Të qeshura me 'lot' në orën eDeputeti i Lushnjes Sajmir Korreshi duke analizuar situatën e vështirë dhe mjerimin e familjeve shqiptare sipas tij, gjatë diskutimit kur ora shënonte 5:40 e mëngjesit ka 'zgjuar' nga gjumi deputetët të cilët kanë filluar të qeshurat me 'lot'.

Për më tepër shikoni videon.

Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/vendi/te-qeshu...

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente 

 1. ('') layla

  ('') layla

  21 ditë më parë

  Qeshin nga e keqja zagarët si luli e damiani . su vjen mirë cka po flet sajmiri..

 2. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 3. Bali Bajra

  Bali Bajra

  25 ditë më parë

  Ti fol korrekt, por korrupsionit I duket qesharake. Pikrisht keta Jan Ata peshkat qe vran shqiperin 30vite, njerzt si ty nuk Kan vend ne qeveri, por rambot e te palestruarit.

 4. marlon brando

  marlon brando

  25 ditë më parë

  O lul pse qesh more te qifsha gruan fis qir

 5. ilirian cerri

  ilirian cerri

  26 ditë më parë

  Qeshni ore plehra qeshni se buka ne fyt do ju ngecè per problemet qe i krijoni shqiperise

 6. M.H

  M.H

  26 ditë më parë

  Po ik e mëso tabelën e shumzimit o Lul, pastaj qesh me ktë alamet djali. Po ti ske cip, se ne kena vite qe qeshim me traplliqet e tua dhe nuk di të skuqesh ti se e ke menjen te pazaret e pista. Bravo Saimir që ua përplase kurvave të parlamentit!

 7. Flamengo Campeon

  Flamengo Campeon

  26 ditë më parë

  Mire flet more djal po nuke eshte vendi per ty aty ajo aty eshte stroulla e. egersirave.e projektuar nga komonist me provoj pune qe te harrijen aty si perfaqsus te popullit dhe.ta rjepin sa me leht

 8. Luiza Sulaj

  Luiza Sulaj

  26 ditë më parë

  Po te flisnin dhe te mendonin te gjith deputetet keshtu, atehere Shqiperia do ishte Zvicer e vogel, por ata kan vetem karriken kan parat dhe nuk e shkojn fare mendjen per popullin qe vuan!!!!

 9. Genti Mazarit

  Genti Mazarit

  26 ditë më parë

  Juve keta qe tregojn te vertetat i beni budallejn ju ropqira mase ju bie jne termet dhe ju zeh brenda te gjithve

 10. Genti Mazarit

  Genti Mazarit

  26 ditë më parë

  Ore me ca qeshni me te vertetat qe keto jan hallet e popullit po juve duet qir motra te gjithefe plera po do vuani me femiet tuaj ropqira

 11. Na To

  Na To

  27 ditë më parë

  Bravo lushnja murrizi qenka ne parlament kshu i fiton piket PD

 12. Ardian Koci

  Ardian Koci

  27 ditë më parë

  Shikoni si qeshin me hallet e popullit, me të vërtetën.

 13. D. B

  D. B

  27 ditë më parë

  Ne jetojm ne nje vend ku kur flitet e verteta merresh per budalla

 14. Gezim Noreci

  Gezim Noreci

  27 ditë më parë

  Bravo respekt nga Gezim Noreci

 15. Olsi Kola

  Olsi Kola

  27 ditë më parë

  Me llafe cfare nuk thone keta por kur vene ne poste te hane mutin te gjithe plehra jane

 16. Ariona Dhimo

  Ariona Dhimo

  27 ditë më parë

  Ka shume drejte por shqiptaret si debila qe jane kur dikush flet realitetin fillojne e qeshin ne vend te mbledhin mendjen se jane ku therret qameti

 17. Kuti Samsung

  Kuti Samsung

  27 ditë më parë

  Sa kam qesh me lot por edhe qava me lot nga realiteti qe tha po ndertojm shkolla por ska nxenes 😓😓😓😓😢😢😢

 18. Andri Godaj

  Andri Godaj

  27 ditë më parë

  A mor lul te qifsha cte mba pragu i deres qe qesh ashtu ty dhe te gjith politikaneve qe ka shqiperia ska ngel me asnj i ri ne shqiperi jan mbushur kolegjet e italis plote shqiptar

 19. AMD

  AMD

  27 ditë më parë

  Ky person duhet vene te udheheqi shiprin .pa dyshim bravo bravo

 20. Erlis Kila

  Erlis Kila

  28 ditë më parë

  O kovi 😀

 21. Règina Merovski

  Règina Merovski

  28 ditë më parë

  Te lumte goja doli nje shembulle per te gjitha shqiptare 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄☺️☺️☺️☺️☺️

 22. Flori Mflo

  Flori Mflo

  28 ditë më parë

  Si gjesh gjanuri ,hajduti 😝🤮😜

 23. Günter Neurohr

  Günter Neurohr

  28 ditë më parë

  Mire e ke thene,iskte keq,e rilindja beri me keq🤔😲😤

 24. Julian Gjoni

  Julian Gjoni

  28 ditë më parë

  E qeshra esht e vetmja menyre per ta kaluar posht kete te vertet. Keshtu

 25. Dona Donika

  Dona Donika

  28 ditë më parë

  Bravo e meriton voten qe morenga populli mbas fjaleve duhen vepra fillimi dhe vazhdimi njesoj 🤝🤝🤝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 26. Giorgio Alba

  Giorgio Alba

  28 ditë më parë

  Bravo

 27. Ckemi mir Mir ti mir

  Ckemi mir Mir ti mir

  28 ditë më parë

  Po qe ka fol drejt ai hahah gjigand ere

 28. Ilir Hysa

  Ilir Hysa

  28 ditë më parë

  Mbravo për fjaëimin e mbajtur ...poor kam frikë se ato këlishët e xhaxhi Enverit mos do të bëjnë për vete .Se politikanë më të ndyr në rruzullin tokësor sesa në Shqipëri nuk gjen dot si të majtë dhe të djadhtë.Han e pinë ,bëjnë miqësi krushqi me njëri tjetrin për të mbrojtur baltat e tyre .

 29. Visit Albania

  Visit Albania

  28 ditë më parë

  Turp

 30. Mirvete GASHI

  Mirvete GASHI

  28 ditë më parë

  Bravo Se shipnia eshte ne varferi te skajshme ka krim ka korrupsjn ka vrasje gjith qka te keqe ka e asnje te mir fmit ne shipni qajn per buk goje e Ju ne parlament zgerdhihi more kriminel

 31. my opinion .

  my opinion .

  28 ditë më parë

  Bravo per fjalimin e sinqerte dhe per here te pare mbas shume kohesh degjoj realitetin nga nje politikan. 🙏

 32. Aida Qoshja

  Aida Qoshja

  28 ditë më parë

  PO ju qite minin ti dhe ATA paten frik dhe u zgjuan mini ka zgjuar jerrin

 33. Andrea Paza

  Andrea Paza

  28 ditë më parë

  Ironi e madhe!. Eshte per te ardhur keq

 34. ALB JUGU

  ALB JUGU

  28 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 35. Dor Ina

  Dor Ina

  28 ditë më parë

  Po sigurisht 7 x 7 = 42 pse mos te qeshi injoranti marjoneta i beri gol babit po se vetem te humbesh doemos deshtaku se ka te gjat jo

 36. Miside Koraqi

  Miside Koraqi

  28 ditë më parë

  Bravo Bravo 🥰

 37. Julio AL

  Julio AL

  28 ditë më parë

  Ja the o shok po kujt ja the kto darka mos j kapt ishalla vec zgerdhihen aty!!

 38. Juliana Sinoimeri

  Juliana Sinoimeri

  28 ditë më parë

  Bravo Saimir. Ndjehet si emocioni ashtu edhe origjinaliteti jote. Ke prekur problemet e Lushnjes dhe nuk eshte per te qeshur

 39. Flor Mema

  Flor Mema

  28 ditë më parë

  Ky zotria ka shum te drejt Bravo 👏 po esht vetem dhe ka te gjith te korruptuar kundra

 40. sara 1234

  sara 1234

  28 ditë më parë

  Po po qeshin kto, se per veti jetojne ne lluks, po ne mire na e bejne se faji i jone eshte, se nuk protestojme per hallet tona, per rritje cmimesh, se cdo gje eshte rritur, po dogjojme politik iku sala, cfare thote rama, luli meta,, tash 30 vjet te gjithe vetem kan vjedhur, dhe na kane katandisur si mos me keq, e shkaterruan kete vend, te rinjte po ikin, mbas 10 vitesh veq ne pleqte kemi per te mbetur,

 41. Ola Bori

  Ola Bori

  28 ditë më parë

  Idiotet qeshin me realitetin e hidhur

 42. ina ina

  ina ina

  28 ditë më parë

  Nuk qeshin per tu tallur por qeshin me arritjet e medha qe fituan 😜😜zgjedhjet prap se ka perparuar vendi shum eh mjere ai popull qe eshte shkretuar vendi me kta kriminele

 43. Vjollca Brici

  Vjollca Brici

  28 ditë më parë

  Te lumt goja ato qe qeshin ti shofi ambasadorja dhe ti coj ne spak ate meritojn ndyrsirat majtas dhe djafhtas

 44. editr

  editr

  28 ditë më parë

  Është vënd shkërdhat ai aty !!!! Në qoftë se dikush është i çiltër ose i drejt,dhe nuk kërkon fjal të mëdha dhe të bukura për të shprehur realitetin ku jetojmë automatikisht është injorant..

 45. Luan Veliu

  Luan Veliu

  28 ditë më parë

  Me cfhot ky deputet nuk eshte per te qeshur o derdimen. Eshte per te qare per te vene kujn e ulerire 24/24/24ore

 46. Da Ni

  Da Ni

  28 ditë më parë

  Pse mos te qeshin ata e lane vendin ne mjerim nuk u ngopen duke vjedhur ka ikur gjithe populli shqiptar dhe po ikin akoma e gjetshin nga mos e pandefshin do vi dita do ti paguajn se zoti eshte I madh

 47. Taip lala Taip lala

  Taip lala Taip lala

  28 ditë më parë

  Pederastat qeshin Mafiozat Plerat

 48. Taip lala Taip lala

  Taip lala Taip lala

  28 ditë më parë

  Bravo te gjith po ikin nga shqipria

 49. Genti Ndreca

  Genti Ndreca

  28 ditë më parë

  Bravo,ke thene vetem te vertetat.

 50. ajsaj dfdfdf

  ajsaj dfdfdf

  28 ditë më parë

  Hajde parlamente keta pislleqe qeshin te gjithe pa perjashtim. Turpe shume Turpe

 51. Muhamet Musliu

  Muhamet Musliu

  28 ditë më parë

  Respekt nga Kosova zotri deputet. Ua the te verteten e hidhur te gjitheve aty.

 52. gjergj kastrioti

  gjergj kastrioti

  28 ditë më parë

  O robqima o turq muta

 53. Adriano Andre

  Adriano Andre

  28 ditë më parë

  Mire qe ne parlament paska dale nje deputet qe e di si eshte jeta dhe jetesa qytetareve ne Shqiperi.Bravo...Nuk ka rendesi i kujt partie i perket,po realiteti eshte ky qe ai shpreh.

 54. fuck it

  fuck it

  28 ditë më parë

  Lulja qesh. Eshte niveli i llojit qe rri rreth tije, niveli i deputeteve te zgjedhur nga Lulka.

 55. yea yes

  yea yes

  28 ditë më parë

  Populli duhet te zgjphet nga gjumi ti shporrin ps e pd en Se Jan hajna e kriminel Edhe vrases edhe rrugaqa me diploma fallco

 56. Aferdita Bezhani salaj

  Aferdita Bezhani salaj

  28 ditë më parë

  Ata punojne te tere jashte shtetit prandaj qeshin si kush shikon punen e tyre ia kane lene pushtetit vendor ti rreg por edhe ata ikin .

 57. •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  28 ditë më parë

  🔝Hallall Vlla ke fol Realitetin Shqiptar🇦🇱 le te Zgerdhihen kto Vk🤣

 58. yea yes

  yea yes

  28 ditë më parë

  Lulzim basha asht tradhtar i shqupris

 59. Alban fier

  Alban fier

  28 ditë më parë

  Ju qifsha ropt

 60. EQUILIBRIUM衣⚖️

  EQUILIBRIUM衣⚖️

  28 ditë më parë

  Keta qeshin me kllounet qe kan ven vet aty imagjinoni ç’far soji jan ti sjellesh ne pushtet

 61. Oliver Hart

  Oliver Hart

  28 ditë më parë

  Realitet i ulur kembe kryqe

 62. Oliver Hart

  Oliver Hart

  28 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 63. Jona duraj

  Jona duraj

  28 ditë më parë

  Hallall qumështi i nënës dhe hallall emri DEPUTET!

 64. Mitrovica Shqipria

  Mitrovica Shqipria

  28 ditë më parë

  Respekt

 65. ADRIAN Cecollari

  ADRIAN Cecollari

  29 ditë më parë

  Ja te cohet populli me garruzhde dhe tenxhere kunder ketyre e tju bjere ne koke pa te shohim pastaj sa mir do sillem me Ne.. Prit prit se ngadale po ju vjen dita dhe juve.. Ta shikoni popullin mir pastaj te gjalle do ju haje me gjith makinat qe dispononi.

 66. Bar restorant Ardjan sulo

  Bar restorant Ardjan sulo

  29 ditë më parë

  Oo bobo cna gjeti cna gjeti

 67. Tetis Mehja

  Tetis Mehja

  29 ditë më parë

  I vetmi qe foli gjerat sic jan.e kto qeshin.per te ardh keq

 68. ADRIAN Cecollari

  ADRIAN Cecollari

  29 ditë më parë

  Si qesh gomari Gjekmarkaj.. Injorant analist per te pastru halet e parlamentit..

  • Aida Qoshja

   Aida Qoshja

   28 ditë më parë

   🤤😃

 69. Marsela Osmani

  Marsela Osmani

  29 ditë më parë

  Qeshni me hallet e njerezve Qeshni

 70. Besnik Hoxha

  Besnik Hoxha

  29 ditë më parë

  Bravo more deputet, qe fol per realitetin, te tille deputet I duhen shqipes.

 71. Hasani Tr

  Hasani Tr

  29 ditë më parë

  Po qeshni qeshni me ralitetin se kshu eshte ju rrini noper vilae su interesojne hallet e popullit turp tu vie qe qeshni me ralitetin e shiptarve ju wifsha nerin e familjeve dy parve dhe atyre qe ju kane votuar turp turp

 72. Era N

  Era N

  29 ditë më parë

  Basha harron se eshte krye opozitar 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Aq i painteresuar eshte sa nuk di as te aktroje

 73. Era N

  Era N

  29 ditë më parë

  Shyqyr!!! Nje ze i realitetit!

 74. Da Da

  Da Da

  29 ditë më parë

  Te lumt goja djale. Realiteti medet per kete popull.

 75. Bahiti Nerimane

  Bahiti Nerimane

  29 ditë më parë

  Ata punojn për vila e tyre o zoti deputet dhe u vjen çudi kur flet ti

 76. Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  29 ditë më parë

  Kryetari opozites qesh me denoncimet qe ben deputeti i tij qeverise..ka marre fund ska opozite.

 77. Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  29 ditë më parë

  Pse mos zgerdhihet Luli se po i behet vone per shqipatret qe lejne lesht neper spitale dhe vecanerisht keto 2 vitet e fundit..a kaqol a kaqol.

 78. G Greca

  G Greca

  29 ditë më parë

  Ky eshte realiteti ne Lushnje dhe ne gjithe Shqiperine .Une nuk e kuptoj perse qeshni ju zoterinj e zonja te nderuara deputet te Kuvendit .Tu vije turp me kete xhest ke keni bere dje ne Kuvend .Mjere populli nga kush pret te qeveriset .Ah moj Shqiperi e mjera shqiperi kush po te drejton ty

 79. Ona Ona

  Ona Ona

  29 ditë më parë

  Qeshin plerat e ps se kam miliona e makina luksoze se han qyl never restorante e populli eshte ne mjerim

 80. Servis Tosku

  Servis Tosku

  29 ditë më parë

  Oooo te lumte palla tyyyy ore birii nenesss Bravooooo.te jene te gjithe jeshtuu.jo.laramanee.hajne vjedhin e vetem dhjesin qe e hengeshin po vete...flm

 81. SPIRO CACA

  SPIRO CACA

  29 ditë më parë

  O.qeshe.luli.si.kone

 82. Erion Erion

  Erion Erion

  29 ditë më parë

  je imall per ate zot te lumt goja je bur

 83. Nertil Tili

  Nertil Tili

  29 ditë më parë

  Bravo tamam ja the te gjith qeshin ato bythqirat qe ju qihen grat dhe ato hajdutet

 84. Tina Guri

  Tina Guri

  29 ditë më parë

  Qesh se s'qaj dot ,i thone kesaj.....

 85. Mariglen Geni

  Mariglen Geni

  29 ditë më parë

  Qeshin kto se thon dhe ne keshtu kemi then ne fillim po pastai heshtem se leku te ben per vete a mjer ky popull ne dor te kujt kan ra 😈😈

 86. Klara Klara

  Klara Klara

  29 ditë më parë

  Bravo doli një deputet që flet me mënd në kok edhe rezultatin 👌

 87. Erand Admin

  Erand Admin

  29 ditë më parë

  Po ai lul piçkmotra per ca qesh

 88. Elisjan Seitaj

  Elisjan Seitaj

  29 ditë më parë

  Qeshni o horra qeshni.!

 89. Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  29 ditë më parë

  Po rama eshte ne gjume , kjo do te thote pirth se lirohesh , tamam qeshin me popullin

 90. mimoza gramo

  mimoza gramo

  29 ditë më parë

  E telumte goja

 91. Tatjana Bardhi

  Tatjana Bardhi

  29 ditë më parë

  Ky po thote realitetin katastrofik qe eshte ne Shqiperi ato e kthejn ne humor

 92. Pullumb

  Pullumb

  29 ditë më parë

  Rrofsh ore zotni ti flet rrealitetin po keta qeshin se e din se jan hajdut te rregjur me vete thon po ky cfar po thot spaska per te vjedhur me e din hajdutet ku ka me vjedhur sa per keta qe tha si bjen ndermen asnjerit

 93. Barije Florida

  Barije Florida

  29 ditë më parë

  Ky qe flet per te ber te tjeret te qeshin jepu ti fukarenjve te han behu human

 94. mer

  mer

  29 ditë më parë

  Dash sula nuk esht per te qesh po per ta degjuar dhe mesuar kushedi sa njeres po i japin te drejt sot

 95. Halim Borici

  Halim Borici

  29 ditë më parë

  qeshni o rrozgo or zagare or njerez pa personalitet

 96. Europaa BE

  Europaa BE

  29 ditë më parë

  Flet serjoz ky edhe këta deshirojnë ta kthejnë në qesharAke

 97. ladi jata

  ladi jata

  29 ditë më parë

  Si skan pak seriozitet u qifsha ropt deputet kurva edhe kur duan voten bej si kurva ..

 98. mer

  mer

  29 ditë më parë

  Mos qesh luli po djoje dhe fol dhe ti mos ik nga parlamenti ky jemi ne populli i thjesht kte gjuh flasim dhe kuptojm sqoje dhe ti na gjumi edi ramen apo po fle dhe vet

 99. toto84

  toto84

  29 ditë më parë

  Ca ka per te qeshur ktu?? Ashtu e ka dialektin zoteria ka folur realitetin

  • Astrit Sejdini

   Astrit Sejdini

   29 ditë më parë

   Ti e rregullove Klod, qeshin nga e keqja se s’qajn dot kameleonët dhe sa për dialektin edhe pse nga lushnja apo Puka dialekti është i trashëguar nga më e mira n’botë qe quhet nënë. Për her të parë shoku dhe pa letër siç zakonisht depultetët e jarit qe s’dinë me lidh dy fjalë. I uroj deputetit shëndet dhe hallall karrigen n’parlament.

  • Amarildo Gaxho

   Amarildo Gaxho

   29 ditë më parë

   Nuk qeshin per dialektin, se dialektin e kan gjuhen me te paster ne shqiperi, por qeshin me miun qe del nga kembet.

 100. Miri Miri

  Miri Miri

  29 ditë më parë

  Turpi si qeshin kafshet medet o zot kush presim te na udheheq o zot ndihmoje at vend duhet bombe automike te shfaroseni gjith u humb fara o zot🤬😡🤬🤬🤬

Faqja Tjeter