Takimi i parë i Mikelës, ndërkohë Bruno çon sinjale tek Alvisa - Përputhen, 16 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Frida Björkstrand

  Frida Björkstrand

  6 ditë më parë

  Hello can you please hire someone to make english subtitles on ALpast ? I really want to understand. You will get more views internationally. Thank you!!!

 2. hasan hasani

  hasan hasani

  6 ditë më parë

  perputhen esht si ata qent qe vrapojn mas nje kuqke

 3. Gimi Eliona

  Gimi Eliona

  8 ditë më parë

  Mikela : ti duhet te më zbutësh mua Bruno : pse me ku jam un ne kopshtin zoologjik të ze me kamzhik që të zbutesh ti 😂

 4. Vraka Movies 🎥

  Vraka Movies 🎥

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/qX2Gq6uGkWXZoro £££

 5. Nono Onono

  Nono Onono

  15 ditë më parë

  59:48 juli: po k*ri po 😂

 6. Nono Onono

  Nono Onono

  15 ditë më parë

  Uaa brunua thot uaa moj alvisa moj katunaree

 7. Loony Tunes

  Loony Tunes

  21 ditë më parë

  Qysh muj me gjet Edi omg sa I mir!!!

 8. Tina Ymeraj

  Tina Ymeraj

  22 ditë më parë

  Alvisa dukett qe eshte nje goxha gocee❤ E bukur e hijshme e sjellshme e respektueshme🌠 Go bestt girl🐞

 9. Klaudeta Hakani

  Klaudeta Hakani

  23 ditë më parë

  Sa e bezdisur esht ber kjo fjala" dua te di ku je ti " ketu te ty jom🤣🤣🤣🤣

 10. Rock girl

  Rock girl

  23 ditë më parë

  Ritvana mos u merr me me Argjentin ke Alexin aty super çun. Dhe jeni shume cute bashke 😍

 11. soiung toiue

  soiung toiue

  23 ditë më parë

  Mikela : Bora un jam nje njeri shum ekspresiv qe reagoj ne situata te tilla Bora : Po dhe olsa prandaj tka zgjedh😂

 12. Denada Vuksani

  Denada Vuksani

  23 ditë më parë

  Please dikush te rregulloje Mikeles microphone se mbeti me duar ne vesh… i humb fillin debatit se s’kam problem tjeter.

 13. Korat 🐈‍⬛

  Korat 🐈‍⬛

  23 ditë më parë

  Kjo Tolja don te jet e plote esht partizane I keput te dy bashk Si ato neper xxx 😂😂

 14. Marinela Zeqaj

  Marinela Zeqaj

  23 ditë më parë

  alpast.info/one/video/nqZ6s7SKlIrLobY 😀

 15. Klaudeta Hakani

  Klaudeta Hakani

  23 ditë më parë

  Alvisa 1 vajz e pashme embel por kur flet sme pelqen po hiqet shum e kulluar

  • soiung toiue

   soiung toiue

   23 ditë më parë

   pergatitur me skenar kto fjal dalin nga ni puntor stafi edhe dijeni qe dikush jo shifni ju duket intersesant dikush thot (e hongren delet edhe ksaj rradhe )

 16. Klelia Ura

  Klelia Ura

  25 ditë më parë

  Ajo "shprehja" qe thot Bruno, ky e ka keqkuptuar I shreti. Ajo esht "a beson ne dashuri me shikim te pare, apo te kaloj edhe nje here tjeter". Por meshkujt mendjelehte edhe idjota si puna ktij e kan keqkuptu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 17. Lisa

  Lisa

  25 ditë më parë

  Ridvana u be xheloze për Mikelen, Ja mbylli gojen Argjendi. Argjendi Nuk e pelqen Ridvanen

  • Rock girl

   Rock girl

   23 ditë më parë

   se te hyn ato kret jan taku atu ne veshje apo ne grim . kret ato takime jan cikli i njer reklame ma te mir mos bini pre pa hala per OLSEN qellimi i sja esht vetem te arri sa ma

 18. Renata Durra

  Renata Durra

  25 ditë më parë

  Argenti duket se ku esht gazetar osé prezantus ne nfo ne do nje canale teviziv te kosoves

 19. dcoog anml

  dcoog anml

  25 ditë më parë

  Bruno : ca tani e ke shok flisni ne tel beni meme gallata 😂

 20. Arlind Abedini

  Arlind Abedini

  26 ditë më parë

  Ore po Juli nga eshte😂

 21. Afrim Kenga

  Afrim Kenga

  26 ditë më parë

  U be ky emisjon si vaksina pa efekt

 22. Sara Saraaa

  Sara Saraaa

  26 ditë më parë

  Shume e drejte cfare tha Bruno, femrat materialiste devijojne shikimin a ishte Bmw apo Audi😂

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😱 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 23. MR. SUPREME

  MR. SUPREME

  26 ditë më parë

  Brunoja qetsohu moj vajze Te dolen damaret 😂 LEGEND👽🤪

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😱 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 24. Chipmunks Official

  Chipmunks Official

  27 ditë më parë

  djemt e sezonit kaluar ndoshta thon pse nuk ishim ne kete sezon me kto goca😂😂😂

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 25. asioe kiou

  asioe kiou

  27 ditë më parë

  Sot u binda qe Bruno eshte gjigand dhe ben show te papare🤣. Pak arrogant, por e ka te lezetshme, humorin super. ⭐️

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 26. Leda leda

  Leda leda

  27 ditë më parë

  Ate Jul pederastin e ndyre a do ta zhdukni nga aty? nuk mundet te flasi pas veshit te Argjendit ,nje djale i kulturuar dhe i rregullt duke perdorur ofendime aq te renda qe lexohen me buzet.Na e shpifi

  • dcoog anml

   dcoog anml

   25 ditë më parë

   Mikela kerkoj falje? Ore eshte hera e pare ne jeten time qe kam degjuar nje femer duke thene qe jam gabim 🤣🤣

 27. Leda leda

  Leda leda

  27 ditë më parë

  kjo Alvisa eshte super vuglare ne shprehje dhe aspak emocionale🤢.Zgerdhihet dhe vdes ti vere njerezit si femrat dhe meshkujt ne siklet.PUNON tek dyqani i Andit 1 si shitese dhe ka ardhur me llogari mbi te gjitha pak kohe ka qe i dashuri i ka dhuruar makine.

 28. Leda leda

  Leda leda

  27 ditë më parë

  Bruno tipiki i mashkullit maskilist dhe me ego.Do ti beje te gjithe budallenj.Duket me super pamje dhe tip me batuta por nese do ishte ne lidhje me secilen vajze do shikohej ndryshe.Ta shikojme si do dali.

 29. hihi Haha

  hihi Haha

  27 ditë më parë

  Nese ka mundesi lexoni ket mesazh , o njerz budallenjer kjo esht vetem ni skenar i cili kret ato personazhe qe jan aty njer thon do ket hyrje te reja sikur askush nuk nihet a para se te hyn ato kret jan taku atu ne veshje apo ne grim . kret ato takime jan cikli i njer reklame ma te mir mos bini pre pa hala per OLSEN qellimi i sja esht vetem te arri sa ma shum vemendje sa ma shum klikime pa marr parasysh ky ai ajo vetem sa ma shum vendje aq ma shum takime probleme dot ket vetem per te arritu sa ma shum , kto njerz jan pergatitur me skenar kto fjal dalin nga ni puntor stafi edhe dijeni qe dikush jo shifni ju duket intersesant dikush thot (e hongren delet edhe ksaj rradhe )

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

  • asioe kiou

   asioe kiou

   27 ditë më parë

   Nderkohe qe flet argjendi me brunon shikoni reagimin e julit mbrapa😅😅😅😅

 30. Gentian Tirana

  Gentian Tirana

  27 ditë më parë

  Ciao bella sono bashkim a bashkohemi bashk 🤣😝

 31. Ramiz Ramix

  Ramiz Ramix

  27 ditë më parë

  Mikela nae shpife zero je zero je

 32. Ramiz Ramix

  Ramiz Ramix

  27 ditë më parë

  Bravo alvisa je vajza njeshi aty te tj zero

 33. Stelina Hatija

  Stelina Hatija

  27 ditë më parë

  Ksaj alvises i esht rrit mendja se ka kap 10k ne insta dhe hyn pa lidhje 😅😅

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 34. valbona Loloçi

  valbona Loloçi

  27 ditë më parë

  Mikela ngeli duke u kruar,ma shpifi,sa me shum shpalos karakterin me e shemtuar behesh,

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 35. Nico Nico

  Nico Nico

  27 ditë më parë

  Mendoj se Bruno nuk ka kurrefare interesi per Mikelen madje ne minuten e 57:30 i thot (shut up) mbylle gojen!

  • Albania

   Albania

   26 ditë më parë

   Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko alpast.info/one/video/b3qCp5unlobNhcg

 36. T Bone

  T Bone

  27 ditë më parë

  Bruno shprehja ne Anglisht eshte kshu. Do you believe in love on the first sight or should i walk by again 😁. Nuk eshte a flen me takim te pare. Por edhe kjo pyetja behet ne Amerike edhe ka goca qe ta thone cope qe kan shkuar me nje cun me nate te pare. Arjan Konomi po te ishte me i dalur do ta dinte kte gje 😎

 37. T Bone

  T Bone

  27 ditë më parë

  Mikela kerkoj falje? Ore eshte hera e pare ne jeten time qe kam degjuar nje femer duke thene qe jam gabim 🤣🤣

 38. Kristian Berat

  Kristian Berat

  27 ditë më parë

  Ku e ke len dhuratat e ishit i tha Bruno Mikeles.. se shef gjoksi 6000€ te Skerdi Faries

 39. f.3n 1

  f.3n 1

  27 ditë më parë

  Bruno qe e boni dmth nje shprehje e ka marur ose e ka pa te nje emsion jasht kosoves sepse edhe une e kam pa jo veq brunus por askujt mos ju gjuni pa fakt flm ..

 40. ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΙΤΣΙΝΗΣ

  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΙΤΣΙΝΗΣ

  28 ditë më parë

  Bora yll ebukur dhe. Per me teper kete vit esht me me pak nerva suksese

 41. Medicine and Dentistry World

  Medicine and Dentistry World

  28 ditë më parë

  Mikela moj Lafshë P...i qa ka... kerkon aty

 42. Xheksiana Eri

  Xheksiana Eri

  28 ditë më parë

  Nderkohe qe flet argjendi me brunon shikoni reagimin e julit mbrapa😅😅😅😅

 43. erblin gashi

  erblin gashi

  28 ditë më parë

  bruno legjend je keta tjert nuk tkuptojn asgje

 44. klaudia klau

  klaudia klau

  28 ditë më parë

  Kjo mikaela sme plq fare e par e punes, ky argjendi I duket vetja miss zgjuarsia dhe do n cdo rast Te dali me i miri, Po ket julin mor shok e Pa kush nderkoh qe fliste argjendi ne minutat e fundit me brunon qe komentonte pas Pa ze ?!? Lexojani Pak buzet se Cfar thot !!!!! Katastrof fjalori aty perfundimisht.

 45. real me

  real me

  28 ditë më parë

  Bruno be watching wild n out way to much😂 Keep it up lere Arjanin💯

 46. Migena Gena

  Migena Gena

  28 ditë më parë

  Minuti 59:45 , shikoni fjalet e 20vjecarit pas argjendit 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️se nuk ka dal meme akoma 🤦🏼‍♀️

 47. Devο Boom

  Devο Boom

  28 ditë më parë

  Ke punuar fallxhore 😅😅😅

 48. Devο Boom

  Devο Boom

  28 ditë më parë

  Mikela me vjen shum keq por je akoma te ishi ti pavarsist se dukesh ne perputhen si trup

 49. Xristos Skourti

  Xristos Skourti

  28 ditë më parë

  Bruno nr 1

 50. Nozg Papa

  Nozg Papa

  28 ditë më parë

  A me tregon dikush si quhet vendi ku ben takimin Bruno dhe Mikela ? Faleminderit paraprakisht

 51. klea musaj

  klea musaj

  28 ditë më parë

  Bruno : i coni meme njeri tjt tani😂😂😂😂

 52. servis celular

  servis celular

  28 ditë më parë

  Filluan te xhvishen keto laviret

 53. Kamber Bichaku

  Kamber Bichaku

  28 ditë më parë

  bruuuuno vallai veq per ty e shoh ket programin prsh nga suedia king brunooooo

 54. Adelina Ade

  Adelina Ade

  28 ditë më parë

  Po juli ckishte siper koke's te argjendit se fliste me veten apo ka par ato memet e mevlanit edhe vazhdon edhe ai pkp🤔😜😂😂

 55. Kamber Bichaku

  Kamber Bichaku

  28 ditë më parë

  bruno you are the king .. Mos bo gabim

 56. Endrit Musaraj

  Endrit Musaraj

  28 ditë më parë

  Bruno je i papar fare hahhahah Ca' do kishe ber ne Big Brother ,,,vazhdo keshtu

 57. Ela Misku

  Ela Misku

  28 ditë më parë

  A do i heqesh durt nga flokt e nga mikrofoni oj Mikel 🤦‍♀️

 58. Kaltrina Saliuki

  Kaltrina Saliuki

  28 ditë më parë

  sa e bukur tka omg ❤️❤️

 59. Butterfly Shop

  Butterfly Shop

  28 ditë më parë

  Bruno i papare fare ...flake

 60. ina bilaj

  ina bilaj

  28 ditë më parë

  Kjo Mikela qënka aguridhe fare Po si moj flet për dikë që të ka tradhëtuar të ka mar 6 vite nga jeta Rinin dhe gjithcka tjetër Të ka flakur sikur të ishe një leck e vjetër I flet dhe përsëri thua që do ti flas nëse më mer e më pyet si je Serjozisht e ke??? Ti vajz e bukur e bukur por sje mirë nga trut e kokës Mer veten e në fakt duhet ta kishe mbledh veten përpara se të futeshe aty Apo je futur ta bësh xheloz atë që të bashkoheni serish Gjithsesi gota e thyer nuk ngjitet më.

 61. mafmut hasani

  mafmut hasani

  28 ditë më parë

  E kuptojm shprehjen qe the ti o plak ajo eshte batut eshte bo edhe me ni episode qe eshte si perputhen jasht shtetit po kto nuk shofin gjo nuk marrin vesh

  • mafmut hasani

   mafmut hasani

   28 ditë më parë

   Flas per shprehjen qe thot bruno

 62. Lisa

  Lisa

  28 ditë më parë

  Perputhen tani apo perputhen para?

 63. FF ROBERT

  FF ROBERT

  28 ditë më parë

  Kto nuk din ku jan taku ne nuk dim ti kuptojm🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 64. xhina 007

  xhina 007

  28 ditë më parë

  Bruno ngjan me Renato mekolli

 65. xhina 007

  xhina 007

  28 ditë më parë

  Bruno hahahahah je njishh

 66. Bujamin Elmazi

  Bujamin Elmazi

  28 ditë më parë

  Kjo mikela ren shum, esht Ende e dashurume po ren ne Program, se ka ardh vetem per fam. Na i rofsh topat mikela

 67. dallesara cakiqi

  dallesara cakiqi

  28 ditë më parë

  Ritvana mos u mashtro pas Alexit, ki me kerku Argjendin shpejt

 68. Genti Rramusacaj

  Genti Rramusacaj

  28 ditë më parë

  E paska kic pak aden ndhepi ky

 69. Eri Eri

  Eri Eri

  28 ditë më parë

  Bruna me i miri👌

 70. Keli Meni

  Keli Meni

  28 ditë më parë

  Sa flok te bukura ka vene Ariani .. vuri Bora vuri dhe ky

 71. Aleks Berat

  Aleks Berat

  28 ditë më parë

  Arjan pyete a jeni q. apo jo troc🤣🤣🤪

 72. Nikoll Tuci

  Nikoll Tuci

  28 ditë më parë

  Arjan kurvnomi Po ti a shkon ne shtrat me takimin e par 😂

 73. Idi Idi

  Idi Idi

  28 ditë më parë

  Arjani si professor

 74. Majlinda thaci

  Majlinda thaci

  28 ditë më parë

  ada dy llafe nuk di me i lidh 🤣

 75. ms

  ms

  28 ditë më parë

  Ky Bruno asht nje yll djal qe sdi ca te them😍😻

 76. eli bajri

  eli bajri

  28 ditë më parë

  Nish iky bruno

 77. jo nida

  jo nida

  28 ditë më parë

  Gjeja qe me lendoi me shum esht qe 2personazhe aty jan ber bllok ,kjo esht shum e rende ,njerezimi duhet te ndaloi me kte fatkeqsi te madhe 😭😭

 78. Irena

  Irena

  28 ditë më parë

  Sjom ka di 🤷‍♀️

 79. Remington

  Remington

  28 ditë më parë

  Jo buka po kulaçi, bo bo sa zanafillën e sa vegzen do i nxjerrin kta per çdo fjalë dhe çdo lëvizje edhe arsitoteli po te ringjallët s'ju bjen ne fije.

 80. D K

  D K

  28 ditë më parë

  Tjetra 6 vite e lidhur e ka 5 muaj e ndar e futet n perputhen e pretendkn qe ne mos t kuptojm pse esht fut. Esht e qart qe ka dhimbje ende esht e qart qe i pelqeu qe ishi e mori ne tel. Esht e qart qe nje lidhje 6 vjecare nuk harrohet per 5 muaj ose madje 3 se audicjonet jan be qe n ver. Tmerr dmth.

 81. K3l

  K3l

  28 ditë më parë

  59:46 Serioziishtt u boo ftyra e Jul gejushit me u tall me Argjendinn?! Hapu dhe

 82. D K

  D K

  28 ditë më parë

  Ajo qe tha Bruno ishte shprehje sic esht edhe kjo: A beson ne dashuri me shikim te par apo t kaloj serisht neser. Po kujt me ja than aman

 83. Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

  Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

  28 ditë më parë

  sa me shum bindem qe Ky emisjon esht VK , aq me shum e shof . 🤣

 84. VIKU BUZI

  VIKU BUZI

  28 ditë më parë

  Se ca thot kjo ada me edit një zot e di se as dhe vet nk din ca po thon

 85. Bahrije Shijaku

  Bahrije Shijaku

  28 ditë më parë

  Duhet te keni respekt per femra si ti qoje ne shtat me nje dalje sesht lop te shitet der me der

 86. arianagrandefan

  arianagrandefan

  28 ditë më parë

  te gjithe:Bruno Alvisa:Brunua

 87. Dardan T

  Dardan T

  28 ditë më parë

  Bora ty te dogji ai fakt ? .

 88. Vin Örn

  Vin Örn

  28 ditë më parë

  Historia perseritet….TURP PER KETA QE E ORGANIZOJNE KETE MASKARADE,POR ME TURP PER NE QE E SHOHIM E I BEJME MILIONERA KETA ME KLIKIMET TONA. Une me sot e bojkotoj TCH

 89. Dardan T

  Dardan T

  28 ditë më parë

  Gjithmon femrat zhgenjehet na meshkujt kurr jo apo . Leri bre kto fore se syt tu dallojn qe sje melaqe

 90. ADN thing

  ADN thing

  28 ditë më parë

  oo zot vdiqa nga🍒 e mikeles

 91. Paola pao

  Paola pao

  28 ditë më parë

  Per nji moment mendova se arghendi i tha ridvanes -“a je kore ”

 92. D. H

  D. H

  28 ditë më parë

  Argjendi si ajo gruja e lagjes qe mer ne goj te gjithe

 93. MsTironce

  MsTironce

  28 ditë më parë

  Po mir mo kto kur bejn takimet nuk e dijn ku do shkojn?? Veshja nuk ka lidhje me aktivitetin fare.

 94. Etleva Oruçi

  Etleva Oruçi

  28 ditë më parë

  25:04. Lottttt

 95. aronide

  aronide

  28 ditë më parë

  Femrat aty Jane cope cope po dhe ky Bruno eshte shume arrogant.

  • Elton Daily

   Elton Daily

   28 ditë më parë

   Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 96. Elton Daily

  Elton Daily

  28 ditë më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 97. Ester Tomorri

  Ester Tomorri

  28 ditë më parë

  Bruno i ke lyer syte si ata drogaxhinjt

  • Elton Daily

   Elton Daily

   28 ditë më parë

   Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 98. Blerina Shala

  Blerina Shala

  28 ditë më parë

  59:43 dekaa me Julin🤣🤣🤣

  • Elton Daily

   Elton Daily

   28 ditë më parë

   Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 99. ms

  ms

  28 ditë më parë

  O zot ky me kto qe ka posht syve fryme me shpif si dreq me ato muskuj si statuj

  • Elton Daily

   Elton Daily

   28 ditë më parë

   Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 100. U K _ V E E N O M I

  U K _ V E E N O M I

  28 ditë më parë

  jan bo tull jo bllok

  • Elton Daily

   Elton Daily

   28 ditë më parë

   Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

Faqja Tjeter