Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po "shtiren" | Mes Yjesh


Marius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” Ora News, zbulon prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Bëhët fjalë për Alvisa Qarri dhe Hysen Rama. Çifti i cili ngalli polemika, ku Shqiptarët ndjenë keqardhje për futjen në program të ish të dashurit të saj.

Producenti i njohur i filmit “Sedër” tregon se Alvisa dhe Hyseni janë të lidhur në jetën reale dhe se po gënjejnë të gjithë Shqiptarët, kur thonë se janë ndarë prej muajsh. Sipas tij Alvisa e ka pasur ëndërr kinematografinë, pasi ka qenë dhe pjesë e pruduksioneve të Mariusit.

“Unë i njoh personalisht, personazhin femër, kam qenën unë ai që e kam mësuar në produksionet e mia të mëparshme këto janë fakte, e kam mësuar të aktrojë dhe unë si profesori i saj i them, që aktrimi i saj është shumë i dobët.” -shprehet Marius Dervishi

Madje ai më tutje shtoi se dhe personazhet e tjerë të emisionit janë në dijeni. Pasi Alvisa dhe Hyseni kanë dhe një biznes bashkë, ku ndajnë kohën sëbashku.

“Shumica atyre personazheve shkonin të bënin marketing tek biznesi i atyre, dhe dy javë para hyrjen në emision fshinë fotot me njëri-tjetrin - shprehet më tutje Zebervoki

Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/lifestyle/zebe...

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALpast bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente 

 1. ShDKF

  ShDKF

  6 orë më parë

  Jeto jeten tende..leri njerzit rehat ne punen e vet...je shume negativ...👎👎

 2. faruk kurbogaj

  faruk kurbogaj

  21 orë më parë

  Per veti e mban sekret jeten Personale e per te tjerët spihun a frikësohemi Zotiti...mos lendo te tjerët mbase ke besim te madh te Zoti

 3. Eri Ermal

  Eri Ermal

  2 ditë më parë

  Suksese Allahu te hap rruget e suksesit

 4. Dita Dita

  Dita Dita

  3 ditë më parë

  Alvisa edhe hyseni ata dy rrencat mir ekapas ada

 5. bledi dhima

  bledi dhima

  5 ditë më parë

  ka te drejt ata qihen akoma

 6. Daily Things

  Daily Things

  5 ditë më parë

  Ora news 🤷‍♂️🤷‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 7. Nine One

  Nine One

  6 ditë më parë

  O spiun si po t ecen puna e policis ? Ky tipi esht polic i infiltruar per rrjetet sociale dhe vezhgon cdo njeri t famshem ne rrjet

 8. ThatGirl

  ThatGirl

  6 ditë më parë

  O Marius ca dreqin thua? Kush dreqin je ti? Pse mendon qe je artist? Cfare jane keto delire more djale,ti je nje hiic ti sdi te aktrosh per vete ,si pretendon te jesh “profesor” ? Ke shkuar kudo neper show humori dhe ste kane marr. Qe ketu mos fol me

 9. Morgana Morgi

  Morgana Morgi

  6 ditë më parë

  Dmth ti ke mesuar Alvisen te aktroje dhe ajo po aktron keq...Je mesues i deshtuar...Ste falet sepse presim shume nga ty i nderuar Profesor Regjizor,Polic,Boksier,Aktor dhe disa harlliqe tjera qe pertoj me i shkrujt.Mezi pres filmin tend te dyt,mos e mrrifsha at dit.flm. klqr

  • laurenc caca

   laurenc caca

   Ditë më parë

   per mua te kishe vdek me koh o pler alvisa do gjej karin e lales ne perputhen femer fake vk baxhelle

  • Morgana Morgi

   Morgana Morgi

   Ditë më parë

   @Bledi Dani Amin.Bashk me ty ❤

  • Bledi Dani

   Bledi Dani

   2 ditë më parë

   mos e mrrifsh

  • Mari Ja

   Mari Ja

   5 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣 fiks ashtu

  • Elona Gjata

   Elona Gjata

   6 ditë më parë

   Hahahahahahasa qesha

 10. Sh Azem

  Sh Azem

  6 ditë më parë

  Uroj qe i madhi Zot ti hap rruget dhe te arrish majat e Suksesit… dhe jam i sigurt qe do i arrish sepse kur ti se harron Zotin te jesh i sigurt Zotii ste harron asnjehere✌️👍👍👍

 11. Aljona Jaurri

  Aljona Jaurri

  6 ditë më parë

  Ngele tu prek ate letren te tavolina, nuk hahet jo 🤪

  • Milano Tirane Amsterdam

   Milano Tirane Amsterdam

   5 ditë më parë

   😂😂

 12. H I T M E N G A M I N G

  H I T M E N G A M I N G

  6 ditë më parë

  pjeshk kjo gazetarja 😂

 13. Daniel Calleku

  Daniel Calleku

  6 ditë më parë

  Bon muuuuu qe shtiren ,dhe esht bo shum e bezdisshme

 14. Gazmir Ndreu

  Gazmir Ndreu

  6 ditë më parë

  E mir mir tkam then o marjus mos ja ipje skenarin ti atyre🤣🤣🤣🤣

 15. Arro

  Arro

  6 ditë më parë

  Eshte dobësuar shum Zebervoki

 16. Rige Rige1

  Rige Rige1

  6 ditë më parë

  Zebervoki është shum djal i mire me kemb ne tok realist , i uroj sa me shume sukses lart e me lart ✌️

  • Arian Osmani

   Arian Osmani

   Ditë më parë

   Djal idrejt zebervoki shum veq kush ban urrejtje daj ti zoti koft iknaqt mety

 17. Shyrete Jakupi

  Shyrete Jakupi

  6 ditë më parë

  👏👏👏👍

 18. Enkeled Berisha

  Enkeled Berisha

  6 ditë më parë

  23 minuta intervist dhe titulli intervistes alvisa hysen hari hidhi , ore na elmuat na verbuat

 19. illyrian

  illyrian

  6 ditë më parë

  SUPPORT, në Gjuhën Shqipe dmth; MBËSHTETJE O QURAN!!!

  • Hava Emini

   Hava Emini

   2 orë më parë

   Hahaha 🤣🤣

 20. ESna Ona 27

  ESna Ona 27

  6 ditë më parë

  Mezi po e pres seder2

 21. Andi Andi

  Andi Andi

  6 ditë më parë

  Normal se shtiren ne fund dalin qift

 22. n H

  n H

  6 ditë më parë

  Who is he ???

 23. luana malaj

  luana malaj

  6 ditë më parë

  E kam pa edhe un qe po shtiren shihet ne syt e tyre

 24. gametoTV

  gametoTV

  6 ditë më parë

  14:35

 25. Arjan D

  Arjan D

  6 ditë më parë

  Suksese per pjesen e dyte te filmit Seder. E presim me gjith qef pjesen e dyte .. kruse kjo Gazetaeja luajke me duar mbi tavolin kur fliske pothuajse sikur I binte Pianos.🤣🤣

 26. Tullio pane

  Tullio pane

  6 ditë më parë

  Uaaaa zebervoki flet si sali berisha haahaaah

 27. Tullio pane

  Tullio pane

  6 ditë më parë

  Gazetarja copë copë

 28. Media Tirane

  Media Tirane

  6 ditë më parë

  Bravo daku Edhe un I njof ato Te dy cenin me alsvisen qr para 2 javesh fshin fotot

Faqja Tjeter