Vedat Ademi - Kenga jone (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Vedat Ademi.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VedatAdemiKen...

____________________________

🎵 Muzika: 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗦𝗛𝗔𝗡𝗜
🎵 Produksioni: 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗦𝗛𝗔𝗡𝗜
🎵 Teksti: 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗠𝗨𝗠𝗔𝗝𝗘𝗦𝗜
🎵 Dress and Decor by: 𝗙𝗥𝗘𝗗𝗘𝗥𝗜𝗞𝗔 𝗔𝗥𝗧𝗜 𝗠𝗔𝗥𝗧𝗘𝗦𝗢𝗥 & 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
🎵 Model: 𝗘𝗥𝗠𝗜𝗥𝗔 𝗚𝗔𝗦𝗛𝗜 (𝗦𝗛𝗔𝗡𝗜)
🎵 Model: 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗦𝗛𝗔𝗡𝗜
🎥 Video by: 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜 :
Instagram ► vedatademi

🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗦𝗛𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► endritshani

🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧 𝗠𝗨𝗠𝗔𝗝𝗘𝗦𝗜 :
Instagram ► mumaofficial

🎥 Connect with 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 :
Instagram ► provideoalb...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © VEDAT ADEMI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Dorela Ademi

  Dorela Ademi

  6 muaj më parë

  Vedat Ademi - Kënga Jonë Muzika : Endrit Shani Teksti : Endrit Mumajesi Video by Pro...Video Nuk do lodhem aspak jo Në ktë natë Se nuk lodhem së dashuri ty Kur të njoha isha thjesht një cunak Sa shumë kemi ndryshuar të dy Por dashuria mbetet si at'herë Në vënd takimin tonë Do t'mungojmë ktë herë Nga sot nuk ka më puthje të fshehta As arratisje në natën me hënë Zemër në fund fitoj ndjenja A të kujtohet unë t'a pata thënë Nga sot nuk ka më jo puthje të fshehta Në jetën time tani ti ke vënd Nga trupat tanë do t'rilind jeta E do t'ju tregojmë për dashurinë tonë Zemra ime ti jo, mos ki ndrojtje Mijëra sy për ne janë dëshmitarë Duartrokitjet ti i meritove Je princesha e vetme k'të natë Dhe dashuria mbetet si at'herë Në vënd takimin tonë Do mungojmë ktë herë Se vetëm ti më fale, fale, fale dashurinë Se vetëm ti më fale, fale, fale lumturinë Të gjithë sot le t'a dinë

 2. Valentina Allpici

  Valentina Allpici

  27 ditë më parë

  😍

 3. ela blue

  ela blue

  Muaj më parë

  Poezi teksti...

 4. Kristina Hida

  Kristina Hida

  Muaj më parë

  ❤❤

 5. Alma Alma

  Alma Alma

  2 muaj më parë

  Shume e bukur kjo kenge kenga jone e ciftit shani

 6. Kosovare

  Kosovare

  3 muaj më parë

  Sa Bukur nje Këngëtar i Mrekullueshem 👍 Vedat Ademi .

 7. Jeta McCreary

  Jeta McCreary

  4 muaj më parë

  ♥️

 8. COMMUNIST REMOVER

  COMMUNIST REMOVER

  4 muaj më parë

  Te lutem krijo me shume muzik sikurse ne stilin klasik para disa viteve, kemi me shume nevoj per talent si ti sepse eshte mbushur vendi me plehra qe e quajn veten “kengetar”.

 9. Tefta C

  Tefta C

  4 muaj më parë

  Uroj te jete kenga e shum te dashuruarve qe ndjejne per njeri tjetrin.Urimet me te mira dhe me te sinqerta nga un*Vedat*,i preferuat,cdo kenge e jotja ka nje kuptim ne jeten e cdo kujt,💯❤🌹🙏⭐💋⚘

 10. enida koka

  enida koka

  4 muaj më parë

  Sa e bukur !!! Cifti gjithashtu rrezatues! 🙂

 11. Qazim Zotaj

  Qazim Zotaj

  4 muaj më parë

 12. f g

  f g

  5 muaj më parë

  Shum e Bukur po se di pse me ngjan si nje kenge spanjolle

 13. Armir Sinanaj

  Armir Sinanaj

  5 muaj më parë

  👌👌

 14. Ariela Iseni

  Ariela Iseni

  5 muaj më parë

  Super🥺💘💘

 15. Migena Qato

  Migena Qato

  6 muaj më parë

  💙💙

 16. Ermira Ermira

  Ermira Ermira

  6 muaj më parë

  Bravo Vedat si gjithmon kenge me vlere. Lum ata qe e gjejne veten.

 17. Elena Ruda

  Elena Ruda

  6 muaj më parë

  Mrekulliii😍😍

 18. Mirii Mango

  Mirii Mango

  6 muaj më parë

  Perfect 💏 Cdo fjale krijuar per ne M❤K

 19. Janina

  Janina

  6 muaj më parë

  Perfekt 💖💖💖

  • Blero

   Blero

   2 muaj më parë

   Po super kenge

 20. Frida Salla

  Frida Salla

  6 muaj më parë

  We miss u🥰

 21. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  6 muaj më parë

  Paqi Dashuri pa fund shum qift I bukur 🙏🙏❤

 22. Arlinda Rexhepi

  Arlinda Rexhepi

  6 muaj më parë

  🤗🤗💑👌👍👍💔💔💖💖💖💋💟💟💝💝💝💣👑👑

 23. Cheetah E

  Cheetah E

  6 muaj më parë

  Missed you

 24. Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  6 muaj më parë

  Suksese 🍀🙏🏻

 25. Argita Lashi

  Argita Lashi

  6 muaj më parë

  Sikur bota te kish kaq shume dashuri ,do te ish gjithcka shume e bukur

 26. Edison Topi

  Edison Topi

  6 muaj më parë

  2E 😊 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 27. Anna Anushi

  Anna Anushi

  6 muaj më parë

  Uau cfare teksti gjuhe shqipe e paster ♥️♥️🌹🌹 na kish mar malli se na u prishen veshet me keto dialekte trende qe kan dale nga ku skuptojme asnje fjale🙄

  • Leoresa Jinofsie

   Leoresa Jinofsie

   6 muaj më parë

   @Anna Anushi Ju nga Shqipëria gjithmonë keni diçka për të thënë për dialektin kosovar. Jemi mësuar tashmë. Sa për tekstin e këngëve më të fundit, jam plotësisht dakord me ju. Por dialekti nuk ka asgjë të keqe me të, por nëse e keni fjalën për fjalorin zhargon/ ose 'Slang' ne gjuhen Angleze, atëherë përdorni fjalët e duhura dhe sdo ket nevoj per keqkuptime.

  • Anna Anushi

   Anna Anushi

   6 muaj më parë

   @Leoresa Jinofsie dialekte trende ishte me ironi cka do thote dialekt trend me shkurtime dhe ofendime neper tekste ky eshte specifikimi im per dialekt trend ironik sepse une vêt pelqej kenget me tekste ne gjuhe shqipe te paster ashtu si edhe vedat ademi e ka kete kenge dhe shumicen eshte ceshtje shijesh kjo klm edhe ju 🙂

  • Leoresa Jinofsie

   Leoresa Jinofsie

   6 muaj më parë

   @Anna Anushi komenti juaj i parë flet per "dialekt" jo per "tekste" e dashur. Por faleminderit për përmirësimin e komentit tuaj. Kalo mir 🙃

  • Anna Anushi

   Anna Anushi

   6 muaj më parë

   @Leoresa Jinofsie jo e kam fjalen per tekstet e kengeve te fundit katastrof dhe plote ofendime shkurtime edhe pa pike sensi, sa per dialegtet I njoh shume mire i Kam mesuar ne shkolle pa merak por gjiths flm edhe per informac

  • Leoresa Jinofsie

   Leoresa Jinofsie

   6 muaj më parë

   E ke fjalen per dialektin Kosovar? -Gjuha antike/e vjeter Shqipe? “Na u prishen veshet me keto dialekte TRENDE” 😅 jo loqka jem dialekti Kosovar nuk ka “dale” Por ka qen me shekuj. Ti po flet per gjuh Shqipe pa kuptu Asgje per historin e gjuhes tende 🤔 gjuha Shqipe ka shum dialekte se kemi pas shum fise -thuaj shyqyr Zotit edhe pse gjate gjithë historisë tonë jan mundu Greket, Turqit, Romakët dhe Serbet me e humb ket gjuh te shenjtë ne ende e flasim. Faleminderit per mirkuptim.

 28. 66lindita

  66lindita

  6 muaj më parë

  Shume e bukur kenga dhe realizimi i vidios, sigurisht shume e pershtashme per ciftin Shani... Bravo Vedat e ke qa 👏👏... Edri dhe Eri te mrekullueshem... Me duket Sikur eshte historia ime.... Bravi te gjithe qe e kane realizuar 👏👏👏🌟🌟🌟 Eri dhe Endri ju uroj dashuri te perjetshme te merituar 😘😘😘

 29. Fani Vato

  Fani Vato

  6 muaj më parë

  I mrekullueshem Dati 👏🏻👏🏻

 30. Amor Amor

  Amor Amor

  6 muaj më parë

  Super kenge 👏👏👏👏👏

 31. Angel Angel

  Angel Angel

  6 muaj më parë

  O sa bkr😍😍😍😍

 32. it_ita

  it_ita

  6 muaj më parë

  Nuk lodhem se dashuri ty ❤👌

 33. Ermal Pepa

  Ermal Pepa

  6 muaj më parë

  ❤❤

 34. Laura Filaj

  Laura Filaj

  6 muaj më parë

  Super kenge🙏🏻👍🏻💕💎⭐️ ouuufff!!

 35. Arilda Dauti

  Arilda Dauti

  6 muaj më parë

  Oh sa bukur 😍😍😍

 36. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  6 muaj më parë

  Sa bukur👍

 37. Xhulia Zylali

  Xhulia Zylali

  6 muaj më parë

  Tekst fantastik super vedat ademi 💛💜💜💙💙

 38. Teuta Gjyla

  Teuta Gjyla

  6 muaj më parë

  I mrekullueshem zeri i Vedat Ademit si gjithmone.Super kenge, bravo!

 39. Romina Lilo

  Romina Lilo

  6 muaj më parë

  Shume bukur uroj me te mirat e botes per ty e per familjen ke qene dhe do mbetesh kengetari im me i pereferuar ....

 40. Anxhela Uruci

  Anxhela Uruci

  6 muaj më parë

  Sa super😍🦋❤

 41. Faniola Pupi

  Faniola Pupi

  6 muaj më parë

  Shume kengë e bukur. Bravo ! 👏

 42. Edra Cakici

  Edra Cakici

  6 muaj më parë

  😍😍😍😍😍

 43. ermal sota

  ermal sota

  6 muaj më parë

  Bravo👏👏👏

 44. Retilda Lamaj

  Retilda Lamaj

  6 muaj më parë

  Sa e bukur😍❣️

 45. Enjo Mpthree

  Enjo Mpthree

  6 muaj më parë

  Këngë plot jetë..Urime edhe një kujtim i Bukur Jetik Cifti Shani...

 46. blero blero

  blero blero

  6 muaj më parë

  Na kishe munguar 😢

 47. Lorii Ruka

  Lorii Ruka

  6 muaj më parë

  Shum e bukur kenga dhe cifti😍😍

 48. Joana Joy

  Joana Joy

  6 muaj më parë

  Sa prej jush kane kete histori 👇

 49. Sh T

  Sh T

  6 muaj më parë

  🙏❤️❤️

 50. Eni Eni

  Eni Eni

  6 muaj më parë

  Si gjithmone vjen me hite te paharrueshme

 51. Diana Dobruna

  Diana Dobruna

  6 muaj më parë

  ❤❤

 52. Aurora Likollari

  Aurora Likollari

  6 muaj më parë

  Eh, po ku vleresohen artisten ne kte vend, vetem rrepii gjysem anglisht e , gjysem gjuhe rruge.. vetem keto rryma marrin klikime dhe vleresim.

  • blero blero

   blero blero

   6 muaj më parë

   Duan don xhonin

 53. Kristina Rama-Nora

  Kristina Rama-Nora

  6 muaj më parë

  Shume keng e bukur Adem!

 54. Edlira Kasaj

  Edlira Kasaj

  6 muaj më parë

  Uaaauuu e mbrekullushme 👏👏👏👏👏

 55. Arlind Tafa

  Arlind Tafa

  6 muaj më parë

  Si të kopjojme.

 56. A. Mici

  A. Mici

  6 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏🥰

 57. Fatmir Tahiri

  Fatmir Tahiri

  6 muaj më parë

  Suksese🔥🔥👍👍🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 58. ornela ruci

  ornela ruci

  6 muaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 59. Eri Erzen

  Eri Erzen

  6 muaj më parë

  Super kenge ,si te gjitha te tjerat!!!

 60. frezi hidri

  frezi hidri

  6 muaj më parë

  super keng super ze

 61. Ilir Cobaj

  Ilir Cobaj

  6 muaj më parë

  👍👍

 62. Klementina Dukaj

  Klementina Dukaj

  6 muaj më parë

  ❤❤

 63. Kati Kuqali

  Kati Kuqali

  6 muaj më parë

  😍😍😍😍😍

 64. Greta Hoxha

  Greta Hoxha

  6 muaj më parë

  Thjesht emocion

 65. Ueda Brace

  Ueda Brace

  6 muaj më parë

  Lovely 💕

 66. mamica pojani

  mamica pojani

  6 muaj më parë

  E bukur!

 67. JoniAliraj Official

  JoniAliraj Official

  6 muaj më parë

  Kenge relaksuese,e vecant, e kendshme per veshin...per degjim ne makin,radio,tel ... pune shume e mire ne teresi ,suksese cuna 👊

 68. Lalit Reena

  Lalit Reena

  6 muaj më parë

  Great video and lovely sound! Enjoyed it.

 69. Beli Di Bios

  Beli Di Bios

  6 muaj më parë

  Beautiful 👌🏻👌🏻👌🏻

 70. Danissa S

  Danissa S

  6 muaj më parë

  I love this song❤️🙏🏻 shum bukur 👏🏻

 71. Kleisa Stafa

  Kleisa Stafa

  6 muaj më parë

  Shume e bukur🥺😍😍👏

 72. NERILA SHARRA

  NERILA SHARRA

  6 muaj më parë

  Do behet edhe "Kenga Jone😊😍" Bravo Vedati dhe bravo cifti Shani shkelqeni😍

 73. Endri & Stefi Official

  Endri & Stefi Official

  6 muaj më parë

  Urime per realizimin e bukur te kesaj kenge! Nje kujtim i bukur edhe klipi juaj si cift 👏👏 Eri dhe Endrit Shani😍😍

  • Endrit Shani

   Endrit Shani

   6 muaj më parë

   Shum flm 😍😍

 74. qhasanbelli

  qhasanbelli

  6 muaj më parë

  Shume kenge e bukur! Bravo!

 75. HERTA official

  HERTA official

  6 muaj më parë

  Super kenge 👏👏👏 Vedat Ademi ze i mrekullueshem, nje nga kengetaret e mi te preferuar. Endrit Shani pune fantastike si cdo here.

  • Endrit Shani

   Endrit Shani

   6 muaj më parë

   Shum flm 🙏🏻😍

 76. Bela Ademi

  Bela Ademi

  6 muaj më parë

  Supeeeer si gjithmone 🥰🥰🥰

 77. Aleksander Hudhra

  Aleksander Hudhra

  6 muaj më parë

  👌

 78. closed channel

  closed channel

  6 muaj më parë

  🤞🏼🔒

 79. Sindi Cekrezi

  Sindi Cekrezi

  6 muaj më parë

  Shum bukur👏👏👏

 80. Jurgen Skilja

  Jurgen Skilja

  6 muaj më parë

  Je me i miriiiiii🤘🏻🤘🏻🤘🏻

 81. Brunilda Lleshi

  Brunilda Lleshi

  6 muaj më parë

  Amazing 🥰👏

 82. Bora Xhaferi

  Bora Xhaferi

  6 muaj më parë

  Sa e bukur 😍❤️

 83. rediana rredhi

  rediana rredhi

  6 muaj më parë

  Waiting some more seconds...

 84. Vedat Ademi

  Vedat Ademi

  6 muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VedatAdemiKengaJone

Faqja Tjeter