Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝘅 𝗠𝗲𝘃𝗹𝗶 𝘅 𝗚𝗿𝗮𝘇𝗶𝗮 𝘅 𝗝𝘂𝗹𝗶 - 𝗝𝗲𝗻𝗮 𝗢𝗻𝗲 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubStineRecords
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/StineMevliGra...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗫 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔
🎥 Video by: 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 :
Instagram ► stine_records

🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗩𝗟𝗜 :
Instagram ► mevlanshabaa

🎤 Connect with 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔 :
Instagram ► grazia__off...

🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratej...

🎥 Connect with 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► estiafilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/350PuQo

____________________________


℗ \u0026 ©️ STINE RECORDS \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. StineRecordsOfficial

  StineRecordsOfficial

  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubStineRecords 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/StineMevliGraziaJuliJenaOne

  • Elidon Jaku

   Elidon Jaku

   29 ditë më parë

   Stine mos te vi keq po grazia ktu i ka dhan lezet muzikes pa grazia zdel gja kanga 🤣

  • Ajet Kurtaga

   Ajet Kurtaga

   Muaj më parë

   Je ylle

  • nezia rushani

   nezia rushani

   Muaj më parë

   👍🏻👍🏻👍🏻

  • Katerina Aliaj

   Katerina Aliaj

   Muaj më parë

   Jeni1 11111 super☝️👌👌👌👌👍

  • Melisa♡

   Melisa♡

   Muaj më parë

   🤗😏❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋😘😘😘😘😍😍😍😍

 2. Hyre Hoxha

  Hyre Hoxha

  4 ditë më parë

  O mevlo o dashuri

 3. danqi Luan

  danqi Luan

  5 ditë më parë

  JENI MAT MIRT JULI

 4. Kledia Roci

  Kledia Roci

  5 ditë më parë

  Bravo mevlan

 5. Petrit Doda

  Petrit Doda

  5 ditë më parë

  O mevlan 🍬🍬🍬🍬

 6. Esheref Seli

  Esheref Seli

  5 ditë më parë

  bravo bos ju falenderoj te gjithve❤❤👌👌

 7. Eneda Gogoli

  Eneda Gogoli

  6 ditë më parë

  🔥🌍💙

 8. Selim Balla

  Selim Balla

  7 ditë më parë

  Je 1 plako nesti bosi

 9. Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  7 ditë më parë

  Brava Graciela

 10. Tropoja Tropoja

  Tropoja Tropoja

  7 ditë më parë

  Te lumte Mevli dhe Juli jeni te shkelqyer 😍😍

 11. Rukita Kapidani

  Rukita Kapidani

  8 ditë më parë

  💌💝💖💓💞💕💔❣🖕

 12. Fatima Luka

  Fatima Luka

  8 ditë më parë

  O mavlan bashkou me lendian sa m shpeit jam fanzia e jui

 13. Kujtim Morina

  Kujtim Morina

  8 ditë më parë

  O bos i Kavajes 💪💪💪💪💪💪💪💪❤❤

 14. Calvin MotorSport

  Calvin MotorSport

  8 ditë më parë

  Sikur ta kishte bër Stine vetem këtë këngë do ishte super

 15. manjola tabaku

  manjola tabaku

  8 ditë më parë

  Coplimenti jeni të gjithë mire🥰🥰🥰🥰

 16. Eri Enri

  Eri Enri

  9 ditë më parë

  Mevlani■•}~♧0292~}~♡{\

 17. Ded ndreu

  Ded ndreu

  9 ditë më parë

  o Jul kot Mevlan bravo

 18. Alfred Pupa

  Alfred Pupa

  10 ditë më parë

  Shum bukur

 19. Tirana Ime

  Tirana Ime

  10 ditë më parë

  O boss je njesh njeshi I korahve o njshii me I mir ne bot 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 20. Ibrahim Kokoshi

  Ibrahim Kokoshi

  11 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm zoti ju ruajte te gjithëve

 21. Musli Markaj

  Musli Markaj

  11 ditë më parë

  KALLET VENI KALLET VENI KTU ME PELQEN MUA !!😂😂😂😂😅😧😣😡😬😅

 22. Artan Sopaj

  Artan Sopaj

  12 ditë më parë

  Hallall shum mir e keni ba

 23. besi uruci

  besi uruci

  12 ditë më parë

  Bravo👏👏👏

 24. Valjeta Baqaj

  Valjeta Baqaj

  12 ditë më parë

  Jeni one

 25. Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  12 ditë më parë

  Super ju lumt bravo ju çoft

 26. Eljan Stafa

  Eljan Stafa

  12 ditë më parë

  Sikon videon e nuk vejn like, mah

 27. denisa peto

  denisa peto

  12 ditë më parë

  Kete muzk ek bere shum te bukur

 28. Alda Gjikola

  Alda Gjikola

  12 ditë më parë

  Shum e bukur

 29. Dora

  Dora

  13 ditë më parë

  Juli zerin me te mirin!

 30. NewWorld

  NewWorld

  13 ditë më parë

  super hit,urime mevlan dhe juli 👍

 31. Anxhelo Kovaci

  Anxhelo Kovaci

  13 ditë më parë

  Super sidomos zeri nuses stine 💖💖

 32. Mirjana Pashaj

  Mirjana Pashaj

  13 ditë më parë

  Je ylll mevlan

 33. Sino Ymeri

  Sino Ymeri

  14 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 34. Jonida Cara

  Jonida Cara

  14 ditë më parë

  Super

 35. Eneda Gogoli

  Eneda Gogoli

  14 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 36. enes boss sadiku

  enes boss sadiku

  14 ditë më parë

  Shumé kenget e miré

 37. Mirela Kumara

  Mirela Kumara

  15 ditë më parë

  Mevlan teper autotune... Icik asht okay po jo te na mysesh..

 38. Lokman Manovi

  Lokman Manovi

  15 ditë më parë

  Bravo Mevlan djali je artist

 39. Lumnije Salihu

  Lumnije Salihu

  15 ditë më parë

  Kjo qika pe ndreq kongen 😍

 40. Seli Seli

  Seli Seli

  15 ditë më parë

  Bravo Mevlan djal i mrekullushem

 41. Erisjana ♥️

  Erisjana ♥️

  15 ditë më parë

  bravo mevlo

 42. Mandi Herri

  Mandi Herri

  16 ditë më parë

  po juli balerin esht ktu

 43. Eksida Oshafi

  Eksida Oshafi

  16 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar.

 44. Eksida Oshafi

  Eksida Oshafi

  16 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar

 45. Din Cenaj

  Din Cenaj

  17 ditë më parë

  Kg shum e fort po ama goca super ze ka dhe shum talent bravo suksese qe te tre🔥🔥🔥🔥🔥

 46. Leda Pici

  Leda Pici

  17 ditë më parë

  Siete fantastici...👍👍

 47. Mersiano Gjordumi

  Mersiano Gjordumi

  17 ditë më parë

  Jeni shume te talentuar 🥳👑🎊🎊

 48. Kristina Ekou

  Kristina Ekou

  17 ditë më parë

  Shumë bukur muzika juli mevlani 🥀🥀🤗🤗 zjarr mevli ❤

 49. sara sinani

  sara sinani

  17 ditë më parë

  Grazia super ze ❤️

 50. Joni Hoxhaj

  Joni Hoxhaj

  18 ditë më parë

  Shume e bukur

 51. Elsid_Kuka@%$

  Elsid_Kuka@%$

  18 ditë më parë

  Super kenge na jena njo wow beatifull song number one

 52. Sueba Suebabacova

  Sueba Suebabacova

  18 ditë më parë

  Super grazielaa 🙌🙌🙌🙌

 53. Johana Callaku

  Johana Callaku

  18 ditë më parë

  Shume e bukur kenga😘

 54. vini hyka

  vini hyka

  19 ditë më parë

  ZJARR FARE

 55. Artush Djartush

  Artush Djartush

  19 ditë më parë

  Nice music song

 56. bosa jemi

  bosa jemi

  19 ditë më parë

  👆👆👆☝️☝️☝️

 57. Elson Gjoka

  Elson Gjoka

  20 ditë më parë

  Kjo goca tjeter nivel...👍

 58. Mirsad Rakaj

  Mirsad Rakaj

  20 ditë më parë

  Grazia i jep lezet kanges se kto tjert kot!

 59. Ergesa Rrustemi

  Ergesa Rrustemi

  20 ditë më parë

  Shum mir e bukur kenga ❤❤👄💋

 60. Kujtim Pashaj

  Kujtim Pashaj

  20 ditë më parë

  JENI ME TE VERTET NUMBER ONE . STINE GRAZIA MEVLI JULI NA KENAQET ME KET SUPER KENG. GRAZIA QERSHIA MBI TORTE . SUKSESEEEEEEEE

 61. Lize Deda

  Lize Deda

  20 ditë më parë

  Te kendofte zemra Mevlane zoti te dhashte nje nuse si kure je vete pershendetje

 62. Lokman Manovi

  Lokman Manovi

  20 ditë më parë

  Bravo Mevlan je i pakapshem me gjith dibranin dhe Julin

 63. Gentii Gentiii

  Gentii Gentiii

  21 ditë më parë

  jeni me te mirt

 64. Kristina Ekou

  Kristina Ekou

  22 ditë më parë

  ❤❤❤

 65. Naim Kica

  Naim Kica

  22 ditë më parë

  Fenomenal

 66. Fjorentina Muca

  Fjorentina Muca

  22 ditë më parë

  Super keng Mevlani yll fare

 67. Elona Mucici

  Elona Mucici

  22 ditë më parë

  Shume keng e gjetur Vetem 97 se duam mooooo

 68. Mer Lizi

  Mer Lizi

  22 ditë më parë

  Bravo Mevli

 69. Aga Mimoza

  Aga Mimoza

  22 ditë më parë

  Te uroj Urime dhe fat te uroj nga larg por me zemer jam ne shqipri time urime sukses e

 70. bora bora

  bora bora

  22 ditë më parë

  teksti Juli cfare do te thoshje po te behesha milioner(me lek)Cfare do te thoshje po ta nisja nga fillimi dhe njer?(pa lek)Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...per ekperience jete nuk do isha merzit . MEVLI kallet veni ,kallet veni Cuna goca si termeti jeni ber per marshallah do bejm qef ne der n'saba n'Itali po behet nami knon Hamburg,Amsterdami n' Kom Tirana ,n'Kom prishtina londra , zvicra e Athina . STINE Hajde ti lali ,benzin do ta fali le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet e nisem nga zero tani miliona miliona e nisem nga hici tani bojna ca dojna hajde ti ke babi..... ref GRAZIA 2× si me pare si pa pare kur je n'klab ti kalle, kalle, je one ,je one, je one, je one ,je one ,je one .

 71. DRITA BELULI

  DRITA BELULI

  22 ditë më parë

  😍😍😍😍❣

 72. Arsen Coku

  Arsen Coku

  22 ditë më parë

  Shum bukur 🇦🇱🇦🇱👏🏻👏🏻👏🏻🌟

 73. J. Ç

  J. Ç

  22 ditë më parë

  Best song ever 2021 summer hits

 74. Anna Gjishti

  Anna Gjishti

  22 ditë më parë

  O zot Juli sa I mir🥰

 75. Albania Albaniaa

  Albania Albaniaa

  22 ditë më parë

  O Zot Ca zëri Stine super

 76. Hilmije Krasniqi

  Hilmije Krasniqi

  23 ditë më parë

  Bravo mevlani me zerin briliant.je njish suksese MEVLAN KAVAJA.

 77. zekirja kashtanjeva

  zekirja kashtanjeva

  23 ditë më parë

  jeni tfort veq perpara

 78. Xhemile Shurdhaj

  Xhemile Shurdhaj

  23 ditë më parë

  Nraovo mevlei sei Bello ma ance juli un ragazzo bravo

 79. Alan Lumani

  Alan Lumani

  23 ditë më parë

  Sa bukur këndon Juli

 80. Rape Azra

  Rape Azra

  23 ditë më parë

  Juli I mbledh paret me fshes nuk I fshije floket e veta

 81. Marjo Bregaj

  Marjo Bregaj

  23 ditë më parë

  Pershendetje mevlan

 82. l-m zrl

  l-m zrl

  23 ditë më parë

  Bukur

 83. Ervis Tartori

  Ervis Tartori

  23 ditë më parë

  Super kenge mevli suksese

 84. l-m zrl

  l-m zrl

  23 ditë më parë

  One

 85. Etlir Shabani

  Etlir Shabani

  23 ditë më parë

  Super

 86. marjana Llusha

  marjana Llusha

  24 ditë më parë

  🔥🔥🔥💥💥

 87. Eni Tafa

  Eni Tafa

  24 ditë më parë

  SUPER KENG

 88. Danjel Ismaili

  Danjel Ismaili

  24 ditë më parë

  te 4 ju jeni one zerz ilov

 89. Egerta Velija

  Egerta Velija

  24 ditë më parë

  Vajza bravo super ze ja vlen te degjohet 😊😊

 90. TheDragon Boy

  TheDragon Boy

  24 ditë më parë

  Bravo Stine per mbeshtejnen qe u dhe kengetareve te rinj..jeni zjarr cuna💥💥💯💯💯💯💣💣💣💣

 91. Manjola Struga

  Manjola Struga

  24 ditë më parë

  Super kenge👌👌👌👌👌🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 92. Donika Lamaj

  Donika Lamaj

  24 ditë më parë

  Super

 93. Silva Cakalli

  Silva Cakalli

  24 ditë më parë

  Shum bukur stine mevlani jeni te pa par

 94. Era N

  Era N

  24 ditë më parë

  Grazia lezeti! Sh vone ke kendu moj vajze!

 95. ROAN FF

  ROAN FF

  24 ditë më parë

  O mevlan vazhdo prap je me i miri💎💎💎💎👑👑💪💪

 96. Yllka Deda

  Yllka Deda

  24 ditë më parë

  Ti e meriton je njeri I vecant

 97. Mauri Zio

  Mauri Zio

  25 ditë më parë

  Grazia numero 1 ! Migliore voce in Albania 🇦🇱🇮🇹

  • Besnik Ndoj

   Besnik Ndoj

   23 ditë më parë

   Gracie

 98. l-m zrl

  l-m zrl

  25 ditë më parë

  Permeti eshte

 99. Alma Koci

  Alma Koci

  25 ditë më parë

  Bravo kusho. Nesti from Dibra.jeni njisha 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩

 100. Dionis Zerva

  Dionis Zerva

  25 ditë më parë

  Po pse me nuanca sllave?

Faqja Tjeter