Muzikë

Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Komente 

 1. Adi I

  Adi I

  11 orë më parë

  Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.

 2. N.D N.D

  N.D N.D

  Ditë më parë

  Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema

 3. X X

  X X

  2 ditë më parë

  Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt

 4. Servis Fresi

  Servis Fresi

  3 ditë më parë

  Je me i miri

 5. The Crystalmans

  The Crystalmans

  6 ditë më parë

  Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume

 6. Vitore Deda

  Vitore Deda

  7 ditë më parë

  a

 7. xhes bisha

  xhes bisha

  8 ditë më parë

  Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤

 8. bilishu aliss

  bilishu aliss

  8 ditë më parë

  Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍

 9. Samanta Domi

  Samanta Domi

  9 ditë më parë

  Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄

 10. Shine Farizi

  Shine Farizi

  10 ditë më parë

  Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet

 11. Aferdita Demiraj

  Aferdita Demiraj

  10 ditë më parë

  Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥

 12. pida siouy

  pida siouy

  10 ditë më parë

  Like ala pa e degju😍

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   8 ditë më parë

   V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

 13. Arjanit Hoti

  Arjanit Hoti

  11 ditë më parë

  Monooinyomomymo

 14. Bessa Mill

  Bessa Mill

  12 ditë më parë

  Yll na mbyte me keto balade

 15. Tessaa

  Tessaa

  12 ditë më parë

  shpirtin ma kalle me ket kang o Yll

 16. tiku milan

  tiku milan

  12 ditë më parë

  Super/No koment

  • pida siouy

   pida siouy

   10 ditë më parë

   Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr

 17. alida flus

  alida flus

  12 ditë më parë

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 18. Berisha Ariana

  Berisha Ariana

  12 ditë më parë

  ❤️❤️❤️😉😇

  • alida flus

   alida flus

   11 ditë më parë

   😣😔😣

 19. Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  13 ditë më parë

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 20. doire aintu

  doire aintu

  14 ditë më parë

  dedikuar per mua.

 21. Jona Jonajona

  Jona Jonajona

  14 ditë më parë

  Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani

  • alida flus

   alida flus

   12 ditë më parë

   💫

 22. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  14 ditë më parë

  we love it

  • alida flus

   alida flus

   11 ditë më parë

   🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 23. FOXAMG63

  FOXAMG63

  15 ditë më parë

  I love this dude, amazing music

  • FOXAMG63

   FOXAMG63

   8 ditë më parë

   @Shauka Hodan yes 😃

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   13 ditë më parë

   👑👑super👏

 24. Emona Çota

  Emona Çota

  15 ditë më parë

  Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira

  • doire aintu

   doire aintu

   14 ditë më parë

   👑👑super👏

 25. Afrovita Hysaj

  Afrovita Hysaj

  15 ditë më parë

  Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   13 ditë më parë

   me prek ne zemer .

 26. Vlora Kasolli

  Vlora Kasolli

  15 ditë më parë

  V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

  • Vlora Kasolli

   Vlora Kasolli

   15 ditë më parë

   Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249

  • Vlora Kasolli

   Vlora Kasolli

   15 ditë më parë

   Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i

 27. Ilir Miftari

  Ilir Miftari

  15 ditë më parë

  Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.

  • Ilir Miftari

   Ilir Miftari

   10 ditë më parë

   Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   14 ditë më parë

   "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 28. OLGERT MUSOLLARI

  OLGERT MUSOLLARI

  15 ditë më parë

  ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭

 29. Al Beshure

  Al Beshure

  15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 30. Crista

  Crista

  15 ditë më parë

  When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 31. Merita Uka

  Merita Uka

  16 ditë më parë

  Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 32. Raela Tollja

  Raela Tollja

  16 ditë më parë

  🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 33. Labinora Jefkaj

  Labinora Jefkaj

  17 ditë më parë

  😣😔😣

 34. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  18 ditë më parë

  Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...

 35. Silvana Vataj

  Silvana Vataj

  18 ditë më parë

  💫

 36. Silvana Vataj

  Silvana Vataj

  18 ditë më parë

  Si vete emri je

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   16 ditë më parë

   Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 37. Xhuljana Agalliu

  Xhuljana Agalliu

  18 ditë më parë

  me prek ne zemer .

  • opzz xsin

   opzz xsin

   17 ditë më parë

   Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 38. Antonela Sina

  Antonela Sina

  19 ditë më parë

  👑👑super👏

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   18 ditë më parë

   Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 39. Paola Duda

  Paola Duda

  19 ditë më parë

  👏🏻👏🏻

  • opzz xsin

   opzz xsin

   17 ditë më parë

   Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 40. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  19 ditë më parë

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   16 ditë më parë

   Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 41. edaar Sela

  edaar Sela

  19 ditë më parë

  Kur tkujtohet sa kam dasht

 42. Lola Ymeraj

  Lola Ymeraj

  20 ditë më parë

  Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️

 43. Kamela Ranxha

  Kamela Ranxha

  20 ditë më parë

  😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   19 ditë më parë

   Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 44. niduoe stre

  niduoe stre

  20 ditë më parë

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 45. Peme Deda

  Peme Deda

  20 ditë më parë

  ♥️

 46. its PimozZ

  its PimozZ

  21 ditë më parë

  Llug o ka shkon

 47. Riti Gerta

  Riti Gerta

  21 ditë më parë

  I find myself in every word ❤️

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 48. biran Damla

  biran Damla

  21 ditë më parë

  Bravo 👏👏

  • niduoe stre

   niduoe stre

   20 ditë më parë

   I'm

 49. Zenun ZH

  Zenun ZH

  22 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️

 50. Elmira Kulheku

  Elmira Kulheku

  23 ditë më parë

  Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 51. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  23 ditë më parë

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 52. Adelina Kajo

  Adelina Kajo

  23 ditë më parë

  Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 53. Denis Etemi

  Denis Etemi

  23 ditë më parë

  diese nicht gut

 54. Skipeee34

  Skipeee34

  24 ditë më parë

  o Yll sa za tembel ke

 55. Sebajdin Aliu

  Sebajdin Aliu

  24 ditë më parë

  The best bro🔥

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   23 ditë më parë

   Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 56. OLGERT MUSOLLARI

  OLGERT MUSOLLARI

  24 ditë më parë

  Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem

 57. OLGERT MUSOLLARI

  OLGERT MUSOLLARI

  24 ditë më parë

  KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani

 58. Xhejsi Kalziqi

  Xhejsi Kalziqi

  24 ditë më parë

  Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 59. Vegla

  Vegla

  25 ditë më parë

  Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. alpast.info/one/video/rqVjxdWUc4u8n6Y

 60. Joanna

  Joanna

  25 ditë më parë

  🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥

 61. Egla

  Egla

  25 ditë më parë

  ❤️❤️

  • opzz xsin

   opzz xsin

   24 ditë më parë

   Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 62. Baby Lian 2

  Baby Lian 2

  25 ditë më parë

  I'm

  • opzz xsin

   opzz xsin

   24 ditë më parë

   Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 63. Mira Maal

  Mira Maal

  26 ditë më parë

  Mos em myt

 64. Majlinda Kajtazi

  Majlinda Kajtazi

  26 ditë më parë

  Te do Valina

  • Joanna

   Joanna

   25 ditë më parë

   Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

 65. Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG

  Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG

  26 ditë më parë

  Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli

 66. Besnik Ishmakaj

  Besnik Ishmakaj

  26 ditë më parë

  💕💕

 67. Arbana Karakushi

  Arbana Karakushi

  27 ditë më parë

  Ylli Limani je nje talent😊😊😊

 68. Rei Begu

  Rei Begu

  27 ditë më parë

  E bukur 👏👏

 69. Atdhe Xharavinaa

  Atdhe Xharavinaa

  27 ditë më parë

  Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 70. Genci Mema

  Genci Mema

  27 ditë më parë

  Bellissima

 71. miri jak

  miri jak

  27 ditë më parë

  Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   27 ditë më parë

   Oh, you look cool though.

 72. Âłîśśâ Šûññßhîńę

  Âłîśśâ Šûññßhîńę

  27 ditë më parë

  E du😭🥺❤️

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   27 ditë më parë

   dashni

 73. qendresa nesa

  qendresa nesa

  27 ditë më parë

  shum musika e bukur

 74. soinu foig

  soinu foig

  28 ditë më parë

  Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq

 75. Florentina Kelmendi

  Florentina Kelmendi

  28 ditë më parë

  👍

 76. Bessa Ferizi

  Bessa Ferizi

  28 ditë më parë

  Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 77. Al Vidz

  Al Vidz

  28 ditë më parë

  Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 78. hen ko

  hen ko

  28 ditë më parë

  Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

  • soinu foig

   soinu foig

   28 ditë më parë

   Super

 79. nuk kam frig kam frig več prej zotit

  nuk kam frig kam frig več prej zotit

  29 ditë më parë

  You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 80. Elona Guri

  Elona Guri

  29 ditë më parë

  ❤❤❤🤞😕

 81. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  29 ditë më parë

  Your awesome?

 82. sidorela basha

  sidorela basha

  29 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

  • hen ko

   hen ko

   28 ditë më parë

   Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 83. Brusilda Marku

  Brusilda Marku

  29 ditë më parë

  Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt

 84. Sara Arifaj

  Sara Arifaj

  29 ditë më parë

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 85. Flordi

  Flordi

  29 ditë më parë

  alpast.info/one/video/n2qZzbSjfJS4gbo

 86. Princi Dasaret

  Princi Dasaret

  Muaj më parë

  super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni

 87. opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Oh, you look cool though.

 88. AlSnipex

  AlSnipex

  Muaj më parë

  Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏

 89. Egli Channel

  Egli Channel

  Muaj më parë

  𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺

 90. Angelina 37

  Angelina 37

  Muaj më parë

  みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 91. Μirada Lezaj

  Μirada Lezaj

  Muaj më parë

  😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 92. Emanuela Skopeci

  Emanuela Skopeci

  Muaj më parë

  Super

 93. ??????

  ??????

  Muaj më parë

  O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt

 94. Liljana Ndoni

  Liljana Ndoni

  Muaj më parë

  Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli

 95. ermal duzha

  ermal duzha

  Muaj më parë

  KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA

 96. zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  Muaj më parë

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   13 ditë më parë

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 97. Say T

  Say T

  Muaj më parë

  Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz

 98. Regdu Geht

  Regdu Geht

  Muaj më parë

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 99. Kosova Kosova

  Kosova Kosova

  Muaj më parë

  Ylli te dua je shum mir

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   Muaj më parë

   Ylli si yll 😍😍 na kenaqe zemren zoti te ruajt te dhente jete ,shendet dhe suksese ne rrugen tende .

 100. Bledi Lamja

  Bledi Lamja

  Muaj më parë

  Jam bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy po' ngjoj kongen edhe po' qaj ka zot kush lendon ne jet zoti i vraft kushdo qoft

Faqja Tjeter