Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente 

 1. Gjyste Rica

  Gjyste Rica

  Orë më parë

  Besi eshte me i miri i Shqiperis ❤️🙏🏻🙏🏻

 2. Maze Rami

  Maze Rami

  3 orë më parë

  Me dy gota ne dore Besi hahaha

 3. valentina doci

  valentina doci

  17 orë më parë

  Besi...je krenaria e zones se veriut....

 4. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  To kalitero pu simveni haramata horo

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   10 ditë më parë

   Oti kalitero ekoo sti zoi kardhiamu falenderoj zotin qe te beri ty

 5. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Sagapo se latrevo

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   10 ditë më parë

   Zemra ime cesht kjo dashuri kur ste kam vetem lote ne sy

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   10 ditë më parë

   Edhe kjo eshte shum lumturi kur mendoj per tu me qetsohet truri dhe shpirti

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   10 ditë më parë

   Eftiqia ne familjen time dhe lumturi nuk ngopem duke te mbajtur ne trup ty

 6. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Me ka mar mali na filiso ta qilisuqe ta matia name sfiksis sti angaliasu

 7. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Epash nje here me matia fha krizmena kjo me ferni lipi me dha omos dhinami na sineqizo oso ime na tu prosfero eftiqia nuk edi

 8. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  De them kam pleksur keq me proseqi dhe mebehet qefi

 9. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Zemer punoj dhe snzjer gje dua ge djalin ta eftiqis eshikoj we gezon kur mer ndo nje her e merzis

 10. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Thua te jemi te bekuar ishalla zemer

 11. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Ekam par ne enderr ethithja neshkallet enje kastro ti ish me lart zusame vasilika me alo aera zemer

 12. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Kam ne mendje cibuk te holl me ngjura do kete te turistikat pistevo

 13. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Tan dua te pi cigare po them se sbej mire dua vetem nga duart etua dhe nga dora jote dhe goja jote zemra ime me shijon shume

 14. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Ime poli pligomeni pos na iremi mia psiqi otan zi se katastrofi ankos stres

 15. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Eko poli misos me tus adres simera ipa na krtatao maqeri sto sutjen qe opios mu kani sks me vija tha to sqiso

 16. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Oli iali dhinun sklirotita dhe misos tus miso katharisa to gjipedho uf ipa ade sto dhialo gurunja sas miso

 17. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Vetem nga shpia jote mora shume dashuri dhe vetem qaja

 18. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Nuk me pelqeu ergastiri yte dua te shikoj kur punon ti ite punojme mazi me pelqen shume

 19. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  10 ditë më parë

  Kur mbaroj punen dua te kaloj nga shpia jote mos te sho h por me kot do jen prin drit etu

 20. Serbeze Alimehaj

  Serbeze Alimehaj

  16 ditë më parë

  Nje mrekulli e vertete, nje emision i bukur ashtu siq di moderatorja profesioniste ta beje. U kanaqa shume , ju ndjekim si gjithmone nga Gjermania por qe jemi nga Kosova.

 21. sulejman salja

  sulejman salja

  20 ditë më parë

  Por qe do gjyeshen je I persosur prandaje per kete te dua shumm.

 22. sulejman salja

  sulejman salja

  20 ditë më parë

  Sa keqe me vjen besi dasheke Sälen te qifte sala te dija te zgjuar po beke kenge per Sälen per krimineli e shqiperis 😩😁

 23. Romina Hasani

  Romina Hasani

  21 ditë më parë

  Ija ime te shkolla n fush kruj te dyqani bleja kur dilja ne pushim te shkolla 🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈❤❤❤❤

 24. Romina Hasani

  Romina Hasani

  21 ditë më parë

  O besi osht komshiu ime 🙈🙈 te duam shummmm ty dhe ijen vajza dhe nusen 🙈🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤

 25. Zürcher

  Zürcher

  22 ditë më parë

  Une ningje se kuptoj si i rrin xhensila sa e bukur kti beshereti?

 26. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  Muaj më parë

  Tani ja hodhi Besi fukarallëkut. E ndihmon dashnori gruas iliri

 27. Lindita Hasa

  Lindita Hasa

  Muaj më parë

  Ma mazjate jeten

  • Lindita Hasa

   Lindita Hasa

   Muaj më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 28. Adriana Dajko

  Adriana Dajko

  Muaj më parë

  Na kenaqet zemren

 29. aurora rakipi

  aurora rakipi

  Muaj më parë

  Besi artist omg🙈🙈🙈🙈tmerr

 30. Gerard Maier

  Gerard Maier

  Muaj më parë

  Ik mër klyshi Metës spaguan as taksa as i Gjo ku i gjete gjith kto lek o katunar fush kruje .ca ke bo ti për shqipein e ke shliru nga Hitleri yt legen mjer për shpirtin tat mër i shkret je bo tiranas

 31. InstegramSHQIP

  InstegramSHQIP

  2 muaj më parë

  Besi andi ylli Edhe rati nje bashkepunim super do ishte Edhe xhensila në refren

 32. Artan Rushiti

  Artan Rushiti

  2 muaj më parë

  O bes kallaku pse sbo nje kong vetem se do kesh sukses

 33. Selime Meco

  Selime Meco

  2 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 34. sonila alicka Alicka

  sonila alicka Alicka

  2 muaj më parë

  Besi je njeri I madh,thjeshtesia jote,miresia qe ti percjell si njeri te ben te madh. 👏👏👏👏👏👏 qe nuk ke nencmon te kaluaren tende si njeri hallexhi dhe I varfer, dhe te dalesh te she's shesesh mend si disa e disa.

 35. Olimbi Shehu

  Olimbi Shehu

  2 muaj më parë

  O ne fshat, o ne qyret lindin njerezit.Besi ka lindur ne fshat dhe e thote gjithmon, i thoni katundar per ta ofenduar.Me talent ka lindur, fshat apo qyret, eshte aktor , humorist, kengetar, familjar jo i mire, por shume i mire.Suksese te metejshme Besi .Shendet, mbaresi ne familje e kudo

 36. A D

  A D

  2 muaj më parë

  Lexo kuranin e madherishem, ..........

 37. Lize Sumzaku io

  Lize Sumzaku io

  2 muaj më parë

  Besi a ta bej nje pytje e ke takuar ndonjehere Pader Zef Pllumbin sepse une e kam pase fatin te me bekoje shtepine dhe kur e mori vesh qe jam mbesa e Dom Mark Hasit ate nate ka fjete tek ne shtepine tone ato qe me rrefyer ai edhe sot qaj per te 😥😥😥

 38. gjergj gega

  gjergj gega

  2 muaj më parë

  🥂

 39. Burim Proi

  Burim Proi

  2 muaj më parë

  2 orë emision dhe tash sa e kryva, nisa përsëri me e shiku për së dyti. Rrespekt për moderatorën dhe stafin

 40. Eni Zeneli

  Eni Zeneli

  2 muaj më parë

  Sukses🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.i qin likja grun ky e ka per krenari.o te qifdha rracen e katunarit

 41. Eni Zeneli

  Eni Zeneli

  2 muaj më parë

  Qija ropt super kare prezantuesja.xhensila qihet me liken dhe katunari bubqit bon si njish yttt bythqir

 42. Leyla Çaushi

  Leyla Çaushi

  3 muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 43. Tirth Singh

  Tirth Singh

  3 muaj më parë

  Bes Kallaku je numër njësh komplimentet e mia per familjen që ke

 44. ines schaler

  ines schaler

  3 muaj më parë

  I ra vathi fallco xhensiles ..vathet orgjinale kineze me diamante 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 45. Best Things

  Best Things

  3 muaj më parë

  Kur u be dhe ky barbon te kapi gjith ate goc 😅🤦🏻‍♂️

  • Best Things

   Best Things

   28 ditë më parë

   @klinton bekaj fiks !! Fati budallait kot nuk thon

  • klinton bekaj

   klinton bekaj

   29 ditë më parë

   ×××):🖐epo nuk thon kot ka lind me☘kemish🍀

  • Best Things

   Best Things

   2 muaj më parë

   @Sara Vuka normal qe do jet i perkushtuar i kan ran lloto barbonit😅 kot nuk thon shansi budallait

  • Best Things

   Best Things

   3 muaj më parë

   @Negi Vishkulli e mir ok d’accord gjithesesi ti ja kalofsh mir se un tu pergjgija ty nga ofendimi qe me bere, se un skam gje me ty ti me te ne qafe kot , on prap them ai duke e njojtur ate barbon eshte me fat qe del me ate vajze kaq cpune ke ti me mua qe ofendon 😅😅gjithesesi ti ja kalofsh mir

  • Best Things

   Best Things

   3 muaj më parë

   @Negi Vishkulli te pakten Mos ndrysho fjalet qe shkruan cdo dit 😅 nese nxitohesh per diqka me thuaj me fal dhe un te fal per fjalorin qe pate Por megjithate un prap spo te shaj sepse Po e shof qe je nje hallexhije, Por ai fshatari prap se prap mbetet nje barbon qe ka shans qe ka nje vajz si ajo se kush do e merte ate si voraxhi sa per ty ja kalofsh mir dhe hapi syt pak dil nga fshati dhe ti behu qytetare pak 😄 dhe Mos mi Fshi me komentet

 46. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  3 muaj më parë

  Te kta vipat nuk Ka virus🤮🤮

 47. Julia norvegji

  Julia norvegji

  3 muaj më parë

  bravo besi je ma i miri ni familje e mrekullushme

 48. Gjemali Tanushaj

  Gjemali Tanushaj

  3 muaj më parë

  Unë lutem ku do çe t'jemeë

 49. valbona goga

  valbona goga

  3 muaj më parë

  Lum ti mo Besi qe e shijon aroma gjyshen, dhe ma me ka rritur gjyshja bashke me tezet dhe dajot ,me kane marre 9 muajshe dhe deri sa mbarova shkollen. Ska gje me te bukur se te rritesh me gjyshen 🥰🥰

 50. Davide R6

  Davide R6

  3 muaj më parë

  Bes ke simpatin dhe admirimin tim, por duhesh ti leshe koh drejtuedes se emisonit te mbaroi purtjen .

  • Alketa Caca

   Alketa Caca

   3 muaj më parë

   @Negi Vishkulli edhe ju keni gabuar në drejtshkrim. Nuk përdorni shenjat e pikësimit gjithashtu. Një replikë e vogël simpatike për faktin se të gjithë bëhemi mësuesë të gjuhës shqipe. Faleminderit për mirëkuptimin.

  • Negi Vishkulli

   Negi Vishkulli

   3 muaj më parë

   Se pari formuloni edhe njeher pyetjen zoteri se me duket nuk jeni qart

 51. Naime Osmani Muqa

  Naime Osmani Muqa

  3 muaj më parë

  Bes Kallaku me gjithë familjen jeni të mrekullueshëm, respekt!

 52. Le Lui

  Le Lui

  3 muaj më parë

  Ça e ke kete gogol hahahahahahahah

 53. Future

  Future

  3 muaj më parë

  Ik e futja nej vizzzz anej mrapa

 54. Future

  Future

  3 muaj më parë

  😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo

 55. Laura Filaj

  Laura Filaj

  3 muaj më parë

  Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!

 56. vlora vlora

  vlora vlora

  3 muaj më parë

  Si debil bene ky besi amaaaaan

 57. Arta Dashi

  Arta Dashi

  3 muaj më parë

  Se di po besi m duket pak si i dehur

 58. Aron Ninja- Boy

  Aron Ninja- Boy

  3 muaj më parë

  Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

  • Aron Ninja- Boy

   Aron Ninja- Boy

   3 muaj më parë

   @Alketa Caca ndoshta artistikisht por eshte term i gabuar. Ata qe dine ne astronomi do e kuptojne me mire

  • Alketa Caca

   Alketa Caca

   3 muaj më parë

   ... por ekuinoks tingëllon më poetike, mendoj.

 59. William William

  William William

  3 muaj më parë

  Shkruan ne ALpast top channel dilni ju .🤔

 60. BTS LYRIC SONG'S

  BTS LYRIC SONG'S

  3 muaj më parë

  Xhensila ❤Besi

 61. Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  3 muaj më parë

  Rrace e neveritshme

  • Tomi Gjoni

   Tomi Gjoni

   3 muaj më parë

   Kush etiketon racën Shqiptare të neveritshme, është një një racë muti e celbur për vete

 62. Nexhmije Ahmpppeti

  Nexhmije Ahmpppeti

  3 muaj më parë

  Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

 63. noki noki

  noki noki

  3 muaj më parë

  Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

 64. K L

  K L

  3 muaj më parë

  He talks to much

 65. noki noki

  noki noki

  3 muaj më parë

  Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

 66. Al do

  Al do

  3 muaj më parë

  O bes mos fol kaq shum

 67. noki noki

  noki noki

  3 muaj më parë

  Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

 68. Sadete Baba

  Sadete Baba

  3 muaj më parë

  Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

 69. tomazin lumci

  tomazin lumci

  3 muaj më parë

  Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

 70. gloria

  gloria

  3 muaj më parë

  Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

 71. gloria

  gloria

  3 muaj më parë

  Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

  • Margarita Maga

   Margarita Maga

   6 ditë më parë

   Ndimoni Te varferit Se jeni te zhytur ne pasturi. Beni organizata per varferine aty se shqiperia nga veriu ne jug Shum keq. Kam Par Video aty skamje e Madhe 🙈

  • Eni Zeneli

   Eni Zeneli

   2 muaj më parë

   O katunar bubqi pranoje qe te qin xhensilen ilir meta o bythqir

  • Negi Vishkulli

   Negi Vishkulli

   3 muaj më parë

   @gloria injorante je ti qe nuk shikon punen tende por fut hundet ne gjera qe injoranca jote nuk mund ti kuptoj, nuk ta kan mesuar shiko ftyren tende se te tjeret e shohin vet ?

  • gloria

   gloria

   3 muaj më parë

   @Negi Vishkulli komentohesh vete sa injorante je...

  • Negi Vishkulli

   Negi Vishkulli

   3 muaj më parë

   Pse nuk shikon zonj parat e likes tende ? Haha apo as ato nuk i ke dot i shikon vetem ne enderr 😒😂😂😂

 72. Claudia Stephan

  Claudia Stephan

  3 muaj më parë

  Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

 73. Rozeta White

  Rozeta White

  3 muaj më parë

  Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

 74. Albans Dafa

  Albans Dafa

  3 muaj më parë

  Jam knaqur pa fund

 75. Majlinda Ziu

  Majlinda Ziu

  3 muaj më parë

  Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

 76. Ioana Ioana

  Ioana Ioana

  3 muaj më parë

  Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

 77. Megi Capo

  Megi Capo

  4 muaj më parë

  Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

 78. Trim baba

  Trim baba

  4 muaj më parë

  Besi zoti u bekoft me familje

 79. Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  4 muaj më parë

  💥💫💥💥💥

 80. Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  4 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰

 81. Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  4 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 82. Agron Bujupi

  Agron Bujupi

  4 muaj më parë

  Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

 83. Rudina Marku

  Rudina Marku

  4 muaj më parë

  Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

  • Seit Cara

   Seit Cara

   3 muaj më parë

   Mos e hiqni audion more njerez!!

  • Hope New

   Hope New

   4 muaj më parë

   Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

 84. pipi corape grisura

  pipi corape grisura

  4 muaj më parë

  eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

 85. Arian Xhaferri

  Arian Xhaferri

  4 muaj më parë

  👍👏

 86. Niko Niko

  Niko Niko

  4 muaj më parë

  Zoti ju bekoft familjarisht.

 87. Keta Hasa

  Keta Hasa

  4 muaj më parë

  Bravoooo

 88. Vizion I qarte

  Vizion I qarte

  4 muaj më parë

  Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

 89. eticet Zyplie

  eticet Zyplie

  4 muaj më parë

  No xhaz

 90. eticet Zyplie

  eticet Zyplie

  4 muaj më parë

  Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

 91. Liza Hila

  Liza Hila

  4 muaj më parë

  I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

 92. Andrea 111

  Andrea 111

  4 muaj më parë

  Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

 93. Shpresa Loshi

  Shpresa Loshi

  4 muaj më parë

  Ky Juxhini,super.👏👏

 94. A T

  A T

  4 muaj më parë

  Kjo jonida ta shpif

  • A T

   A T

   2 muaj më parë

   @Sara Vuka je msu tu thykara

  • A T

   A T

   2 muaj më parë

   @Sara Vuka 🤣

  • A T

   A T

   2 muaj më parë

   @Sara Vuka ik e merr nai kar ngoj se për në pidh ta shpif

  • A T

   A T

   2 muaj më parë

   @Sara Vuka knaq kare si puna jote. Që dun dru me pre.

 95. Mehmet Muhadri

  Mehmet Muhadri

  4 muaj më parë

  Po pse Muzika nuk Po nihet

 96. Teuta Gjeka

  Teuta Gjeka

  4 muaj më parë

  Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

 97. Moza Kita

  Moza Kita

  4 muaj më parë

  shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

 98. Ferdinand Shqiptari

  Ferdinand Shqiptari

  4 muaj më parë

  Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

 99. Fatmir Qyteza

  Fatmir Qyteza

  4 muaj më parë

  edhe katunare

 100. ble erti

  ble erti

  4 muaj më parë

  nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

  • Alketa Dashaj

   Alketa Dashaj

   4 muaj më parë

   Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

Faqja Tjeter