Muzikë

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente 

 1. soinhu foitu

  soinhu foitu

  7 orë më parë

  Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 2. Filiz Öncü

  Filiz Öncü

  8 orë më parë

  😍❤️❤️🌹💥💥

 3. Eni Sulaj

  Eni Sulaj

  15 orë më parë

  Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 4. Tayna kida xhensila Queen

  Tayna kida xhensila Queen

  15 orë më parë

  Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 5. Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj

  16 orë më parë

  Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   7 orë më parë

   0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 6. Shqiperia

  Shqiperia

  16 orë më parë

  alpast.info/one/video/sJuLk8aArGy7m8g

 7. Shqiperia

  Shqiperia

  16 orë më parë

  TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 8. Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj

  21 orë më parë

  Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  • Kejsi Isufaj

   Kejsi Isufaj

   21 orë më parë

   Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

 9. Shpetim Lushi

  Shpetim Lushi

  23 orë më parë

  ...♡...

 10. Elife Sherifi

  Elife Sherifi

  Ditë më parë

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 11. Melek Mobile

  Melek Mobile

  Ditë më parë

  Hit🔥

 12. Melek Mobile

  Melek Mobile

  Ditë më parë

  Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 13. Melek Mobile

  Melek Mobile

  Ditë më parë

  Wow

 14. Shqiponja Bogiqi

  Shqiponja Bogiqi

  Ditë më parë

  Qit naj keng me te bukur vetem vet

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   Ditë më parë

   Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 15. Anila Thaci

  Anila Thaci

  Ditë më parë

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   Ditë më parë

   QWX

 16. Vaide Ahmetaj

  Vaide Ahmetaj

  Ditë më parë

  Zeri embel flori

 17. Xanadu Color

  Xanadu Color

  Ditë më parë

  We missed Florii😍😍😍

 18. Tuana Xheladini

  Tuana Xheladini

  Ditë më parë

  ma te miret jeni

 19. Dee99n

  Dee99n

  Ditë më parë

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 20. Adas Dzw

  Adas Dzw

  Ditë më parë

  Love u tayna from algeria 🇩🇿

 21. Esther Bumann Hänni

  Esther Bumann Hänni

  Ditë më parë

  du bist di schonzte fon der welt

 22. Bardhyl Dyrnjaja

  Bardhyl Dyrnjaja

  Ditë më parë

  Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 23. No Name

  No Name

  Ditë më parë

  🇦🇱

 24. Xixa TV

  Xixa TV

  Ditë më parë

  Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 25. Klea Sulaj

  Klea Sulaj

  Ditë më parë

  Tayna Magdalena Flori???????

 26. Esmerald Elezi

  Esmerald Elezi

  Ditë më parë

  Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  • Esmerald Elezi

   Esmerald Elezi

   Ditë më parë

   Mbehet qefi 😁

  • Elife Sherifi

   Elife Sherifi

   Ditë më parë

   Edhe une :P

 27. Huanito Buci

  Huanito Buci

  Ditë më parë

  Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 28. X__X __X__5 HD

  X__X __X__5 HD

  Ditë më parë

  QWX

 29. Horse Power

  Horse Power

  Ditë më parë

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 30. viktoriarama

  viktoriarama

  Ditë më parë

  Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 31. laura

  laura

  Ditë më parë

  Like kush do taynen

 32. Frances Xh

  Frances Xh

  Ditë më parë

  Bukur Flori..

 33. Esjana Dauti

  Esjana Dauti

  Ditë më parë

  Palidhje😫😝

 34. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  2 ditë më parë

  🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 35. Rifat Rufa

  Rifat Rufa

  2 ditë më parë

  Jom myt tu pi per ni dashni

 36. Rishav kumar

  Rishav kumar

  2 ditë më parë

  Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 37. Aneri Bala

  Aneri Bala

  2 ditë më parë

  Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  • bardhyli77

   bardhyli77

   Ditë më parë

   Vetem ti

 38. Bjorna Draci

  Bjorna Draci

  2 ditë më parë

  ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

 39. Mangekyou Sharingan

  Mangekyou Sharingan

  2 ditë më parë

  6/10

 40. Rinesa Beqiri

  Rinesa Beqiri

  2 ditë më parë

  🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 41. Helan Guru

  Helan Guru

  2 ditë më parë

  Alle Songs bis jetzt Baba

 42. ar. linda

  ar. linda

  2 ditë më parë

  please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 43. Yllka Mustafa

  Yllka Mustafa

  2 ditë më parë

  YLBETËShYIIKA

 44. Yllka Mustafa

  Yllka Mustafa

  2 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 45. Saranda Jaha - Hasani

  Saranda Jaha - Hasani

  2 ditë më parë

  Flori✨

 46. Eljana Buci

  Eljana Buci

  2 ditë më parë

  me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 47. alket moli

  alket moli

  2 ditë më parë

  Uau ka dal shume e bukur kenga

 48. lyrics songs

  lyrics songs

  2 ditë më parë

  Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 49. Lea Ana

  Lea Ana

  2 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 50. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  2 ditë më parë

  [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 51. Romesa Haliti

  Romesa Haliti

  3 ditë më parë

  Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 52. Xhuana Mazelli

  Xhuana Mazelli

  3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 53. Dormer Tekst

  Dormer Tekst

  3 ditë më parë

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   2 ditë më parë

   Tajna quen👸

 54. alalal alalal

  alalal alalal

  3 ditë më parë

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 55. nazmie karaj

  nazmie karaj

  3 ditë më parë

  wow

 56. OFFICIALLY SPARSH

  OFFICIALLY SPARSH

  3 ditë më parë

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALpast no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 57. Giaco Mone

  Giaco Mone

  3 ditë më parë

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 58. Lea Ana

  Lea Ana

  3 ditë më parë

  Shume e bukur me pelqen shume

 59. lapo gee

  lapo gee

  3 ditë më parë

  Jav qifsha nanen

 60. Arijeta Ahmetaj

  Arijeta Ahmetaj

  3 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 61. Elion Enada

  Elion Enada

  3 ditë më parë

  Love it ❤️

 62. bofooit gojo

  bofooit gojo

  3 ditë më parë

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 63. Senad Arifi

  Senad Arifi

  3 ditë më parë

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 64. Angjelo Daja

  Angjelo Daja

  3 ditë më parë

  Magdalena 💕

 65. Ruana Sula

  Ruana Sula

  3 ditë më parë

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 66. Lira

  Lira

  3 ditë më parë

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   3 ditë më parë

   MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 67. Isnije Osmani

  Isnije Osmani

  3 ditë më parë

  Tajna quen👸

 68. Sokol

  Sokol

  4 ditë më parë

  ❤❤

 69. Nila Nila

  Nila Nila

  4 ditë më parë

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 70. Aldo Bandilli

  Aldo Bandilli

  4 ditë më parë

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 71. Problex Alb

  Problex Alb

  4 ditë më parë

  Katastrof muzik

 72. KKK

  KKK

  4 ditë më parë

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 73. Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj

  4 ditë më parë

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  • matilda luli

   matilda luli

   3 ditë më parë

   she is amazing

 74. Blend Abdullahu

  Blend Abdullahu

  4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 75. keli merko

  keli merko

  4 ditë më parë

  Shum vari lesht si kenge

 76. Herbal Life

  Herbal Life

  4 ditë më parë

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  • bardhyli77

   bardhyli77

   Ditë më parë

   Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

 77. Azra Zendeli

  Azra Zendeli

  4 ditë më parë

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 78. Berat Qufaj

  Berat Qufaj

  4 ditë më parë

  Special❤tayna

 79. Besim Gerqina

  Besim Gerqina

  4 ditë më parë

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 80. BESA

  BESA

  4 ditë më parë

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  • Edisad Delaj

   Edisad Delaj

   4 ditë më parë

   Qyqja😂

 81. Luca Cels

  Luca Cels

  4 ditë më parë

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 82. buuu lali

  buuu lali

  4 ditë më parë

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  • Arton A

   Arton A

   4 ditë më parë

   Shumë e vërtet 👏

  • Arton A

   Arton A

   4 ditë më parë

   @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

  • Herbal Life

   Herbal Life

   4 ditë më parë

   Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 83. Shanel Ismaili

  Shanel Ismaili

  4 ditë më parë

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 84. Cassie

  Cassie

  4 ditë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 85. Drin Hyseni

  Drin Hyseni

  4 ditë më parë

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 86. Blerina Kostagianni

  Blerina Kostagianni

  4 ditë më parë

  xtgf f

 87. shqip tar

  shqip tar

  4 ditë më parë

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 88. Alexandra Kristaqi

  Alexandra Kristaqi

  4 ditë më parë

  Hi

 89. Marjus Stafuka

  Marjus Stafuka

  4 ditë më parë

  Flori🥰

 90. genta ana

  genta ana

  4 ditë më parë

  sellma a je ti moter P p

 91. Intuitive Tarot

  Intuitive Tarot

  5 ditë më parë

  Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 92. Esii Goga

  Esii Goga

  5 ditë më parë

  👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 93. Xheii C R

  Xheii C R

  5 ditë më parë

  ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 94. Anony Mous

  Anony Mous

  5 ditë më parë

  O Florooo mos vdeksh kurre

 95. Katrina Gjoni

  Katrina Gjoni

  5 ditë më parë

  Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 96. beta Rajku

  beta Rajku

  5 ditë më parë

  Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 97. Savage MadaFaka

  Savage MadaFaka

  5 ditë më parë

  This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 98. Erblin Zeqiri

  Erblin Zeqiri

  5 ditë më parë

  Kang ma palidhje smun gjan

 99. Ben Beny

  Ben Beny

  5 ditë më parë

  Awe yes 🙌🏻

 100. Kevi Tirane

  Kevi Tirane

  5 ditë më parë

  Na e shpifet hajdute klikimesh