Situata të forta; Ish i dashuri Alvisës hyn në program, konkurrentët lënë studion - Përputhen Prime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të shtunën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të shtunë , në ekranin e Top Channel.

Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Traveling Vlogs

  Traveling Vlogs

  4 ditë më parë

  Titulli i muzikes ne hyrje te emisionit ?

 2. Emily An

  Emily An

  5 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 3. Dark Fire

  Dark Fire

  6 ditë më parë

  01:33 tgjith kom per mi kom . 🤦🏻😆

 4. Bojka Vl

  Bojka Vl

  6 ditë më parë

  Arjani preversi oooo gojorssss

 5. Bojka Vl

  Bojka Vl

  6 ditë më parë

  Ooo popull si ja u futi Tea ANDI. MELISA.. BORA. ARJANI. OLSA. Her e par keshtu do ju mashtrojn prap

 6. Rrafaela Meta

  Rrafaela Meta

  7 ditë më parë

  Mikela zemer ti je një yll i vertet boll zemer qe e ke te paster pa rracizemit .e nje rrespekte të malle per ty😍👏👏👏👌💖💫💫

 7. Mr. Modest

  Mr. Modest

  7 ditë më parë

  Kti Edit u dashka shkerdhy strukullupt! Shum i vjeter n’men! Ska rrespekt per femren!

  • Emily An

   Emily An

   5 ditë më parë

   duke thënë: "Ose të largohet ai, ose unë".

 8. Mr. Modest

  Mr. Modest

  7 ditë më parë

  Ky flokshi qeka trung!

 9. Belirda Ndreu

  Belirda Ndreu

  8 ditë më parë

  Ky Edi eshte deshtim total njerezor

 10. bofooit gojo

  bofooit gojo

  8 ditë më parë

  Per here te pare me ka pelqyer shume Mikela, bravo 👏. Bruno dhe Bashkimi si gjithome jane me te miret aty .

 11. Vanesa Vanesa

  Vanesa Vanesa

  8 ditë më parë

  Fuqia e Arjanit.Jepi Arjan!

 12. Donika Shkembi

  Donika Shkembi

  8 ditë më parë

  Wou wou dhe do martohen keto sa pa pike lezeti ah mor cunaaa

 13. Jonny

  Jonny

  8 ditë më parë

  Perputhen = SKENAR ME FAKTE

 14. Revange Absolut

  Revange Absolut

  9 ditë më parë

  Ledjana ishte ?! apo ishte linda morina

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   8 ditë më parë

   super djal. 7. Arjan Konomi, kritikon vetem ata qe si pelqen. 8. Bora, hy aty ku sduhet dhe jo ku duhet. 9. Perputhen Tabula rasa

 15. Revange Absolut

  Revange Absolut

  9 ditë më parë

  Arjan je grada zh , ofendon alvisen dhe ajo asnje moment se ofendoi

 16. Revange Absolut

  Revange Absolut

  9 ditë më parë

  Gocat tani , do ja kap te dashurin alvises

 17. Revange Absolut

  Revange Absolut

  9 ditë më parë

  Sa ka kaluar alvisa si ty o cun

 18. rnksbt1714

  rnksbt1714

  9 ditë më parë

  Edi usht psikopat 😂😂😂 Mut njeri 😬

 19. Funny Videos

  Funny Videos

  9 ditë më parë

  Ky eshte emisjoni me i degjeneruar ne shqiperi qe nuk lodhen ta shikoj te pakten 1 sekond te vetm por vetem nje gje me habit kaq shum si ka mundesi qe ende shqiptaret e shikojne kete emisjon dhe kta njerz plehra.!

 20. toijg avnnr

  toijg avnnr

  9 ditë më parë

  duke thënë: "Ose të largohet ai, ose unë".

 21. Njomzë De

  Njomzë De

  9 ditë më parë

  Oo zoti me falt poo qe Rob ma te keq se kjo Lediana ne kete planet nuk kam pare mee oo zott po e shemutar

 22. Bmw Bmw

  Bmw Bmw

  9 ditë më parë

  Ada mos vlla je trans apo ke problem me telat e zanit.....

 23. sony account

  sony account

  9 ditë më parë

  56:25 degjojeni kur ja ben dikush nbackstage : kthehu dhe sulmoje kew

 24. Daily Shqip

  Daily Shqip

  9 ditë më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Julin alpast.info/one/video/hmWC1ZippWWyhsQ

  • toijg avnnr

   toijg avnnr

   9 ditë më parë

   Arian shko mbushu dhe ti Selikon Gjith trupin OK se ju thau let mbushen Selikon ik bre je veq meju hi ne qef vajzave. Njri duhet jet normal siq eka kriuja perendima

 25. EDa ML

  EDa ML

  9 ditë më parë

  Kusherira analisi????? Ajo me.flokt e gjata

 26. Ghost M

  Ghost M

  9 ditë më parë

  edi kryekatunar eshte per dhi ne male

 27. zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  9 ditë më parë

  Ky eshte cmimi qe duhet te paguajne per famen, eksperiment njerzor!!! Asgje e papritur...

 28. Carpe dieme

  Carpe dieme

  10 ditë më parë

  1.Ana Kauri, orgjinal si Palaço me at lyerje. 2.Ana 1, nje buçe e keqe qe i duket vetja e zgjuar,por harron se esht askushi. 3. Mikela, esht si Gabele, per shkak te sjelljes qe ka dhe jo pamjes (Injorante komplet) 4. Ada, komplimente, flet fiks aty ku duhet. 5. Edi, esht me te meta mendore =Budalla( duket nga shikimi dhe goja qe i iken shpesh) 6. Bruno, super djal. 7. Arjan Konomi, kritikon vetem ata qe si pelqen. 8. Bora, hy aty ku sduhet dhe jo ku duhet. 9. Perputhen Tabula rasa

  • Belirda Ndreu

   Belirda Ndreu

   8 ditë më parë

   Hahahahhahahahhaha

 29. Sefer Knap

  Sefer Knap

  10 ditë më parë

  ZOTRI ARJANI BRAVO PER FJALN E SHKRETA (ASHT E DASHURUME)

 30. Sefer Knap

  Sefer Knap

  10 ditë më parë

  BAJO DOT ISHTE INTERESANT TE HYJE ISH DASHNORJA E JOTE DOTA SHOHM SI DO REAGOJSH TY JE ATY NJERI TOTAL FALCO TY DUHHET AUTOMATICKI ME DAL JASHT TY E KOMLIKON SITUATN NE PURPUTHJEN JE I DAMSHM SI ORGANIZATOR.

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   9 ditë më parë

   Diss (Hysen) UNIKATIL

 31. annag cocl

  annag cocl

  10 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 32. EL7ERCENGU☪️

  EL7ERCENGU☪️

  10 ditë më parë

  56:24 e keni skenarin

 33. this its shit timmy

  this its shit timmy

  10 ditë më parë

  Per veq bores ,ju tjeret jeni gjith vk aty!!

 34. Jola Jola

  Jola Jola

  10 ditë më parë

  1 koment Pse nuk merrni publik si opjonist Po merrni njerez te njohur! 😎

 35. Jaho Balla

  Jaho Balla

  10 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

  • annag cocl

   annag cocl

   10 ditë më parë

   E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 36. Jaho Balla

  Jaho Balla

  10 ditë më parë

  OYTXO bfhfh bfhhf bghg bgjg btjg brjgh bgh bgjgh btjr hrhr bgj bghg bfhgh bghg jghg bghg bghf jrhg. Hjg bgjg bghf bgjg bghg bghg bghg brjghf bgjg bght bghg bghg bgjg bghg bgjg bghg bhh bgjt bgjg bthf bhbg brhg bghf bgjghf bghg bgjthf bght bbtjg jhjg. Hjthg. Jgjt bghr btjt hrhjg bgjg bgjg bhjg bghghg bghg bgbght bbghg bgjgjg bgjg bgjt jyjt bgjt bgjth bhjth bghg bgbgjg 'dkg' dkg 'fkf NJ fkf' fkf nfkf 'rkf' fkf 'fkf' fkg 'r f nfkg krkr NJ rkf jhh r ku f NJ ekf b ft' g nfkf kfkf nfjf NJ ekf kekf NJ fkf NJ fkg 'fkf' fkf 'fkf' gkf 'f' g 'fkg nfkf kfkf by f nfkf' fkg 'fkf' fkf 'fkf njkf' gkf NG f nfkf nc' nckf kfjf n 'dkf' fkf 'fkf' fkf 'fkf nfkg nfkf nfjf' f'f 'fkf' gkf ngkf 'fkf nfkg ngkf nfkf nfkf nfkf NJ dkg NC f nf' f'f nfkf 'fkg nfkf' fkg nfkf kf'f ndnf nfkf 'fnf g

 37. Mehmet Alija

  Mehmet Alija

  10 ditë më parë

  Ada e lediana dyjat te njeta full Selikon dyjat jeni trans

 38. Mehmet Alija

  Mehmet Alija

  10 ditë më parë

  Arian shko mbushu dhe ti Selikon Gjith trupin OK se ju thau let mbushen Selikon ik bre je veq meju hi ne qef vajzave. Njri duhet jet normal siq eka kriuja perendima

 39. Mehmet Alija

  Mehmet Alija

  10 ditë më parë

  Oj Ada si ti me at Form trupit Memir me mar njé kukull njet si ti OK po nuk ban njeri komplett Sekikon. Per Sekikon memir nje kukull.

 40. Mehmet Alija

  Mehmet Alija

  10 ditë më parë

  Hysen ti nuk je mashkull ake Si ke ftyr me njet aty kur Ish femra elivsa femra jote Del Para syve tuaj me tjeret. Si ndihesh nuk je burr. Ti un Kurr e Kurr nuk Kisha veprua Si ti OK turp met ardhe nfa vetja.

 41. Daily Shqip

  Daily Shqip

  10 ditë më parë

  E gjithe kjo situate eshte skenar i Alvises dhe Hysenit, shikoeni tek kjo video alpast.info/one/video/fZx53c5ooJzMfKo

 42. Mehmet Alija

  Mehmet Alija

  10 ditë më parë

  Ada mos je trans met vertet Mos je kthye nga Mashkulli vajz

 43. Victoria

  Victoria

  10 ditë më parë

  Turp tu vije ju si staf, e turp ti vije ketij qe e ka pranuar te hyje aty,

 44. yanlez prens

  yanlez prens

  10 ditë më parë

  Allahu kur krijoj njeriun nuk beri ndarje

 45. berati

  berati

  10 ditë më parë

  Diss (Hysen) UNIKATIL 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌🏻

 46. Sabit Isakaj

  Sabit Isakaj

  10 ditë më parë

  Ana, "me njeh gjithkush"! Po kush te njeh ty perveq atyre pleqve qe kalohne naten me ty hoteleve?

 47. Sabit Isakaj

  Sabit Isakaj

  10 ditë më parë

  Ridvana me Anen? Jeni mire ju??? Ana e skandaleve dhe Ridvana si Engjell!

 48. Enxhi Halilaj

  Enxhi Halilaj

  10 ditë më parë

  Cfar nuk shkon tte buzet e ledjaness🧐

 49. Rvve Duio

  Rvve Duio

  10 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 50. Arbenita Spahiu

  Arbenita Spahiu

  10 ditë më parë

  O qura me butoks bash lopne gjall je qur ada butokse pippppp

 51. Sheflinda Beqiri

  Sheflinda Beqiri

  10 ditë më parë

  Ky far Edi sikur ka momente intime dhe të ruajtura me Aden, që nga debatet e para ,që i thonte ty t'ka shku fytyra!Te bon me kuptu dicka me shum,meqense dhe kishin takim para përputhen.Nje femer me përvoi, nuk besoi ta ketë problem aq të madh ,po aq sa mashkulli që se ka aspak, gjeta mundsin.Kur i pelqe dikush,që të stopohet ose tregoi kujdes nese është në kerkim.Por është i cenuar se mos i ndodh si Arjonit,pastaj nxjer tjeter gjë duke qen që nuk mund të thot me shum.Dhe kalon në ofendime ,duke u merr me dukjen e Ades kur mund mos ta zgjedh .Gjë që del me i pa edukat.Por tani sa pa edukat has njeriu për hiq gjë, vetem nese si pelqe mendimi i tjetrit ,kaloijn në ofendime.Dhe pse Ada ngjan tip e qet është e pelqyer, si pamje si njeri fizik.Te mbash të njeitin qendrimi,si vazhdon Edi, pa jep arsye të qart, ulje për vete.Dhe pse qdo moment i përbashket ,është njesoi për dyt.

 52. M I K A

  M I K A

  10 ditë më parë

  Bullisht

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   10 ditë më parë

   O Zot ça qenka ber Ana Kauri keshtu aman 😳 si ajo shtriga te Borebardha 😫

 53. Kreshnik Shtini

  Kreshnik Shtini

  11 ditë më parë

  E dim Mir PSE ledjana...me mevlanin Nuk heci... sempre ishte fakkk histori e ndertume😉👍

 54. Bea bea

  Bea bea

  11 ditë më parë

  ashiqare skenar,menyra se si i fliste Edit Ada sikur recitonte poezi aktrim i dobët nga ana e Adës.

 55. Dile Gashi

  Dile Gashi

  11 ditë më parë

  Ky arjani vet osht si piciruq i vogel e kne i nenqmon tjert nje plak ne penzjon e flet fjal si nje adoleshent ku met njofshem eka, shti at djal vetem meja prish disponimin alvises kjo vajz aq emir esht edhe pse ska pas asnje faj kerkon falje kti plakuci qe i i ofendon vajzat si tek sezoni par edhe tek ky kush ti bahet esh i tina alvisa nos rri atY me nenqmu vetin se edhe shqipja rriti pak po ka ma, shum fam se gjith aty qe kan rrit 9 muaj kshtu qe del nga, aty se je femra ma e bukur

 56. Ardian Hoxhaj

  Ardian Hoxhaj

  11 ditë më parë

  Bravo yseni nje djal shembull je si yll vazhdo mos u dorzo 😍😍

 57. Nikolas Foto

  Nikolas Foto

  11 ditë më parë

  Na vdiqet me kte Bashkimin eshte si gjith te tjeret na i kini ngritur ne qiell

 58. Bashkimbaki Bilalli

  Bashkimbaki Bilalli

  11 ditë më parë

  Ju dulen skenat program fallc arjani smeriton aty te jet

 59. Lenci Hatia

  Lenci Hatia

  11 ditë më parë

  Kta te dy jan te lidhur prej shum vitesh dhe per momentin i ka ndar gjoja ajo e trasha olka per te fitu ca pare,,gjithsesi jan cift i mrekullushem

 60. Qani Aliji

  Qani Aliji

  11 ditë më parë

  Arjan kan gjith shqiptart Respekt per ty por sonte me Alvisën mut emisionin e ke bahen marre të qoftë

 61. Ramiz Alla

  Ramiz Alla

  11 ditë më parë

  Mbeshtetje per ALVISEN 💙

 62. Jeton Totaj

  Jeton Totaj

  11 ditë më parë

  Njëshe je o eduard baba respekt

 63. Lyrics Videos

  Lyrics Videos

  11 ditë më parë

  Bora : Alvisa eja ne studio Rexhisori : Behu egoiste sa me e keqe 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Min : 56:23

 64. Linda Bytyqi

  Linda Bytyqi

  11 ditë më parë

  O Zot ça qenka ber Ana Kauri keshtu aman 😳 si ajo shtriga te Borebardha 😫

 65. Rilind Isufi

  Rilind Isufi

  11 ditë më parë

  Me kte gjest qe e kan bere me hyrjen e ish te dashurit te Alvises kjo gje eshte e qellimshme dhe nuk me pelqen fare me keto skenare provokative te Olses

 66. Anisa Doce

  Anisa Doce

  11 ditë më parë

  O popull I thjeshte boll pate budalliqe e skenare telenovelash....ne min 56 regjizori degjohet haptaz kur I thot Alvises 'sulmoji behu e keqe' 🤦🏻‍♀️

 67. Ada G

  Ada G

  11 ditë më parë

  Wthf veretet ai hyri ???? Alvisa te isha si ti do isha larguar perfundimisht por me sa duket qenke dhe ti pjes e skenarit

 68. Salushe Selenica

  Salushe Selenica

  11 ditë më parë

  Shpjerjani edhe donaldin bores aty si do ndjihet ajde ajde

 69. Stelina Hatija

  Stelina Hatija

  11 ditë më parë

  Kte e ka ber arjani meqe e njeh hysenin dhe mezi po e priste prime a mor arjan sa sjellje te ult ke ber kundrejt alvises hyseni da dija sdo kisha ardhur po ik vlla pse nk iken ...po kjo opinionistja bjonte se ja harrova emrin sa kotttt flet

 70. Ada G

  Ada G

  11 ditë më parë

  Omg o Arjan o vemje o njeriu me pa shtyll kurrizore dhe i flliqur. Mbylle gojen dhe degjoi dhe te tjeret cfar te thon injorant. Te mendoja ndryshe dhe kam pasur shume rrespekt por je pa pik llogjike. Olsa te uroj te te ndodhi 100 fish me keq ne jeten tende personale. Kjo tyryfylja Elona e ka kokrren e grurit ne koke apo jo?

 71. gazmir gjana

  gazmir gjana

  11 ditë më parë

  Kane vazhduar expollet ne shqiperi ,beri mire apo keq qe u fut ishi alvises, kane vazhduar debatet ne qifte dhe familje ,i keni bere skenaret aq bukur sa tani hapni Big brother VK

 72. Linda Bytyqi

  Linda Bytyqi

  11 ditë më parë

  O Elona ooooo idjote tjeter gje eshte te punosh ne nje ambient,e tjeter gje eshte te shkosh dhe te besh perputhje ne nje show televiziv me ishin,aman moj se le nam pz nuk eshte e njejt,si do dalin tani çunat e tjer me Alvisen ku aty eshte ish i dashuri? Aman o plehra sa degjenerues jeni Zoti ju vraft

 73. Ada G

  Ada G

  11 ditë më parë

  Mikela 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤢🤢

 74. Iryna

  Iryna

  11 ditë më parë

  What’s happened to second Ana ? She got job in circus now?

 75. Wilde wilde

  Wilde wilde

  11 ditë më parë

  Mikela esmerke tere kripe je si shpirt , leri mendjembyllurit ne lengun e tyre e mos ca koke.

 76. Stiliano Shahaj

  Stiliano Shahaj

  11 ditë më parë

  KTO REAGIMET MIKELA KA NGA MUNGESA E VITAMINES “K” !!!

 77. Simon Carderone

  Simon Carderone

  11 ditë më parë

  Si mund tket qen lidh alvisa me ket tipin ?? Se kuptoj fare

 78. Daniel Rreshka

  Daniel Rreshka

  11 ditë më parë

  Si t ka mbajt ajo 3 vite ty mrsh 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 79. Xh. Dardane

  Xh. Dardane

  11 ditë më parë

  Si ske turp me hy aty? po quditem far njerz jeni edhe bohi kishe spo dim sen qe osht Alvisa aty edhe qdo gjë ishte rastesi.... Ik more dil automatikisht vet mos prit met perzan dikush

 80. genta bardhi

  genta bardhi

  11 ditë më parë

  Themelet e juaja aman o Ana 1 ti ke lene nam cfar ke ngritur ti e per cfar te genjen mendja se je bere e famshme kte sarrij ta kuptoj.Te ishe aq e zgjuar sdo dilje me fare ne ekran.

 81. Besmir Muca

  Besmir Muca

  11 ditë më parë

  Analist arjani 😂😂💪💪o Dak je per analazis jo per tu erresuar syt ,,hasan ik ne shtepi programi vazhdon edhe pa ty thjesht do marrin ma pak lek

 82. Ilirjan

  Ilirjan

  11 ditë më parë

  Kjo ada kot ben sikur nuk e do. Ajo e do shum

 83. Bora Zemani

  Bora Zemani

  11 ditë më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni kët kanal tim personal Zoti ju bekoft të gjithëve

 84. Edi Krosi

  Edi Krosi

  11 ditë më parë

  Ca shikimi njera nga ata se nk jua dij emrin🤣🤣🤣🤣

 85. Ilirjan

  Ilirjan

  11 ditë më parë

  Te doli fytyra Edhe ty o arian mashtrusi

 86. serdy ximi

  serdy ximi

  11 ditë më parë

  37:57 Pjesa e aktrimit me te madh qe bie ne sy mos e humbisni !!!

 87. A Capo

  A Capo

  11 ditë më parë

  Më plehrë se ky Arjani nuk paska. Bën filozofin dhe mësuesin e jetës kur në të vërtet ça thotë është vetëm përsëritja përmendësh e fjalive që ka lexuar nëpër libra, se për të jetuar nuk duket se ka ndonjë qytetari apo ndonjë personalitet a livel të lartë. Reagoi si kafshë dhe e ofendon Alvisën vetëm se e ka ndërgjegjen e pistë e zonjusha ka vërtet nivel e di të flasi e të artikullohet më mirë se ai (jo si Sindi psikopatja që i merrte gjërat personale dhe ç’do temë e lidhte me virgjërinë që e kishte sa e ka gjyshja ime). I drejtohet gocës me “surrati jot” e “pipiruqe” dmth pa aspak respekt e klasë e tregon harbutshërinë e njërëzve të rrugës. Ky klyshi së bashku me atë buçen e Olsës nuk është se dinë të komunikojnë vërtet apo të menaxhojnë situatat e konfliktit, thjesht përdorin fuqinë dhe hirarkinë aty brënda. Thjesht një qënie e shpifur që do të mbrojë reputacionin që gjasme ka krijuar duke na bërë burrin e botës e mëndje hapurin kur në të vërtet është po ai idiot e fshatar nga mëndja që ishte dhe para udhëtimeve që ka zhvilluar! Olsa e Arjan 🤮🤮

 88. Ilirjan

  Ilirjan

  11 ditë më parë

  Sa te digjineruar jeni aman ??? Vusni ishat vetem per show!! Po Edhe ky legen futet kur e ka ishin aty

 89. Besmir Zylyftari

  Besmir Zylyftari

  11 ditë më parë

  Weeee sa falcoooo ..... E kalojm tha Bora se kishte hall se mos thonin dhe vajzat e tjera as ne nuk pranojm

  • serdy ximi

   serdy ximi

   11 ditë më parë

   Po jan grumbullu te gjith te pa martuar e lakuric e kerkoj te martojn te tjeret sa turp a e kuptojn veten

 90. Flavia Dervishi

  Flavia Dervishi

  11 ditë më parë

  Bashkimi esht djale prefekt e mbeshteti alvisen ne cdo moment Edhe konkurentet e tjere ju lumte qe e mbeshtetet alvisen ne momentin qe arjani e ofendoi ky eshte kulmi ne vend qe opinionisti te jete i qete dhe ti kontrolloje nervat i versulet nje vajze

  • Flavia Dervishi

   Flavia Dervishi

   11 ditë më parë

   Turrrpppp🖕

 91. Uesli Boja

  Uesli Boja

  11 ditë më parë

  Kjo u ka mush me silikon ja ngjiti smunjen ktij qr

 92. Flavia Dervishi

  Flavia Dervishi

  11 ditë më parë

  BORA: Pershendetje sot do te na vije dhe nje kunkurent te ri ne perputhen Le te vije konkurenti Konkurrenti eshte DONALDI BORA:Olsa te lutem me sillni konkurrentin OLSA:O bora ky esht konkurrenti BORA: Un nuk i duroj dot me keto skena po dal jashte ARJANI:O bora mos dil se do e kalojme bashke kete situate🤣🤣

 93. kastri1973

  kastri1973

  11 ditë më parë

  I degjeneruat brezin e ri me keto reallity show

 94. kastri1973

  kastri1973

  11 ditë më parë

  Thjesht emision kurvlleku.

 95. kastri1973

  kastri1973

  11 ditë më parë

  Po emocione te medhaja na manelgjyet na bet me emocione wow

 96. Toni Xhaka

  Toni Xhaka

  11 ditë më parë

  Alvisa Queen 🌹👸

 97. Jurida Korbi

  Jurida Korbi

  11 ditë më parë

  Degjojeni pak regjizorin ne min 56:24 qe i thot Alvises "tregohu egoiste, foli keq"...

 98. Aslan Duraku

  Aslan Duraku

  11 ditë më parë

  Edi eshte ne emision vetem per vemendje nga sh8kusit prandaj duet larguar nga programi nuk ka lidhje me emision8n

 99. Skender Gashi

  Skender Gashi

  11 ditë më parë

  Ju jeni duke ber probleme vet juduhet ti hiqeni kyo far probleme doni ti futni problem qunat kjo nuk asht perputhen mo po problemebajna ket emer futni

 100. Fatlum sejdiu

  Fatlum sejdiu

  11 ditë më parë

  Ky edi ma budall spaska kapne qitne kit far shfulen se na bani horr po kti lopt ikishin ik ja ma femrat 😂😂

Faqja Tjeter