Top Arena / Mevlani: do të zgjidhja prap Ledjanën përpara Antonelës

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian. Të ftuar special, moviola, analizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj. Atmosfera e vërtetë sportive gjendet tek Top Arena.
Prezantues: Edi Manushi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Melihate Ferizi

  Melihate Ferizi

  19 orë më parë

  Vetem Ledianen Bravo Mevlan👏

 2. Halime Gashi

  Halime Gashi

  Ditë më parë

  po kjo prej zorit qesh aj thuj ledianen kjo mu qohet e puth o zot ky manushi e futi edhe nemison kte kjo te gjith djemt qe poj fton nemision sa i bukur qenke be kjo tok ni dit kur te na lshon shum po na duron edhe zoti me ksi njerz

 3. Sam Kies

  Sam Kies

  3 ditë më parë

  Esjokpj da e poshter esht shiko car fjalesh thot nuk e di pse shkon tek ajo provokatore esht o e poshter ca ke ti pse e kap Mevlanin Ae dinti se asjt i lidhunme tjeyer ken po aye e merr madhi se ta tha je dashuria ime turp Mevlanper th qe te tallet ajo

 4. Sam Kies

  Sam Kies

  4 ditë më parë

  I shikon fjalet si thot nga dashurija jote ajo spo te ndahet nuk duhet te biesh ne grack me Antonelen Te lutem mos ja ul vlerat vetes me kyt po vepron shum gabim o Mevlan e kupton se kjo ste ndahet Ka te drej Lediana .Madhi e merr sepo e shikon sethot jsmm e fadhurume mas teje .kjo po tallet me ty kjo po te ndan nga Lediana se asht tipi i saj mashtruse Ti i beson asaj ajo asht K..Q..K E kena pa dhe me takimet e tjera vec per ca tha Atdheu nuk don ma Ti thua shoqe te ngusht ajo don dadhuri nga ti jo shoqeri..e pe ne top arena ca te tha e ca te bani mos e humb Ledianen per poshtersit e Antoneles por shko tanoje s Sqaroje. Se po vepronshum keq Je shumgabim vet elargove Ledianen tashi po tallen njerzit me ty .perdit e me shumpo ja ul vleren vetes .lexoj mesazhet qe po te shkruajn njerzit ok

 5. Lena Pergega

  Lena Pergega

  9 ditë më parë

  Shiko sa sa Kur....asht Sa gabim qe ti bjen ne preh te saj ca te duht ty dhurata ja keni ba ju Ju nuk do kishit shkuar kaq shpejt Ne programin e saj Mevlan tregoju burre Se ajo ate ka dasht te ndaj me Ledianen na vjen keq qe ti thua e kam shoqe ajo vazhon akoma te dua shum .ke shum faje .lediana ska faj kte gje askerkush nuk ja lejon burrit apo te dashurit apo si ju njeriut qezgjodhet bashk njeri tjetrin Mevlan je kok e kam fajtor Por shko te lediana e zgjidhni keto probleme kete ta tha dhe Arjani Kte qe keni ber ju ne feste dhe gjithkund me te eshte turp per ju Se ke alamet vajze ne krah e mos e humb .Se Antonela eshte kush ti fali perpara se ka problem por shkeputu mos e tako fare eke cu te vellaj jot

 6. Hatixhe Xhemo

  Hatixhe Xhemo

  14 ditë më parë

  Prape e gjithe pjesemarrja e Mevlanit per ti rritur klikimet e programit fo vazhdojne akoma derisa ne shtator.

 7. adrian zocker

  adrian zocker

  19 ditë më parë

  Po ledjana spodon amemarr mezora meju uldygujt ledjansa jokurr mosju ul

 8. Hamit Salihu

  Hamit Salihu

  21 ditë më parë

  Shum jeni dyt te fort

 9. Seli Seli

  Seli Seli

  24 ditë më parë

  Me kan more Mevlan ti burr se permend Ledianen qe t la me gishta ne goje luajti me ty si me ni femi

 10. Adela Roko

  Adela Roko

  26 ditë më parë

  Antonela 🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵😘🥵🥵

 11. MANUSHE DOCI

  MANUSHE DOCI

  27 ditë më parë

  Bravo bravo bravo Mevlani

 12. Ergi Prifti

  Ergi Prifti

  29 ditë më parë

  Aman o Antonela u fiksove pas Mevlan Katunarit Ti je me e mire se ai mos ja rrit veshet

 13. l-m zrl

  l-m zrl

  29 ditë më parë

  Bravo 1 sho

 14. Hamide Govori

  Hamide Govori

  29 ditë më parë

  Mos puthë djelte e hune shihe me sy nuk asht për tyyyyyyyyyyy 🌟🌹

 15. Eli Al

  Eli Al

  Muaj më parë

  Kjo i ben pyetjet vet per veten...tamam djal me mend

 16. EDA B

  EDA B

  Muaj më parë

  Po ku e diti Mevlani per dhuraten ma te shtrenjte? Kjo do te thote qe ja ka bere ai dhurate rolexin

 17. Mirela Rroshi

  Mirela Rroshi

  Muaj më parë

  Jo ne gjermani po edhe ne kin ta cosh mevlani valli nk bohet as me fol as shaka as seriozitet si Kalama iku si trap

 18. zeus gj

  zeus gj

  Muaj më parë

  mir ja bere antoneles shkon me shum me ledianen

 19. shqipet kuqezi🇦🇱

  shqipet kuqezi🇦🇱

  Muaj më parë

  Dhe ke heq dor

 20. shqipet kuqezi🇦🇱

  shqipet kuqezi🇦🇱

  Muaj më parë

  Mevlani ste ka ber asgje por vetem ti e ke lene

 21. Paola Haxhillari

  Paola Haxhillari

  Muaj më parë

  Bravo mevli

 22. bana lleshi

  bana lleshi

  Muaj më parë

  Bravo Antonela e Mevlan yje

 23. Ergi Prifti

  Ergi Prifti

  Muaj më parë

  Mevlani rrilarg sikur ka frike nga Antonela Mavrija ti Mevlan

 24. Anisa Gashi

  Anisa Gashi

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 25. Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 26. Ilda Ilda

  Ilda Ilda

  Muaj më parë

  Brravo mevlan

 27. Limani Lorenzo

  Limani Lorenzo

  Muaj më parë

  Mevlan aman mos u mèrr me kete putane... Lediana gjithmone drita e syve te Mevlanit.Mos shko me aty top Arena se nuk ka vlen...

 28. Hair styles

  Hair styles

  Muaj më parë

  Ncncncn Kjo Antonela shum e Pa ftyr duke u menduar me Ba show , i ofendon njerzit cncncn ska lidhje me Modorimin Ncncn. 🤮🤮🤮 Gjithësesi pergjigjjet e Mevlanit me pelqynen vetem tek fundi ja rriti Pak menjen

 29. Learn German

  Learn German

  Muaj më parë

  Na kane lodh.

 30. Nelas G75

  Nelas G75

  Muaj më parë

  Mevlani e pelqen Antonelen por se jep veten

  • fatos shpata

   fatos shpata

   12 ditë më parë

   Ktij i rrehet menja kollaj cdo femer qe i del para bie ne kllap me te

 31. J J

  J J

  Muaj më parë

  Aspak inteligjent Mevlani .

 32. Lati Prezja

  Lati Prezja

  Muaj më parë

  Po ledjanen do thot ..se ka ajo eka shpirtin ai . Dhe ja vlen per ate

 33. Lati Prezja

  Lati Prezja

  Muaj më parë

  Asgje ste tha taman ..ta dhjeuu

 34. Lati Prezja

  Lati Prezja

  Muaj më parë

  Ha kot ti ..se ai ledjanen don ..ti qesh fallco kot

 35. Myrvete Kordalli

  Myrvete Kordalli

  Muaj më parë

  Sa bukur per top cenell qe ka punesuar njeres shum negativ si Antonela.Nuk e kuptoj cfar percjell ajo ne publikun.Turp dhe per Mevlanin qe ben keto veprime ne publik me Antonelen.Njerez shum pa karakter.Ti marin te keqen Ledjanes qe eshte nje vajze e rralle.Te dy jeni shume larg saj.

 36. DefectiontzZ

  DefectiontzZ

  Muaj më parë

  Sa mir mevlane ja bane qe se perqafofe mete aktore

 37. Onna Onna

  Onna Onna

  Muaj më parë

  Sa i mire duket kshu Mevlani. Vetem xhinset mos i vish me Mevlan

 38. Ma12345 Dell

  Ma12345 Dell

  Muaj më parë

  Po spaska faj Ledjana o Mevlan

 39. Haris Murizi

  Haris Murizi

  Muaj më parë

  antonela si e si trisi famen

 40. Ardiana Ardiana

  Ardiana Ardiana

  Muaj më parë

  Mevlan tdicet Zemra per Antonelen pse je xhelos kush ika bo dhurat matmir e shkriesh pse osh shum ebukur po ti shko te lediana se kjo do shosh cka dot more 😋😍

 41. Xhemi Valentina

  Xhemi Valentina

  Muaj më parë

  Oj Antonella u mbyte tu i puth djemt, asnje djal nuk tu ka afru me tputh vetem ti po u vardisesh, femer me karakter te dobt

 42. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  O mevlan kjo kap cka tkapish beri edhe ne perputhen pse u habite kjo njer u puth njer u zhvesh

 43. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  Sa lecka ke ne goj moj Antonela kur flet na shpife

 44. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  Sa te shpifur jan te dy

 45. Alfrida Demiri

  Alfrida Demiri

  Muaj më parë

  😀

 46. Albina Panahori

  Albina Panahori

  Muaj më parë

  Ledjanes i vjen anes antona se nok ja arin te kema

 47. Albina Panahori

  Albina Panahori

  Muaj më parë

  Antonela gjithmon aktron

 48. Shpresa Brace

  Shpresa Brace

  Muaj më parë

  Ka ledjanen

 49. 🤫A_Angel😤

  🤫A_Angel😤

  Muaj më parë

  Bravo Mevlan qe do zgjidhje perseri Ledjanen❤️💋💋👏👏👏😍😍

 50. MARTE Vladi

  MARTE Vladi

  Muaj më parë

  Sa ke ndëërru ti nji zot e din

 51. MARTE Vladi

  MARTE Vladi

  Muaj më parë

  Aktrim pa kuptim provokuese e ndyrë

 52. MARTE Vladi

  MARTE Vladi

  Muaj më parë

  Fëtyra më e poshtër dhe e ulët

 53. Plisi Dardan

  Plisi Dardan

  Muaj më parë

  Aktrim aktrim aktrim dhe asgje tjeter.

  • Behar Lleshi

   Behar Lleshi

   Muaj më parë

   Ginjen pra ginjen

 54. Asllan Bejta

  Asllan Bejta

  Muaj më parë

  Vallah bee Antonela ta ka ftof jeten Prap Tha Ledjanen e zxhedh

 55. Eglantina Mustaj

  Eglantina Mustaj

  Muaj më parë

  Me bukur ana 2 se kjo

 56. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  Harove Atdheun Antonela thire ne emision .Si e thire ne perputhen se ja ke zanatin te puthesh mir

 57. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  Lujn me Ledijanen si gjithmon po rujuni mos lune Zoti me ju edhe me publikun jeni tu lujt kunati ta ka blej oren ose Mevlani mos vall je me kunatin tu dal ne takime se cka nuk pritet nga ti .Mir toka qe na mban

  • Ergi Prifti

   Ergi Prifti

   Ditë më parë

   Po tiei ben vete kto veprime me kunaten?

 58. VickyV Cani

  VickyV Cani

  Muaj më parë

  hast du Pech gehabt Mevlan.Antonela ist die beste.

 59. Nomi Sinani

  Nomi Sinani

  Muaj më parë

  Po ik moj se na e shpife

 60. Makikaki Maki

  Makikaki Maki

  Muaj më parë

  O mevlan mose eshlo ledija kurr dhe ledija dhe tij mevlanin ishalla kenift beheni bashk ishalla kin nj jet sametemir tedyt ledijana dhe mevlani ishalla behni bashk

 61. Zade Kadrija

  Zade Kadrija

  Muaj më parë

  Kaftyr Mevlani poaki ftyr ti Antonela estutmilajttakaftof mevlani senuk tavar fara po eka ledianen bukuroshen mis albanijen zoti ibekoft te dyt 🙏🙏❤❤

 62. Zemrije Hoxhaj

  Zemrije Hoxhaj

  Muaj më parë

  Bravo mevlan ja fute antoneles si the me ledijanen

 63. E askujt E askujt

  E askujt E askujt

  Muaj më parë

  Ca te futme i ka bo Mevlani kur i tha ce do zgjidhja prap Ledianen

 64. Baby Nefeli

  Baby Nefeli

  Muaj më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje syy

 65. Shpresa Brace

  Shpresa Brace

  Muaj më parë

  Po me zor e don mevlanin ai ka ledjanen do te jap un qeni tim

 66. Leonis berisha

  Leonis berisha

  Muaj më parë

  Ti pe don ledjanen po ajo spot don mevli

 67. Donika Petro

  Donika Petro

  Muaj më parë

  Pa burreri fare ky mevlani lediana e ndau ai prap ledianen thote kot fare

 68. Real Life

  Real Life

  Muaj më parë

  Muuuu 🐄 edhe lopa eshte me e dobishme dhe me e moralshme se antonela dhe manushi qe mbledh antonelat me bo program degjenerues

 69. Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  Muaj më parë

  Kaq e paten moren famen dhe futen tek emisionet e tjera te topit tani per te rene perseri ne sy😒😌

 70. Rania Kavaja

  Rania Kavaja

  Muaj më parë

  Brovo Mevlan

  • Rania Kavaja

   Rania Kavaja

   Muaj më parë

   Bravo mevlan

 71. fatos hysa

  fatos hysa

  Muaj më parë

  Jeni mu si budalleje nuke po dume te shikojme hase telivizore mo se na cmente

 72. Mami Babi

  Mami Babi

  Muaj më parë

  Mevli lum nona qe ka rrit qe e le sh si e dh

 73. Florindo Hysa

  Florindo Hysa

  Muaj më parë

  I ka thene antonela publikut thuni puthe po antonela harroje mevlanin sepse au do ledjanen

  • Arjan Cupi

   Arjan Cupi

   Muaj më parë

   @Edlira Hoxha ja ke fut kot plako

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   Po po a ke pa endrra

  • Edlira Hoxha

   Edlira Hoxha

   Muaj më parë

   Po po ky don Antonelen. Me vjen keq per Ledijanen po Mevlanit i pelqen te perkedhelet me kete nuk ka mend per Ledijanen

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Po e don ledjanen shket qe e puth sepse nuk deshti qe e puthi a e shikove si e largoj koken

 74. Rajana Serdani

  Rajana Serdani

  Muaj më parë

  ni bravo te madhe mevlan👍

 75. Monika Hoxhaj

  Monika Hoxhaj

  Muaj më parë

  mevlan bravo lediana e meriton

 76. Klodjana Guce

  Klodjana Guce

  Muaj më parë

  O femer kot

 77. Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  Muaj më parë

  I paska bo edhe dhurat ben keshtu nga punliku po Ledijana eshte zhonje vetem me ty doli o cun koti

 78. Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  Muaj më parë

  Ky eshte kot fare genjen qe thot Ledijanen ky don kete 🤮🤮🤮

 79. Cool Gamer

  Cool Gamer

  Muaj më parë

  Bravo Mevlan je njish

 80. Seli Seli

  Seli Seli

  Muaj më parë

  Per prezentuse i shkon ANA KAURRI

 81. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  Muaj më parë

  antonela pse vetem mevlanin ke atdheun bleriminqe vdiqe

 82. Lule Cili

  Lule Cili

  Muaj më parë

  Bravo Mevlan me Ledianen Inshallah 😍😍

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   Me ledjanen ne boten tjeter 🤣🤣🤣🤣

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Aminnnnnnn o zotttt

 83. lule lulee

  lule lulee

  Muaj më parë

  Kur zuri dhe kjo pun ktu

 84. Valbone Ibishi

  Valbone Ibishi

  Muaj më parë

  Antolela shtatzen nuk e din as ,,,,,,,,,,,???????

 85. Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  E la si m.. ne cdo pergjigje Antonelen, e prap kjo tu qesh kot

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Po bash sa mir ja beri mevlani

 86. Besmir Misimi

  Besmir Misimi

  Muaj më parë

  Antonela fshije ket nga jeta budalle tjesh vetem nese mer me ket kalin mevlanin ledijana ja boni 8 me 2 ende meret me at

 87. Drilon Pozhari

  Drilon Pozhari

  Muaj më parë

  Mashkull pa pike vlere

 88. Besmir Misimi

  Besmir Misimi

  Muaj më parë

  O mevlan gabim me i madh ne jet esht qe ledijanen e zgjedh o budall

 89. Shpresa Sina

  Shpresa Sina

  Muaj më parë

  Q

 90. Al a

  Al a

  Muaj më parë

  prezantuse sikur po prezanto fshatarja

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Po shume e vertet

  • Al a

   Al a

   Muaj më parë

   @Shukrie Iskurti hahaa

  • Shukrie Iskurti

   Shukrie Iskurti

   Muaj më parë

   Prezantuse qe i kthen prapanicen kameras dhe publikut🙉

 91. Bardha Kuka

  Bardha Kuka

  Muaj më parë

  Bravo ishalla zure men se lediana seshte si antonela me ate nuk ben dot qte duash

 92. Flora Kovaci

  Flora Kovaci

  Muaj më parë

  U be dhe kjo me drejtu pupuuu

 93. Albina Pllavci

  Albina Pllavci

  Muaj më parë

  😘😘❤❤👍👍🤴👸

 94. Seli Seli

  Seli Seli

  Muaj më parë

  Nuk te don ty Lediana po te deshi nuk te iku para kohe

 95. Seli Seli

  Seli Seli

  Muaj më parë

  Mir ta ka.bbo Lediana ndrro mendjen Antonela

 96. Myrvete Beqaj

  Myrvete Beqaj

  Muaj më parë

  Ku coni kete kjo as e ka piken e ides te jesh ne emisjone te tjera lexon pyetjen si femi ne klas te par pa pik shije

 97. Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  Muaj më parë

  Ohhhhhh sa mie qe i the tka mbaru aktrimi sdo derdhesh lot ohhh sa mir ledjana mos u merzit te lutem po gezohu qe do fjal ja tha mir mevlani i tha ledjanen do zgjedh bashkohuni edhe per inat te ksaj rrugaqe!!

 98. Zoki I

  Zoki I

  Muaj më parë

  O Mevlan un si kisha nejt perball

 99. Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  Muaj më parë

  Bravoooo mevlan qe the ledjana ishalla sa ma shpejt bashkoheni me ledjanen do gezohet kur ta shikoj qe ki than ledjana♡♡

  • Behare Saidi

   Behare Saidi

   Muaj më parë

   @Ylle Herri 🌠👍

  • Ylle Herri

   Ylle Herri

   Muaj më parë

   @Behare Saidi te perkrah mendimin ❤️moter eshte mese e sigurt kjo gje sepse Mevlani vdes per Antonelen

  • Llajna Llajna

   Llajna Llajna

   Muaj më parë

   apet nuk gzohet ajo se thot pse i bone ti pytje ? pse ata ? pse kta ? pse pse pse ... ik bre se filma ka Lediana se se ka desht a nuk ka me desht kurr ...

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   @Florindo Hysa amin ishalla

  • Florindo Hysa

   Florindo Hysa

   Muaj më parë

   @Prizren Prizren ishalla mos te mbaj inat

 100. Serme Vodha

  Serme Vodha

  Muaj më parë

  Duket qart kto te dy doni me i bashku me zor,vetem pse ka qef Antonela,buçet perkrahen ne kto koh

Faqja Tjeter