VKM-ja përplas Ramën me Lapajn, Kryeministri i kërkon një minutë kohë

, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, në studio.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpast for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente 

 1. erald noj

  erald noj

  14 orë më parë

  Hahahahaah sa I madh ky hahahahaahaha bravo

 2. Astrit Deda

  Astrit Deda

  17 orë më parë

  Imagjino kryeministri tu tall karin

 3. Deni

  Deni

  Ditë më parë

  Ksi njeri di Adratuku don shipria

 4. Deni

  Deni

  Ditë më parë

  Zotri llalla je gjigand 🇦🇱🇦🇱

 5. Ilir Kadrija

  Ilir Kadrija

  Ditë më parë

  Rama qiuu

 6. yllmexixa1600

  yllmexixa1600

  Ditë më parë

  Bravoo

 7. ismet beqiri

  ismet beqiri

  2 ditë më parë

  Edhe ne Itali, behen passare te kessj nature. Europa I mbyti njerezit ne menyr te pa meshirshem, ketu e marrin me sa Tha lega para 2 vjeteve 50 cen dhe è kishin bere 1,50. Sot 1,74. Europa, Kan drejtues per shkatrimtar te shteteve. Te hyjsh ne kete Europ, do te thot, te hydh, ne borxh, ne fukarallek dhe skamshmje te pa par, pra Europa eshte euro vdekje. Sepse Jan provat te psmeshirshem, dhe nuk duan as t'ja din per popujt, Jan banchieret. Po keshtu dhe drejtuesit è qeverive, Jan mesuar, di loj shahu, osé si lyps, merr the sin dhe nje shkop mbi kurriz, dhe vete kerkon sec duhet per shtetin. Pra bejne nje detyre, qe dhe nje qytetsr, me 8 vjecare mund ta drejtoj vendin. Ja pse them une, qe Antaret qe duhen te drejtojne, te Ken njohur I, juridike - ekonomike. Te di te llogaris, gjerat, dhe ne cdeo fushe, te ket arsimin universitar, mbi universitàr, dhe 5-, 10 vjet pun. Esperienza. Keta sot Jan te gjith kriminelat, I sjellin vet krisat, dhe thojne eshtd krisa se s'ka pse para 5 vjeteve nuk kishte kriz energjitike ne Shqiperi?! Ndokush mund te thot, se ne, dhe Europa jemi betusr ti kundervihemi popullit Euro - Ballkanik, derim ne vdekje. Ne Enver Hoxhen e shaj e te justifikojme krimet tons po te mos te shaj e ate ne nuk marrim votav, dhe nuk kemi di ti themi dhe ti maskojme qendrimet kriminali tane, derim ne shfarodje te popujve Euro - Balcani. Jan te gjith qe merren me krime, si Europ, se ne te kundert en do te kishim mirqenia. Ka privat te mendoj per te tjeret?! Po nuk prodhoni ti, pse shpresat e te tjereve do ta ndertojsh vendin?! Pse mblidhej banoret sa ka veriu I dje te gjith ne tiran, ku e merr ujtin, sa consum uj behet, nga e merr ujtin,. Lumenjt nuk thahen nga kondumi I ujtit, me populli te tejkaluar nga normativa?! Po te ishte sic ka qene shperndarja è popullsis,, por jo me Shtepi si ne koh era tona, si do te ishte?! Un nuk them se kishte hidrocentrale ne Tiran , po' ju, ne vend qe te shfrytezoheshin ujrat, ne Baz te familieve e me perpjedtim de drejt pak a shum, por dhe te zhdrejt un them so siper faqe, dhe esperienza vite te njerez e me zonat por shfrytezogeshin ujrat, nga do qe ishin. Euro bond nuk eshte ujti, 6 taksa mbi benxine nuk eshte fai, ku è blen, po' duan rrogen, pasuri, comoditet etjer. pienolluce@ Gmail.com

 8. Femi Krasniqi

  Femi Krasniqi

  2 ditë më parë

  Bravo Adriatik je shum i zgjuar po ky legeni qe vetem genjen e mashtron ku ta leverdis te diskutosh me kte ky esht nje rrugaq rrugesh

 9. Gentian Bino

  Gentian Bino

  2 ditë më parë

  Sa janë jasht politikës flasin bilbil pastaj kur futen ne politik korruptohen dhe ju ikën gjuha

 10. Paulo paulo Paulo paulino

  Paulo paulo Paulo paulino

  3 ditë më parë

  Po ky qenka ma keq se basha matematik hahaha po qenka kok tul

 11. ergys zelia

  ergys zelia

  3 ditë më parë

  Bravo avokat

 12. Green Revolution

  Green Revolution

  3 ditë më parë

  POPUJT E GJITHE BOTES PO NGRIHEN DHE TJU VARIM NEPER SHESHE. DIKTATURE KOVIDIANE.

 13. Green Revolution

  Green Revolution

  3 ditë më parë

  O mashtrus ...o sharaltan...ti nuk ke as kualifikim as shkollim te drejtosh nje shtet....o shkerdhate dhe bq i sorosit..

 14. Invalid Argument

  Invalid Argument

  3 ditë më parë

  Nafta po rritet per te krijuar krize transporti, krize ushqimesh, krize artificiale. crude oil 80usd fuqia ne bursa. ne kohen e Sales kur shkoi nafta nga 1200 ne 1400 ne Shqiperi, nafta ne bursa ka qene 140 usd fuqia. Pra cmimi i larte ne Shqiperi e europe, eshte artificial shteteror per te zhvatur popullin e ulur konsumin. Kjo e fundit pozitive por, duhet gjetur zgjidhja me pare, pastaj ul konsumin e naftes

 15. Daniel

  Daniel

  3 ditë më parë

  Bravo Adriatik I dhe 1 shpull te fort live Gogolit

 16. reshat shabani

  reshat shabani

  4 ditë më parë

  Rama ik qiu

 17. Roberto García lopez

  Roberto García lopez

  4 ditë më parë

  Pirth o rame pirth,ik o kok loqe se le nam,ti uli brekët Tiku ta shkerdheu inteligjencën o kokrre mashtruesit,o barbon,se je msu me shqiptarët e paditur ti barboni karit.

 18. I Love 🌍

  I Love 🌍

  4 ditë më parë

  Rama 😂🤦

 19. Refet Refet

  Refet Refet

  4 ditë më parë

  E kemi vetem nje njeri qe munde te udheheq SHQIPERINE ai eshte EDI RAMA te gjithe keto bebe jane te untuar per karike dhe asgje tjeter

 20. Zef Prroni

  Zef Prroni

  4 ditë më parë

  Te lumet goja o bukurosh por lollesh kot se Rama nuk ka cip dhe mjer vendi per karrigen qe e drejton.

 21. Adriatik Joni

  Adriatik Joni

  4 ditë më parë

  Te lumte Z.Lapaj, ja keso deshmi u flet edhe Z.Kurti ketyre Hajduteve ketu ne Kosove....

 22. vladigems Naimi

  vladigems Naimi

  4 ditë më parë

  Tuf idjotesh

 23. Google Rev

  Google Rev

  4 ditë më parë

  Ku ësht nafta e shtetit shqipetar apo e shesim

 24. doni vlore

  doni vlore

  5 ditë më parë

  Rama vdes per keta tipa I do shume..Do ta mar prank vetes rama kete Adriatikun do ti bej ofert.😉😂

 25. Tina Bonheur

  Tina Bonheur

  5 ditë më parë

  Po edi rama eshte pa shkolle nek e bejn dot Shqiperin si Europa gjynah ela mbrapa Shqiperîn.

 26. Armida Hema

  Armida Hema

  5 ditë më parë

  Të lumtë ore djalë

 27. Armida Hema

  Armida Hema

  5 ditë më parë

  Jeni djem të papame,si ju kemi nevojë në si popull jo si këto gjakpires

 28. Armida Hema

  Armida Hema

  5 ditë më parë

  E gjeti llampen e Aladinit

 29. Flamengo Campeon

  Flamengo Campeon

  5 ditë më parë

  MBA Rame mba te duket vetja e zgjuare se te mburr karrikja qe I ke vjedhur shqiperis e shikon cfar te ben I djali atdhe dashes te thyen brinjet kthe pergjigje mashtrus mos u perdrith

 30. Em Shack

  Em Shack

  5 ditë më parë

  Hallall buka… manipuluesit I duheshe kohe te krijonte genjeshtren

 31. Rexhep Lamcaj

  Rexhep Lamcaj

  5 ditë më parë

  Bravo TIKU.hallall ta KESH.RESPEKTE

 32. Mario Beggu

  Mario Beggu

  5 ditë më parë

  Kape cik ramen.po po po pokari po

 33. Muli Zogu

  Muli Zogu

  5 ditë më parë

  O llapaj mos u merr me kte

 34. Spartak kruton

  Spartak kruton

  5 ditë më parë

  ky ja mer frymen Rames bravo te qofte

 35. Visi Visi

  Visi Visi

  5 ditë më parë

  Shteti nuk mbron interesin publik por interesin e tije....sulmon qytetarin...mbron Ata qe shesin nafte...hajdutet

 36. Gentian Fejzo

  Gentian Fejzo

  5 ditë më parë

  Bravo Adriatik. Rama eshte i Pabese.

 37. Kristjan Marku

  Kristjan Marku

  5 ditë më parë

  Bravo aderjatik te rujt zoti

 38. Giorgio maraci

  Giorgio maraci

  5 ditë më parë

  po ik o rama ik asnje ska perfitu aty ai djali flet me fakte dhe pa telefon ne dore tjetri i ka ne memorien e trurit ti je nje kowe kanari

 39. Hsjsks Vsnsjs

  Hsjsks Vsnsjs

  5 ditë më parë

  Kryeministra lodra qen bir qensh shkaterruesit e nje populli turp mor maskarenj

 40. Mark Dulja

  Mark Dulja

  5 ditë më parë

  Ky lloj kreministri nuk e njeh fjalen me fal kujton se ka perhere te drejte dhe mundohet ti intimidoje bashkefoesit Bravo Adriatik ja nxorre bojen Shazivarit😄😄😄😄😄😄

 41. Rudy Rudy2341

  Rudy Rudy2341

  5 ditë më parë

  Ti duhet te jesh kryeminister o djal ❤️☝️jo ky kriminel ka 25 vjet qe i pi gjakun kti popull

 42. Qazim Berberi

  Qazim Berberi

  5 ditë më parë

  Asgje nuk keni miratuar Ju dhe as ato para jush ne interes te popullit ne shumice te varfer.Largohuni nje her e mire Ju dhe te gjith ato perpara jush nga kurrizi i ketij populli te varfer.

 43. Costas Sommer

  Costas Sommer

  5 ditë më parë

  Erjon VELIAJ kundra Ramsit

 44. Bektash Matjani

  Bektash Matjani

  5 ditë më parë

  Degjoje ate kok tunxhin nqs do te msosh te mashtrosh

 45. Urim Salija

  Urim Salija

  6 ditë më parë

  Ta bafte zoti hall

 46. Aggelos Piroli

  Aggelos Piroli

  6 ditë më parë

  Ky mashron popullin 24. Ore nedite

 47. Stelio Kuci

  Stelio Kuci

  6 ditë më parë

  Qeverria e zotit Rama qeverri hajdute qeverri mashtruse ,Rames nuk i pelqen dhe nuk da te degjoj te verteten,Rames i ha koka dhe kruan koken mashtrusi

 48. Nikola Niko

  Nikola Niko

  6 ditë më parë

  Bravo lapaj

 49. blerta.nikolla

  blerta.nikolla

  6 ditë më parë

  Sa mire ja bere bravo Adriatik je zeri i gjithve ne 👏

 50. Arjan Cinaj

  Arjan Cinaj

  6 ditë më parë

  po ku mer vesh ropqiri per ssnji gje kujton se i di te gjitha ky ropqiri dhe ne nuk marim vesh te qifte kina familjen o kurv piktor fatkewesi e keti vendi qe ne na erdhi ky kryeminister

 51. Marinela Starova

  Marinela Starova

  6 ditë më parë

  Bravo avokat

 52. SuperMatti

  SuperMatti

  6 ditë më parë

  Kshu ishte dhe lali eri shume vite me pare si ky djali ktu e shikoni si esht sot

 53. Alex Hasa

  Alex Hasa

  6 ditë më parë

  Cfar gjenije je bravo avukat

 54. Hilario Gaga

  Hilario Gaga

  6 ditë më parë

  ju mor goja ramziut,nuk dinte çfarë thoshte.i lumtë këtij djalit,ja bëri trup sup Ramsesit.

 55. Gjyste Dodaj

  Gjyste Dodaj

  6 ditë më parë

  Mos e flliq emisjonin me Kët kryministër me fytyr të ndyrë o Çani

 56. Ermir Cenaj

  Ermir Cenaj

  6 ditë më parë

  Lëre o Adriatik se ai mballom është i gjithë t'a flakë era

 57. Sahit Berisha

  Sahit Berisha

  6 ditë më parë

  Albin kurti I shqiperis Brravo

 58. Hysni Shehaj

  Hysni Shehaj

  6 ditë më parë

  Ku vene gjithe keto lek

 59. Jahja Nameti

  Jahja Nameti

  6 ditë më parë

  O Andrew Krasniqi ,ty te duket Lapaj se se eshte me I ditur se Rama .,por q e te bindesh per kete vleresim , hiqe nga stoli duke pare ndeshjen. d he .fute te luaje ndeshjen ne fushe . Ne mbarim te ndeshjes me thuaj sa tru esa kellqe ka.

 60. Raul Hoxha

  Raul Hoxha

  6 ditë më parë

  Z lapa po ku te kupton dot,nje piktor nje jurist.

 61. Xhevahir Disha

  Xhevahir Disha

  6 ditë më parë

  Bravo lapaj, po mos u kurrupto nga rama

 62. Estefano Estefano

  Estefano Estefano

  6 ditë më parë

  Hallall te qoft gjiri i nenes jo se i the rames, por se ja the kryeministrit qe as kush nuk ja thot dot , ne sy dhe i lepin bythen

 63. art scorpione

  art scorpione

  6 ditë më parë

  O Tiku je 1-sh vlla vazhdo keshtu plasua te vertetat ne surat hajdutve

 64. Bledi Guri

  Bledi Guri

  6 ditë më parë

  Ti cani je pushte

 65. M G

  M G

  6 ditë më parë

  Sdi as te lexoje

 66. M G

  M G

  6 ditë më parë

  Sdi as te lexoje

 67. M G

  M G

  6 ditë më parë

  Ramovic

 68. Afrim Imeri

  Afrim Imeri

  6 ditë më parë

  Julutem nese e ka dikush numrin e avokatit🤔 do ju lutesha te ma servirni?!!

 69. Afrim Imeri

  Afrim Imeri

  6 ditë më parë

  Bravo avokat Horri:" po, po thot duke ironizuar!

 70. Felice Belba

  Felice Belba

  6 ditë më parë

  Po' ku pranon gje rama

 71. Mira Sulejmani

  Mira Sulejmani

  6 ditë më parë

  Këta hiqen si të mënçur me në krye Çanin....

 72. Mira Sulejmani

  Mira Sulejmani

  6 ditë më parë

  Emision koti ...Ramën nuk e duan se nuk e arrijnë dot...dhe vetëm flasin e flasin dhe mjerë ne...

 73. Osmen Manaj

  Osmen Manaj

  6 ditë më parë

  Je gjigand ja ke qire rropte ketije drogaxhiut

 74. Zeni Zylyftari

  Zeni Zylyftari

  6 ditë më parë

  Bravo ky djali vazhdo demarrshin po' large partive qe te ndjek populli.sheshet duhet te mbushen me njerzit allexhinje aty ne shqiperi.deri sa te largohet Rama.

 75. Neki Spahiu

  Neki Spahiu

  6 ditë më parë

  Sa leke mer edi rama sa vjet ka punuar çfarë pune ka bere ne France si refugjat sa leke ka mare

 76. Indri X

  Indri X

  6 ditë më parë

  Mir e ke ti o figure po me cfar do ti zvendesoj ato qe vjedhin keta apo te rrin pa ngjyer doren fare keta gjith ajo sakrific qe bejne per popullin dhe ti thua mos te vjedhin fare keta lol

 77. Ivy Vulaj

  Ivy Vulaj

  6 ditë më parë

  Kush esht ky djal , shume i artikuluar !

 78. Vangjel Sulovari

  Vangjel Sulovari

  6 ditë më parë

  Populli shqiptar duet te ngriet ky djalosh meriton shum gjera per nje shqipri te drejt BRAVO 👏 DJALOSH ISHALLA TE DREJTOSH POPULLIN SHQIPTAR.

 79. Xhemile Tota

  Xhemile Tota

  6 ditë më parë

  Edhe shum faj nuk ka aktivisti. Se kryeministri i ka te gjitha pergjigje te sakta sa per te informu gjith shqiptaret jo me 1 aktivist. Ai di dicka por te gjitha nuk i di. Keshtu qe rembehet por bukur e sqaroj kryeministri . Epo dhe rinija nxitohet . Un pyes ku Adriatiku e ka lexu kushtetuten apo flet kot . Sa her i ka lexu krieministri per te sqaru gjith shqiprin . Tiku ateher i binte maces me lug .

 80. Snow Mountin

  Snow Mountin

  6 ditë më parë

  CA esht k.k WC.b..te VARROS ..komentus te VARROS.

 81. Dhimitraq Shkembi

  Dhimitraq Shkembi

  6 ditë më parë

  Bravo gazetar ça. Kërkon nga 1 gënjeshtar hajdut gjakpirs mjerë populli që. E. Votoi këtë kokë tule

 82. Violet Violet

  Violet Violet

  6 ditë më parë

  Nuk jemi vetem kunder piktorit per keq qeverisje. Por kunder gjith atyre qe kan qeveris 30 vite. Jan te pa aft nuk jan as ekonomista as politikan e kan ba biznes politiken, jan parazit ne korriz te kti populli

 83. Ramadand Halili

  Ramadand Halili

  6 ditë më parë

  Te beri qe te flasesh vet me vehte more Ramoviç.!berllogoviç, gropos skeptikoviç.!!!

 84. Alex Priftij

  Alex Priftij

  6 ditë më parë

  Ky shoku ka nevoje per vemendje Por ky nuk e ka idene fare per politik Une te siguroj ti kengetar pa muzik une jetoj ne Greqi dhe aotomate cmimi i bukes dhe energjise edhte ritur ndjeshem prandaj mos kepusni genjeshtra per te krijuar panik ne popull zoteri

 85. Leonidha Petritaj

  Leonidha Petritaj

  6 ditë më parë

  Nje bravo te madhe . Keta lloj plerash keshtu e duan 👏👏👏👏👏👏

 86. Mbreti i Shqiptarve Matjan

  Mbreti i Shqiptarve Matjan

  6 ditë më parë

  Adriatiku ma i zoti se kryeministri

 87. SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  6 ditë më parë

  Rama lere egoizmin e semur ,teper te semure, dhe kete gazetar beje keshilltarin me te nderuar qe mund te kesh.

 88. Mbreti i Shqiptarve Matjan

  Mbreti i Shqiptarve Matjan

  6 ditë më parë

  do kisha pyet arian çanin apo fevziun ose dikend tjeter a do ishte perballur me Berishen

 89. SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  6 ditë më parë

  Lapajn je me i zoti gazetar qe ka Shqiperia.Jame teper i kenaqur me diskutimin tuaj.

 90. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  6 ditë më parë

  Bravo. Or. Djal. Kujt. Jsthua.

 91. Servete Haliti

  Servete Haliti

  6 ditë më parë

  Bravo

 92. Notis Dsk

  Notis Dsk

  6 ditë më parë

  Politikanet shqiptar fugsunojn jasht trungut shqipris e barabart me anti shqiptar ne interes te armiqve te trungut shqiptar.

 93. edmond Konika

  edmond Konika

  6 ditë më parë

  Zoti Lapaj vetem respekt dhe canit qe i jep muncin te flasi. por e vetmja shpres esht qe kto qerre me florinj mos te koruptojn edhe celukin.

 94. edmond Konika

  edmond Konika

  6 ditë më parë

  ju jeni heronj

 95. aleksander bregza

  aleksander bregza

  6 ditë më parë

  Bravo o djal po ha parti ti ty ta japim voten

 96. Ciccio pasticcio

  Ciccio pasticcio

  6 ditë më parë

  O zoti te bekfofte djal ha perplase. Ketij hajdutit ordinier nje drogaxhiut 💩💩💩💩 💩💩 e le si drogaxhiut

 97. Taylor Hill

  Taylor Hill

  6 ditë më parë

  Bravo o djale po kujte i thuaj ketyre Nuk i intereson per popullin Shqipetare i intereson per xhepat e tyre Jane te pangopure

 98. Xhon Noxh

  Xhon Noxh

  6 ditë më parë

  dilni ne proteste o njerez

 99. Helloou Bitch

  Helloou Bitch

  6 ditë më parë

  ky esht vec nj kriminel ky duhet qeruar se vec po i vret shqiptaret na ka fut n stres te madh dhe n nj panik qe sdim ku do dalim

 100. Rando Kanani

  Rando Kanani

  6 ditë më parë

  Hallall buken eke djal mir jaben keti koke mushkes

Faqja Tjeter