Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔\u0026𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLumaniL...

____________________________

🎵 Music by: 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ \u0026 © VENERA\u0026LIND OFFICIAL \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Venera&Lind Official

  Venera&Lind Official

  24 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLumaniLindIslamiMeZemer

  • Fatjona Leka

   Fatjona Leka

   Ditë më parë

   shume e bukur keng👏👏

  • Ajten Sula

   Ajten Sula

   13 ditë më parë

   @Bona Shabani ooo

  • Ajten Sula

   Ajten Sula

   13 ditë më parë

   @Bona Shabani ooooookooooooo

  • Ajten Sula

   Ajten Sula

   13 ditë më parë

   @Bona Shabani ooo

  • Emilia Emi

   Emilia Emi

   19 ditë më parë

   Pse u japin disslike apo se jeni shum te mir

 2. Neni Neni

  Neni Neni

  8 orë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 3. Fatjona Leka

  Fatjona Leka

  Ditë më parë

  💓💓💓💓😍😍😍Keng e bukur 👏👏👏👏

 4. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  Ditë më parë

  Te dua shummm😊🥺🥰🥺

 5. Shefa Ardiola

  Shefa Ardiola

  2 ditë më parë

  Super kenge Dashuri e vertete ❤️🧿⭐️😍

 6. Sllavica Memo

  Sllavica Memo

  2 ditë më parë

  Bravo Venera vazhdoni keshtu se po e plotesini pazellin #SK & #IM qe dhe vete ti kishin shkruar keto tekste Nik do te mund to ndryshonin dot asnje presje. Suksese !!!

 7. Anna Lisa

  Anna Lisa

  6 ditë më parë

  Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌

 8. Jeta Cala

  Jeta Cala

  6 ditë më parë

  Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏

 9. Andernalda Cili

  Andernalda Cili

  6 ditë më parë

  🔥🔥

 10. ana hoxha

  ana hoxha

  9 ditë më parë

  ♥️♥️🤍🤍💙💙

 11. Donart Shabani

  Donart Shabani

  9 ditë më parë

  Venera nje balad e vetme perfekt do ishte

 12. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  💙💙💙💙

 13. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  💫💫💫💫

 14. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 15. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  ❤❤🧸🧸

 16. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  😍💝❤🤍💘💞

 17. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  😍😍😍❤❤❤💘💘💘

 18. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  💝💝💝💝

 19. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  🤍🤍🤍❤❤❤

 20. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  💘💘💘💘💘

 21. Alessia

  Alessia

  10 ditë më parë

  💞💞💞💞

 22. Beatrix Voja

  Beatrix Voja

  10 ditë më parë

  Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐

 23. Klodiana Leka

  Klodiana Leka

  10 ditë më parë

  Kenga ime e preferuar ❤

 24. El Mel

  El Mel

  10 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 25. Ardian Çoçaj

  Ardian Çoçaj

  11 ditë më parë

  2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy

 26. Ardian Çoçaj

  Ardian Çoçaj

  11 ditë më parë

  Jeni te 2 super kengetar bravo

 27. Xhoana Bardhi

  Xhoana Bardhi

  11 ditë më parë

  Shum e bukur tani po e degjoj complimenti

 28. Ela Celiku

  Ela Celiku

  11 ditë më parë

  🌷

 29. artur neli

  artur neli

  11 ditë më parë

  Bravo Elgit Doda 👏🏻

 30. Esmeralda Bylyku

  Esmeralda Bylyku

  11 ditë më parë

  Super kenge & super cift 😍😍

 31. Brikena Koni

  Brikena Koni

  11 ditë më parë

  Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨

 32. altida pillati

  altida pillati

  11 ditë më parë

  Super 😍😍

 33. Gena Margarita

  Gena Margarita

  12 ditë më parë

  Shum bukur me pleqeni shum

 34. Kullafi Elson

  Kullafi Elson

  12 ditë më parë

  Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭

 35. E. S. S. A

  E. S. S. A

  13 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrr

 36. Marsela Frasheri

  Marsela Frasheri

  14 ditë më parë

  Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️

 37. Edi Novaku

  Edi Novaku

  14 ditë më parë

  Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊

 38. sehhi vooty

  sehhi vooty

  15 ditë më parë

  Bravo cifti!

 39. Alketa Nezaj

  Alketa Nezaj

  15 ditë më parë

  Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .

 40. Selman Barjami

  Selman Barjami

  15 ditë më parë

  shum keng e bukur

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   15 ditë më parë

   Super kenge ❤❤

 41. Dorina Lorina

  Dorina Lorina

  15 ditë më parë

  Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten

 42. ariela elmazi

  ariela elmazi

  15 ditë më parë

  Bravo cifti!

 43. Diana Gulo

  Diana Gulo

  16 ditë më parë

  Bravo , shume bukur

 44. DORI D

  DORI D

  16 ditë më parë

  Jeni dashuri qe te dy 🥰

 45. ravindra kumar

  ravindra kumar

  16 ditë më parë

  Very nice song good work

 46. Ina Dori

  Ina Dori

  16 ditë më parë

  kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️

 47. Blerina Sherifaj

  Blerina Sherifaj

  16 ditë më parë

  qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.

 48. suada daxha

  suada daxha

  16 ditë më parë

  Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.

 49. Evjola Dervishi

  Evjola Dervishi

  16 ditë më parë

  Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤

 50. Danjela gjoni

  Danjela gjoni

  16 ditë më parë

  Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....

 51. seeni gzty

  seeni gzty

  17 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 52. Vilma Mata

  Vilma Mata

  17 ditë më parë

  Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰

 53. Avdi fetaj

  Avdi fetaj

  17 ditë më parë

  Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy

  • seeni gzty

   seeni gzty

   17 ditë më parë

   Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 54. Vjollca Suci

  Vjollca Suci

  17 ditë më parë

  Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎

 55. Elena Minaj

  Elena Minaj

  17 ditë më parë

  Super kenge ❤❤

 56. elis tana

  elis tana

  17 ditë më parë

  respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.

 57. Majlinda Serdari

  Majlinda Serdari

  17 ditë më parë

  Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.

 58. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  17 ditë më parë

  Oo sa te mir ini qe te dy

 59. stamatis nasis

  stamatis nasis

  17 ditë më parë

  Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍

 60. Angel Angel

  Angel Angel

  17 ditë më parë

  Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍

 61. FERJOLA Caushllari

  FERJOLA Caushllari

  18 ditë më parë

  Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱

 62. Elisander Bejdo

  Elisander Bejdo

  18 ditë më parë

  ⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐

 63. Wiener Neudorf

  Wiener Neudorf

  18 ditë më parë

  Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌

 64. Jonida Doci

  Jonida Doci

  18 ditë më parë

  Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...

 65. Luis Dhimitri

  Luis Dhimitri

  18 ditë më parë

  Dy zera te mbrekullueshem

 66. Luis Dhimitri

  Luis Dhimitri

  18 ditë më parë

  Super

 67. irena 3

  irena 3

  18 ditë më parë

  Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime

 68. Sonila daka

  Sonila daka

  18 ditë më parë

  Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 69. a sota sota

  a sota sota

  18 ditë më parë

  Bravo. Jeni te mrekullushem.

 70. Xhesiana Deda

  Xhesiana Deda

  18 ditë më parë

  💜💙

 71. asioe kiou

  asioe kiou

  18 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 72. Aferdita Lika

  Aferdita Lika

  18 ditë më parë

  Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏

 73. Albana Rexha

  Albana Rexha

  18 ditë më parë

  Super kenge

  • asioe kiou

   asioe kiou

   18 ditë më parë

   Artista si ju i duhen vendit tone. Me te mbush shpirtin plot me keto kenge te bukura. Vetem suksese te keni gjithmone .

 74. Zhaneta Çakalli

  Zhaneta Çakalli

  18 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 75. itsAnidTV Anidarmy

  itsAnidTV Anidarmy

  19 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 76. silva ukaj

  silva ukaj

  19 ditë më parë

  Në jetë dëgjon me mijëra këngë por të vetmet këngë që ti i degjon pafund dhe nuk mërzitesh por i ridëgjon me po të njëjtën ndjenjë janë Perlat e kënduara nga Venera dhe Lindi!Super këngë me super ndjenjë dhe pastërti!🔥🔥🔥👌

  • Venera&Lind Official

   Venera&Lind Official

   18 ditë më parë

   🙏❤

 77. Bleona Veliu

  Bleona Veliu

  19 ditë më parë

  🤍🥳

 78. Entela Lace

  Entela Lace

  19 ditë më parë

  Po ju jeni si drite. Na kenaqet zemren e shpirtin. Te lumtur qofshi gjithmone.

 79. Nora

  Nora

  19 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 80. Natasha Papuciu

  Natasha Papuciu

  19 ditë më parë

  Dy mrekulli dhe zëra të ëmbël në shpirt 👋👋🙏🙏

 81. Eris Kanani

  Eris Kanani

  19 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 82. Enerieta Qesja

  Enerieta Qesja

  19 ditë më parë

  jeni kaq te mire sa nuk mund te shohesh ne ekranet shqiptare nje cift si ju,engjej suksese vetem duhet te keni nje emer artistik te bukur dhe shurt .

 83. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 84. Amelio Kovaci

  Amelio Kovaci

  19 ditë më parë

  urime shume kenge e bukur shume e ndier cdo fjale magji suksese ju dua

 85. Eriola Vogli

  Eriola Vogli

  19 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë se na kënaqet dhe neve nga jashtë shtetit ❤❤

  • Alda Zhupa

   Alda Zhupa

   16 ditë më parë

   Shyqyr qe degjova nje kenge te paster dhe te thjeshte shqip. Se skuptohet nje m.. kur kendojne sot. Bravo.

 86. Marjeta Koni

  Marjeta Koni

  19 ditë më parë

  Zoti ju falt gjithmon dashuri

 87. Rukije Ljuma

  Rukije Ljuma

  19 ditë më parë

  N'e njerzit jemi te gabushem ndonjeher ,po zoti as nje her ,prandaj edhe ju kaber bashk ,po jene aq te embel saqe kam shikuar klipi 10 her e pas te 10 her kan degjuar kengen ,💕💕💕💕

 88. arjola skenderi

  arjola skenderi

  19 ditë më parë

  Kjo muzike eshte qetesim per shpirtin, Dashuria juaj mos shterofte kurre ....

 89. Emilia Emi

  Emilia Emi

  19 ditë më parë

  Pse disslike

 90. Hello Hee

  Hello Hee

  19 ditë më parë

  Urime! !!!!! Sa bukur bravo asterja ❤❤💋💋💖💖💖

 91. Emirjeta Koleci

  Emirjeta Koleci

  19 ditë më parë

  Suksese kenge shum e bukur cift i mrekullushem psh gjith ciftet kudo qe ndodhen jeten te lumtur me kenge 💖💖

 92. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  Jeni dashuriii ♥️💞🥺

 93. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  Te dua ta kam thene...💞 Dhe sdo ndaloj ta them...💕

 94. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  Kur do me zemër...💕 Kur do me zemër...💞 Nuk te bën asgjë me faj...💕💕💕💕💕

 95. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  Je suksesi me I madhhh...💞 Sa me fat jam qe te kam...💕🥺

 96. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  Je dashni e vetme..💕 Ska te dytë si ne...💕🤞

 97. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 98. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  ♥️🌟🌟

 99. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  💕💕💕

 100. Alessia

  Alessia

  19 ditë më parë

  ❤❤

Faqja Tjeter