Vida Kunora - Nusja e Vjehrra

Komente 

 1. Life is Pain

  Life is Pain

  13 orë më parë

  te lumt gojaja se na bijat edhe si po marri nuset po duhet me fshi vet 😂

 2. Francesco Besniku

  Francesco Besniku

  2 ditë më parë

  JE YLL BOTE I KI RA PIKS.. TASH KA PORDHACA.. TA KAM BORGJ NJI TE QIRASUN.. 🌟JE👍🙏🌟

 3. user22

  user22

  14 ditë më parë

  Je me e mira

 4. Sanja Berisha

  Sanja Berisha

  21 ditë më parë

 5. Fatbardha Kurtalija

  Fatbardha Kurtalija

  24 ditë më parë

  Po ti moj vida si sillesh per vete me vjehrrin se kshtu si ti thon gjith po jan ma zi per veti

 6. Tradski

  Tradski

  27 ditë më parë

  "Ska ma burra si perpara" 100% e sakt

 7. Mark Doçi

  Mark Doçi

  Muaj më parë

  TE LUMT GOJA SE TE VERTETEN PO THU SE ZAKONI KA EKZISTU DHE EKZISTON PER ATA QE KAN ROD NE SHTEPI.....!

 8. Niko Marku

  Niko Marku

  Muaj më parë

  Te lumtë goja bilbil i Malsis

 9. Agustin Vucinaj

  Agustin Vucinaj

  Muaj më parë

  Zemra te kendofte,,,👍👏👏🌹

 10. Rony Ron

  Rony Ron

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏penallti ke bere me kete kenge,rrespekte

 11. Ardian Kolaj

  Ardian Kolaj

  Muaj më parë

  Ti o vida bij malsore kengen nuses mir ja nxore te lumt goja po kujdes se idhnoet neser ne mjes

 12. user22

  user22

  Muaj më parë

  Te lumt goja

 13. Marjana Zefi

  Marjana Zefi

  Muaj më parë

  te knofte zemra sa mir e ke qellu😄

 14. Sanije Gazi

  Sanije Gazi

  Muaj më parë

  Te knoft zemra gjithmon esht shum e vertet kjo keng

 15. rasim lleshi

  rasim lleshi

  Muaj më parë

  Ku e din kjo qe ska ma burra si perpara

 16. numer one

  numer one

  Muaj më parë

  Ka .e ja ba rej edhe me keq ka me nxjer perjashte

 17. numer one

  numer one

  Muaj më parë

  Shume mir te dahet e te thahet

 18. Ermal Brahimataj

  Ermal Brahimataj

  Muaj më parë

  😁😊

 19. Tiran Durres

  Tiran Durres

  Muaj më parë

  👏👏te lumte Vida

 20. behar jahja

  behar jahja

  Muaj më parë

  Shum evertet tknoft goja

 21. Ledjana Cera

  Ledjana Cera

  Muaj më parë

  Je e mrekullueshëm

 22. Bali Krasniqi

  Bali Krasniqi

  Muaj më parë

  ddkwjs

 23. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Muaj më parë

  Perpara meni fjal te keqe ekan nqu grun e tash perpara prishen me qith e me gru jo hatrri femive ja lumsha nusev nuk e Meritojn do burra nrysh viq keshtu

 24. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Muaj më parë

  Valla masamakeq ska burra diten e sotme qyna mej than vetit burr njeri 🤷‍♀️

 25. Arta Arben Ndoci

  Arta Arben Ndoci

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂 mos e egzagjero aq shum

 26. Muhamet Merja

  Muhamet Merja

  Muaj më parë

  Te lumt goja moj sokolesh e ke reale kte kenge nuk po e dijne nuset se do bohen dhe vet vjera ne kte jete si do e bosh do e gjesh.

 27. Viron Viron

  Viron Viron

  Muaj më parë

  Te Lumte goja,eshte realiteti i diteve te sotme,nuk do te thote se jemi 2021 dhe te humbasi rrespekti dhe sakrifica qe kane bo ata printer.

 28. Agim Shaba

  Agim Shaba

  Muaj më parë

  Bravissima shume bukur kush e ban respektin e ka per veten e vet per prinderit e vet edhe per prinderit e burrit me zemer dhe me shpirt

 29. Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  Muaj më parë

  👌❤️🌻😇🌹

 30. hiso alija

  hiso alija

  Muaj më parë

  Haide vita me shtatzemra👑

 31. Gjelina Malotaj

  Gjelina Malotaj

  Muaj më parë

  Je njesh

 32. Frange Seferaj

  Frange Seferaj

  Muaj më parë

  Te kendoft zemra,bash e vertet😂

 33. Flora Marku

  Flora Marku

  Muaj më parë

  Te knoft zemra o zot super

 34. Mirjeta Rashiti

  Mirjeta Rashiti

  Muaj më parë

  J

 35. Donika Lala

  Donika Lala

  Muaj më parë

  👍👍❤❤

 36. Kristina Kasneci

  Kristina Kasneci

  Muaj më parë

  Si ti

 37. Elvisa Eli

  Elvisa Eli

  Muaj më parë

  Sa jom kureshtare ta di,po ti si i ke raportet me vjehrren?

 38. A

  A

  Muaj më parë

  Ishalla zoti edhe 100 vjet ti jep ymer o bylbil i tokes

 39. Gani Gjoni

  Gani Gjoni

  Muaj më parë

  Pershndtje.tu.gzoft.zmra.za.tbukur.kie.

 40. Servis Fredi

  Servis Fredi

  Muaj më parë

  Shum e vertet te lum goja . Sot burrat jan kthe gra prz

 41. DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  Muaj më parë

  Tlumt goja se shum kang e bukur ashtu. Asht ❤️😘

  • SILVER43562

   SILVER43562

   Muaj më parë

   Kenge E bukur??? Kenge me kot i degjeneroj nuset ,valle si do i kete kjo raportet me vjehrren kjo vete

 42. Seadi Seadi

  Seadi Seadi

  Muaj më parë

  Ditet

 43. Seadi Seadi

  Seadi Seadi

  Muaj më parë

  Te knofte zemra moj Vida. Me humor po e futet e sotme eshte e vertete. Por mos harrojne qe nji dite do t'i provojnë te gjitha ne kurriz te vet.

  • Arlind Morina

   Arlind Morina

   Muaj më parë

   Moookoollo

 44. Vladi Pisa

  Vladi Pisa

  Muaj më parë

  Mos qoft i zoti mu qy ne mengjes djali.te lumt goja ty

 45. Bludaj Bludaj

  Bludaj Bludaj

  Muaj më parë

  Fiks per disa nuse si nuk kan rrespekt per vjehrri

 46. Nora Vucaj

  Nora Vucaj

  Muaj më parë

  Kendofte zemra more vida kunora zoti te rujt ashte shum e vertet per kohen qe ka ardh te uroj shendet me gjitha te mirat te pershendes nga gjermania bravo te qofte

 47. Arta

  Arta

  Muaj më parë

  Me e forta eshte se vjehrrat besojne ne vetvete ,edhe ne moshe te thyer mendojne se mund te vazhdojne akoma te drejtojne familje edhe me teper te mbajne ekonomine e shtepise .Prandaj plas lufta ne shtepi. Ju lumte atyre nuseve qe dine te bejne vendin e tyre ne familje te rrespektohen dhe jo te jene sherbetore e gjithe familjes qe gjen.Si qemoti....qe te shkretat nuse rrinin si macja nen sofer.Nje jete eshte o njerez, bejeni si ta ndjeni.Respekti duhet te jete reciprok nga te dyja palet.

  • isuf Aliu

   isuf Aliu

   Muaj më parë

   @Anita Aliaj Anita eshte e pamundur qe vjerra te tratoje nusen si gocen e vet sepse qe te dyja duan te njejtin person. Nena si djal dhe nusja si burre. Jan ne konkurenc te dya ja pse nis xhelozia dhe sherri

  • Anita Aliaj

   Anita Aliaj

   Muaj më parë

   Shum e drejt arta ... gjithmon ne shqiperi vet nuset jan fajtore ...lum ata qe shkojn mir dhe lum ata vjerra qe shohin nusen si gocen e vet

  • Amour éternel

   Amour éternel

   Muaj më parë

   Fikss pz ke fol shum bukur👍 edhe nusja qe vjen esht vajza e dikujt dhe nuk esht sherbetore

 48. Rozi

  Rozi

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • isuf Aliu

   isuf Aliu

   Muaj më parë

   🤩🤩🤩🤩

 49. Mark Vokrri

  Mark Vokrri

  Muaj më parë

  Te kendofte zemra

 50. Alejna Redzepi

  Alejna Redzepi

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

 51. Maria Kallaverja

  Maria Kallaverja

  Muaj më parë

  Te lumt goja ashtu esht nuk ka tani djem si me pare tani vdesin prej nuseve.akoma pa hyre brenda marrin komanden nuset.

  • klinton bekaj

   klinton bekaj

   Muaj më parë

   ×××):🖐po perata i kqyrin djemt perpara mejau hanger♥

 52. Leonora Sokoli

  Leonora Sokoli

  Muaj më parë

  Bravo 👏 👏

  • isuf Aliu

   isuf Aliu

   Muaj më parë

   Leonora kohet kan ndryshuare E kote qe e duartroket???????

 53. Bahrie Shala

  Bahrie Shala

  Muaj më parë

  🚑🚑🚑🤣🤣🤣

 54. Sahit Rabdishti

  Sahit Rabdishti

  Muaj më parë

  Zoti te rujt oj burrnesh je e pa pame paske bere kete kenge shum te bukur bravo po qe djali legen ashtu ndodh por vjen dita edhe djalit edhe nuses se nuk ka me ngel nuse pa u be vjeher zoti i shef gjerat radhen kurr nuk ka me e haru me e mbraruar

 55. Armando Kulli

  Armando Kulli

  Muaj më parë

  Te lumtë goja

 56. Migelian Muça

  Migelian Muça

  Muaj më parë

  Mire e ke por a e kuptojne nuset e sotme mjere djemte

 57. Sabi Dine

  Sabi Dine

  Muaj më parë

  Te lumt goja po nusja le te thyhej qafen nje dit edhe asaj ashtu do ja bejn dynja portokalle esht bota👍👍👍

 58. Gent Lleshi

  Gent Lleshi

  Muaj më parë

  Zemra te kendofte ashtu eshte

  • Frange Seferaj

   Frange Seferaj

   Muaj më parë

   Te kendoft zemra moj Vita😄

 59. Bani Bani

  Bani Bani

  Muaj më parë

  Te lumte goja se ashtu tu ba fjal me ven❤❤❤❤👍👍👍👍

 60. t.v. 45

  t.v. 45

  2 muaj më parë

  En plein dedans,que faire elle n'ont en rien faire , c'est la dance des canardw coin coin

 61. Kleo Gjoni

  Kleo Gjoni

  2 muaj më parë

  Jan vjehrrat ne kry te vendit akoma

 62. ismete I

  ismete I

  2 muaj më parë

  Vida bukur po dukesh .hera parë qe ju shof..rrypin e bukur e paske..a bejme ndrrim une ty ta jepi qanten ti mua rrypin..kollanin kaishin..spo di si o thoni ju andej..kalo bukur..zonje.qenke...këngë me vend

 63. Zylfije Jusufi

  Zylfije Jusufi

  2 muaj më parë

  Wow Very nice song respect for you ❤️❤️I like this song so much 😘👐🇺🇸👐

 64. Luiza lui

  Luiza lui

  2 muaj më parë

  Ky tekst po pershtatet shume tek te rinjte e sotem.. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Se mendojne as vajzat e reja as djemt e ri qe prindi e rriti e shkolli me shume mund dhe sakrifica...😒😒 Ata qe se pranojne prindin , 1 dite do kthehet se 1 dite do plaken edhe ato ...

  • Mrika Marku

   Mrika Marku

   Muaj më parë

   98imk988u

 65. gjulie noka

  gjulie noka

  2 muaj më parë

  Yes

 66. marjan bushaj

  marjan bushaj

  2 muaj më parë

  Te knofte zemra gjithmone

 67. Nike Celaj

  Nike Celaj

  2 muaj më parë

  Te knoft zemra gjithmon shum bukur

 68. Domenika Velaj

  Domenika Velaj

  2 muaj më parë

  ZEMRA. TË. KËNDOFTË. SETAMAN. PËR. NUSET. E. SODIT. KENKA. SHUM. MIR. JABAJN. NUSET. SINUK. RRIJN. ME. PLEQT. SHUM. SHUM. KANGË. BUKUR.

 69. Toni M

  Toni M

  2 muaj më parë

  burra dhe grat ka sat dush po jeni qorra ju, nuk po pytni shum, po martohni veq pse eshte i mir per bukuri a keshtut sen para shpirti sen sbon.

  • Liza Deckaj

   Liza Deckaj

   Muaj më parë

   Besa fai esht i burrave qenuk ia diftoin vendin kuduhet me ndej ketyre bushtrave.Besa shpejt esht tuju ardh dita me kap shatin eme dal me prashit ne ara perimet sima perpara.Globalizimi esht tui ec me shpejtsi maramense dhe tash poi lypin vjehrat sidikur ne komunizem.

 70. Dukate Gjoni

  Dukate Gjoni

  2 muaj më parë

  Te kendofte zemer

 71. Albiana Mulaku

  Albiana Mulaku

  2 muaj më parë

  😅😅😅😅😅❤❤❤❤❤

 72. Albiana Mulaku

  Albiana Mulaku

  2 muaj më parë

  Oooo Llokumm te kemmm

 73. Ermal Peça

  Ermal Peça

  2 muaj më parë

  Te lumt goja Diva e Muzikes popullore shqiptare fjal me vende dhe nje mesim per te rinjet e sotit te pershendes NGA Hamburgu Gjermani

  • Eron Krasniqi

   Eron Krasniqi

   Muaj më parë

   60da672878k173da15

 74. Valbone Shala

  Valbone Shala

  2 muaj më parë

  Po ti a i don pleqt

 75. Elvira E.A.T

  Elvira E.A.T

  2 muaj më parë

  DIVA E MALSIS TEME TI VIDA KUNORA O DRIT DIELLI 🇦🇱👑🇩🇪

 76. Kela Biba

  Kela Biba

  2 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣Fjalet me ven prz...

 77. Emanuela Sterkaj

  Emanuela Sterkaj

  2 muaj më parë

  Te kendoft Zemra se shum bukur e ke ba kengen prz bravo 👏

 78. Kristofer Gilaj

  Kristofer Gilaj

  2 muaj më parë

  Te kendofte zemra 💥🇦🇱❤️

 79. Bonabona Muca

  Bonabona Muca

  2 muaj më parë

  Vida kendon bukur po ri per vete je nuse e mir apo vec kenget po i kendon te tilla se edhe ti je ne thasin e te tjerve 🥰👏👏👏👏

  • Nok Jaku

   Nok Jaku

   Muaj më parë

   Kjo ka 2 dashnor

 80. Turkjan Ademi

  Turkjan Ademi

  2 muaj më parë

  Tulum gojja kush ka mbjedh jantu kor 👍👍👍👍👍

 81. Reni Zhuri

  Reni Zhuri

  2 muaj më parë

  Bravo Vida Kunora si gjithmon perfekt♥️♥️⭐⭐🙏🙏

 82. Age Kajtazi

  Age Kajtazi

  2 muaj më parë

  Te pershendeti nga novi sadi.obilbil imalsis bravo 😍😍

 83. Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  2 muaj më parë

  Suksese 🙏🏻🍀

 84. Alfons Gjerkaj

  Alfons Gjerkaj

  2 muaj më parë

  artiste je njesha mir perty mor bab haahah

 85. reimonda doci

  reimonda doci

  2 muaj më parë

  Te kendofte e bardha zemer ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ shpirtushe love you ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

 86. Frangaj Kujtim

  Frangaj Kujtim

  2 muaj më parë

  Te kendofte zemra 🎼🎼🎼🎻🎻🪁🇦🇱🎤🎤🎤

 87. Eli Kortoci

  Eli Kortoci

  2 muaj më parë

  o ty te kendofte zemra gjithmone se ma knaqe zemren me kyt za kaq te embel♥️♥️😘😘😘🥰🥰🥰

  • Shemsi Elezi

   Shemsi Elezi

   2 muaj më parë

   00

Faqja Tjeter