Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, jashtë kamerave janë bashkëMarius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” Ora News, zbulon prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Bëhët fjalë për Alvisa Qarri dhe Hysen Rama. Çifti i cili ngalli polemika, ku Shqiptarët ndjenë keqardhje për futjen në program të ish të dashurit të saj.

Producenti i njohur i filmit “Sedër” tregon se Alvisa dhe Hyseni janë të lidhur në jetën reale dhe se po gënjejnë të gjithë Shqiptarët, kur thonë se janë ndarë prej muajsh. Sipas tij Alvisa e ka pasur ëndërr kinematografinë, pasi ka qenë dhe pjesë e pruduksioneve të Mariusit.

“Unë i njoh personalisht, personazhin femër, kam qenën unë ai që e kam mësuar në produksionet e mia të mëparshme këto janë fakte, e kam mësuar të aktrojë dhe unë si profesori i saj i them, që aktrimi i saj është shumë i dobët.” -shprehet Marius Dervishi

Madje ai më tutje shtoi se dhe personazhet e tjerë të emisionit janë në dijeni. Pasi Alvisa dhe Hyseni kanë dhe një biznes bashkë, ku ndajnë kohën sëbashku.

“Shumica atyre personazheve shkonin të bënin marketing tek biznesi i atyre, dhe dy javë para hyrjen në emision fshinë fotot me njëri-tjetrin - shprehet më tutje Zebervoki
Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALpast bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente 

 1. Sid Bacaj

  Sid Bacaj

  14 orë më parë

  Ca asht ky mo se ban si t jet i njohuri i tan shqipnis, sot more fam pri Perputhen se as ekzistencen sta disha😂

 2. seeni gzty

  seeni gzty

  17 orë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 3. bocoy noiu

  bocoy noiu

  Ditë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 4. Isa Ademaj

  Isa Ademaj

  Ditë më parë

  O vllaçko e morëm vesh qe po kerkon vemëndje por nuk tshkon dot fare, po ik anej npun tanë.

 5. Buqe Gashi

  Buqe Gashi

  2 ditë më parë

  Te them te drejten ktu po dojn me mar fam tan tu shpif per njerin tjetrin te jen apo te mos jen qift kush je ti me fol a krrejt punt iki qit ne dizen veq me u mer me halle e pun te huja halla halla qa ska

 6. soiung toiue

  soiung toiue

  2 ditë më parë

  Shyqyr qe ka dale perputhen qe te bejne lajm krejt me kte emision 🙈

 7. Rudina Bregu

  Rudina Bregu

  2 ditë më parë

  Hik se e ke gabim edukata ma ban gojen laje gojen para se te flasesh per te....... Mos mbeloni fytyren para ralitetit

  • bocoy noiu

   bocoy noiu

   Ditë më parë

   Aktrim I dobet me te vertet

 8. sokin jon

  sokin jon

  2 ditë më parë

  Po mire e bejne.ahaaa.hajde emision hajde

 9. Sam Domi

  Sam Domi

  3 ditë më parë

  Zeberdhok mos vrit mendjen sa te vij Lali ne Sharr do perfundojn te gjith si televizion se ma kan qa ….

 10. Arjon Smaci

  Arjon Smaci

  3 ditë më parë

  Qa ky vk

  • soiung toiue

   soiung toiue

   2 ditë më parë

   per protagonistet e perputhen.

 11. Besnik Morina

  Besnik Morina

  3 ditë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 12. Humor Shqiptar

  Humor Shqiptar

  3 ditë më parë

  Shif punen tate o kar Ti akoma shef perputhen qija ropt, e vip gjasme:

  • sokin jon

   sokin jon

   2 ditë më parë

   Sa i pandershëm mund të jeni dhe lejoni që të prekeni nga dikush tjetër për famë

 13. Marije Mamja

  Marije Mamja

  3 ditë më parë

  Po me pelqen shum Biseda e ktij Zoteris se Alvisa dhe Hyseni jan mashtruesa qe te dy dhe pa pik vleret nuk e di ai keni ven re dje u zu Alvisa me Aden dhe ju holl fill dhe Hyseni

 14. xhulja banaj

  xhulja banaj

  4 ditë më parë

  femra me e poshter qe esht aty ne emisjon esht alvisa .esht injorante komplet .skuthe femer ..puff e peshtir🤮🤮

  • seeni gzty

   seeni gzty

   17 orë më parë

   Aktrim I dobet me te vertet

 15. Hane Jahaj

  Hane Jahaj

  4 ditë më parë

  😀😀😀😀😀💇‍♂️💇‍♂️💇‍♂️

 16. Xhevahir Kaci

  Xhevahir Kaci

  4 ditë më parë

  Ti je i madh o plak shum e vertet

 17. Mario G

  Mario G

  4 ditë më parë

  Kur flet zebervoki 🤣😂😂po ik o pall dupi

 18. Le Majmon

  Le Majmon

  4 ditë më parë

  Kush esht bre ky Lapush qe fol?🤮

 19. Daut Hasani

  Daut Hasani

  4 ditë më parë

  Sipas teje e paske msuar ti te aktroje. E te paska zhgenjyer. Me ket me le te kuptoja se e paska qan ne duart e gabuara . Ajo amatore ti qe e paske msuar amator ket arrita te kuptoj🤨

 20. doire aintu

  doire aintu

  4 ditë më parë

  O zoot si asht ky njeri per hall

  • Mario G

   Mario G

   3 ditë më parë

   Ghahshahagagssga loooooot loooot 🤣😂😂

 21. Toni Montana

  Toni Montana

  5 ditë më parë

  Aktrim I dobet me te vertet

  • niddg viiut

   niddg viiut

   3 ditë më parë

   Ne rregull je shok,komplet fallco jan komplet

 22. Andi Andi

  Andi Andi

  5 ditë më parë

  Alvisa dhe Hyseni jan miq jan mashtrus si ata. Dot dalin qift ne fund

 23. niddg viiut

  niddg viiut

  6 ditë më parë

  Pse I djeg ktij apo e ka pas t dashur alvisen

 24. selmo ani

  selmo ani

  6 ditë më parë

  E besoj 100% ate qe thot per alvisen dhe hysenin, por mos thuj nuk du me ja permen emrin programit per te mos i bo reklam. Ne fakt un kete video e klikova veç sepse ke fol per protagonistet e perputhen.

  • selmo ani

   selmo ani

   4 ditë më parë

   @doire aintu 🤣🤣🤣🤣

  • doire aintu

   doire aintu

   4 ditë më parë

   Po ky kari se la barin te thahej e piu direkte sa e korren

 25. Ervin Hyka

  Ervin Hyka

  6 ditë më parë

  Sa cun me vler je bravo hallall ta boft zoti

 26. Lirije Neziri

  Lirije Neziri

  6 ditë më parë

  Sa i pandershëm mund të jeni dhe lejoni që të prekeni nga dikush tjetër për famë

  • niddg viiut

   niddg viiut

   3 ditë më parë

   Oj sisha shqipe se Ty tkalli njeri falimentym

 27. Dona A

  Dona A

  6 ditë më parë

  Edhe kafsha e din qe alvisa e hyseni po genjene. Edhe kafshet e din

  • niddg viiut

   niddg viiut

   6 ditë më parë

   Ti qenke si pako e malboros ne fillimet e saja ku pronaret hudhnin ne rruges qe njerzit te ishin kureshtarë

 28. Nebi Sulo

  Nebi Sulo

  6 ditë më parë

  ik re rrrot kari

 29. ervis ervis

  ervis ervis

  6 ditë më parë

  Oj sisha shqipe se Ty tkalli njeri falimentym

 30. Ilir Llani

  Ilir Llani

  6 ditë më parë

  Shyqyr qe ka dale perputhen qe te bejne lajm krejt me kte emision 🙈

 31. rearsa laura

  rearsa laura

  6 ditë më parë

  Ne rregull je shok,komplet fallco jan komplet

 32. ms

  ms

  6 ditë më parë

  O zoot si asht ky njeri per hall

 33. Jetmir Jasiqi

  Jetmir Jasiqi

  6 ditë më parë

  Po qa kare marketingu i bo ti nje emisioni qe i ka marre 100m views o pidh

 34. Viktoria 1991

  Viktoria 1991

  6 ditë më parë

  Ti lere qe flet sikur mban hunden mbyllur por je nje varikars i papar . Perputhen e dim te gjith qe esht emision i degjeneruar por ka mjaft fam kshu qe nuk ka fare nevoj per marketingun tend. Ti ke dicka personale me njerin shifesh kjart sipas fjalesh qe flet. Ik pirdhu me ket zerin si rrospi

 35. Gazmir Ndreu

  Gazmir Ndreu

  6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 36. Hajri Vladi

  Hajri Vladi

  6 ditë më parë

  Ku e gjetet ket coban

 37. the world

  the world

  6 ditë më parë

  Ore çfar nuk kuptoni ju ju ata paguhen ata Jane aty per pune per te ber nji pune ne te arthmen (( influences)) .un çuditem sa seriozisht e merrini

 38. Fier Fier

  Fier Fier

  6 ditë më parë

  Po ky kari se la barin te thahej e piu direkte sa e korren

 39. Malo

  Malo

  6 ditë më parë

  Na rrofsh trapin

 40. Anita

  Anita

  6 ditë më parë

  Po mire e bejne.ahaaa.hajde emision hajde

 41. Milot Gashi

  Milot Gashi

  6 ditë më parë

  Ti qenke si pako e malboros ne fillimet e saja ku pronaret hudhnin ne rruges qe njerzit te ishin kureshtarë

 42. labinot shaqiri

  labinot shaqiri

  6 ditë më parë

  Bravoooooo se llom jan tu bo prite termetn shipni se po ju vjen olsen ka me e mit termeti

 43. ela

  ela

  6 ditë më parë

  Po ky t vertet e ka sepse ata jan bashke jan vec per fame

 44. metropol metropol

  metropol metropol

  6 ditë më parë

  kurr nuk do e pranoje ftesen por e shikon qdo puntat. WTF

  • Malo

   Malo

   Ditë më parë

   @New dog nuk e thash me tendence per hunden kuptohet qe perendia ja ka bo por po mundohet me fol Tironce prandaj e thash ho ho...

  • New dog

   New dog

   3 ditë më parë

   @Malo po ka mish te huaj ne hunde, nuk ka faj per ate gje. Ja ka bo perendia. Thuaj eshte budall se bente tipin nderkohe qe shikon cdo min emisionin po mos u kam te difektet shendetsore.

  • Malo

   Malo

   6 ditë më parë

   Injorant mo qa pret nga ky hohoh me hund flet

 45. Albaner 1997

  Albaner 1997

  6 ditë më parë

  Kujt more mi bo marketing ti e hajmedet ?😂😂😂😂😂

 46. Nertil Tili

  Nertil Tili

  6 ditë më parë

  Po mir e ka. Ky se cdo gje atje esht fallco dhe per fam.

 47. tin ser

  tin ser

  6 ditë më parë

  Ti veq i bone reklam peputhen

 48. ShDKF

  ShDKF

  6 ditë më parë

  Ç'fare inaçiu🤮👎dukesh qe je shume i ulet si njeri 👎👎

 49. It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  6 ditë më parë

  Pse I djeg ktij apo e ka pas t dashur alvisen

  • Mar Mir

   Mar Mir

   2 ditë më parë

   @It’s Klaw 🥰 ahahhhhh

  • eviana

   eviana

   6 ditë më parë

   @It’s Klaw 🥰 😂😂😂😂

  • Elton Sakos

   Elton Sakos

   6 ditë më parë

   @Naxhije Korreshi E paske qa shqipen oj Nexhe 🤣

  • e

   e

   6 ditë më parë

   @It’s Klaw 🥰 hahahahahaha

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   6 ditë më parë

   @Naxhije Korreshi do you speak English se shqip s eshte kjo😂

 50. It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  6 ditë më parë

  E psk pa me detaje

  • A Shala

   A Shala

   6 ditë më parë

   Auuu qdo gazet online nxjerr lajme per perputhen se mendon qe kjo nuk i shtyn njerzit te klikojn dhe te shohin se qka ka ndodh , ani tek shqiptaret qe kjo puna e ex-it eshte pak me e komplikuar sa qe e bejn ata aty brenda normal qe i intereson qdo kujt.

 51. Arjan D

  Arjan D

  6 ditë më parë

  Aiii kur bon edhe ky po I boj marketing Perputhen e bon sikur sdo mjua permend Emrin . Kur nderkoh Perputhen e ndjekin edhe te vdekur besoj🤣

  • Sam Domi

   Sam Domi

   3 ditë më parë

   Ore njerz te pakten zeberdhoki nuk ju ka genjy naj her Por te perputhen po dhe sa per fame mos harroj se ky ka dal para dhe me forcat e veta dhe jo me nje Televizion qe kur mbreti shpirti ju preht be paqe kan fillu duke genjy mashtru dhe banalizu keshtu njerz thirrni menjes ndani shapken nga sheqeri flm

  • Arjan D

   Arjan D

   6 ditë më parë

   @It’s Klaw 🥰 🤣🤣🤣🤣🤣 esht e pritshme nga Ana e saj.

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   6 ditë më parë

   @Arjan D Po pra kjo alvisa ka pas lene nam

  • Arjan D

   Arjan D

   6 ditë më parë

   @It’s Klaw 🥰 Panvarsisht se nje film Sedra qe e ka realizu pa ju hy ne hollis difekteve apo detajeve te filmit , me ka pelqy . Por Sbesoj se ka pas lidhje me ket Karikaturen Alvisa 🤣🤣🤣

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   6 ditë më parë

   @Arjan D 🤣ose ka pas naj gjo me alvisen ky se esht e vertet ka qen aktore ajo naper krejt tiranen

 52. xhani xhani1

  xhani xhani1

  6 ditë më parë

  Alvisa edhe hyseni ato po bejn lojen aty jua qifsha kurven njerit e tjetrit

Faqja Tjeter