Argëtim

Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komente 

 1. Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  6 orë më parë

  Super teks kang legjendare. Ky asht rrepi per krejt ata qe pëlqejn rrepin e vertet🦻👌💪💪💪

 2. DMXxX

  DMXxX

  6 orë më parë

  ...repeat mode song ...🔥💣🔥

 3. Mariglen Mihasi

  Mariglen Mihasi

  12 orë më parë

  Super 👏👏 👍

 4. Muhamed Shaqiri

  Muhamed Shaqiri

  14 orë më parë

  Rrspekt Stresi

 5. Elda Jaku

  Elda Jaku

  17 orë më parë

  😒😪😔

  • Ailsa Ni

   Ailsa Ni

   6 orë më parë

   On firee🔥🔥💪💪

 6. BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  20 orë më parë

  Me bere me te Qare kjo kenge stres ke me met legjend ne shqiperi

 7. Kristi Kristi

  Kristi Kristi

  21 orë më parë

  Bravo stresi

 8. ff erjon

  ff erjon

  22 orë më parë

  R I P klodjan rasha😢😢🙏🙏🙏

 9. oiuet souiu

  oiuet souiu

  Ditë më parë

  Yay!

 10. arian buci

  arian buci

  Ditë më parë

  sub mijc042oe

 11. arian buci

  arian buci

  Ditë më parë

  hi

 12. Bledar Merja

  Bledar Merja

  Ditë më parë

  Respekte vlla

  • oiuet souiu

   oiuet souiu

   Ditë më parë

   which made it all funnier. Hahaha

 13. Rezarta Haxhiu

  Rezarta Haxhiu

  Ditë më parë

  Sa like behen per stresin 👇

 14. medina dina

  medina dina

  Ditë më parë

  👑

 15. Gaming itan Tv

  Gaming itan Tv

  Ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA 😔

 16. NINJA.FF_ YT

  NINJA.FF_ YT

  Ditë më parë

  Kush i ka bo dislike Ropt e shpis sipas gjatesis 🤏

 17. Fustane Nikola

  Fustane Nikola

  2 ditë më parë

  bravo me kete kenge stresi 👍 ke then fjal me vend per jeten

 18. qopoy dnon

  qopoy dnon

  2 ditë më parë

  Share krejt cuna ta cojm 2 m per 1 jave krejt share ❤️❤️❤️❤️❤️

 19. Arlind Nuhiu

  Arlind Nuhiu

  2 ditë më parë

  On firee🔥🔥💪💪

 20. fuad zeqiri

  fuad zeqiri

  2 ditë më parë

  mu duk sikur jam te ngu Drake Life is Good , Stresi koka mundu me kopju po nejse , ska mo originala si unikkatili.

 21. Sidrit Bajraktari

  Sidrit Bajraktari

  2 ditë më parë

  Pjesa nenes duhet te ishte perserit me shume! 😢

 22. Gjon Miculi

  Gjon Miculi

  2 ditë më parë

  Che bomba

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   2 ditë më parë

   🐅🐅🐅🐅

 23. lendi

  lendi

  2 ditë më parë

  Brravo Stresi Getinjo ✌✌✌✌

 24. Aldi Sokollari

  Aldi Sokollari

  2 ditë më parë

  Bravo je Nona je me I Mir se gjith rreperat stres

 25. eioshen boboi

  eioshen boboi

  3 ditë më parë

  😢 Të lumtë goja Stresi

 26. Elton Bulku

  Elton Bulku

  3 ditë më parë

  Nje nga kengat me te bukura te stresit! Bravo!!

 27. Kristi Paja

  Kristi Paja

  3 ditë më parë

  Dhimbje dhe motiv !! Big Like !!! #BB4Life 🔥

 28. Xhuljano Xhuljano

  Xhuljano Xhuljano

  3 ditë më parë

  Ulu para prinderve puthini duart uluni Nenes, posht kembeve te saj eshte Xhenneti ☝️🤲

 29. Lezjon Brahja

  Lezjon Brahja

  4 ditë më parë

  Sa like behen per nenen

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   3 ditë më parë

   2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 30. Aleksander Mane

  Aleksander Mane

  4 ditë më parë

  Osht Zani nanes qe po kan Ku e ka djalin e vet zemra vet e thret parandjenja haj me det e Di sesa net der te dera vet e pret sa like Mar per ket pjesen 👇

 31. AL Gang Beats

  AL Gang Beats

  4 ditë më parë

  🔥🔥😢

 32. Klevis Dilo

  Klevis Dilo

  4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 33. Florand Zebi

  Florand Zebi

  4 ditë më parë

  ma i miri

 34. Video ALB Official

  Video ALB Official

  4 ditë më parë

  Sa e bukur asht kanga

 35. World Laughter Day

  World Laughter Day

  4 ditë më parë

  Apo po i bajm 1k like komentit per 24 ore🤥

 36. Erblin Erblin

  Erblin Erblin

  4 ditë më parë

  🐅🐅🐅🐅

 37. Kejsi Xhaka

  Kejsi Xhaka

  4 ditë më parë

  Bad boy👑👑🤍

 38. Valton Gashi

  Valton Gashi

  4 ditë më parë

  Kënga më e mir

 39. Adis Avdia

  Adis Avdia

  4 ditë më parë

  Real talk❤

 40. Elisa Lami

  Elisa Lami

  4 ditë më parë

  ❤💋💙

 41. Elisa Lami

  Elisa Lami

  4 ditë më parë

  💝💝💝❤❤

 42. Bulqiza Foto Video

  Bulqiza Foto Video

  4 ditë më parë

  me vjen keq por nuk di kudh te ka ber ty kengtar te kemi pare ne protesta, duke i dale zot ilir metes dhe sali faqeziut vetem per te shkatruar nuk kemi pare as nje kengtar qe te kendoj dhe te protestoje

 43. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  5 ditë më parë

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 44. Valon Idrizi

  Valon Idrizi

  5 ditë më parë

  R.I.P Klodion rasha

 45. AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love

  AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love

  5 ditë më parë

  Bellissima fratello❤️ r.i.p klodian

 46. Boni Durres

  Boni Durres

  5 ditë më parë

  Stresi Rreal G

 47. Rezarta Haxhiu

  Rezarta Haxhiu

  5 ditë më parë

  Jam fancia jote stres

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   5 ditë më parë

   1

 48. FF STRESI 77

  FF STRESI 77

  5 ditë më parë

  kush e ngjo ket keng. like👇

 49. Oresti Cuka

  Oresti Cuka

  5 ditë më parë

  super kenge

 50. Albijona Fangu

  Albijona Fangu

  5 ditë më parë

  Stresi Linda Morina pffff katerstrof bre 🤮🤮🤮

 51. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  5 ditë më parë

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 52. Aldi Sokollari

  Aldi Sokollari

  6 ditë më parë

  Stress a ke naj bashkpunim me fero

 53. Joni Jahja

  Joni Jahja

  6 ditë më parë

  Sa like behen per NËNËN❤️❤️ 👇

 54. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘🥶🥶🥶🚘🥶🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘

 55. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  🔧🚘🔧🚘🔧🤓🚘🔧🔧🤓🔧🥶🔧🚘🔧🚘🔧🔧🥶🔧🔧🔧🔧

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   5 ditë më parë

   ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 56. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  🚗🔧🚗🔧🔧🚗🔧🚗🔧🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘

 57. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧

 58. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  Suscribers

 59. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  6 ditë më parë

  Sa like shkon per makinat

 60. Subscribes Please

  Subscribes Please

  6 ditë më parë

  Opinioni publikut për emisioni përputhen Lot ka plas kuvlliku thot andrea (qytetari) alpast.info/one/video/bZlfnbGgqYq0g9A Klikoni videon👆🏻🙏🏻....

 61. Nooli

  Nooli

  6 ditë më parë

  1

 62. Ruzhdi Haxhi

  Ruzhdi Haxhi

  6 ditë më parë

  Je baba

 63. Amir Ismaili

  Amir Ismaili

  6 ditë më parë

  Future ftt drake

 64. gioyu comi

  gioyu comi

  6 ditë më parë

  Kjo ishte seriozisht •" Therese ne Shpirt ... 🥺🤍"

 65. Anes Syla

  Anes Syla

  6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 66. Erda Osmani Erdaera123

  Erda Osmani Erdaera123

  7 ditë më parë

  Shum mir o stres

 67. Erda Osmani Erdaera123

  Erda Osmani Erdaera123

  7 ditë më parë

  ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 68. Emiljano

  Emiljano

  7 ditë më parë

  RIP KLODiAN RASHA ❤

 69. Agleljon Prifti

  Agleljon Prifti

  7 ditë më parë

  E deg ti ke vepra

 70. Leonard Hida

  Leonard Hida

  7 ditë më parë

  Keng fantastike bravo je mbret

 71. Jhhj Dashijj

  Jhhj Dashijj

  7 ditë më parë

  Para noyzyyy

  • kodi kodi

   kodi kodi

   7 ditë më parë

   Po kari po

 72. Diar Qukiqi

  Diar Qukiqi

  7 ditë më parë

  GETINJO🔥❤

 73. Andri Hoxha

  Andri Hoxha

  7 ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA💔😭

 74. Blaž Jemec

  Blaž Jemec

  7 ditë më parë

  right now - ​alpast.info/one/video/satqnplkqHTVp9A

 75. Esmeralda Zela

  Esmeralda Zela

  7 ditë më parë

  🥺❤❤

 76. Kledoni Noela

  Kledoni Noela

  7 ditë më parë

  Kam nje deshmitar mbi re jam i ndershem deri ndhe

 77. Renato Tafa

  Renato Tafa

  7 ditë më parë

  Ska nji her qe sekeni djek Gentinjo dhe Stresi

 78. SUNDUS HITLERI

  SUNDUS HITLERI

  7 ditë më parë

  STRESI 2017 MOS U DORZO/STRESI 2021 S'JAM DORZU🕵️‍♂️🔥🔥

 79. Denisa Cerpja

  Denisa Cerpja

  8 ditë më parë

  R.I.P KLODJAN RASHEN😢😢❤☝

 80. Aleksander Mane

  Aleksander Mane

  8 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏😢😢

 81. Aleksander Mane

  Aleksander Mane

  8 ditë më parë

  R. I. P klodian rasha

 82. LEON fazliu

  LEON fazliu

  8 ditë më parë

  l

 83. LEON fazliu

  LEON fazliu

  8 ditë më parë

  l

 84. Brigel Poci

  Brigel Poci

  8 ditë më parë

  Bravo Ndihem krenar kur e dëgjoj nji artist si ti Rrespekte 👑

  • Brigel Poci

   Brigel Poci

   8 ditë më parë

   SHQIPTARI

  • Brigel Poci

   Brigel Poci

   8 ditë më parë

   Jena 1 gjak

  • Brigel Poci

   Brigel Poci

   8 ditë më parë

   Të kam në zemër vlla

 85. lyricy lyricy-video

  lyricy lyricy-video

  8 ditë më parë

  R.I.P KLODJAN 🥺🧸❤😭

 86. Alb shkoder Shkoder

  Alb shkoder Shkoder

  8 ditë më parë

  💪💪💪💪

 87. ff dioni Minaj

  ff dioni Minaj

  8 ditë më parë

  Sa me pelqen kjo keng❤

 88. Tayna Queen

  Tayna Queen

  8 ditë më parë

  Like:Stresi Cm:Getinjoo

 89. Basil Basil

  Basil Basil

  8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 90. Ervis Jata

  Ervis Jata

  8 ditë më parë

  Parandjenja hajt medet

 91. just forfun

  just forfun

  8 ditë më parë

  R.I.P Klodian Rasha ❤️❤️❤️❤️

 92. Kol Todi

  Kol Todi

  8 ditë më parë

  Je LEGJEND BRO 💪💪💪💪💪💪💪le te folin pidhucat nuk te mbrrijn dot...BAD BOYS FOR LIFE

 93. ff. almir

  ff. almir

  8 ditë më parë

  Rama ik qiu

 94. Marina Veliu

  Marina Veliu

  8 ditë më parë

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💜💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤

 95. Good Father

  Good Father

  8 ditë më parë

  behesh dhe si artist turp shum fiks dj khaled ne drake greece muzika

 96. Good Father

  Good Father

  8 ditë më parë

  vllai po gjyna se ke vjedh greece dj khaled dmth cdo gje kopje

 97. Ismail Neli

  Ismail Neli

  8 ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA

 98. Soni Koleci

  Soni Koleci

  8 ditë më parë

  Jmzyjcltzjtz

 99. Alban Alban

  Alban Alban

  9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 100. Baba Boss

  Baba Boss

  9 ditë më parë

  Me FerizajLi ska be pasha allahin 💥🎆🧨🔥☄☄☄

Faqja Tjeter