SKERDI FT TEUTA SELIMI - M’KE RREJT (Official Video)

🎵 Melody & Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Beat by: 𝗝𝗢𝗘𝗭𝗘𝗘
🎵 Mix/Master: 𝗥𝗘𝗗𝗕𝗢𝗫
🎥 Directed by: 𝗩𝗔𝗟𝗢𝗡 𝗔𝗭𝗜𝗥𝗜
🎥 Video Produced by: 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗚𝗥𝟴

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 𝗙𝗧 𝗧𝗘𝗨𝗧𝗔 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗠𝗜 - 𝗠’𝗞𝗘 𝗥𝗥𝗘𝗝𝗧 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiTeutaSe...

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► skerdiago

🎤 Connect with 𝗧𝗘𝗨𝗧𝗔 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗠𝗜 :
Instagram ► teutaselimi__

🎵 Connect with 𝗥𝗘𝗗𝗕𝗢𝗫 :
Instagram ► redboxent

🎥 Connect with 𝗩𝗔𝗟𝗢𝗡 𝗔𝗭𝗜𝗥𝗜 :
Instagram ► valon.aziri

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW

____________________________


℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. SKERDI

  SKERDI

  28 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiTeutaSelimiMkeRrejt

  • Vodafon Nancy

   Vodafon Nancy

   7 ditë më parë

   Vvv

  • Sykaltra Alshiqi

   Sykaltra Alshiqi

   8 ditë më parë

   Po tybe sta bana subscribe se ni like sja jep kuj ne koment as nuk ja kthen komentin askujt mendjemadh🤨

  • Selami Hyseni

   Selami Hyseni

   11 ditë më parë

   [999

  • exxon24

   exxon24

   16 ditë më parë

   Add it to Apple Music

  • nema ime

   nema ime

   17 ditë më parë

   Rhhfvbcbvvcb

 2. xheni alvaro

  xheni alvaro

  14 orë më parë

  Si ka munci mos me ju pelqu kjo keng spo di spaskeni aspak shije ne muzik.....bravo per kete bashkpunim 🥰🥰🥰🥰🥰👍👍👍

 3. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  4 ditë më parë

  ❤️‍🔥🙏👏👏👏🎶👌

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   4 ditë më parë

   Shum shum kong e bukur, kjo osht kopja historis time, m'preku😭😭😭😭

 4. Bunny Dora

  Bunny Dora

  4 ditë më parë

  Ike ike ti si hije,ti me mu shume ke hy n'gjynah..

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   4 ditë më parë

   Je shumm lartttt skerdo✌

 5. Diku sadiku Lelaj

  Diku sadiku Lelaj

  5 ditë më parë

  Shume gjibade Super zheri teuta 🔥🔥🔥👌

 6. Arjen Demollaj

  Arjen Demollaj

  5 ditë më parë

  Thjesht keng e mrekullueshme 😍😍😍😍😍

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   4 ditë më parë

   Komplimenti. Beautiful song

 7. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  6 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 8. Elfet Namni

  Elfet Namni

  7 ditë më parë

  Bravo

 9. Atdhe Hoxha

  Atdhe Hoxha

  7 ditë më parë

  cool👍

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   6 ditë më parë

   Bravo!

 10. Bekim Ahmeti

  Bekim Ahmeti

  8 ditë më parë

  Hit i vitit.

 11. Adriana Zefi

  Adriana Zefi

  8 ditë më parë

  Omg sa super keng 🤩😍

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   5 ditë më parë

   🥰🥰🥰teuta selimi dive e muzikes shqiptare 😍😍Zeri I saj adhurim

 12. Soni Zdrava93

  Soni Zdrava93

  8 ditë më parë

  Super kënge bravo skerdi

 13. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  8 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 14. Eduart qorri

  Eduart qorri

  8 ditë më parë

  Shume bukur kusho bravo

 15. klarita kananaj

  klarita kananaj

  9 ditë më parë

  Ca trupi kjo bombe fare👌👌👌kenga yll fare

  • Mursel Berisha

   Mursel Berisha

   6 ditë më parë

   @Charming nowhere to hide 😍

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   8 ditë më parë

   Suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻👍

 16. Fatbardh Sokoli

  Fatbardh Sokoli

  9 ditë më parë

  Fuqishem kenga ju te bukur

 17. Xheni xheni

  Xheni xheni

  10 ditë më parë

  Bo ç'na fiksoi kjo kënga

 18. Andi Andrea

  Andi Andrea

  10 ditë më parë

  Shum shum kong e bukur, kjo osht kopja historis time, m'preku😭😭😭😭

 19. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  11 ditë më parë

  Je shumm lartttt skerdo✌

 20. Miltjat Suli

  Miltjat Suli

  12 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Cassie

   Cassie

   4 ditë më parë

   teuta selimi dive e muzikes shqiptare Zeri I saj adhurim

 21. xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  13 ditë më parë

  Teuta 🔥💖

 22. signorina ciao ciao

  signorina ciao ciao

  13 ditë më parë

  👍

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   13 ditë më parë

   Super bravo shum bukur te dy

 23. Elda Gjona

  Elda Gjona

  14 ditë më parë

  Bravo!

 24. bofooit gojo

  bofooit gojo

  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥👍

 25. Meti Boss

  Meti Boss

  15 ditë më parë

  super keng te gelet ne mendje

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   14 ditë më parë

   Urime kanda e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥

 26. Rrahim rekaj

  Rrahim rekaj

  15 ditë më parë

  per nja 700 her te ngu jam hi

 27. lilliyana - Go To My ChanneI! L!VE NOW

  lilliyana - Go To My ChanneI! L!VE NOW

  15 ditë më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

  • Cassie

   Cassie

   13 ditë më parë

   Suksese e gjitha te mirat ne jet

 28. Erik Boli

  Erik Boli

  15 ditë më parë

  Super kenge respekte nga berti sanies edhe erik boli ☝️🥰😂👌🙏🇦🇱

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   10 ditë më parë

   Love this song

 29. Emily An

  Emily An

  15 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻👍

 30. Leonard Hysenlekaj

  Leonard Hysenlekaj

  15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥👏💣💥

 31. Ken Nechee

  Ken Nechee

  15 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 32. Cassie

  Cassie

  16 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet

  • Emily An

   Emily An

   15 ditë më parë

   Superrrrrr ska me bukur

 33. Krisilda Alimemaj

  Krisilda Alimemaj

  16 ditë më parë

  SUPER 🧿👏👏👏👏👏

 34. Olti Vlora

  Olti Vlora

  16 ditë më parë

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👈👉👈

  • Cassie

   Cassie

   16 ditë më parë

   Super hit bravo

 35. Zef Pali

  Zef Pali

  16 ditë më parë

  Noice

 36. Lousqhew Arotus

  Lousqhew Arotus

  17 ditë më parë

  TEUTAAAAAA⭐⭐⭐⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 37. Altin Merdan

  Altin Merdan

  17 ditë më parë

  Super bravo shum bukur te dy

 38. Mohsen Tawakol

  Mohsen Tawakol

  17 ditë më parë

  I love this song what language they speaking

  • Valmira Ceka

   Valmira Ceka

   16 ditë më parë

   Albanian

 39. Ant Berousi

  Ant Berousi

  18 ditë më parë

  Super

 40. bowen voowy

  bowen voowy

  18 ditë më parë

  Super geng bravo 🇦🇱

 41. maimadhikingvend Mataraj

  maimadhikingvend Mataraj

  18 ditë më parë

  Urime kanda e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥

  • bowen voowy

   bowen voowy

   18 ditë më parë

   Super këngë🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Nevila Vogli

  Nevila Vogli

  18 ditë më parë

  Ike ijs si hije cdo foto fshije🦋

 43. Ina Pershpali

  Ina Pershpali

  19 ditë më parë

  Shum yll kjo femer. Sa me e vjeter aq me e mir 😍 si vera🍷

 44. Elvira Besirovic

  Elvira Besirovic

  19 ditë më parë

  Hello Where Can I find the translate of this song ?

  • Aferdita Loci

   Aferdita Loci

   11 ditë më parë

   Is not easy to traslate from Albanian

 45. Qazimi

  Qazimi

  19 ditë më parë

  Mke rrejt 1,4 milion 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌👌👌👌👏👏👏👏

 46. Migena Rustemi

  Migena Rustemi

  19 ditë më parë

  Superrrrrr ska me bukur

 47. Joanna

  Joanna

  19 ditë më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   16 ditë më parë

   Bravo super hit ❤️❤️❤️🌹

 48. Juli Doga

  Juli Doga

  20 ditë më parë

  Super hit bravo

 49. KEJSI

  KEJSI

  20 ditë më parë

  Skerdi Çdo foto me mu ti fshije Syt e tu mo s'du me ti pa Ike,ike ti si hije Ti me mu shum ke hy gjyna Teuta Selimi Çdo foto me mu ti fshije Syt e tu mo s'du me ti pa Ike,ike ti si hije Ti me mu shum ke hy gjyna

 50. kejsi

  kejsi

  20 ditë më parë

  Ti me mu shum ke hy gjynah 😭

  • kejsi

   kejsi

   19 ditë më parë

   @Joanna ke shum sub pse nk poston ndonj video ?

  • Joanna

   Joanna

   19 ditë më parë

   a sa bkr bravo

 51. Eleonora Xhafaj

  Eleonora Xhafaj

  20 ditë më parë

  Shum kenge e bukur 👌👌

 52. Giovanni Kjerimi

  Giovanni Kjerimi

  20 ditë më parë

  bukur suksese

 53. Laurenti stefan Ungureanu

  Laurenti stefan Ungureanu

  20 ditë më parë

  Bravo per kengen 🥺🥺🥺🥺🥺🥰

 54. Foti Duro

  Foti Duro

  20 ditë më parë

  Super këngë🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 55. Skender Hoxha

  Skender Hoxha

  20 ditë më parë

  Komplimenti,,

 56. Ptao Tom

  Ptao Tom

  20 ditë më parë

  Super geng bravo 🇦🇱

 57. Arjana Ziu

  Arjana Ziu

  20 ditë më parë

  Super fare jeni te dy t mrekullushem !😘😘

 58. Klajdi Klajdi

  Klajdi Klajdi

  21 ditë më parë

  Super kenge, Teuta ka zè fantastik 👏👏👏👏

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   20 ditë më parë

   Shum buker

 59. Ivanova Luydmila

  Ivanova Luydmila

  21 ditë më parë

  🇧🇬❣🇧🇬

 60. Besiana Mani

  Besiana Mani

  21 ditë më parë

  Te mahnitshem te dy

 61. Rejhan Ali

  Rejhan Ali

  21 ditë më parë

  Kombinim fantastike. TEUTA ta honksha zonin si llokum e kije

  • bowen voowy

   bowen voowy

   17 ditë më parë

   Very nice video...Great :)?

 62. Miranda Kopaci

  Miranda Kopaci

  21 ditë më parë

  a sa bkr bravo

 63. minij hooi

  minij hooi

  21 ditë më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

  • Cassie

   Cassie

   4 ditë më parë

   Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta

 64. Lulijeta

  Lulijeta

  22 ditë më parë

  avvvvv qfar texti i mir.... 👌

 65. senni bgon

  senni bgon

  22 ditë më parë

  it would be so funny... ??

  • minij hooi

   minij hooi

   21 ditë më parë

   Shum bukur te dy por zeri i teutes eshte si frymezim

 66. Kledian Kodra

  Kledian Kodra

  22 ditë më parë

  Sa mire ju ka ren ndermend me kte kengen😂

  • Slim Shady

   Slim Shady

   19 ditë më parë

   senni bgon Keni 2 minuta koh te flasim per zotin ton Jehova 😂😂

  • senni bgon

   senni bgon

   22 ditë më parë

   🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetsh

 67. Nik Nik Deda

  Nik Nik Deda

  22 ditë më parë

  Mallkuar ajo dite 17 07 2013

 68. Adela Balla

  Adela Balla

  22 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrr🥰🥰🥰

 69. Fati miri

  Fati miri

  22 ditë më parë

  Ritmike e bukur dhe me kryesorja kuptohet bravo

 70. Ornela Krosi

  Ornela Krosi

  22 ditë më parë

  Me duket e keni bere per mua kte kengen! 😏

  • Promithefs

   Promithefs

   14 ditë më parë

   Who knows 🤫 maybe 🤫🤫

 71. Bukurije Bukurije

  Bukurije Bukurije

  22 ditë më parë

  Super .te dy te mir

 72. Arb Arb

  Arb Arb

  22 ditë më parë

  Replay

 73. Rajmond Hajdaraj

  Rajmond Hajdaraj

  22 ditë më parë

  Shum buker

 74. Dashamiri Dashamiri

  Dashamiri Dashamiri

  22 ditë më parë

  Gjiganda te 2 jeni JU rujt ZOTI

 75. dea dea

  dea dea

  22 ditë më parë

  Suksese bukur kenga 👋

 76. Alberto Luka

  Alberto Luka

  22 ditë më parë

  Super kenge super pidh teuta

 77. Aleandro Sulaj

  Aleandro Sulaj

  23 ditë më parë

  Super keng

 78. Nozg Papa

  Nozg Papa

  23 ditë më parë

  Teuta super po çne me kte se ?? Pf

 79. Nonsoloargenti Gioielleria

  Nonsoloargenti Gioielleria

  23 ditë më parë

  STAI CERCANDO UN GIOIELLO?SEI NEL POSTO GIUSTO❗️ORO,DIAMANTI,COLLANE VERSACE,COLLANE ROLEX,GUCCI,E TANTO TANTO ALTRO ANCORA💎SPEDIZIONI GRATUITE IN TUTTA ITALIA IN SOLE 48ORE,CONFEZIONE REGALO E PAGHI ALLA CONSEGNA🚚🎁

 80. Xhemal Brahaja

  Xhemal Brahaja

  23 ditë më parë

  Shum bukur te dy por zeri i teutes eshte si frymezim

 81. Erjon 12

  Erjon 12

  23 ditë më parë

  Urime keng shum e bukur

 82. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 83. MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  23 ditë më parë

  Nice White color✨The Guy 💎sings and looks Damnnn🔥

 84. F idrizi

  F idrizi

  23 ditë më parë

  Skerdi veq karin ta thin tu bertit

 85. Marek Baszyński

  Marek Baszyński

  23 ditë më parë

  👌🏻👁👌🏻

 86. Serjozi Serjozi

  Serjozi Serjozi

  23 ditë më parë

  Teuta😍😍

 87. Marinela Zeqaj

  Marinela Zeqaj

  23 ditë më parë

  alpast.info/one/video/nqZ6s7SKlIrLobY 😀

 88. Ariola Shkoder

  Ariola Shkoder

  23 ditë më parë

  Super 😍

 89. Babushi London

  Babushi London

  23 ditë më parë

  Like kush e degjoj kte super keng , dhe direkt i erdhi ne mend dashuria ose ish dashuria e vet 😢😢😢😢😢❤️❤️❤️❤️❤️🌍🌍🌍🌍🌍

 90. SHQIPERI ETNIKE

  SHQIPERI ETNIKE

  24 ditë më parë

  🇦🇱👏🇦🇱👏Shum keng e bukur ju lumt Shqipe RRESPEKT🇦🇱👏🇦🇱👏

  • yuitr loing

   yuitr loing

   23 ditë më parë

   jo me thellesi te madhe ne tekst ☝️por te pakten ka nje kuptim Texti shume bukur kenga ✌️👍😃

 91. R R

  R R

  24 ditë më parë

  Ka pleqnija po shkojn tu ba edhe ma kurva tmerr bre veq shkruta qe met e motrat Mustafa ni shembull i mir kta tjerat mjer familjet qe i kan ..

 92. f sh

  f sh

  24 ditë më parë

  Presim tekstin…

 93. Panda Panda

  Panda Panda

  24 ditë më parë

  Super za tamel ke vallae

 94. Andon Dervishaj

  Andon Dervishaj

  24 ditë më parë

  bravo 🇦🇱💣💥💥💥

  • misuyy fong

   misuyy fong

   24 ditë më parë

   Teuta,te adhuroj !

 95. BIG ASS

  BIG ASS

  24 ditë më parë

  THE SEXY GIRLS ARE BIGTITITS.UNO THREE IN ONE ALpast: THIS IS FINE. SOMEONE: SAYS ''HECK''. ALpast: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾.

 96. Servis Cel

  Servis Cel

  24 ditë më parë

  Perfekt bravo

 97. Gladiola😜

  Gladiola😜

  24 ditë më parë

  Super 💔😭😭😥

 98. yuitr loing

  yuitr loing

  24 ditë më parë

  Nje bashkpunim perfekt tedy 😍😍🥰

 99. Olti Topciu

  Olti Topciu

  24 ditë më parë

  Tenuta selimi si shpirt

 100. Nina Flori

  Nina Flori

  24 ditë më parë

  The voice Teuta ❤ Skerdi 🙏

  • yuitr loing

   yuitr loing

   24 ditë më parë

   Sum buker you 🇬🇷💖🎉💐🎈🥳

Faqja Tjeter