Muzikë

Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente 

 1. Venera&Lind Official

  Venera&Lind Official

  17 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy

  • Mrike Deda

   Mrike Deda

   5 ditë më parë

   @Triera Kastrati 0ihguguh

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   @Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

  • ELEONORA ZENELI

   ELEONORA ZENELI

   11 ditë më parë

   Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕

  • Prend Ndoj

   Prend Ndoj

   14 ditë më parë

   melodi shpirti💎

 2. Abby Sejdini

  Abby Sejdini

  18 orë më parë

  Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!

 3. Secondo ME

  Secondo ME

  Ditë më parë

  COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍

 4. elvira Lesha

  elvira Lesha

  Ditë më parë

  emocion dhe dashuri kjo kenge!

 5. Kamela Ranxha

  Kamela Ranxha

  Ditë më parë

  Shembulli me i mir 😘😘👑👑

 6. Lucas Pereira

  Lucas Pereira

  Ditë më parë

  Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛

 7. HowTo

  HowTo

  2 ditë më parë

  🤗 Mirjana

  • HowTo

   HowTo

   23 orë më parë

   klajdi

 8. ana ana 30

  ana ana 30

  3 ditë më parë

  Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .

 9. Artenisa Biba

  Artenisa Biba

  3 ditë më parë

  Super kenge

 10. Lumani Visar

  Lumani Visar

  3 ditë më parë

  ❤️❤️

 11. Giorgos Daci

  Giorgos Daci

  4 ditë më parë

  😍

 12. Egzona Qenaj

  Egzona Qenaj

  4 ditë më parë

  💎💎

 13. Meti Uki

  Meti Uki

  5 ditë më parë

  Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt

 14. Zamira Bardhanjori

  Zamira Bardhanjori

  5 ditë më parë

  Superrrr !!

 15. Gjeva B.

  Gjeva B.

  5 ditë më parë

  Wow , einfach nur Wow

 16. Zymryte Kostanica

  Zymryte Kostanica

  5 ditë më parë

  Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !

 17. Zein Khattar

  Zein Khattar

  5 ditë më parë

  Oh wow so beautiful this song

 18. albania tv

  albania tv

  5 ditë më parë

  Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏

 19. Fabjola Agalliu

  Fabjola Agalliu

  6 ditë më parë

  Super 😍😍

 20. Teuta Cela

  Teuta Cela

  6 ditë më parë

  Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC

 21. Aurora Cuka

  Aurora Cuka

  6 ditë më parë

  Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰

 22. Florika Vrushi

  Florika Vrushi

  7 ditë më parë

  Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️

 23. Gena Margarita

  Gena Margarita

  7 ditë më parë

  Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷

 24. Dorina Leitner

  Dorina Leitner

  7 ditë më parë

  Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!

 25. Elja Salla

  Elja Salla

  8 ditë më parë

  se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️

 26. egzona gjurkaj

  egzona gjurkaj

  8 ditë më parë

  🥳😟🥳🥳

 27. esmeralda demaj

  esmeralda demaj

  8 ditë më parë

  Jeni të mbrekullushëm !

 28. htttps.youtube Youtube

  htttps.youtube Youtube

  8 ditë më parë

  Best couple 🙃

 29. Irela Ela

  Irela Ela

  8 ditë më parë

  Pastërti në cdo drejtim ⭐️

 30. Julian Ziu

  Julian Ziu

  8 ditë më parë

  Ju lumt jeni me te miret

 31. meg lekndreaj

  meg lekndreaj

  9 ditë më parë

  ❤❤❤

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 32. Flogerta Karruli

  Flogerta Karruli

  9 ditë më parë

  Me ty gjithmon 🥰❤💋

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 33. ALTIN TOCILLA

  ALTIN TOCILLA

  9 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 34. Kristina Nora

  Kristina Nora

  9 ditë më parë

  Shume kenge Fantastike

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 35. Entela Bubeqi

  Entela Bubeqi

  9 ditë më parë

  Super keng 👏😘

 36. Der ALBANER Live SMILE

  Der ALBANER Live SMILE

  9 ditë më parë

  PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT

 37. a sota sota

  a sota sota

  9 ditë më parë

  Shume bukur. Bravo.

 38. Ladia Oswald

  Ladia Oswald

  10 ditë më parë

  Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 39. Rebecca Adelina

  Rebecca Adelina

  10 ditë më parë

  ju dashte zoti tan jeten!

 40. Tatjana Bardhi

  Tatjana Bardhi

  11 ditë më parë

  Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke

 41. RB SE7EN

  RB SE7EN

  11 ditë më parë

  Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.

 42. Kaceli Eirini

  Kaceli Eirini

  11 ditë më parë

  👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 43. Vitori Sharka

  Vitori Sharka

  11 ditë më parë

  shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy

 44. Infinity Ast

  Infinity Ast

  11 ditë më parë

  Bravo superrrrrrrrrr kenge

 45. Wolfi dardi123

  Wolfi dardi123

  11 ditë më parë

  Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 46. Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  11 ditë më parë

  Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣

 47. Ela Celiku

  Ela Celiku

  11 ditë më parë

  🌷

 48. Klaus Peleshi

  Klaus Peleshi

  11 ditë më parë

  Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri

 49. Alma Osmani

  Alma Osmani

  11 ditë më parë

  Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 50. albina gjana

  albina gjana

  11 ditë më parë

  Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻

 51. Lori Molla

  Lori Molla

  12 ditë më parë

  Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...

 52. Anton Jaha

  Anton Jaha

  12 ditë më parë

  Keng pa vaj ulliri

 53. Emilia Emi

  Emilia Emi

  12 ditë më parë

  Pse disslike

 54. Isuf Rexha

  Isuf Rexha

  12 ditë më parë

  Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese

 55. Valentina Cupi

  Valentina Cupi

  12 ditë më parë

  Te dua Elert! 💏👪❤

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 56. El Za

  El Za

  12 ditë më parë

  God Bless You , love all your songs

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 57. Raimonta Ntomprenia

  Raimonta Ntomprenia

  12 ditë më parë

  O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 58. ELEONORA ZENELI

  ELEONORA ZENELI

  12 ditë më parë

  Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"

 59. Sanija Kelm

  Sanija Kelm

  12 ditë më parë

  Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 60. Ema Ivana

  Ema Ivana

  12 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 61. flora bofja

  flora bofja

  12 ditë më parë

  O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 62. Mimoza Martini

  Mimoza Martini

  13 ditë më parë

  Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 63. Labinot Kurtalani

  Labinot Kurtalani

  13 ditë më parë

  👍💯

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 64. sara sara

  sara sara

  13 ditë më parë

  O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 65. Adelina Topciu

  Adelina Topciu

  13 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem! Urime!

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 66. Zefkiser Krasniqi

  Zefkiser Krasniqi

  13 ditë më parë

  Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 67. Etleva Hodaj

  Etleva Hodaj

  13 ditë më parë

  100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 68. Diela MK

  Diela MK

  13 ditë më parë

  Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 69. M.A M

  M.A M

  13 ditë më parë

  O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜

 70. Manushaqe Alla

  Manushaqe Alla

  13 ditë më parë

  Shume kenge e bukur ❤❤

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 71. Lori Swiss

  Lori Swiss

  13 ditë më parë

  Suksese,super këngë👏👏👏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 72. Miserdhe Molishti

  Miserdhe Molishti

  14 ditë më parë

  Super ,emocjonuse,!!!

 73. 8087 Minka

  8087 Minka

  14 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem .ju lumte

 74. Aferdita Lika

  Aferdita Lika

  14 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍

 75. Ervi Ervi

  Ervi Ervi

  14 ditë më parë

  Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 76. Miranda Ibra

  Miranda Ibra

  14 ditë më parë

  Amazing song wowwwwww 😍😍😍

 77. Eliona Kraja

  Eliona Kraja

  14 ditë më parë

  Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni

 78. alban boy

  alban boy

  14 ditë më parë

  Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.alpast.info/one/video/aICnztmjgpzejZk

 79. Valbona Disha

  Valbona Disha

  14 ditë më parë

  Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 80. Egla

  Egla

  14 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 81. Filloni Një Koleksion

  Filloni Një Koleksion

  14 ditë më parë

  alpast.info/one/video/mKOjnJqjoaXHgJk🤩

 82. Ervis Tabaku

  Ervis Tabaku

  14 ditë më parë

  Jam jammm me ty perher😇😇

 83. The Good Sound

  The Good Sound

  14 ditë më parë

  Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte

 84. merita Bytyqi

  merita Bytyqi

  14 ditë më parë

  Shum bukur

 85. Valbona Klobocista

  Valbona Klobocista

  14 ditë më parë

  Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻

 86. Alban Cora

  Alban Cora

  14 ditë më parë

  E adhurushme 😍

 87. Luis Mertkola

  Luis Mertkola

  14 ditë më parë

  Jeni ma te miret ❤❤❤

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 88. L. Ll

  L. Ll

  15 ditë më parë

  Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟

 89. Erlind Hysa

  Erlind Hysa

  15 ditë më parë

  👏👏👏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 90. Victoria Martini

  Victoria Martini

  15 ditë më parë

  Magical😍😍😍

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 91. Dorentina Myrte

  Dorentina Myrte

  15 ditë më parë

  Vetem ju beni keng dashurie te ndjera ju pergezoj per te gjitha kenget🙏👏

 92. Orhidea Kuqani

  Orhidea Kuqani

  15 ditë më parë

  Dashuria gjeja me e shtrejt dhe me e shenjte ne jete mos ju paft syri keq mos u ndafshi asniher 💥

 93. Maris Memeli

  Maris Memeli

  15 ditë më parë

  Ska bre e kam thene me te mrekullueshem. God bless you guys.

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 94. Era Erestina

  Era Erestina

  15 ditë më parë

  Dy zera te mbrekullueshem 😍😍😍😍👏👏👏👏👏keng shum emocionuese

 95. Diljana Preka

  Diljana Preka

  15 ditë më parë

  Sa e bukur🥺

 96. Romeo Mucollari

  Romeo Mucollari

  15 ditë më parë

  🥰

 97. ꪑꫀꪶꪖ 02

  ꪑꫀꪶꪖ 02

  15 ditë më parë

  ME TY 👑❤️👑TE DUA O MBRETI LEGJENDA IME👑♥️👑

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 98. ꪑꫀꪶꪖ 02

  ꪑꫀꪶꪖ 02

  15 ditë më parë

  ME TY 👑♥️👑

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 99. Lira Gernecaj

  Lira Gernecaj

  15 ditë më parë

  Super kenge

 100. Anna Anna

  Anna Anna

  15 ditë më parë

  Jeni cift fantastik👌😍Super keng suksese gjithmon ❤❤🌹🌹🔥

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   8 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

Faqja Tjeter