Why Not - Të ftuar Ana Lleshi, Herla Hasa, Mateo Dhigori (SEZONI 4)Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente 

 1. Its Helena

  Its Helena

  22 orë më parë

  Degjenerim total 🤮🤧

 2. Emi Vrapi

  Emi Vrapi

  3 ditë më parë

  Ana eshte shume e sulmuar sepse eshte shume para. Eshte e vetmja qe nuk vritet nga te tera fjalen qe i thon dhe per kete ato akoma njerezit flasin shume per te. Ben cdo gje qe pelqen e qe i ka qejfi e si intereson asnje mendim. Per mua eshte per tu mar shembull forca e saj se jemi ne qe lem shume enderra menjean per tu mos perfolur. E tha vet qe nuk eshte kengetare. Ne qe shohim nga ekrani mundohemi te gjejm anen negative te nje personazhi televiziv sikur per te then qe jam me mire un. Po ska sens gjerat e saj vendimet e saj jan probleme dhe pasoja te saj. Jeto dhe ler te jetojn. Brava Ana. Din te permbash njerezit duke tet degjuar pavarsisht komenteve. Ke then qe do te te duan dhe te duan vertet por massa eshte e madhe dhe te gjithe shohin komentet e njeri tjetrit dhe thon te njejten. Me vjen keq per te shkuaren tende dhe te pergezoj per hapat qe ke ber sepse duhet shume te ngrihesh nga 0. Te kuptoj shume mire dhe me vjen shume mire qe ka njerez qe ngrihen ne kemb pavarsisht le difficoltà. Je shume e fort♥️

 3. Lorenco Lorenco

  Lorenco Lorenco

  4 ditë më parë

  fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiks si tranvestit kjo ana prz.. apo esht trans me vertet dhe spo e kuptoj dot un?

 4. xxCherry

  xxCherry

  4 ditë më parë

  Per komentin e Sindit dha sqarime e per komentet e kengtareve profesionistav spat qka me fol deka haahhahahaha qfar deshtake

 5. Moli Cyrbja

  Moli Cyrbja

  7 ditë më parë

  Producenti tap ne bar

 6. Evi Emili

  Evi Emili

  7 ditë më parë

  Un mendoj qe kenga e melises eshte shum e bukur po ju si mendoni?

 7. Al do

  Al do

  8 ditë më parë

  Ku trembesh ti je njeri pylli shif si ben si kare femer e fort ca femre femer kari

 8. klisman klisi

  klisman klisi

  8 ditë më parë

  Emision kurvash

 9. AULONA MYRTAJ

  AULONA MYRTAJ

  9 ditë më parë

  Kjo femër esht thjesht e mbushur me urrejtje ashtu si esht rritur...fytyrën e bardh shpirtin e zi

 10. AULONA MYRTAJ

  AULONA MYRTAJ

  9 ditë më parë

  NE shqipëtarët nuk duam njeri tjetrin nuk duam dikush te jet me lart Apo me mir. Shajn dhe ulin moralin e një personi tjeter e sidomos në një publik...per lek dhe fam po humbin dhe respektin e fansave nëpër bot...

 11. ARMY forever

  ARMY forever

  9 ditë më parë

  Po ik moj i ka dal kenda skandal asaj edhe tani thot jo eshte Bere gabim Po ik se njerz fallco jeni!😏

 12. Qendresaa

  Qendresaa

  10 ditë më parë

  A moj ana qka ban per fam 😣😣😣😣😣

 13. Enxhi Halilaj

  Enxhi Halilaj

  10 ditë më parë

  “Ju falet se aktora?!”nderkohe ajo qe te ka ftuar ka nene aktore qe i ka dhene plot vlera kulturore ktij vendi dhe aktrimi esht art,profesion shum me i mire se ky i yti...

 14. Florinda Flori

  Florinda Flori

  10 ditë më parë

  waaa kjoo paaka dal prej menje🤨

 15. Rena Dzz

  Rena Dzz

  11 ditë më parë

  Ana ti veten aq shum e ul qe normal edhe njerzit cfar u vin ne goj folin per ty.. Turp te kesh ..

 16. Andy Kacani

  Andy Kacani

  12 ditë më parë

  Ana mund të bëhet një aktore ose një prezantuese e mirë por për këngëtare është 0.

 17. Kreshnik Marke

  Kreshnik Marke

  13 ditë më parë

  Ma mire lere fare se e bere m**

 18. Abe tare

  Abe tare

  13 ditë më parë

  Mfal ama ca pyetje nuk u behet fmive 6-7vjeq..

 19. Anna Veli

  Anna Veli

  13 ditë më parë

  Getinjo left the chat

 20. Eli Allaraj

  Eli Allaraj

  13 ditë më parë

  Sa e degjenerume😪😒💩

 21. tyuhf sdftvhu

  tyuhf sdftvhu

  13 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 22. M.H

  M.H

  13 ditë më parë

  O debile po ti te pakten thuaj qe eksitohesh por jo qe prishesh se je ne TV o injorante. Kokrra e rrugaçes. Duket qe je rrit rrugeve.

 23. Sony Sony

  Sony Sony

  14 ditë më parë

  I plasi fare Anes kjo qe do broj vajzat me probleme lark qoft kush bie ne dor te ksaj do Mari rrugen per ne itali

 24. Jonida Lleshi

  Jonida Lleshi

  15 ditë më parë

  Ana je veshur si Antonela tek trotuar me kte xhaketen zbuluar🤣🤣🤣🤣🤣 o zot medet😅😅

 25. Uarda Zabeli

  Uarda Zabeli

  15 ditë më parë

  Oj llare duhet te vlersojne njerzit per bushterrine qe je acid do te hesh dhe do te coj te hane derrat oj plene

 26. Uarda Zabeli

  Uarda Zabeli

  15 ditë më parë

  Oj shoqa llare se di te jesh plerat e shqiprise dhe e shkatarruat rinine o funderrinat e plerave nicja el oj byth pa lare

 27. yasio bolo

  yasio bolo

  15 ditë më parë

  Skishte dallim kenga e Anes 😂😂apo dojn me genjy publikun 😄

 28. Hiba Osmanaj

  Hiba Osmanaj

  15 ditë më parë

  Ashtu punoni ju Duke shitur veten bushtra te dyja

 29. Mimoza Martini

  Mimoza Martini

  15 ditë më parë

  Pse kjo natyra jote e kurvllikut Nuk pershtatet me historine e dhimbshme Dhe jetimoren???

 30. Hatixhe Ameti

  Hatixhe Ameti

  15 ditë më parë

  Ana esht e dashur pamar parasish sa e kritikojn ajo esht vetvetja nese anen se don shqiprija shqiptart e maqedonis gjith e duan 😍😍😍

 31. Seriale Tv

  Seriale Tv

  15 ditë më parë

  Mia khalifa perpara anes qenka e virgjer.

 32. kolim jone

  kolim jone

  16 ditë më parë

  Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.

 33. white angel

  white angel

  16 ditë më parë

  Roza ben surratin sikur pordhi njeri e I erdhi era🤣 extra shtirje qe I duket si prezantim natyral

 34. Selina xh

  Selina xh

  16 ditë më parë

  Ojj qelbesir ik moj largohu se na shpifee ...

 35. white angel

  white angel

  16 ditë më parë

  E shtirur,qeshja e shtirur mundohet te fute fjale Angleze.Ka potencialin por kjo shtirja e ben te pa durueshme!Mos plas duart o gomar.Roza e ka aritur vete ? Pooooo si joo,mos flisni anglisht se na hapet barkun!!!!

  • kolim jone

   kolim jone

   16 ditë më parë

   Pfff fara k*** po ik moj rrëspi

 36. fazile mehmeti

  fazile mehmeti

  16 ditë më parë

  Sindi esht yll bote ti moj ana je 0 ama 0 fare as te thembrrat si afrohesh Sindi ajo si ti si puth te gjith meshkujt e bothes nermal qe se var mendjen nga komentet negative se ti nuk di te besh mir se prostituta nuk di te kethehet ne rrug te zotit me vjen keq per te kaluaren e Anes por nuk me vjen keq qe ska as nje te mir per ditet e sodme qe ju ka nermalizu jeta nega kushtet ekonomike veri duart ne kok dhe mendo moj vajze se e ke ber teipin tend si top futbolli kush te qohet me heret e gjuan topin dhe e fut gol po goli e ka venin ne port po kjo ka ber trupin e vet prt fudbolli pret gola dhe i fiten ne gjuajtjen e par gol nga te gjith meshkujt sa gola ne dit pranon moj vajz si duket edhe porta tu ka shky turp te vi ndalu e mos dil ma ne publik

 37. Albana Albana

  Albana Albana

  16 ditë më parë

  More komentus pse se qyrni punen e juve lene qiken Rahat e qyrne bothen e juve😡

 38. V.M

  V.M

  16 ditë më parë

  Roza ne nje mom: "Qenke niveli mir"!😂😂😂😂 I agree with u girl!😁

 39. XH H

  XH H

  16 ditë më parë

  Roza you're offending us geminis with this ....

 40. Liljana Deda

  Liljana Deda

  16 ditë më parë

  Si roza si ana nje mut jane te dyja🤮🤮🤮

 41. OEo oEO

  OEo oEO

  17 ditë më parë

  Kjo Ana i cop Debile, ne fillim tha per “Sindin” ce ka ber nje cop shkoll e nuk din me i ra vjolines. Nderkohe Ana perseri: Un nuk jam muzikante, nuk i jap dum muzikes. Konkluzjoni, copaa e injorantes, tamam rrugaqe e injorante, mjer ata ce tkan te afert se i flliqe komplet 🤦🏼‍♀️

 42. Hacker Albania

  Hacker Albania

  17 ditë më parë

  Hajde producent hajde pa dashje thot edhe e kan lon aty🤣

 43. Samy Samanta

  Samy Samanta

  17 ditë më parë

  Po pse Shani o njerez,pse keni kaq negativitet nvetveten tuaj se lat nam. Duam te hym edhe ne europe ne. Spo duam njeri tjetrin. Po deshe me e pa shikoje po sdeshe ndrro emision. Te pakten eshte akoma gjalle me jeten e veshtire qe ka kaluar,sjan rrit te gjith mir e bukur me nan e me bab e me shtepia vila. Qofshi mir qe te gjithe dhe mbeshtetje anes e shume te tjerve qe kan guximin me e pranu veten ashtu sic jane. Me fotoshop si pranojm ne,te shendosha jo,po tket lekun do themi he se eshte ku*ve se e mban dashnori, e kushedi sesa nxjerrim nga goja. Qendroni positiv edhe ndihmoni sa me shume pra femijet qe enden rrugeve neper qytete qe tmos behen shembulli qe ju nk e deshironi dhe pranoni ne shoqeri. Peace & love ❤❤❤

 44. Skiner Elezi

  Skiner Elezi

  17 ditë më parë

  Po kari

 45. New York

  New York

  17 ditë më parë

  Muhabet ivgjitrish 😂

 46. bouytt guyt

  bouytt guyt

  17 ditë më parë

  Ti dhe kenga shume large jeni kur njeriu ka vokal nuk eshte e rendesishme eshte demo apo jo 😅

 47. Bebu ZZ

  Bebu ZZ

  17 ditë më parë

  Lot sa kare pzzz ... kam qesh me lot si e justifikon veten qe esht nje kare pa talent dhe je nje ordinere !!!!! Ajo keng e deshtuar qe ke bo ti, dedikoja vetes se esht fiks pee ty.

 48. Alesio 77

  Alesio 77

  17 ditë më parë

  Marcolino si i droguar 😭🖐

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   17 ditë më parë

   Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire

 49. Hanna Luma

  Hanna Luma

  17 ditë më parë

  Pfff fara k***** po ik moj rrëspi

 50. Zarko Rama

  Zarko Rama

  17 ditë më parë

  E ule serisht veten Ana dhe e rrite Sindin

 51. Zarko Rama

  Zarko Rama

  17 ditë më parë

  Ana je Pseudo Kengetare dhe nje Kurv real 😘

 52. Zarko Rama

  Zarko Rama

  17 ditë më parë

  Producenti thot qe Ana ka vesh per Muzik ? Hahahahhahahhahahahahahah ok seriozisht?

 53. Stella Veseli

  Stella Veseli

  17 ditë më parë

  Ana ekemi pritur kete historin tende qe kur ishe ne perputhen por uroj me zemer qe e paske gjetur nenen biologjike.dhe asyet nuk kan rendesi se si kan qen qe te ka len te shpija e femise por te uron me zemer te arrishe ate qe te deshiron zemra jote jr nje vajze shume e forte...suksese per cdo vendimarrje

  • Stella Veseli

   Stella Veseli

   17 ditë më parë

   ,,,,,

 54. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  17 ditë më parë

  Nuk e di pse me duket vetem mua apo dhe juve qe sa here ana mundohet te justifikohet per kengen dhe roza qe gjate gjithe kesaj kohe ne siklet dhe justifikohet nuk merem me thashetheme🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 55. Anja Dr

  Anja Dr

  17 ditë më parë

  Kjo ana ngeli duke nxjerr cicat po ti kishte si ciljeta mir po kjo ika te shpifme te vogla cin do rrej me ato cica kjo

 56. Nazmije Limoni

  Nazmije Limoni

  17 ditë më parë

  Ana e paska tregu veten që asht 100% Rrugaqe femer e degjenerume psikopate💩💩

 57. l

  l

  17 ditë më parë

  U tqifsha emisionin me ket kurv a bohet emision plehra🤮🤢

 58. Kamela muca

  Kamela muca

  17 ditë më parë

  Na can lesht me ket ne fund te dites la nam vetem nje fjal di

 59. Myrto liberta

  Myrto liberta

  17 ditë më parë

  Ooooooo qorre

 60. mel isa

  mel isa

  17 ditë më parë

  Ana qenka on fire 😂😂

 61. edona gjocaj

  edona gjocaj

  17 ditë më parë

  E ka hek

 62. anxhela ago

  anxhela ago

  17 ditë më parë

  Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire

 63. vilma lela

  vilma lela

  17 ditë më parë

  Kudo veq me keto kemisha femer e ulet

 64. vilma lela

  vilma lela

  17 ditë më parë

  A ska ndonje rrob tjeter kjo Ana si del veq me ato kemisha na e shpifi🤮🤮🤮

 65. Shkumbin Morina

  Shkumbin Morina

  17 ditë më parë

  Nuk e ka pas fajin ana e paska pas produksioni

 66. fanatics tirona

  fanatics tirona

  17 ditë më parë

  Mejk dhe burri uork🤣🤣

 67. Jeta Jet

  Jeta Jet

  17 ditë më parë

  A kur ben ironiken kjo plera.. femer ordinere, 5 lekshe…

 68. Erdan Shala

  Erdan Shala

  17 ditë më parë

  qfar producenta deshtima tu e qit vetin posht per ni femen qe ska lidhje per me knu deshtim producent deshtim kongtare na keni teeeeeesh

 69. Anita

  Anita

  18 ditë më parë

  Skandal me kete fjalor Gjynah per nje femer me keq se meshkujt .oi sa e ulet

 70. albiona iljazi

  albiona iljazi

  18 ditë më parë

  Ana si lugat dukesh moj e shkret

 71. adnant pali

  adnant pali

  18 ditë më parë

  A thu do mendojn Ana dhe Roza me vete , cila jemi me kurve se tjetra ? 🤔

 72. ilir qosja

  ilir qosja

  18 ditë më parë

  Pyte pak anen sa lek e ka oren

 73. Lindita Lena

  Lindita Lena

  18 ditë më parë

  Kjo paska qen b.......ch

 74. Alda Meta

  Alda Meta

  18 ditë më parë

  Sa vlera i ulni vetes me kto lloj njerzish

 75. love love

  love love

  18 ditë më parë

  Allah ne dore tende me vjen keq per jeten tende po oj goc Do vdesesh nje dit Ska mbetur as nji gje me shiku me familje Eee Kush te me shijon jeher e sme harro asnihe O spirre o sprr

 76. Paris Hilton

  Paris Hilton

  18 ditë më parë

  Aman o zot ca producenti pa lidhje spaske vesh muzike ose ju ben qejfin kot ktyre i nxjerr si gomar tu kendu dhe ju thua bravo 🤦‍♀️

 77. F.G.B.L

  F.G.B.L

  18 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 78. Jo Na

  Jo Na

  18 ditë më parë

  Arrixhiu producent 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮🤮

 79. Ganimete Shala

  Ganimete Shala

  18 ditë më parë

  Me falni qe po ju thom po keto emisjone ne Shqipri mashum nudo po se sa te veshura, shum katastrof teper dhe toka qe na mban

 80. five stars

  five stars

  18 ditë më parë

  Ah moj ana: të njohëm me twerk, I fute shpullë Fatjonit, se të dogji kosi I Arjonit u fejove me Arsimin, u betove për Bardhin, bëre Deal me Atdheun dhe tani ke orën e Historisë së pregatitur që në Shtator 2020 dhe...ufff,,na lodhe Na ke ofruar mjaftueshëm shko hap dyqanin atë bëj, 🤐🤐🤐

  • Armando Doda

   Armando Doda

   16 ditë më parë

   Si me pa shkru un kyt koment po mduket 😂 👍

  • Niku Sokoli

   Niku Sokoli

   17 ditë më parë

   Dyqan lakrash

 81. justmyself andI

  justmyself andI

  18 ditë më parë

  Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.

 82. Shegjer Visha

  Shegjer Visha

  18 ditë më parë

  bravo e tregove veten se je baxhell

 83. Moon Child

  Moon Child

  18 ditë më parë

  Ana eshte per keqardhje

 84. Meti

  Meti

  18 ditë më parë

  Po vari karin defektit teknik Po teksitn vari karin apo se shihni 🤣☺️☺️

 85. labinot shaqiri

  labinot shaqiri

  18 ditë më parë

  Auuuuu sa te shara turp tju vij

 86. Bisere Dushaj

  Bisere Dushaj

  18 ditë më parë

  Sa njerz te dobet jane paragjykuesit ,nuk duhet nese dicka nuk na pelqen thjesht mos e shiko mos e ndjek.Fillojme ndergjegjsohemi se do jemi me te qete me veten.

 87. Malvina Agolli

  Malvina Agolli

  18 ditë më parë

  Pse perpiqesh te imitosh Wendy Williams darling duke “split the tea” sister?

  • TheUrbanCover

   TheUrbanCover

   17 ditë më parë

   Spill the tea dummie

 88. Blerina Deda

  Blerina Deda

  18 ditë më parë

  Ana je si shpirt bravo keshtu vazhdo pozitive sic je

 89. Lorenc hoxha

  Lorenc hoxha

  18 ditë më parë

  Ti doje të ishe si Melisa po nuk ke shac ti harrish o ana leshi 😂

 90. Lume Lajçi

  Lume Lajçi

  18 ditë më parë

  Sa me shume del ne skene aq me shume zbulon budallallekun dhe degjenerimin qe posedon kjo vajze.Spaku ashtu duhet te thuash sepse kurre ne jete skw pasur dhe sdo te kesh komente pozitive.Dhe patjeter qe duhet te thuash qe komentet negative te bejn te ndjehesh mire🤦‍♀️

 91. kaizer soze

  kaizer soze

  18 ditë më parë

  Bah cfar kurvet ban lajm vetem me pislliqet e veta ptuh he kurv

 92. Genti Manovi

  Genti Manovi

  18 ditë më parë

  Oj kurv, kaq kisha

 93. Bledi Mustafarai

  Bledi Mustafarai

  18 ditë më parë

  E pse sju del shpirti mu aty ku jeni

 94. Egzonaa Musliuu

  Egzonaa Musliuu

  18 ditë më parë

  hajde lopp hajdeee kush t'ka thon qe di me knu oj loppp🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 95. lela lela

  lela lela

  18 ditë më parë

  🤮🤮🤮

 96. Lola Lola

  Lola Lola

  18 ditë më parë

  O ana ca ca kishe pire moje goce 😂😂😂

 97. pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  18 ditë më parë

  E sa ka si puna r anes perdite ndeshesh me to

 98. astronom

  astronom

  18 ditë më parë

  Kokan bo bashk to tu ja bo qefin njona tjetres, ama po mungon edhe Luana Vjollca qe te plotesohet orgazma :A

 99. ajbi bella poarch

  ajbi bella poarch

  18 ditë më parë

  Pse do e mbyllni emisioni ju e keni shumë te bukur

 100. Heart Love

  Heart Love

  18 ditë më parë

  Ana ka probleme psikologjike emocionale te forta,,,e theksoj jo mendore,,,,por duket qe te rriturit Vetem i ka lene pasoja te forta...ne vend ti rregulloj i thekson me keq,,,Ana po je duke lexuar komentin,,,Puno me nje psikolog ,,, nuk eshte turp te ndihmosh veten,,,❤

  • Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit

   Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit

   11 ditë më parë

   Fiks. Ke shume te drejte

Faqja Tjeter