TIKA - QELE

🔥 Stream "QELE" 🔥
tika.lnk.to/qele

📲 Follow TIKA:
Instagram: tikabehrami
ALpast: smarturl.it/TIKA-Sub© \u0026 ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente 

 1. MH8 king

  MH8 king

  Ditë më parë

  😍🥰❤💯🔥

 2. Lisara Ahmetaj

  Lisara Ahmetaj

  Ditë më parë

  sa bukur qe kendon❤❤❤👸👸👸🤩🤩🥰🥰😍

 3. Riyaz Naobi

  Riyaz Naobi

  2 ditë më parë

  Romania or Albania?

 4. Aurela Haliti

  Aurela Haliti

  2 ditë më parë

  Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕

 5. Selami Kuliqi

  Selami Kuliqi

  3 ditë më parë

  Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton

 6. ardian leskoviku

  ardian leskoviku

  3 ditë më parë

  ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘

 7. Ymer Baku

  Ymer Baku

  3 ditë më parë

  super muzik ke qef me e degjuar

 8. Kren ki

  Kren ki

  4 ditë më parë

  Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon

 9. Fatlum Metalia

  Fatlum Metalia

  4 ditë më parë

  Super tika 😍

 10. Artjola Jola Jata 💞

  Artjola Jola Jata 💞

  4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 11. Tani Kubolli

  Tani Kubolli

  7 ditë më parë

  kenge e bukur

 12. Rama Bajram

  Rama Bajram

  7 ditë më parë

  Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde

 13. Fatlum Lusha

  Fatlum Lusha

  7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 14. Rudina Rudina

  Rudina Rudina

  8 ditë më parë

  Super keng🥰🥰🥰🥰

 15. Anduena Paqani

  Anduena Paqani

  8 ditë më parë

  wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗

 16. Rinor Hoxha

  Rinor Hoxha

  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Finem🎭Solo🎭

  Finem🎭Solo🎭

  8 ditë më parë

  Super keng💕💕💕

 18. Ornela Koci

  Ornela Koci

  9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 19. Janina Nina

  Janina Nina

  9 ditë më parë

  Superr 💖💖💖

 20. Olsi Xhangoli

  Olsi Xhangoli

  10 ditë më parë

  Brava TIKA🤩

 21. marin. al

  marin. al

  10 ditë më parë

  🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 22. Fatlum Lusha

  Fatlum Lusha

  10 ditë më parë

  Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂

 23. Leoni Diari

  Leoni Diari

  10 ditë më parë

  Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime

 24. Rudi Shehu

  Rudi Shehu

  10 ditë më parë

  super fare

 25. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 26. Xhemi Hoxha

  Xhemi Hoxha

  12 ditë më parë

  ❤❤

 27. Ornela Koci

  Ornela Koci

  12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 28. Marry Loca dz

  Marry Loca dz

  12 ditë më parë

  Bravo Algeria

 29. Bukurije Krasniqi

  Bukurije Krasniqi

  13 ditë më parë

  Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur

 30. Manta Hoxha

  Manta Hoxha

  13 ditë më parë

  So beautiful song love it love you tika

 31. Rama Bajram

  Rama Bajram

  13 ditë më parë

  Mirdita prap tika

 32. ROMINA 12

  ROMINA 12

  14 ditë më parë

  Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍

 33. Medina Bunjaku

  Medina Bunjaku

  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 34. Smart Phone

  Smart Phone

  14 ditë më parë

  Suksese loqk

 35. Emanuela Musta

  Emanuela Musta

  14 ditë më parë

  Super kenge 🫀❣️

 36. Ina Nezaj

  Ina Nezaj

  14 ditë më parë

  E dashuroj kte keng

 37. Joana Fragola

  Joana Fragola

  14 ditë më parë

  Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR

 38. Aurora Hysenbelliu

  Aurora Hysenbelliu

  14 ditë më parë

  😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔

 39. Fati Fati

  Fati Fati

  15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 40. Erza Maxharraj

  Erza Maxharraj

  15 ditë më parë

 41. ana bekteshi

  ana bekteshi

  16 ditë më parë

  second week hala tu e ndigu 👌

 42. Nita Morina

  Nita Morina

  16 ditë më parë

  Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍

 43. FF. TAQO YT

  FF. TAQO YT

  16 ditë më parë

  KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE

 44. FF. TAQO YT

  FF. TAQO YT

  16 ditë më parë

  Zemr je ♥️

 45. Eljona Gashi

  Eljona Gashi

  16 ditë më parë

  💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥

 46. Gerta Begaj

  Gerta Begaj

  16 ditë më parë

  Shume zerin e embel

 47. anxhela love

  anxhela love

  17 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 48. Enis L

  Enis L

  17 ditë më parë

  🔥

 49. nora ll

  nora ll

  18 ditë më parë

  identik zanin si tgentes kur u kan e re me ta knaq veshin

 50. Liku Liku

  Liku Liku

  18 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 51. Dounya Kemouche

  Dounya Kemouche

  18 ditë më parë

  Which language is this !!❤😍

  • jjkmn

   jjkmn

   18 ditë më parë

   its albanian

 52. sara toskaj

  sara toskaj

  18 ditë më parë

  qele ti yemren qelee veq ni here n'jet a mke dasht najhere a gjith je kon fake super keng suksese

 53. armando albania

  armando albania

  18 ditë më parë

  Super kenge super melodi sjell miresi tingulli qe nxjerr jo si ana lleshi zhurmuese

 54. Rama Bajram

  Rama Bajram

  18 ditë më parë

  Tiken do degjojme edhe international me besoni

 55. Rama Bajram

  Rama Bajram

  18 ditë më parë

  Shume vajze e bukur e rujte zoti edhe ju lutem klikone sa me shume

 56. Arbon Ahmeti

  Arbon Ahmeti

  19 ditë më parë

  Qele be qele 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋❤️

 57. unesa uersa

  unesa uersa

  19 ditë më parë

  tika eshte nje kengetare e mire

 58. Angela Spaho

  Angela Spaho

  19 ditë më parë

  😋😍😍😍😍😍😍 shum bukur jete vtm vazhdoo

 59. Reginaa♉

  Reginaa♉

  19 ditë më parë

  3kenge qe i ke be i ke ber super je ylll

 60. damn gal

  damn gal

  19 ditë më parë

  Mos kendo me rep Kjo te shkon me shume

 61. Jeton Kadriu

  Jeton Kadriu

  20 ditë më parë

  Qele zemren qele🎻🥰😘

 62. Jacopo Sertolli

  Jacopo Sertolli

  20 ditë më parë

  Beautiful

 63. Qazim Berisha

  Qazim Berisha

  20 ditë më parë

  Kjo vajza meriton sukes sa me te lartë ❤👌👌 Edhe zerin e qart edhe kenga my huana e mire Te lumte tika super talent 🔥🔥

 64. Ilir Pepa

  Ilir Pepa

  20 ditë më parë

  Ti je me e mira kendon shume bukur

 65. Arben Bellaqa

  Arben Bellaqa

  20 ditë më parë

  SA ZERIN E BUKUR 🥵

 66. AKIL LYRICS

  AKIL LYRICS

  20 ditë më parë

  1 milly

 67. CISCO POLO

  CISCO POLO

  21 ditë më parë

  🇦🇱 TIKA 🇦🇱 🔥🔥🔥🔥🔥

 68. Arilda Dauti

  Arilda Dauti

  21 ditë më parë

  Super keng 🔥

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s......plliz!

 69. din h

  din h

  21 ditë më parë

  Sherim shpirti kjo kenge ..👏👏

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 70. Alma Isufi

  Alma Isufi

  22 ditë më parë

  J adooooreee❤️❤️❤️.Qele ti zemren an me ke dashur ndonjehere ,me pelqen shume 🥰

 71. Klevis Klevis

  Klevis Klevis

  22 ditë më parë

  😘😘😘😉

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 72. Suna Shini

  Suna Shini

  22 ditë më parë

  Me pelqen kjo fryma aziatike 👁️👁️

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 73. Hana Qeli

  Hana Qeli

  22 ditë më parë

  🥰

 74. Astrit Krasniqi

  Astrit Krasniqi

  22 ditë më parë

  As bukur kendon dhe vishesh

 75. Kristina Chriss

  Kristina Chriss

  22 ditë më parë

  Kjo kenge duhet te ket shm klikime nese ska ater do cmendem sepse esht teeeeper e bukur ‼️✅

  • Bedi bed

   Bedi bed

   20 ditë më parë

   E vertet . Sh Ze i bukur 🌷

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz!

 76. der wer du nicht bist

  der wer du nicht bist

  23 ditë më parë

  😘😘

 77. DJELLZA A

  DJELLZA A

  23 ditë më parë

  Super muzika sukseseee ♥️😘

 78. Bedi bed

  Bedi bed

  23 ditë më parë

  My Batery 1%📵 Tu nigju kongen Vec kur shkoj 5% Nuk donte me u fik bre vlla 😍😂 TIKA 💣💥🌷🌷

  • ana bekteshi

   ana bekteshi

   20 ditë më parë

   from 1 to 5 real quick😍

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s...plliz!

 79. Diversant

  Diversant

  23 ditë më parë

  Teksti... Shto uje, shto miell!

 80. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  23 ditë më parë

  Bravo të qoftë për këtë këngën ❤️

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 81. Lona Rrasa

  Lona Rrasa

  23 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 😍zeri owww

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz!

 82. FF ULTIMO

  FF ULTIMO

  23 ditë më parë

  Cdo keng qe ti ben esht super.

  • Diversant

   Diversant

   5 ditë më parë

   pse ca ka bo tjeter? himnin e flamurit?

  • Bera Rush

   Bera Rush

   6 ditë më parë

   @Blerine Misini po

  • Blerine Misini

   Blerine Misini

   6 ditë më parë

   @Bera Rush .

  • FF ULTIMO

   FF ULTIMO

   10 ditë më parë

   @ana bekteshi ok te kuptova . Te pyeta ti ke insta

  • ana bekteshi

   ana bekteshi

   10 ditë më parë

   @FF ULTIMO po aty i kam pare videot

 83. Rigelsa_Rigi🔥

  Rigelsa_Rigi🔥

  23 ditë më parë

  Yll si gjithmonee💜💜💜💜🌟🌟❤❤❤❤

 84. ❤❤❤❤❤

  ❤❤❤❤❤

  23 ditë më parë

  Ma Mira❤❤❤

 85. Era Selimaj

  Era Selimaj

  23 ditë më parë

  Awww kjo muzika🥰

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 86. Jeton Mexhuani

  Jeton Mexhuani

  23 ditë më parë

  Bukur

 87. Labinora Jefkaj

  Labinora Jefkaj

  23 ditë më parë

  I like it se kom beso 😂

 88. Jona Jonajona

  Jona Jonajona

  24 ditë më parë

  Shm e bkr

 89. Aurora

  Aurora

  24 ditë më parë

  Sa e Bukur❤️🥺

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 90. Aferdita Demiri

  Aferdita Demiri

  24 ditë më parë

  @Mevlsnshabaa @Ledjana Prenga e gjoni veten

 91. Virhan Vahran

  Virhan Vahran

  24 ditë më parë

  Tikaaaa...,😍😍😍😘

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s.....plliz

 92. Klenajd Sulo

  Klenajd Sulo

  24 ditë më parë

  me pelqen shume kenga bravo

 93. Mina Anim

  Mina Anim

  24 ditë më parë

  Ia more frymen AUTOTUNE it

  • Mina Anim

   Mina Anim

   23 ditë më parë

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 dmth nga jot em ngaqe njihje njohurit e mia muzikore se ajo tpaska mesu mir me iu sul njerezve kot pa lidhje.

  • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   24 ditë më parë

   @Mina Anim nga satome

  • Mina Anim

   Mina Anim

   24 ditë më parë

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 Nga me njeh mua nga jot em apo yt at ?

  • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   24 ditë më parë

   O zot professionistia e muzikes po flet🤦🏻‍♀️

 94. Rama Bajram

  Rama Bajram

  24 ditë më parë

  He po me duhet me te klick u 50 here ne dite

 95. tysoni Gaming

  tysoni Gaming

  24 ditë më parë

  ey qika e mixhes t cenes flutra me nofken (TIKA)

 96. Alisa Thaqi

  Alisa Thaqi

  24 ditë më parë

  Duna me ik🥶

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 97. Hirija Zekir

  Hirija Zekir

  24 ditë më parë

  Zdi pse mu dok si Melinda Ademi. Shum këng e mir. Skoka bajat me ngu.👍🏼

 98. Esmeralda Fetaj

  Esmeralda Fetaj

  24 ditë më parë

  💯💯💯💯🥰🥰🥰❤❤💯

 99. Lyrics Girl

  Lyrics Girl

  24 ditë më parë

  Just ... talented💡💞😍

  • *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   *R.M*‹günesin güzelling›🐾

   21 ditë më parë

   Me Ben s...plliz

 100. Adi Misini

  Adi Misini

  24 ditë më parë

  Suksese

Faqja Tjeter