Vedat Ademi ft. J. Gashi - Thirrëm dashuri

Muzika & Orkestrimi: Endrit Shani
Teksti: Endrit Mumajesi
Video by Pro...Video
Mix & Master: MUZA Music Academy ( MUZA Production ) Published by : Folé Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

Komente 

 1. Aralda Miloti

  Aralda Miloti

  Muaj më parë

  Eshte kush ne 2021?🤩

 2. BELLA FRAKULLI

  BELLA FRAKULLI

  Muaj më parë

  Ta dish qe ne greqi ndegjohet kudo kjo kenga fantastike. Bravo 👏👏👏

 3. Eni Eni

  Eni Eni

  5 muaj më parë

  Thirrem dashuri kur msheh ....jo hiii

 4. Bora Xhaferi

  Bora Xhaferi

  6 muaj më parë

  3/04/2021 love it ❤️🌹

 5. I am Nella

  I am Nella

  7 muaj më parë

  2021 sounds better with this song🙆🏻

 6. Ani Ani

  Ani Ani

  11 muaj më parë

  thirrem dashuri kur sheh jo hiii

 7. Lana Matveenko

  Lana Matveenko

  11 muaj më parë

  Thank you 💫💫💫

 8. Ani Ani

  Ani Ani

  Vit më parë

  Thirrem dashuri kur m'she jo hiii

 9. ÍM PÂBŁÔ

  ÍM PÂBŁÔ

  Vit më parë

  2020

 10. Lina Alija

  Lina Alija

  Vit më parë

  Ppppp

 11. Enkelejda Hysi

  Enkelejda Hysi

  Vit më parë

  ❤❤❤❤👌👌👌👌🌹🌹🌹🌹💋💋💋💋

 12. Dimphina Pereira

  Dimphina Pereira

  Vit më parë

  Fantastic song..Love the song and the dance..Schume bukur video Bravo ..🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘💕❤🌷🌻

 13. Vargjet E Shpirtit

  Vargjet E Shpirtit

  Vit më parë

  🎀 𝓁♡𝓋𝑒 🎀

 14. Danissa S

  Danissa S

  Vit më parë

  Super kenge ❤️👏🏻

 15. Elona Nuhu

  Elona Nuhu

  Vit më parë

  👌👌👌❤

 16. Arbresha Saliu

  Arbresha Saliu

  Vit më parë

  ❤❤❤❤❤

 17. Sonila Nila

  Sonila Nila

  Vit më parë

  I mrekullueshmi VEDAT ADEMI marrin like lakuriqsite sot por ti ke zemrat tona

 18. Sadete Alija

  Sadete Alija

  Vit më parë

  Ü

 19. Nida Loska

  Nida Loska

  Vit më parë

  Bravo

 20. Adelajda Kërçuku

  Adelajda Kërçuku

  Vit më parë

  2020 ❤❤❤

 21. Elba Saliaj

  Elba Saliaj

  Vit më parë

  2020 love this❤

  • shqipe avdou

   shqipe avdou

   Vit më parë

   Toò

  • shqipe avdou

   shqipe avdou

   Vit më parë

   Too

 22. Sonila Nila

  Sonila Nila

  Vit më parë

  Vedat ke ze te pakrahasueshem Kenget e tua I dua dhe I degjoj njera mbas tjetres

 23. Erdi Erdi

  Erdi Erdi

  Vit më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

 24. Isabela Panariti

  Isabela Panariti

  Vit më parë

  Jok me fal

 25. Marsela Cela

  Marsela Cela

  2 vjet më parë

  Turn my light, turn my light Turn my light, turn my light shum e madhe per ty eshte dashnia Turn my light me beso kur un dua jo asgje nuk me ndalon.. Jo jo Dhe ne fund zemer do jesh e imja J.Gashi Ama ti zemer veq nje shanc nuk po du veq per nje nate Du me tpas une ton jeten ngat Dashnia lind pak nga pak Njejt si andrrat qe shoh per nat Du met pas ton jeten ngat ❤❤❤😒❤❤❤😒

 26. Enver Rrapushi

  Enver Rrapushi

  2 vjet më parë

  Alban Skenderaj e Vedat Ademi jan 🎙🎙🎶🎵🎤 vertet kengetar

 27. Marsela Cela

  Marsela Cela

  2 vjet më parë

  Thirrem dashuri kur me sheh,

 28. Klodian Maxhari

  Klodian Maxhari

  2 vjet më parë

  je njësh 👍

 29. Burbuqe Murati

  Burbuqe Murati

  2 vjet më parë

  Super keng

 30. PUNE DORE

  PUNE DORE

  2 vjet më parë

  DIAMANTI MUZIKES ZERI KETIJ ARTISTI.

 31. Nice tits bro

  Nice tits bro

  2 vjet më parë

  Like kur e degjon ne vitin 2019

 32. Teuta Hajdari

  Teuta Hajdari

  2 vjet më parë

  2018 💖

 33. Saranda Ksamili

  Saranda Ksamili

  2 vjet më parë

  I love this song!! My favourite song!!!❤❤❤

 34. Ilia Puli

  Ilia Puli

  2 vjet më parë

  Thirem dashuri 😁😁

 35. Ardit Selamaj

  Ardit Selamaj

  3 vjet më parë

  thisht superrr

 36. Manjola Lleshi

  Manjola Lleshi

  3 vjet më parë

  In luv with this 😍

 37. Vjollca Balla

  Vjollca Balla

  3 vjet më parë

  Nr 1

 38. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ

  3 vjet më parë

  😘😘😘

 39. Ari Kaja

  Ari Kaja

  3 vjet më parë

  super ende degjohet ;-)

 40. Ryan Skye

  Ryan Skye

  3 vjet më parë

  Hey! How are you doing? I started checking out to this lyricist who goes by the name Cammy-Kun he is really awesome dude, and I hope more people check out his music instead of sleeping on him. You should check him out, he usually makes music about bullying, depression and other cool topics people can relate to. You would love it, I promise.

 41. Manduha Bala

  Manduha Bala

  3 vjet më parë

  Kjo kenge osht fantastike po ka pak klikime andaj juve duhet mju ardh marre e thjesht edhe mbreslenese❤❤❤💕💕

 42. Fredi Bejdo

  Fredi Bejdo

  3 vjet më parë

  2018 superrrr 👏👏👏👏👏

 43. LELI LOVE TAYNA DL TAYNA

  LELI LOVE TAYNA DL TAYNA

  3 vjet më parë

  E sot shikojne kush bene skandal me trupin dhe Jo kush ben kenge te bukurua vedat keshtu vazhdo se je kengetari me I mir super

 44. Vali cela

  Vali cela

  3 vjet më parë

  sa bukur❤❤❤❤❤❤💕💑💞🎶

 45. Manjola Lleshi

  Manjola Lleshi

  4 vjet më parë

  Superrr👌👌

 46. Primavera

  Primavera

  4 vjet më parë

  E shkaterrova butonin replay!!

 47. Fredi Bejdo

  Fredi Bejdo

  4 vjet më parë

  pse kaq pak klikime kjo super keng, shum bukur bravo 👏👏

 48. liam durand

  liam durand

  4 vjet më parë

  👏🏻😍👌🏼

 49. july Canga

  july Canga

  4 vjet më parë

  ALBATRIT te dua!!!!!!

 50. niti nit

  niti nit

  4 vjet më parë

 51. Mentor Zeqiraj

  Mentor Zeqiraj

  4 vjet më parë

  Eshte per te ardhur keq qe shqipetaret nuk dijne te vlersojne nje kenge kaq te bukur Te lumte Vedat

 52. Entela Zotka

  Entela Zotka

  4 vjet më parë

  sa me pelqen shume shumeeeeeeee

 53. Agime Ag

  Agime Ag

  4 vjet më parë

  superrrrrrrr kenge👍👍👍👍👍👍

 54. monserrat yasindi

  monserrat yasindi

  4 vjet më parë

  me mir te kishe hedh videon te arkiva shqip qe te kishe views se esht shum e bukur

 55. Gelina Dulaj

  Gelina Dulaj

  4 vjet më parë

  yyyyyyyyyyyyll!!!!

 56. monserrat yasindi

  monserrat yasindi

  4 vjet më parë

  I love it😍

 57. Ada Bardho

  Ada Bardho

  4 vjet më parë

  Super këng...❤❤❤

 58. Anna Kociu

  Anna Kociu

  4 vjet më parë

  Shum e bukur

 59. Glauk Skuraj

  Glauk Skuraj

  4 vjet më parë

  popull vk kjo kong meriton minimo 1 milion like .. turp tju vi jepni like kongve leshi si enca etj kjo qe meriton kaq pak.

 60. Dea Manjani

  Dea Manjani

  4 vjet më parë

  me kete pjesen anglisht nuk te shkon thuajse fare,se po te mos ishte teksti nuk e dija se ca thua, por gjithesi kenga ngelet e bukur dhe me pelqen 😍👏

 61. Ari Kaja

  Ari Kaja

  4 vjet më parë

  super bravo

 62. Gabriela Elezi

  Gabriela Elezi

  4 vjet më parë

  Love this

 63. Luna Lili

  Luna Lili

  4 vjet më parë

  Tut mir leid😍

 64. Gezim Gezim

  Gezim Gezim

  4 vjet më parë

  vedat ademi kengtar i shkelqyer te gjithe kenget jane te embla te pa vdekshme nuk merzitesh naj her i dgju, super kong bravo si gjithmon plako

 65. Bajram Sgura

  Bajram Sgura

  4 vjet më parë

  Ato qe kan bo dislike, un njoh shum Hacker do ju gjej dhe do hiqni zi.

  • Albania AL

   Albania AL

   4 vjet më parë

   ahhahahahhahahaahhaahhahha me lot

 66. Behar Miska

  Behar Miska

  4 vjet më parë

  Suuuupppeerrrr këng ^_^ ^_^

  • Tila Tila

   Tila Tila

   4 vjet më parë

   Behar Miska shume e bukur

 67. Valbona Meminaj

  Valbona Meminaj

  4 vjet më parë

  si gjithmone i mrekullueshem❤❤

 68. BlerinaLami 2061985??

  BlerinaLami 2061985??

  4 vjet më parë

  keng fantastike keng tamam pa nxjer b..jasht

 69. Ornela Hajredini

  Ornela Hajredini

  4 vjet më parë

  super

 70. Salvatore Riina

  Salvatore Riina

  4 vjet më parë

  kenge fantastike. .

 71. BEST FULLAPPS

  BEST FULLAPPS

  4 vjet më parë

  suksese

 72. Besime Gjoka

  Besime Gjoka

  4 vjet më parë

  💜💜💜👍👌

 73. Ledion Mino

  Ledion Mino

  4 vjet më parë

  po edhe ketu ka bythe,pse kaq pak klikime

 74. Imi Rovari

  Imi Rovari

  4 vjet më parë

  lovely

 75. Gaz Suku

  Gaz Suku

  4 vjet më parë

  SUKSESE

 76. nestii ernestt

  nestii ernestt

  4 vjet më parë

  besttt muzikk 😍😍😍

 77. Kodra Kodra

  Kodra Kodra

  4 vjet më parë

  Thirrem dashuri kur me sheh jo Hey 😍😍😍😆dua ne cdo rruge doren ta mbaj ....

 78. Silvia Silvia

  Silvia Silvia

  4 vjet më parë

  bravo shume e bukure👋👋👋

 79. Fabiantr Fabiantr

  Fabiantr Fabiantr

  4 vjet më parë

  Bravo Vedat Ademi jeni njesha

 80. Jenny Faci

  Jenny Faci

  4 vjet më parë

  nje fjal BRAVO!!!👌

 81. Ajni Shytaj

  Ajni Shytaj

  4 vjet më parë

  te kenaq shpirtin

 82. Geri Bilaci

  Geri Bilaci

  4 vjet më parë

  super keng

 83. besmira lula

  besmira lula

  4 vjet më parë

  Kengetari im i preferuar. Lov uuuuuu

 84. Gylo Kpuzi

  Gylo Kpuzi

  4 vjet më parë

  kjo keng meriton miliona klikime , thjesht e bukur dhe mbreslenese .♥♥

 85. Rei 104

  Rei 104

  4 vjet më parë

  bravo super keng te lumt

 86. paolo mali

  paolo mali

  4 vjet më parë

  super e adhuroj

 87. Elena Konomi

  Elena Konomi

  5 vjet më parë

  super ♡♡

 88. Marsi Marsi

  Marsi Marsi

  5 vjet më parë

  👏👏

 89. Raimonda 10

  Raimonda 10

  5 vjet më parë

  sa keng e bkr🙈 sa pak klikime ❤❤❤😒

  • Kriseldo Fejzo

   Kriseldo Fejzo

   4 vjet më parë

   reina 10 😕😑😑😐

 90. elsa jn

  elsa jn

  5 vjet më parë

  Bravooo

 91. tzulia biba

  tzulia biba

  5 vjet më parë

  super kenge

 92. f.milla f.milla

  f.milla f.milla

  5 vjet më parë

  fantastike.gjuhe e paster

 93. Rezarta Gj

  Rezarta Gj

  5 vjet më parë

  si gjithnje bukur

 94. Eva Fero

  Eva Fero

  5 vjet më parë

  No koment. superrrrrrrrrrrrr

 95. anla Marku

  anla Marku

  5 vjet më parë

  kengetari me I afte ne shqipri ..me me vlera nga te gjith ..ti nuk ja ke ulur dinjitetin vetes asnjeher ..te pergezoj

 96. Ornela Hajredini

  Ornela Hajredini

  5 vjet më parë

  SUPER KENGE VEDAT ADEMI

 97. christine johson

  christine johson

  5 vjet më parë

  this song is sooooo omg .........

  • Juna Cam

   Juna Cam

   4 vjet më parë

   +christine johson yeapp / so do I 👏👏😍😍J.gashi👑👑

 98. stella dadi

  stella dadi

  5 vjet më parë

  ☺😊bravo

 99. Ermir Suci

  Ermir Suci

  5 vjet më parë

  super kenge

 100. Valentina Stollaj

  Valentina Stollaj

  5 vjet më parë

  👌👏👏Bravooooo

Faqja Tjeter