më parë

  Tek pull..fjal pordhe

 93. Prralla Me Mbret

  Prralla Me Mbret

  5 ditë më parë

  Shpresoj qe Adreatiku 1 dit te drejtoj shqiprin flet per gjera konkrete buka nafata e hallet e njerzve nuk thot prralla

 94. Terezina Pulaj

  Terezina Pulaj

  5 ditë më parë

  Nuk e di se, so ti Rama e kapishe arugazen e troie dhe per ke

 95. Rudin Cengu

  Rudin Cengu

  5 ditë më parë

  Ky pin hashash vet mr qa thu

 96. Koplik Shkoder

  Koplik Shkoder

  5 ditë më parë

  Rrespekte per Lapaj shum I zgjuar dhe I sakte

 97. tedi Marku

  tedi Marku

  5 ditë më parë

  Lapaj dhe Curi jeni gjiganda ! Te kishte ky vend djem si ju.

 98. Luis Bani

  Luis Bani

  5 ditë më parë

  Bravo tiku

 99. Roland Mema

  Roland Mema

  5 ditë më parë

  Ca i ben edit cani😜

Faqja Tjeter