Vedat Ademi - Do vij (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Vedat Ademi.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VedatAdemiDoVij

____________________________

🎵 Produced by: 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 (𝗚𝗠𝗔𝗝𝟳 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡)
🎵 Lyrics: 𝗞𝗘𝗩𝗜𝗡 𝗞𝗔𝗟𝗢
🎥 Video by: 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜 :
Instagram ► vedatademi

🎵 Connect with 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 :
Instagram ► gent_myftaraj

🎥 Connect with 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 :
Instagram ► provideoalb...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © VEDAT ADEMI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Vedat Ademi

  Vedat Ademi

  2 muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VedatAdemiDoVij

  • ALIDA BALAVIJA

   ALIDA BALAVIJA

   8 ditë më parë

   Super keng ,suksese Vedat

  • free sexy albums in my channel

   free sexy albums in my channel

   26 ditë më parë

   I was hoping they would already be together rather than that typical big team movie where they waste so much time assembling the team.

  • Callme Ela

   Callme Ela

   2 muaj më parë

   Une te kam degjuar live edhe je i pa krahasushem . Te adhuroj Vedat ❤

 2. Arev Arev

  Arev Arev

  4 ditë më parë

  Adhurim😍😍😍

 3. Anisa Mehalla

  Anisa Mehalla

  10 ditë më parë

  Se di pse me pelqejne kaq shume kenget e tua. Nje ze shume I bukur!

 4. Renato Mema

  Renato Mema

  10 ditë më parë

  Keng per ata qe din ta kuptojn 😉😉 super

 5. Mereme Osmani

  Mereme Osmani

  19 ditë më parë

  👌

 6. MANUSUPERCOOLFANTASY Dance

  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance

  Muaj më parë

  Si hen e plote❤️😘🙏😘😘

 7. Fatmir Tahiri

  Fatmir Tahiri

  Muaj më parë

  👌👌👍👍

 8. Mentor Struga

  Mentor Struga

  Muaj më parë

  Kengetar fantastik

 9. eviana

  eviana

  Muaj më parë

  Sweet

 10. Valbona Hyskaj

  Valbona Hyskaj

  Muaj më parë

  Kenget e tij te kenaqin shpirtin! 👋👋👋

 11. Marjeta Barja

  Marjeta Barja

  Muaj më parë

  Na paske munguar shume me ate zerin tend te bukur, sa me shume kenge te bukura bej djalo, suksese♥️👍👍😍😍😍

 12. Erda Ameda

  Erda Ameda

  Muaj më parë

  Uniik ne çdo still kenge👌👏👏

 13. Igballe Makiqi

  Igballe Makiqi

  Muaj më parë

  Shumë Këng e mir text si dhe Zëri shumë krenohem për fund sepse je Mitrovicali Respekt pēr ty i nderuar 🤴🍀😊

 14. Monda Prifti

  Monda Prifti

  Muaj më parë

  Shum e bukur kenga

 15. Andia C

  Andia C

  Muaj më parë

  Kur isha e vogel degjoja gjithmon kenget e vedatit..... Edhe tani degjoja kenget qe degjoja atehere kur papritur del nje perle tjeter...... Suksese dhe sa me shume kenge te reja se na ke munguar 😇😇😇😇😍😍😍😍🤗

 16. Isabella Ceci

  Isabella Ceci

  Muaj më parë

  Cfare perle 💕 E degjoj cdo mengjes kur iki per ne pune 😊

 17. Anisa Xh

  Anisa Xh

  2 muaj më parë

  Perfect 🤩

 18. Antigona Thaqi-Selimi

  Antigona Thaqi-Selimi

  2 muaj më parë

  Top🔝🔝🔝

 19. de se la n

  de se la n

  2 muaj më parë

  🌻🌞

 20. alisja alisja

  alisja alisja

  2 muaj më parë

  Sa her degjoj zerin e tij me dridhet zmr ❤ ti je talent i gjalle

  • alisja alisja

   alisja alisja

   2 muaj më parë

   @Adiadi2020 Andrit ouuu seditkam ket flm ce na trg🤣🤣🤣🤣

  • Adiadi2020 Andrit

   Adiadi2020 Andrit

   2 muaj më parë

   ska lidhje me vedatin ka lidhje me veten tende.inner side.👍

 21. Nelly De Filipi

  Nelly De Filipi

  2 muaj më parë

  Shume bukur Vedat Suksese per balada te tilla arom shqipe 🙏⭐️

 22. Linda Bytyqi

  Linda Bytyqi

  2 muaj më parë

  Loçka gjithemone me perla 😍

 23. Tila Sinomati

  Tila Sinomati

  2 muaj më parë

  Me i miri na mungonte zeri i tij 😍

 24. Enkeleda Gjalma

  Enkeleda Gjalma

  2 muaj më parë

  Bravo super keng

 25. Marjana Shahu

  Marjana Shahu

  2 muaj më parë

  love it

 26. TheDragon Boy

  TheDragon Boy

  2 muaj më parë

  Superrrr kenge e bukur dhe nje i embel 💥💥❣💣💣💣💣

 27. Ma Nina

  Ma Nina

  2 muaj më parë

  Vec një herë të kam dëgjuar live, ke zë shumë të ëmbël, e këngë të bukura. Dhe, paske humbur peshë ( dobësuar).

 28. Vitori Leskaj

  Vitori Leskaj

  2 muaj më parë

  Ze BRILAND ..ARTIST💯

 29. Bukurije Hoxha

  Bukurije Hoxha

  2 muaj më parë

  💜

 30. Xh. Dardane

  Xh. Dardane

  2 muaj më parë

  Super kang me kuptim, pa shamje pa femna desh..... ect me pelqen shum 👌🏻

 31. Kapo Mthirr

  Kapo Mthirr

  2 muaj më parë

  I modhi vedat rrespekt gjithmon 🥇🔥

 32. Agron Vija

  Agron Vija

  2 muaj më parë

  The best singer of all time 🙌

 33. Kamela Pallani

  Kamela Pallani

  2 muaj më parë

  Si gjithmone i paarritshem!

 34. besnike subashi

  besnike subashi

  2 muaj më parë

  Me pelqen ne te kenduar dhe kenge super te bukura

 35. pranvera ternova

  pranvera ternova

  2 muaj më parë

  Je artist i vërtetë dhe i dashur nga të gjithë

 36. Vlora S

  Vlora S

  2 muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 37. Manjola Zylfi

  Manjola Zylfi

  2 muaj më parë

  The best of singer of all time! 👏🏻

  • free sexy albums in my channel

   free sexy albums in my channel

   26 ditë më parë

   I was hoping they would already be together rather than that typical big team movie where they waste so much time assembling the team.

 38. Robert B

  Robert B

  2 muaj më parë

  Kenge e bukur bravo

 39. Sonila Kola

  Sonila Kola

  2 muaj më parë

  Sa relax te fal kjo kenge dhe zeri embel i Vedat Ademi.

 40. Egi_ana

  Egi_ana

  2 muaj më parë

  ❤❤

 41. Klodjana Binjaku

  Klodjana Binjaku

  2 muaj më parë

  🤩🎨🎶🎼💌

 42. ALI KPUZI

  ALI KPUZI

  2 muaj më parë

  Vedat shumë kkëngë e bukur dhe këndim perfekt.dmth cdo herë në nivel të zërit të ëmbël dhe përshtatshmëria dhe si cdo herë profesional në këndim dhe tekste shumë të mira.Bile për momentin shum këngë e përshtatshme për trendin dhe kohën.Të lumtë Yll.

 43. Boy Boy

  Boy Boy

  2 muaj më parë

  👏👏👏

 44. Vilma Topalli

  Vilma Topalli

  2 muaj më parë

  😍

 45. Erinda Sulaj

  Erinda Sulaj

  2 muaj më parë

  Asnjeher nuk zhgenjen Vedat super do mbetet hit veror 🥰🥰

 46. Reena Khatwani

  Reena Khatwani

  2 muaj më parë

  Love the song and video! ❤️ have to learn albanian now! 😀

 47. Just Meri

  Just Meri

  2 muaj më parë

  Shume kenge e bukur😍 Vedati nuk na zhgenjen kurre❤

 48. Kostandina Ylli

  Kostandina Ylli

  2 muaj më parë

  Superrrr muzike,tekst,videoklip❤

 49. Era N

  Era N

  2 muaj më parë

  Ky eshte per covera! Kengetari i viteve te mia te universitetit! Miss that time 😓

  • free sexy albums in my channel

   free sexy albums in my channel

   26 ditë më parë

   I was hoping they would already be together rather than that typical big team movie where they waste so much time assembling the team.

 50. Sevdije Kabashi

  Sevdije Kabashi

  2 muaj më parë

  As vera nuk e ka hijeshin pa kenget e Vedat ademit🥰⭐️👍

  • Daniela Nure

   Daniela Nure

   Muaj më parë

   👏👏💫💫🎼🎸🎹🎧🎻🛳️🔥🔥

 51. Leonarda Koroci

  Leonarda Koroci

  2 muaj më parë

  ❤❤

 52. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  2 muaj më parë

  😌🥰

 53. Misada Gegaj

  Misada Gegaj

  2 muaj më parë

  😍😍😍😍😍

 54. Janina

  Janina

  2 muaj më parë

  Perfekt 💖💖💖

 55. Sajmir DOCI

  Sajmir DOCI

  2 muaj më parë

  I Jo , ti mos u largo mos e harro , kush ty të do ! Sa herë vetëm të jesh ti mendo , ky shpirt te mbron! Ref : Do vij dhe çdo mëngjes, e as nuk do të zgjoj do të vështroj , e lehtë të t'përqafoj . Si çdo mëngjes , kur flokët t'ledhatoj erën ta ndjej , dhe pastaj të shkoj. II Ska si ty në k'të botë , si diell e ngrohtë, si henë e plotë Tani dhe çdo moment , sytë e tu sdo kenë më lot Ref x3 Do vij dhe çdo mëngjes, e as nuk do të zgjoj, do të vështroj , e lehtë të t'përqafoj . Si çdo mëngjes , kur flokët t'ledhatoj erën ta ndjej , dhe pastaj të shkoj

 56. Albanian Hits

  Albanian Hits

  2 muaj më parë

  Nuk mund te mungonte Vedati kete vere superr gjigand 🔥

 57. Kosov Shqipni

  Kosov Shqipni

  2 muaj më parë

  Super kenge super ze super tekst

 58. Art Lover

  Art Lover

  2 muaj më parë

  I vetmi qe ben hite me muzike jo si te tjeret futja kot Vedat Ademi 🥰

 59. Edvina Celiku

  Edvina Celiku

  2 muaj më parë

  👌❤👌

 60. Patron GTA

  Patron GTA

  2 muaj më parë

  Me gusta

 61. Mari Ja

  Mari Ja

  2 muaj më parë

  WoW🥰👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 62. Mikja Uka

  Mikja Uka

  2 muaj më parë

  Zë magjik.. këng shum e mir te qetson shpirtin...👏👏👏👏

 63. pamm 1143

  pamm 1143

  2 muaj më parë

  Super kenge👏😍 Artist I vertete!!

 64. Nina Kalluci

  Nina Kalluci

  2 muaj më parë

  Super kenge ❤❤❤

 65. Istog 03

  Istog 03

  2 muaj më parë

  Me duhet ta mesoj edhe kete keng tenden , sepse te tjerat te gjitha i di dhe i pelqej shum ❤️❤️❤️

 66. Niko Beshello

  Niko Beshello

  2 muaj më parë

  Car ndjesi te jep kjo kenge. nje qetesi shpirterore

 67. Xhuliana Hima

  Xhuliana Hima

  2 muaj më parë

  ti me vendos ne gjum me kto muzik👌👌👌

 68. Aleksandra

  Aleksandra

  2 muaj më parë

  😍😍😍🤍

 69. Monika Gjergaj

  Monika Gjergaj

  2 muaj më parë

  Super kenge suksese Vedat ,si gjithmon me zerin e embel qe na ngroh 👏🏻👏🏻👏🏻⭐⭐⭐⭐🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 70. Nina Kalluci

  Nina Kalluci

  2 muaj më parë

  I mir si gjithmon 👏👏👏💖

 71. Bobi 88

  Bobi 88

  2 muaj më parë

  Bravo suksese po qa me ba se nuk konkuron dot do fero e don gjona qia robt tash si ka shku kjo pun

 72. Shkodra Hb

  Shkodra Hb

  2 muaj më parë

  Na ka mungu zani jot

 73. Magdalena AjaziTë lumshin duart!

  Magdalena AjaziTë lumshin duart!

  2 muaj më parë

  Super...sukseseee...Vedat...!

 74. Luca Vehbiu

  Luca Vehbiu

  2 muaj më parë

  ku esht ai location tek deti se qeka super!

  • Irene shqipe

   Irene shqipe

   22 ditë më parë

   @Luca Vehbiu Ok.

  • Luca Vehbiu

   Luca Vehbiu

   23 ditë më parë

   @Irene shqipe eshte ne kallm, ne durres se fola me vedatin

  • Irene shqipe

   Irene shqipe

   23 ditë më parë

   Eshte Plazhi i Gjeneralit ne Kavaje me c'po shoh.

 75. Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  2 muaj më parë

  Omg 😱 I’m already in Love with this Gem 💎 Gjithashtu, Komplimente dhe per pamjen !!

 76. blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  2 muaj më parë

  Beautiful love it! Even if I dont understand it💖⚘😘 love from America

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   24 ditë më parë

   Faleminderit shumë

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   24 ditë më parë

   @Irene shqipe beyond beautiful the emotions are so powerful and beautiful

  • Irene shqipe

   Irene shqipe

   24 ditë më parë

   He says to her:" I will come every morning at you, I won't even woke you up, I'll just caress and hug you, smell you and then I'll go." It is such a sweet song , great lyrics, great interpretation. Even me as an Albanian I didn't even know this singer, but I'm glad I heard him these last days while I came back home to Albania for holiday. Congratulations on you for learning Albanian! It is a unique language , the oldest in Europe, is considered the mother tongue of Greek and Latin.( the reason why Albanians learn Greek, Italian and Spanish quickly, in a blink of an eye)

  • KOSTIKA LIKOLLARI

   KOSTIKA LIKOLLARI

   2 muaj më parë

   @blueibabygirl07 soo good ,te lumte 👏👏

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   2 muaj më parë

   @KOSTIKA LIKOLLARI faleminderit shumë

 77. Matilda Maty

  Matilda Maty

  2 muaj më parë

  Shume bukur si gjithmone super

 78. Marsida Bajraktari

  Marsida Bajraktari

  2 muaj më parë

  Super

 79. Olivia Olivia

  Olivia Olivia

  2 muaj më parë

  Me i miri ze kenga gjith dashuri 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💕💕💕

 80. TbaVEVO

  TbaVEVO

  2 muaj më parë

  shume rralle po poston ksi Perla 🎊

 81. Sara Gabaj

  Sara Gabaj

  2 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 82. santea santeaks

  santea santeaks

  2 muaj më parë

  JA VLEN ME NDEGJU

 83. Kasandra❤️

  Kasandra❤️

  2 muaj më parë

  Vedat je perfekt edhe ne personalitet ashtu dhe ne fushen e muzikes . Je idhull 👏🏻👏🏻 Behu me aktiv per ne te dashuruarit 🥰me muzik dihet 😅

 84. Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  2 muaj më parë

  Sa ze i embel !

 85. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  2 muaj më parë

  I ka shqiptar IA kengetar te ketij lloi sado te pakte qe Jan por muzik a e tyre mbahet mend gjat bravo vedat je super kengetar

 86. Diana Dobruna

  Diana Dobruna

  2 muaj më parë

  ❤🥂

 87. Elena Ruda

  Elena Ruda

  2 muaj më parë

  ❤❤

 88. Arsi Cena

  Arsi Cena

  2 muaj më parë

  Te Lumte Goja Vedat Ademi BRAVO SUKSESE👌 👏👏👏👏👏👏👏 TEKSTI DO VIJ 💗 Jo Ti Mos U Largo Mos E Harro Kush Ty Te Do Sa Her Vetem Te Jesh Ti Mendo Ky Shpirt Te Mbron Ref Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Zgjoj Dot Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes KUR Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Tex 2 Ska Si Ty Ne Kete Bote Si Dielli Ngrohte Si Hene E Plot Tani Dhe Cdo Moment Syt E Tu Sdo Ken Me Ngrohte Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Te Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Ref 2 Do Vij Dhe Cdo Mengjes Kur Un Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj

 89. ALBANIA EAGLE

  ALBANIA EAGLE

  2 muaj më parë

  Kjo eshte kenge per ata qe e din vertet cfar eshte muzika Vedat Ademi me i miri

 90. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  2 muaj më parë

  Kange e bukur

 91. Ermira Biba

  Ermira Biba

  2 muaj më parë

  👀👀👀🙏

 92. un ti

  un ti

  2 muaj më parë

  Suksese

 93. A A

  A A

  2 muaj më parë

  👏👏👏👏

 94. Bela Ademi

  Bela Ademi

  2 muaj më parë

  Sa i shkon veres kjo kenge 😍 Super si gjithmone Vedat 🙌🙌🙌

 95. Sindii CC

  Sindii CC

  2 muaj më parë

  Shum e bukur 👏👏👏 Si gjithmon relaksuse kenget e tua

 96. Altin Rraklli

  Altin Rraklli

  2 muaj më parë

  Mbetetsh nga te preferuarit e mi 😉 i thjesht si gjithmone .

 97. Lali Lali

  Lali Lali

  2 muaj më parë

  Shum keng e bukur 🥰😍❤

 98. Bora Xhaferi

  Bora Xhaferi

  2 muaj më parë

  Sa kenge e embel 😍❤️

 99. Arjana Pipero

  Arjana Pipero

  2 muaj më parë

  👏👏👏👏🎶🎵🎼🎙 Brravo , suksese gjithmone per nje artist si Vedat Ademi🖐🖐🖐🖐🖐🙏🙏🙏

 100. erinda xhelo

  erinda xhelo

  2 muaj më parë

  ❤❤❤

Faqja Tjeter