Spotlight - Ngjela shperthen. Berisha eshte ne trenin per sketerre. Ja çfare e pret - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
spotlightvizionplus
VizionPlusTV
vizionplustv
VizionPlusTV

Dekriptimi i politikes. Ne studio me Spartak Ngjela.
-----------------------------------------------------
SPOTLIGHT është një format gjithë përfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve, Histori
Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure,
ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00 .


---------------------------------------------------------
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente 

 1. SOKOL Baci

  SOKOL Baci

  3 orë më parë

  Per mua Ngjela eshte nje nga njerzit me te pregatitur si politikan.

 2. Miranda Dede

  Miranda Dede

  6 orë më parë

  E kuptut besoj cfare krahu mbulon ky...

 3. sajmir skenderaj

  sajmir skenderaj

  7 orë më parë

  o lum e det zoti ngjela. bej sa duash sikir di ligjet ti. se nuk te mer berisha avokat per mbrojtje ty.bej sa duash propagand. nuk te ze gje dhembi se ngordhe fare te kapesh ndonje llokm nga saliu enga keta oligarket pocaqinj. se nuk i mbroj dot as ti e as perendia keta vampira me ato qe kan ber

 4. orhan lula

  orhan lula

  Ditë më parë

  ngjela eshte cmendur saliut nuka vashikto in fare problem adhiktoni komadon ambasadoren yri, kim jo sali. berishen por gjela si komunist por vashiktonj se komadon dot ongjela kush e akuzon berishen. shqipria ska do nji padi te gritur nga shteti jone ngjela. doket pasoja. per CPIFJE ne. burg do perfudosh se vendi jot atje eshte llapa qen por. dota kesh jeten. teshkuter tyste len te gjall ata qe. ke akuzua pa te drejte por ty esht. murzitur jetae saliut dhe ilirit ti ruan. bolt o t

 5. Miranda Dede

  Miranda Dede

  Ditë më parë

  Pse bertet ky sa komunist ky avokati

 6. Miranda Dede

  Miranda Dede

  2 ditë më parë

  Kto te gjithe jan me teorine perca e sundo....

 7. mustaf Demushi

  mustaf Demushi

  5 ditë më parë

  Jeni ba te neveritshem ,te pabesueshem e te padurueshem ju krejt klasa politike ne Shqipni,na vid hey,mashtruet,perdoret,shfrytezuet,degdiset anembane botes.Nuk durohi. Pse mos t’ua themi te pakten opinionin tone,sic e ndertuat ju.

  • mustaf Demushi

   mustaf Demushi

   5 ditë më parë

   Dicka rreth Spartakut;une kurre nuk kam qene partiak o Spartan,e si i tille kam nje verejtje per ju qe aksidentalisht u shoh ne portale;je arrogant,turbullues,propotent si komunistat e tipit dhune. Kur analizon Ilir e Sali,si pronare te partive,dakordoj po te mos harrosh Ed Edvinin.Prandaj nuk te degjoj dot aman

 8. Daniel

  Daniel

  5 ditë më parë

  Bla Bla bla bla 1 komunist dem baba dem e ke then me koh Spak Spak do bej terrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmet po ku Spak esht 1 deshtim I gjall propogand nga qeveria 1 partiake sot ne fuqi ty tkan bo lavatriqe ne tru o xhaxho ti jeton me endrra si pulat qe enderrojn duke ngren mister kur flen

 9. Feride Zeqiri

  Feride Zeqiri

  6 ditë më parë

  Pordhe ne rigon oavokat je duke folur me gjith dudulucin por nuk e mbron dot rilindjen me gjith patronazhistat lepres kockash te mbetura ku beni pjese edhe ju me gjith xhaketat e kthyera te sigurimit me mentalitet bolshevik

 10. Auf Wiedersehen

  Auf Wiedersehen

  9 ditë më parë

  Asgje nuk ka per te ndodhe Duhet te arestohen gjysma e shqiperise qe ti vije radha sales metes dhe monikes ku ka bere vaki qe amerika te arestoje Amerika ben punen e xhandarit ne cdo shtet ama kur shteti eshte i gjithi korupsion nuk pritet asgje pervec disa peshqeve te vegjel

 11. Toni S

  Toni S

  9 ditë më parë

  AVOKAT E vure Dukshëm në SIKLET Gazetarin "Sali-Met- lëpirës"

 12. Toni S

  Toni S

  9 ditë më parë

  AVOKAT ky gazetari "provincial" nuk ka as Tagrin të flas me një Person të Lexuar dhe intelektual Si JU Zoti Ngjela!!😆😁😆😅 Avokati është si një DRITA e dijes që kur ndriçon nxjerr në Pah paditurinë e bashkëbiseduesit së Radhës😀😃😀😃😀😃

 13. ekrem ekremi

  ekrem ekremi

  14 ditë më parë

  Ngjela dine qka fol, respekt baca Ngjel.

 14. Arben Beli

  Arben Beli

  16 ditë më parë

  Po ti sikur ishe minister ne ate kohe.

 15. orhan lula

  orhan lula

  17 ditë më parë

  gjela por rama saliu nuk digje per. Ramen ongjela o miop si saliu rama iliri tegjith edin ongjela ti je kuve e partis punes ti diesh ku. shje ty pote vjen. verdall. burgu dhe rames me gjith kopanin ti je gogol ku. di gje ti bnë llap. Llap. kot

 16. Pjeter Marku

  Pjeter Marku

  17 ditë më parë

  OKOMUNIST DHE SERVIL SI ME ENVERIN DIKTATOR ISHE DHE JE EDHE SOTE O PA FAMILE EPA FTYRE K IQELBUR

 17. Dardania Dardania

  Dardania Dardania

  18 ditë më parë

  Metes ja fut rusija raketat ne byth bashk me monen,salen,ramen,bashen,llalen,sajmirin,ruqin,majkon e shum e shum shok kriminela te shitur.!

 18. Lefi Sallata

  Lefi Sallata

  19 ditë më parë

  Te keqen nenja moj ruke Shtati pyll e mendja pyke

 19. Lefi Sallata

  Lefi Sallata

  19 ditë më parë

  Burre I lajthitur

 20. billis s

  billis s

  19 ditë më parë

  Avokat I pjerdhur

 21. Alban

  Alban

  20 ditë më parë

  Burre i qelbet ma shume se ni hale

 22. dylber alickolli

  dylber alickolli

  21 ditë më parë

  Je i drejte prandaj nuk te duan per keshilltar jete te gjate respekt

 23. Spiro Methoxha

  Spiro Methoxha

  22 ditë më parë

  Avokat Ngjela të drejta mendimet që shpreve të përshëndes

 24. Leo Mile

  Leo Mile

  Muaj më parë

  sa leke paguhet Ngjela nga keto intervista?

 25. Mirela Sulonjaku

  Mirela Sulonjaku

  Muaj më parë

  Respekte avokat

 26. Anil Asllani

  Anil Asllani

  Muaj më parë

  Ky ësht një R.K. flet broçkulla sipas pagesës që mer

  • Anil Asllani

   Anil Asllani

   14 ditë më parë

   @Golgate Herbal po ti ça halli ke ? Jep mendimin tat e mos na çaj trapin

  • Golgate Herbal

   Golgate Herbal

   14 ditë më parë

   Ngjela ka lindur me pasaport diplomatike. Ka 80 vjet diplomat o zoti injorant. Ka super studio ligjore. Ca kafe thuaj ti🤦‍♂️😅

 27. Merita Cela

  Merita Cela

  Muaj më parë

  Ky do burr

 28. ben ben

  ben ben

  Muaj më parë

  Bravo zotri je shiptar ih vertet

 29. Stavri Beqari

  Stavri Beqari

  Muaj më parë

  Amerika ka fajin me te madh qe per te sjelle demokracine ne shqiperi e mbeshteti salen i cili ja u volli popullit demokracine dhe e perdori per hakmarje duke e djegur shqiperine ekonomikisht dhe politikisht

  • lili shyta

   lili shyta

   Ditë më parë

   Sala doli ne krye ne emer te demokracise. America e perkrahu se Sala doli si leader “ DEMOCRAT” . Populli Shqiptare e pranoj Salen si liderin e tyre. Asnje nuk dinte ça do bonte Sala me mbrapa.

 30. Stavri Beqari

  Stavri Beqari

  Muaj më parë

  Populli shqiptar me demokraci do te thote sali i tille popull jemi ska sali ska demokraci me dy gishta ebene demokracine

 31. Albanian Dictionary

  Albanian Dictionary

  Muaj më parë

  Të dashur shqiptarë, sot po ju vë në dijeni arsyen e vërtetë përse Edi Rama është përkrahur kaq fort nga Amerikanët. Duhet ta dini se politikën e jashtme të SHBA nuk e kontrollon Bidoni por Konservatorët e Rinj ose neo-conservatives, kryqtarë modernë me armë të shkatërrimit në masë në dispozicion, të cilët kanë vendosur ta përdorin Shqipërinë si bazë për të sulmuar Turqinë. Planet për këtë strategji kanë filluar që në vitin 2013. Planet e copëtimit të Turqisë kanë qenë të fshehta dhe as vetë presidentët amerikanë nuk janë informuar për ndryshimet e mëdha që do ndodhin në Azinë e Vogël. Në fakt konflikti në Ukrainë dhe acarimi i marrëdhënieve me Rusinë ka qenë një lojë shahu. Edhe manovrat ushtarake me kodin 'Mbrojmë Europën' nuk kanë të bëjnë fare me kërcënimin Serb. Po ju them vetëm një gjë: pas shkatërrimit të Erdoganit, Kosova do i jepet prapë Serbisë dhe Shqipëria ka rrezik të copëtohet mes Malit të Zi dhe Greqisë. Edi Rama nuk e di që po përdoret si figurë shahu dhe kur të ketë kryer rolin e tij famëkeq do e heqin qafe siç kanë bërë edhe me politikanë të tjerë. Do pyesni nga e dini ju këtë! Ju lutem mendoni për një moment se përse sulmuan opozitën demokratike kaq ashpër pikërisht tani. Ku e gjen këtë fuqi Rama që të bëjë person non gratta simbolin e demokracisë! Rama është figura më e ulët që ka prodhur politika shqiptare pas viteve 90 dhe si i tillë ai po shfrytëzon rastin t'i lajë hakmerret kundër Sali Berishës. Por ditën që Erdogani do bjerë nga fuqia edhe jeta e Ramës si politikan merr fund. Për fat të keq ajo do jetë edhe dita kur Shqipëria do copëtohet përfundimisht.

 32. arblin bardhoshi

  arblin bardhoshi

  Muaj më parë

  Ik more byth qira legena juve fundrina e njerzimit

 33. Akil Geci

  Akil Geci

  Muaj më parë

  O spartak kari ... sorosi tall loqen me bidenin ... kokerr mashtruesi

 34. Hope Wolf

  Hope Wolf

  Muaj më parë

  Pse ky tipi nuk mbeshtet nje shqiptar i akuzuar rrejshem nga nje shtet i madh. Ti ndihmojm njeri tjeterin qe mos te lozin me ne sikur luani me nje mi. Ti theme ‘mjafte’ ngacmimit ndaj kombit tone dhe njerzve tone.

 35. Bujar Nallbani

  Bujar Nallbani

  Muaj më parë

  Kto nuk behen me fjale por me vullnet.... vullneti nungon ne kte klase politike. Prandaj ose protektorat ose revolucion. Shqiperia nuk behet me kte klase politike te qelbur... qe ka 30 vjet qe vetem vjedh e shkaterron

 36. Marenglen Hoxha

  Marenglen Hoxha

  Muaj më parë

  Z ngjela lodhesh kot se koti dudushi esht per tjeter pune nuk ha pyka nga kto ... Shqiperia digjet kta krrihen

 37. George Skevis

  George Skevis

  Muaj më parë

  Nuk na the zoti Ngjela ,ne Irak dhe Siri ose afghanistan ku jane amerikanet ,mos edhe atje ka thene gje Willson ? o Spartak ?? Pirro nuk eshte sllav,mamaaja e Pirros e kishte emrin Andromaqi dhe jo Hasane si mama jote,o delenxhi

 38. Dash Dash

  Dash Dash

  Muaj më parë

  Trap total...agjitacion e propagande =reform ne drejtesi.

 39. Mimoza Dyrmishi

  Mimoza Dyrmishi

  Muaj më parë

  Se degjojn ngjelen ai eshte i madhe lumt goja

 40. Marian Laca

  Marian Laca

  Muaj më parë

  O Taku je infantil edhe ne jurisprudence. Je rreshtuar ne krahun e gabuar te historise.

  • Artin Arti

   Artin Arti

   Muaj më parë

   Nuk besoj qe esht AMERIKA krahu i kundert...

 41. violet ka

  violet ka

  Muaj më parë

  ngjela po e ke bo vaksinen ..tek gopi do shkosh po he......

 42. Florant Llapa

  Florant Llapa

  Muaj më parë

  Bravo zoti Ngjela je nje figure shume e madhe.....

 43. Gledis Prenga

  Gledis Prenga

  Muaj më parë

  4

 44. bukaniku ab

  bukaniku ab

  Muaj më parë

  Sa me shpejt do zoti,,, e terheqt kamen zvarr,,, marrt dhe te tjeret ne grop

 45. Emine Hereqi

  Emine Hereqi

  Muaj më parë

  W

 46. SABAH ONLINE RADIO

  SABAH ONLINE RADIO

  Muaj më parë

  kater kresa kesa tije hahahahah hajt Shoku Avokat hajt hahahahah krej me kresa e kesa.

 47. Hyllis P

  Hyllis P

  Muaj më parë

  Te zbulohet kush e vrau Sokol Olldashin . Saliu ben cdo gje qe ta mbaj ate parti peng

 48. regi bici

  regi bici

  Muaj më parë

  oh zoti Vangjel ke shum te drejt kur e sqaron ti ket Albanin por ky albani emban mir me ilirin se eka komshi pranej i djeg per ilirin, por eka te kot 44:15

 49. Jim Jimi

  Jim Jimi

  Muaj më parë

  Bravo Prefekt Advokat 🙏👍

 50. flamur barameta

  flamur barameta

  Muaj më parë

  Berisha Iliri basha e te gjthe ata bashkepuntoret qe kane vepruar si keta .do te perfundojne si milingona me mjaltin. Kush e ka lexuar historine i dine dhe perfundimin e ^herojve te kombit ^ udhetim te mbare 🤑🤑🤑🤑🤑

 51. Jusef Graniti

  Jusef Graniti

  Muaj më parë

  Super zagari i Juri Kim

  • Golgate Herbal

   Golgate Herbal

   14 ditë më parë

   Me mire se zagaret e Putinit dhe Viçiç

 52. Lule Sokoli

  Lule Sokoli

  Muaj më parë

  Turpi i Shqiperise jane shume qe nga Berisha fam. Metà fam. e shume te tjere familjarishte dhe si individ po nje buge te miré e kemi ba ne Reçe me standarte Europiane......atje i pashim te gjithe ata qe kane vjelle e vazhdojne te vjedhin kete popull qe shume s’kane buke me hager e shtepi me fute koken - Migjeni eshte gjithenje actuale ne Shqiperi ........????!!!!!

 53. Lule Sokoli

  Lule Sokoli

  Muaj më parë

  Ngjela eshte i vetmi qe e ka çjerre masken e hipokritit eshte nga ata qe e mériton termin ZOTI Ngjela ky e vene piken mbi « i » eshte si filosofet e vertete Shqiperise i duhen shume personalitete se Z. Ngjela 😅👍👁 e ka syrin vigjelent 👍

 54. Martin Seran

  Martin Seran

  Muaj më parë

  Ore I lsi is je ti o gazetar idiot po imazhin ne popull qe tregon

 55. Arjan Rexhepi

  Arjan Rexhepi

  Muaj më parë

  Gazetar i dobet por me shum i Shitur me duket , nga Kriminelat e pushtetareve kjo esht e vertet , por nuk mundet me Zotrin Avokat ngjela .

 56. Arjan Rexhepi

  Arjan Rexhepi

  Muaj më parë

  Respekt Avokat Respekt Bravos Rnofsh se i vyn Shqiperis dhe Shqiptarve dhe Shtetit keshtu Njerez te Menqur Rall ka ne Shqiptari . ❤️👍

 57. Ardian Mati

  Ardian Mati

  Muaj më parë

  gazetar simbol i injorances .

 58. Johny Way

  Johny Way

  Muaj më parë

  Kosova do behet forc madhore po ashtu sic eshte Izraeli sepse te njejtet kundershtare per Ameriken jane reth e rotull ne keto dy shtete . WOW . Bravo Ngjela, me pikatore na i nxjer lajmet sekrete qe ti di . Je gjigand !!

 59. Guri Gomares

  Guri Gomares

  Muaj më parë

  A te lumt o Avukat se na kenaq sa her kur flet rrofsh sa malet

 60. tom sayer

  tom sayer

  Muaj më parë

  O avokat po ku i dëgjon lajmet se kam nja 5 vjet në Russi po nuk informohem mirë , më jep pak atë link-un që të ndriçohem edhe unë pak ,tamam ashtu si ty 🙄

 61. Edmond Hilviu

  Edmond Hilviu

  Muaj më parë

  Bravo avokat je i sakte.

 62. Aleksandra Malita

  Aleksandra Malita

  Muaj më parë

  Mos e ofendo gazetarin. Shprehi ato qe ti ke lexuar pa ofeza. Je I ftuar te shprehesh mendimin jo te fyesh

 63. Aleksandra Malita

  Aleksandra Malita

  Muaj më parë

  Njeri pa educate Ky narcissist ngjela

 64. lili shqip

  lili shqip

  Muaj më parë

  Kurrfare armatosje ska kosova , palidhje fare , sidomos perkundrejt Serbise Kosova qendron dobet ushtarakisht.

 65. K. H.

  K. H.

  Muaj më parë

  Avokati si gjithmone, brilant.

 66. Endri Arapaj

  Endri Arapaj

  Muaj më parë

  Respekte Z. Ngjela të dëgjoj me kënaqësi

 67. Nazmi Behrami

  Nazmi Behrami

  Muaj më parë

  Po po mos deshte ti te jesh avukati metes a i berishes budalla plak gomar amerika amerika

 68. dionisis naci

  dionisis naci

  Muaj më parë

  Po' ti nuk e ke kuptuar akoma se e ke marr me Koh ate tren

 69. Eri Eri

  Eri Eri

  Muaj më parë

  Ngjela i beri zbor gazetarit , nuk ishte per nivelin e avokatit dhe ai tha thot troc hahahahaha e degjeneroi fare

 70. Arlind Ahmetaj

  Arlind Ahmetaj

  Muaj më parë

  Z.Ngjela esht njeri te cilin e ndegjoj me shum vemendje nga te gjith te tjeret 👏👏 esht i pa par

 71. Bledi838

  Bledi838

  Muaj më parë

  Je shume gje e zgjuar Ngjela...Bravo...

 72. Bashkim Arkaxhiu

  Bashkim Arkaxhiu

  Muaj më parë

  Shum RESPEKTE Avukat klani BERISHA BASHA ne BURG

 73. Test Blu

  Test Blu

  Muaj më parë

  Ngjela : 20% e pd dhe 15% e ps nuk marin mandatet ne shtator. Mandatet ia ka dhene populli dhe nuk ka gjykate qe t'ja nderprese. Po ja fut kot o avokat !!

  • Test Blu

   Test Blu

   Muaj më parë

   @elgerd qalliaj Nuk ka fuqi apo baze ligjore ketu ne Shqiperi ku te lejohet ndikimi i vendimeve nga jashte ( psh. nga DASH).

  • elgerd qalliaj

   elgerd qalliaj

   Muaj më parë

   Mbas publikimeve nga dash per korrupsion thote

 74. 1234 Flaka

  1234 Flaka

  Muaj më parë

  Bravo Avokat sa shum duhet te flasesh qe te kupton nji Gazetar e lere me te tjeret por do ta kuptojn. Se sben Edhi Koha

  • Edison Gjonaj

   Edison Gjonaj

   Muaj më parë

   51

 75. Tiku Tiku

  Tiku Tiku

  Muaj më parë

  Ngjela i sakt per politiken e jashtme, reziku rusollavogrekoortodoks esht e keqja e kombit shqiptar.vetem politika e stilit amerikan imban larg ato lloj monstrash qe kan ardh ne europ nga stepajt e siberis.

 76. Leon Leon

  Leon Leon

  Muaj më parë

  Burra ikni se zbarkuan angloamerikanet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ky sheh vetem enderra me amerikan 😁😁😁

 77. Ecc Dcdc

  Ecc Dcdc

  Muaj më parë

  Te qifte kinezi deren e shpis , me mire ishte amerika me rusin apo tn me biden amerika me kinen? O kokloqe beji analiz poltikes tamam jo tmash krah kunder rusis , maje kinezet tn ta rrasin virusin nfyt pall kari

 78. Mond Biba

  Mond Biba

  Muaj më parë

  Booobo….. e genjejne thote i marrin parate ktej i marrin parate andej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 e ben dhe budalla

 79. ujku

  ujku

  Muaj më parë

  Avokati nuk eshte i azhornuar persa i perket te ardhurave te firmave ne Kine. Gjigantet e medha si Apple, Microaoft, Google, Tesla, por edhe gjigante Europian si Daimler, BMW etj.. ditet e sotme kane rreth 40% te te ardhurave nga tregu kinez. Pra nuk eshte vetem kursime ne kosto sic ishte dikur. Kina seshte me vetem vend prodhimi per eksport, eshte edhe treg i madh konsumi. Mjafton te shikohen bilancet e firmave te cilat jane publike sepse kompanite bete jane publike.

 80. leone leone

  leone leone

  Muaj më parë

  , Ngjela President ose Ministri i drejtësisë ,

 81. Shefqet Hasimaj

  Shefqet Hasimaj

  Muaj më parë

  Basha ka mar mandatin e tret ne kategorin e tret.

 82. Griseld Gjergjaj

  Griseld Gjergjaj

  Muaj më parë

  Ju duhet te ishit kryeprokuror.

 83. Griseld Gjergjaj

  Griseld Gjergjaj

  Muaj më parë

  Zoti Spartak Ngjela ju jeni patriot i madh.Por per fat te keq jeni i rrethuar nga injorante dhe njerez qe mendojne se jane dikush por ne fakt pengojne me injorancen e tyre dhe ardhmerine.

 84. Lira

  Lira

  Muaj më parë

  Njesh eshte Ngjela, eshte unik!

  • George Skevis

   George Skevis

   Muaj më parë

   Eshte psikopat.Enveri ja tregonte atij

 85. André Cela

  André Cela

  Muaj më parë

  Bravo zoti ngjela po na jep kuraja me jetuar e shikuar gjithmone perpara

 86. M.H

  M.H

  Muaj më parë

  Ça e ftoni ktë mut gjithanej se na hapët barkun

 87. Shqipëri Etnike

  Shqipëri Etnike

  Muaj më parë

  O dudush. Je rrote karri

 88. Perriu Dental

  Perriu Dental

  Muaj më parë

  ufff "gazetar" kush te beri ty aman, 38:23 mere lexo se je "Gazetar". te lumte Avokat Ngjela, shyqyr te kemi.

 89. vasil Naco

  vasil Naco

  Muaj më parë

  Zotrerinj,sa per Rusin ju nuk keni dijenite per sa i perket forces ushtarake ,per sa i perket politikes amerikane per Shqiperine jemi neneshtruar Amerikes sepse nuk kemi force te ndryshojme vete

 90. aspetosi

  aspetosi

  Muaj më parë

  Ngjela eshte komplet rot kari

 91. lili shyta

  lili shyta

  Muaj më parë

  Gazetare qe druhen te thone fakte, dhe marin ne interviste njerez qe nuk kane detyrim te thone fakte. Gazetar qe pretendon te jete profesjonal pa profesionalizm.

 92. billis s

  billis s

  Muaj më parë

  Ngjela damblla me boje

 93. kaba me gajde

  kaba me gajde

  Muaj më parë

  Avokat! Me sinqeritet absolut po te them, je madheshtor. A eshte ky kulmi jot avokat Ngjela? Jo, sepse ti je vete kulmi. Gazetari duket me arsyetim me te ulet se ai i nje majmuni. Detyroi te studiojne para se te vijne ne emisjon.

 94. Deti D

  Deti D

  Muaj më parë

  SPIUNI BURGJEVE KELYSHI I RAMES BRRAVO AVOKAT LESHI

  • Deti D

   Deti D

   Muaj më parë

   @Leone Le MOS E SHA BABEN NGA NGA ROBT O KOPILI BABES

  • Leone Le

   Leone Le

   Muaj më parë

   Tqifsha robt o Deti D. Ngjela spiun,si mbajti burgun dhe vuajtjet mbi shpinë bashkë me të jatin. Edhe pse në burg dhe në çfar kushtesh të vështira,nuk rreshti së studjuari. Dhe ti legen mashkull i thua spiun.

 95. Deqan Kosova

  Deqan Kosova

  Muaj më parë

  Rrespek te madh nga zoteri Ngjela, Serbia ne krye me Alexander Vucic esht armiku ma i madhi i bashkmit Europjan. I Amerikes, dhe Kosovs, Serbia Mundohet qe Russia dhe Serbia te marin kontrollin ne mbar Europen, krejt politikanet qa jon tash per ne qeverin e serbis 70% jan kriminel qe kan bashkpunu me kriminelin Slobodan Milosevic

 96. Naim Isufaj

  Naim Isufaj

  Muaj më parë

  Ngjala ka vite qe ka humbur ne thellesit e sketerres dhe deshiron qe te beje sa me shume shoke aty. Por muk jan te gjithe zero si ngjala

 97. pashke Perndreca

  pashke Perndreca

  Muaj më parë

  Z Ngjela = enverist

 98. Sanije Miftari

  Sanije Miftari

  Muaj më parë

  Hajt se as ti nuk je ma i mir o Ram

 99. Zef Daka

  Zef Daka

  Muaj më parë

  Ngjela, servil i Ramiz Alise e komunizmit !

 100. xhoni bravo

  xhoni bravo

  Muaj më parë

  ñgjela president

Faqja Tjeter