Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. Rovena Zacelli

  Rovena Zacelli

  18 orë më parë

  Zoti ju dhente shendet familjarisht

 2. vs

  vs

  Ditë më parë

  Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

 3. Mirjeta Bytyqi

  Mirjeta Bytyqi

  Ditë më parë

  Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

 4. enkeleda topi

  enkeleda topi

  Ditë më parë

  🌹☝️🤲🤲👏👏

 5. Milazim Piliqi

  Milazim Piliqi

  Ditë më parë

  Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

 6. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMI

  Ditë më parë

  pershendetje dhe respekt z elvis

 7. rumadin

  rumadin

  Ditë më parë

  Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

 8. Valbone Shkodra

  Valbone Shkodra

  2 ditë më parë

  💙❤️🙏🙏🙏🙏

 9. Alisa Coka

  Alisa Coka

  2 ditë më parë

  She is so beautiful women 🥰

 10. smile foryou

  smile foryou

  2 ditë më parë

  Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

 11. Lutfije Gjyshinca

  Lutfije Gjyshinca

  2 ditë më parë

  Respekt

 12. smile foryou

  smile foryou

  2 ditë më parë

  IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

 13. Qqqq 1234

  Qqqq 1234

  2 ditë më parë

  🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 14. Zejnije Hajdafkch

  Zejnije Hajdafkch

  3 ditë më parë

  Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

 15. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  3 ditë më parë

  Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

 16. Elisa Vlorë

  Elisa Vlorë

  3 ditë më parë

  Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

 17. Rezi Malaj

  Rezi Malaj

  3 ditë më parë

  Me te miret..

 18. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  3 ditë më parë

  Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

 19. Edona Gashi

  Edona Gashi

  3 ditë më parë

  Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

 20. Rudi Rudi

  Rudi Rudi

  3 ditë më parë

  Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

  • Rudi Rudi

   Rudi Rudi

   Ditë më parë

   @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

  • Viollca Rovi

   Viollca Rovi

   Ditë më parë

   O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

 21. F K

  F K

  3 ditë më parë

  Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

 22. Selhane Terzia

  Selhane Terzia

  3 ditë më parë

  Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

 23. Noeli Ileon

  Noeli Ileon

  3 ditë më parë

  Mashalla 💖 💖

 24. Ermonela Rafti

  Ermonela Rafti

  4 ditë më parë

  Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

 25. Leunora Mehja

  Leunora Mehja

  4 ditë më parë

  Dy yje mashallah ⭐️⭐️

 26. Mona Kujaj

  Mona Kujaj

  4 ditë më parë

  💕💕💕💕💕💕👍

 27. Lumnije Shala

  Lumnije Shala

  4 ditë më parë

  🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

 28. Luli Veizaj

  Luli Veizaj

  4 ditë më parë

  Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

 29. Atixhe Murati

  Atixhe Murati

  4 ditë më parë

  MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

 30. Indrit Cara

  Indrit Cara

  4 ditë më parë

  🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

 31. Indrit Cara

  Indrit Cara

  4 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

 32. Turk Sherif fr dr e

  Turk Sherif fr dr e

  4 ditë më parë

  !

 33. Mira

  Mira

  4 ditë më parë

  ❤❤🤲🙏

 34. Mimoza Veseli

  Mimoza Veseli

  4 ditë më parë

  Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

 35. Alberta Alameti

  Alberta Alameti

  4 ditë më parë

  Bukur marshllha !!!!❤️

 36. Neta Ndou

  Neta Ndou

  4 ditë më parë

  Zoti ju rujt

 37. Alt Gaming

  Alt Gaming

  4 ditë më parë

  Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

 38. j s

  j s

  4 ditë më parë

  Allahi jashtoft muhabetin

 39. Sife Sife

  Sife Sife

  4 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë

 40. Nebije A.

  Nebije A.

  4 ditë më parë

  Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

 41. Ledjana Prenga

  Ledjana Prenga

  4 ditë më parë

  Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...

 42. Muarem Iseni

  Muarem Iseni

  4 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

 43. Mire Shahinaj

  Mire Shahinaj

  4 ditë më parë

  MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

 44. Melek Ljimoni

  Melek Ljimoni

  5 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

 45. linda linda

  linda linda

  5 ditë më parë

  Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

 46. Rudina Gjine

  Rudina Gjine

  5 ditë më parë

  Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

 47. Edona Gashi

  Edona Gashi

  5 ditë më parë

  Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

 48. Ramije Etemi

  Ramije Etemi

  5 ditë më parë

  👍👏

 49. Berra Haliti

  Berra Haliti

  5 ditë më parë

  MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

 50. Miranda Alb

  Miranda Alb

  5 ditë më parë

  Zoti u bekofte

 51. Matilda Xhufka

  Matilda Xhufka

  5 ditë më parë

  Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

 52. Zyhrije Tairi

  Zyhrije Tairi

  5 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

 53. mxc vargas

  mxc vargas

  5 ditë më parë

  Me te bukurit💕 me te nderuarit

 54. refet mamuti

  refet mamuti

  5 ditë më parë

  selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

 55. Feime Isufi

  Feime Isufi

  5 ditë më parë

  Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

 56. Alvin Shala

  Alvin Shala

  5 ditë më parë

  Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

 57. Trg Play

  Trg Play

  5 ditë më parë

  Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

 58. mimoza lika

  mimoza lika

  5 ditë më parë

  MashaAllah sa te bukur qe jeni

 59. Arjan Gruti

  Arjan Gruti

  5 ditë më parë

  .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

 60. Linda Linda

  Linda Linda

  5 ditë më parë

  Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

 61. Mimosetta Mommy

  Mimosetta Mommy

  5 ditë më parë

  Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

 62. ekrem ekremi

  ekrem ekremi

  5 ditë më parë

  In sha Allah.

 63. nusha gjoka

  nusha gjoka

  5 ditë më parë

  Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

 64. Fahrie Thaqi

  Fahrie Thaqi

  5 ditë më parë

  Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

 65. eligertadoci eligesti

  eligertadoci eligesti

  5 ditë më parë

  MashAllah

 66. Bessy Bessy

  Bessy Bessy

  5 ditë më parë

  Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

 67. 100% Glamour

  100% Glamour

  5 ditë më parë

  MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

 68. HAMZA

  HAMZA

  5 ditë më parë

  O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 69. Lut Luti

  Lut Luti

  5 ditë më parë

  Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

 70. Nero

  Nero

  5 ditë më parë

  Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

 71. sarah abc

  sarah abc

  5 ditë më parë

  MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

 72. 66

  66

  5 ditë më parë

  Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

 73. Nerxhivane Osmani

  Nerxhivane Osmani

  5 ditë më parë

  Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

 74. Edona Veliq-Sallahu

  Edona Veliq-Sallahu

  5 ditë më parë

  MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

  • Hajri Kurtishi

   Hajri Kurtishi

   4 ditë më parë

   Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

 75. Luljeta Zeqiri

  Luljeta Zeqiri

  5 ditë më parë

  Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

 76. Mandeta Shengjergji

  Mandeta Shengjergji

  5 ditë më parë

  ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 77. Loreta Lori

  Loreta Lori

  5 ditë më parë

  🤗🤗🤗

 78. Shqipe Maloku

  Shqipe Maloku

  5 ditë më parë

  Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

 79. Dashmir Ramadani

  Dashmir Ramadani

  5 ditë më parë

  Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

 80. Naide Bellagoshi

  Naide Bellagoshi

  5 ditë më parë

  Allahi ju dhasht gjith lumturi.

 81. Abdelkader Benmertaza

  Abdelkader Benmertaza

  5 ditë më parë

  Mashalla allahu ju rujt amin

 82. ela Ahmeti

  ela Ahmeti

  5 ditë më parë

  Mashallah mashallah

 83. Rabie Ivziku

  Rabie Ivziku

  5 ditë më parë

  Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

 84. Fuat Atipi

  Fuat Atipi

  5 ditë më parë

  Zoti tu jape ni jet te gjate

 85. Vangel Kondraliu

  Vangel Kondraliu

  5 ditë më parë

  Marshallah🤲🤲🤲

 86. Vangel Kondraliu

  Vangel Kondraliu

  5 ditë më parë

  Marshalli🤲🤲

 87. Erinda Ujka

  Erinda Ujka

  5 ditë më parë

  Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

 88. Pran Vera

  Pran Vera

  5 ditë më parë

  Mashallah 🥰❤️😍

 89. Lola Kreka

  Lola Kreka

  5 ditë më parë

  si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

 90. Tuana Gashi

  Tuana Gashi

  5 ditë më parë

  Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

 91. Zhaneta Dervishi

  Zhaneta Dervishi

  5 ditë më parë

  Allahu u rujt ☝️🤲

 92. Suzana suzana

  Suzana suzana

  5 ditë më parë

  MashaAllah

  • Safet Dedja

   Safet Dedja

   5 ditë më parë

   Safeti paci jete e shendet

  • Dulije Capric

   Dulije Capric

   5 ditë më parë

   Eselamu Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Mashallah Mashallah Allahu Xh Sh Ju shperblefet Me te gjitha Te mirat Familjarishet Amin.😅🌹🌹🤲🤲

 93. Fatime Deliu

  Fatime Deliu

  5 ditë më parë

  MashAllah , syri i keq mos ju paft

 94. Queen Teuta

  Queen Teuta

  5 ditë më parë

  MashAlla zoti shtoft dashuri mes dy cifteve sic jeni ju dy 💎💎 🥰🥰

  • altin ala

   altin ala

   3 ditë më parë

   🧿👈Kjo ketu eshte e ndaluar ne islam

 95. Isni Krasniqi

  Isni Krasniqi

  5 ditë më parë

  Mashalla zoti ju rujt

 96. Shpresa Kaja

  Shpresa Kaja

  5 ditë më parë

  Zoti ju rujt

 97. Tonny Io

  Tonny Io

  5 ditë më parë

  Mashallah sa te bukur qe jeni 💓💓💓💓💓

 98. BesA RemA

  BesA RemA

  5 ditë më parë

  MarshAllah 😍❤️❤️

 99. Miranda Satka

  Miranda Satka

  5 ditë më parë

  Ju kam zili jeni nje cift dhe familje perkryer .Falenderoj Allahun per gjithcka qe me ka dhen edhe pse nuk jam e plotesuar.

 100. Bebi Ote*

  Bebi Ote*

  5 ditë më parë

  Marshalla 🌹🌹

Faqja Tjeter