Tani do te jetojme ketu … rikthehet Couple.rn

Shpresijim qe ju ka pelqy video, shkruni ne komente se qysh ju dok banesa❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!

Per me shume:
Instagram: couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente 

 1. Meriton Meri

  Meriton Meri

  Ditë më parë

  Shum e mir e gzofshi

 2. Niko Spahiu

  Niko Spahiu

  2 ditë më parë

  SA mir si jeni kthe

 3. Sara Marmullaku

  Sara Marmullaku

  3 ditë më parë

  Ta gzoni banesen jeni nje qift i mrekullueshem♥️

 4. ANITA Banr

  ANITA Banr

  3 ditë më parë

  E gzofshi❤❤banesen e re o shpirta

 5. Sara Sara

  Sara Sara

  3 ditë më parë

  Shum bukur, Amo hjeke krevetin qe e keni qit te dera, se nuk esht mir me pas kryt ka dera ndrroja vendin

 6. STEJSI,ADISA,ELENI

  STEJSI,ADISA,ELENI

  3 ditë më parë

  Urime banesa! Jeni pa masë të mrekullueshëm, jasht mase të dashur,sjellshëm ju uroj suksese fjat gjith jetës shpresoj të kaloni sa më bukur në qdo eksperjenc të jetë tuaj e shumë fjalë tjera për ju janë pak meritoni të fjitha fjalët më të bukura të kësaj bote jeni shumë të mirë.... Gjithëashtu:We love dhe për ju❤❤😇😇👉👈

 7. Ledi Kom

  Ledi Kom

  4 ditë më parë

  Shum e dukur

 8. No name

  No name

  4 ditë më parë

  A e keni bler ..apo me qera ? 😍😍😍

 9. HD GAMER

  HD GAMER

  4 ditë më parë

  Te lutem a bmund tanxerrni pjesen e 2

 10. Agnesa Gashi

  Agnesa Gashi

  4 ditë më parë

  Banesa koka diqka extra 💯 po shihet qe trrihet nto se ka do shpija ose banesa qe srrihet nto diqysh ✌️

 11. Mafa's Channel

  Mafa's Channel

  4 ditë më parë

  Ta gezoni 😍

 12. Anisa_Loredana

  Anisa_Loredana

  4 ditë më parë

  E gëzofshi banesën🥰🥰 Jeni ALpastrat më të mirë, nxirrni sa më shum video ,Jeni fantastik🥰🥰❤❤🌷🌷🍀🍀👏👏

 13. Parta Berisha

  Parta Berisha

  4 ditë më parë

  Njomzallovjurinorillovju

 14. Erblina Humaj

  Erblina Humaj

  5 ditë më parë

  pershendetje couple rn jeni shum te mir dhe njomza je shum e bukur te dua shum 😍❤️

 15. Edona Kastrati

  Edona Kastrati

  5 ditë më parë

  Rinori eshte shume fuuny🤣🤣😅😅😂😂

 16. rinor Tahiraj

  rinor Tahiraj

  5 ditë më parë

  Sa mir

 17. Vlora Syla

  Vlora Syla

  5 ditë më parë

  Kur e boni videon tj

 18. Ismet Ramadani

  Ismet Ramadani

  5 ditë më parë

  Jeni shume te mire zoti ju rut ju dua shumeee❤❤❤❤

 19. R R

  R R

  5 ditë më parë

  Und jetzt

 20. hanife Sufaj

  hanife Sufaj

  5 ditë më parë

  7:38 lottt🤣🤣🤣

 21. Omer Tahiri

  Omer Tahiri

  6 ditë më parë

  Teper kuzhina e mir

 22. Manjola Shehaj

  Manjola Shehaj

  6 ditë më parë

  ju dua shume do doja shum tju takoja 😭😍🥰

 23. Lindi Mazreku

  Lindi Mazreku

  6 ditë më parë

  A e bani edhe ni video me tregu banesen e re

 24. Rezana Muldakaj

  Rezana Muldakaj

  6 ditë më parë

  E gzofshi Shpin e In Sha Allah ja sheni Hajrin se teper e bukur ju duaa shumm❤️❤️❤️

 25. Alejda Latifi

  Alejda Latifi

  6 ditë më parë

  cift i mrekullueshem jeni❤️banesa e re shum e mir

 26. Poema Kastrati

  Poema Kastrati

  6 ditë më parë

  Jeni shum te mir veq vazhdoni jeni nje qift shum i bukur dhe i mir banesea teper e mir ju dua pafund 💗💞💓😘🥰😍

 27. Nebih Ajvazi

  Nebih Ajvazi

  6 ditë më parë

  Shum e bukur banesa urime banesa

 28. Nebih Ajvazi

  Nebih Ajvazi

  6 ditë më parë

  Jeni me te bukurit i love you

 29. lela

  lela

  6 ditë më parë

  ju jini tu i ndrru banesat si qerapt hahahaa btw we love you❤️❤️❤️

 30. marina tafa

  marina tafa

  6 ditë më parë

  pasha zotin eee 😂

 31. marina tafa

  marina tafa

  6 ditë më parë

  shpija çenka spr

 32. marina tafa

  marina tafa

  6 ditë më parë

  wow ca keni boo o rinor o njomz E paski bo lomshe po pse jeni ti i mblesh senet e teshatt eee 😂

 33. Lina Krasniqi

  Lina Krasniqi

  7 ditë më parë

  Shum shum bukur banesa e bojshi me shnet ju duaa shum çifti ma i bukur ❤️❤️

 34. Fjordi Laqi

  Fjordi Laqi

  7 ditë më parë

  Po

 35. urtina aliji

  urtina aliji

  7 ditë më parë

  jeni shum cifti i mir shum e bukur banesa e re ta gezoni ju dua pa fund jeni cifti më te mir qe kam par ndonjeher ❤️👑🦋🌏💋🔥🥰🥰🥰

 36. Rineta osmani

  Rineta osmani

  7 ditë më parë

  Teper mir e gzofshi a kemendu me ndrru planin televizorin me ndrru me qit n ven t kauqav e kauqat n ven televizorit

 37. Edmir Sokoli

  Edmir Sokoli

  7 ditë më parë

  jeni shum cifti i mir

 38. Ilderina Latifi

  Ilderina Latifi

  7 ditë më parë

  Ohhh sa të mirë , dhe kjo banesa ku keni dal që tash banoni superrr o Zot tepër e mirëëë🤍🕊💦🥺🧸✨✨...

 39. Klea Jashanica

  Klea Jashanica

  7 ditë më parë

  Ku osht videoja tjeter jom kureshtare me pa

 40. Perparim Pepshi

  Perparim Pepshi

  7 ditë më parë

  Kauqat me shpin prej kuzhines ma mir rrin hahah

 41. Roza Markaj

  Roza Markaj

  8 ditë më parë

  Ta gezoni shtepi re,jeni shume mire dhe ju dua fort🥰🥰🥰

 42. Mirvete Ujka

  Mirvete Ujka

  8 ditë më parë

  Nje keshill kemi gjuhen ton Shqipe te pasur te lutem perdor emrin Dhoma e jo Soba ne gjuhen Sllave.

 43. Hamide Hyseni

  Hamide Hyseni

  8 ditë më parë

  Allahun jurajt ❤️❤️❤️❤️❤️

 44. Orges Zeqiri

  Orges Zeqiri

  8 ditë më parë

  Shum e mir koka

 45. Tuana Goxhufi

  Tuana Goxhufi

  8 ditë më parë

  Je shume e bukur njomza

 46. Merita Alija

  Merita Alija

  8 ditë më parë

  Ta gezoni shum o e bukur oshte

 47. Besa Peci

  Besa Peci

  8 ditë më parë

  Poooooooooooo

 48. baba ktuu

  baba ktuu

  8 ditë më parë

  Shummm Respekt per ju qifti te bukur

 49. albana

  albana

  8 ditë më parë

  Ju dua shim shum jeni shum te mir ju dua shum zemrat e mija 🥰🥰🥰🥰😘😘😘

 50. Mirvete Berisha

  Mirvete Berisha

  8 ditë më parë

  Po shumë mirë tepër a

 51. Fidan Balija

  Fidan Balija

  8 ditë më parë

  Ruju Se kur ta shohin rinorin zullak ja hajn fenrat ma shun 😂

 52. sherife kllokoqi

  sherife kllokoqi

  8 ditë më parë

  Shum e bukur dhe e madhe banesa e re…Shum e mire dhoma e teshav dhe dhoma e gjumit…. Banjot Shum te mira…Salloni, kuzhina dhe trepezarija Shum te bukur a dhe te mdhaja….ballkoni shum i mire dhe I madh….e gjith banesa shum e bukur dhe e madhe, fantastike…jetofshi te lumtur aty dhe e gezofshit 😄😄😄👍👍👍😎😎😎❤️❤️❤️

 53. Avni Metaj

  Avni Metaj

  8 ditë më parë

  Vllau i rinorit ka lujajtur kunder fc lates kallconi

 54. Murat Ferati

  Murat Ferati

  8 ditë më parë

  Jeni çifti ma I mir Couple Rn💞

  • Anita Ibishi

   Anita Ibishi

   8 ditë më parë

   Po

 55. Ijadd Mani

  Ijadd Mani

  8 ditë më parë

  E gzofshi banesen shum e mir koka ♥️♥️

 56. Kreshnik Krasniqi

  Kreshnik Krasniqi

  8 ditë më parë

  Shum e mir

 57. Tiara Ahmeti

  Tiara Ahmeti

  8 ditë më parë

  beni me shume video ju lutem!!!

 58. Era Salihu

  Era Salihu

  8 ditë më parë

  Shume e mire banesa❤️💕✨

 59. Ann

  Ann

  8 ditë më parë

  Superrr..jetofshi tlumtur❣️💕

 60. Arlea Fetahaj

  Arlea Fetahaj

  8 ditë më parë

  🥰😍😘❣❤❤❤❤

 61. Anisa jusufi

  Anisa jusufi

  8 ditë më parë

  Shumë e bukur ta gëzoni

 62. Hajdar Klinaku

  Hajdar Klinaku

  8 ditë më parë

  Shummmmmmmmmmm bukur njomza banesa ta gezoni

 63. Jeton Avdulli

  Jeton Avdulli

  8 ditë më parë

  Urime banesa ere egzofshi

 64. ANDI HAZIRI

  ANDI HAZIRI

  8 ditë më parë

  You are the best couple✌🏻😍😍🥰

 65. EMANUEL

  EMANUEL

  8 ditë më parë

  Shum e mir banesa

 66. Ganimete Ramizei

  Ganimete Ramizei

  8 ditë më parë

  You are the best couple your hose its so beautiful❤❤❤

 67. Qefsere Sopaj

  Qefsere Sopaj

  8 ditë më parë

  Po ❤💙👍🌺

 68. ELVIRA SOFI

  ELVIRA SOFI

  8 ditë më parë

  BANESA OSHT SHUM E BUKUR DHE KENI BO NJE VIDEO SUPER

 69. Hy Hy

  Hy Hy

  8 ditë më parë

  Ne dietikon e keni mar banesen a ? Shum zon e bukur koka

 70. ELVIRA SOFI

  ELVIRA SOFI

  8 ditë më parë

  omg jeni cifti me i bukur i youtubit dhe ashtu do te jeni gjithmon I LOVE YOU

 71. B A

  B A

  8 ditë më parë

  Qka osht bre kjo e veshme kshtu krejt gjyksin barkun jasht , a mir po ju doket a pash zotin? E lyme si me shku nuse per shka? Per me bo ni video tbaneses ajj mos ja futni kot pak ma ortentsisch ju lutem me at luk si me shku nlangstrasse shembulli per fmit e tonê🤦🏻‍♀️

 72. Besmira Memedi

  Besmira Memedi

  8 ditë më parë

  Perfektt💐

 73. Nizafet Jashari

  Nizafet Jashari

  8 ditë më parë

  Pershtedje njomza dhe rinor une jom du e shikoj videjon tuje une e pelce edhe kanalin tuaj e pel banesen tuaj ta gsoni

 74. Edona Berisha

  Edona Berisha

  8 ditë më parë

  Shum e bukur banesa e gzofshit

 75. Gannja

  Gannja

  8 ditë më parë

  Ta gezoni shtepine e re 🏡 e kaloni sa ma mire

 76. Ruhina Veseli

  Ruhina Veseli

  8 ditë më parë

  Shummmm mm e bukur banesa ta gzojni cifti me I bukur ne yutub ju duaaa shumm

 77. Fatime Selmani

  Fatime Selmani

  8 ditë më parë

  Shum e bukur

 78. Adiissax

  Adiissax

  8 ditë më parë

  Shum e bkr shtepia e re dhe idea qe ke mendu si me e mobilu me pelqu shum ju uroj suksese 😘 the best couple

 79. PHONE GAMES

  PHONE GAMES

  8 ditë më parë

  Menova qe jan boothttt e njomzes 10:51

 80. ALTINA MORINA

  ALTINA MORINA

  9 ditë më parë

  Rinori taman gjakovar ja nisi tu I permend hargjimet 😂😂inshallah keni gjdoher e me shum suksese ❤️❤️.

 81. TRP Gaming7

  TRP Gaming7

  9 ditë më parë

  Shum e mir

 82. Hira Xhemaj

  Hira Xhemaj

  9 ditë më parë

  Jeni qifti me i bukur

 83. Sihana Fetahu

  Sihana Fetahu

  9 ditë më parë

  Edhe mua

 84. kris kris

  kris kris

  9 ditë më parë

  Sa e bukur shtepiaaaaaa 😍😍😍😍😍😍😍

 85. Brandtner Aorsa

  Brandtner Aorsa

  9 ditë më parë

  E Gzofshi shum e bukur

 86. Ena Qenaj

  Ena Qenaj

  9 ditë më parë

  Po shum

 87. Anisa Shala

  Anisa Shala

  9 ditë më parë

  Jeni shum të mir egzofshi shtepin ere 💕💕

 88. Kresha Official

  Kresha Official

  9 ditë më parë

  e gzofshit baneses jeni me te miret shum me pelqen banesa e edhe ni her e gzofshit

 89. Sara L

  Sara L

  9 ditë më parë

  Wer weiss wie dieser wohnkomplex heisst?Schön!

 90. anila krasniqi

  anila krasniqi

  9 ditë më parë

  Shum pom pelqen te kisha pas ni wisi shpije bre😍😍

 91. Rina Maliqi

  Rina Maliqi

  9 ditë më parë

  je tu gabu shum rinor qe po bon tatua

 92. Migena Elezi vlogs

  Migena Elezi vlogs

  9 ditë më parë

  Shume e bukur 🙈🙈

 93. Era Ukaj

  Era Ukaj

  9 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 94. Ibadete Luma

  Ibadete Luma

  9 ditë më parë

  Sa tmire jeni jeni te mrekullushme

 95. Roana Bytyqi

  Roana Bytyqi

  9 ditë më parë

  Shumë e bukur e gzofshi

 96. BANGPINK

  BANGPINK

  9 ditë më parë

  Jeni shum tmir edhe shtpia ish te shum e bukur ju Dua shum

  • BANGPINK

   BANGPINK

   9 ditë më parë

   🥰🥰🥰❤️❤️😍😍😍💋💋💋🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💋💋💋❤️😍🥰🥰😍❤️💋🥺🙏😭🥰🥰✌️✌️😝🔥🥰😍💋🥺🔥😝🥰😍💋🥺💋❤️😍😍🥰😝😝🥰

 97. Enida Uka

  Enida Uka

  9 ditë më parë

  Shum pom pelqen e bzofshi

 98. Anita R.

  Anita R.

  9 ditë më parë

  Te kisha sygjeru te mbajsh dhomen me ta madhe per ju dy, shpresoj te keni ndonje bebe ne te ardhemen, dhe do te duheni ti rimodeloni nga fillimi dhomat, e te del ma shum telashe. Ky esht vetem nje mendim i imi, ju i dini me mir punt e juaja. Jeni shum te mir dhe ju pafsha lart e me lart😘 E Gzofshi banesen e re ju prift e mara😁

 99. YourTime. al

  YourTime. al

  9 ditë më parë

  Ndije gjakovarin skom shteg qe i hupi 30franga 😂😂

 100. Klaudia Mazreku

  Klaudia Mazreku

  9 ditë më parë

  Shumeee mega e bukur❤️🙏🏼

Faqja Tjeter