Situata del nga kontrolli, Ritvana lë programin, Mikela konfliktohet me Jurgenin - Përputhen

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. soiung toiue

  soiung toiue

  6 orë më parë

  Emision degjenerimi ku te degjeneruarit i jep kuptim dhe vlere.

 2. Dl Najada

  Dl Najada

  16 orë më parë

  po artani sesht per aty njeher fare Artani te shkoje te bej llaç .

 3. Lati Prezja

  Lati Prezja

  Ditë më parë

  Po ik o bashkim e ada se ekeni plafiku ju .pse e mohoni ..shani dhe tjeret ..ada sa me nji me nji pu pu goca v l

 4. viiont eooiy

  viiont eooiy

  Ditë më parë

  Me shume Artani ngjan me Ridvanen sesa me Mevlanin 😂

 5. Sabit Isakaj

  Sabit Isakaj

  Ditë më parë

  Ju qe toleroni ofendimet me te felliqura te Jurgenit, juve nuk ja vlen as te ju shikojne femijet tane! Turp ju qofte!

  • soiung toiue

   soiung toiue

   6 orë më parë

   44:15 i sygjeroj toles te perdor deoderant

 6. Lolo 82

  Lolo 82

  Ditë më parë

  Artan = rrot k

 7. Lolo 82

  Lolo 82

  Ditë më parë

  A e qive o bashkim

 8. Ama M.

  Ama M.

  Ditë më parë

  Padashur të justifikojë Ritvanën, por profesor doktor Arjan adhamudhit nuk i lejohen këto komente. Një tufë meshkujsh budallenj keni mbledhur aty dhe nuk merren masa. Meshkuj palaço.

 9. ALBERT MANCHINI TV

  ALBERT MANCHINI TV

  Ditë më parë

  Ti alvisa ku ke vajt me cunat pse kerkon aq llogari bashkimit

 10. TR TR

  TR TR

  2 ditë më parë

  Qeka fut servis cimi te perputhen

  • viiont eooiy

   viiont eooiy

   Ditë më parë

   Argjendi si supermeni sa her qe do tvej Ridvana ne shpi me vrap ai

 11. Fatmir Gjeloshi

  Fatmir Gjeloshi

  2 ditë më parë

  Jurgenit ysht mbledh ofendimi prej mikeles sepse mikela e beri xerro nemision sepse Ajo ndoshta ysht nen zerro kshtu qe ja ka rras biçes per pesmi Lek edhe per asnji Lek qihen femrat ju ka Hy majasili npith apo ntru nuk kuptohet akoma

 12. bocoy noiu

  bocoy noiu

  2 ditë më parë

  Bashkim je me i miri...skuadra Alvisa Mikela dhe Ridvana bashke me Melisen jashtë.....po luajnë se jane bere shoqe te ngushta

 13. Oana

  Oana

  2 ditë më parë

  Oj tola po tlutem dil nga perputhen ore qe ma shpifeeee , A e din qka eshte Deodorant? Po si ste vjen gerrdi prej vetess

 14. Rama Bajram

  Rama Bajram

  2 ditë më parë

  Ju te perputhen ju ka len mendja tash duhet te ju pyetin cka ngren

 15. sui sui

  sui sui

  2 ditë më parë

  Po ky arjani e teproi me ritvanen... Apo skenar qe ritvana te ikte meqe ajo tha I kam thene olses te le programin.. dhe olsa ka thene lere mere ne kete menyre...

 16. best- one

  best- one

  2 ditë më parë

  Ritvana e din produksioni Bora sa me than qe ne nuk dim azgje 🤦‍♀️🤦‍♀️ o zot gjith genjeshtra

  • bocoy noiu

   bocoy noiu

   2 ditë më parë

   respekti per veten jo me per te tjeret 😂🤣

 17. rosíe M

  rosíe M

  2 ditë më parë

  spiunlluçet e vogëla je king Arjan

 18. egzon

  egzon

  2 ditë më parë

  44:15 i sygjeroj toles te perdor deoderant

 19. Geni,në,kohë Koko

  Geni,në,kohë Koko

  2 ditë më parë

  Shtoi dhe nje 0 tpakten atij 5000 lekshit se e turperove

 20. aurel shati

  aurel shati

  2 ditë më parë

  Per te marr disa klikime me shume dalin njerezit nga vetja dhe shkojne ne fyrje te bertitura sharje... Ky emisjon po denegjeron njerezit Te gjith shqipetaret e dine qe aty shkojne vec per fame se tre vjet emision askush ska dale i perputhur Emisjon i denegjeruar nuk duhet te shohin femijet kete Kultura eshte shume e vogel.. Edhe nese dikush aty eshte me kulture aty dale nga vetja

 21. Geni,në,kohë Koko

  Geni,në,kohë Koko

  2 ditë më parë

  Argjendi si supermeni sa her qe do tvej Ridvana ne shpi me vrap ai

 22. Hodo Allushaj

  Hodo Allushaj

  2 ditë më parë

  Emisjoni me genjeshtar qe ekzizotn ca u besoni

 23. Adil Basha

  Adil Basha

  2 ditë më parë

  19:27🦆🦆

 24. Igli Gjata

  Igli Gjata

  2 ditë më parë

  Ooo hysen o alvisaa jeni totalisht njerz fallco te shtirur. Oo hysen vetem burr nuk je le te dashuren neper takime ver e makarona me fruta deti dhe ngjal ne fund turp

 25. lexo me kujdes

  lexo me kujdes

  2 ditë më parë

  Emisjon degjenerus e shkaterruat rinin e corjentut krejt me kto fjalore. Jurgen i degjeneruar te dalshin ment qe del nga vetja. Olsa po shfrytezon personalitetin po faj kan kto te rinjt naive qe dalin ne tv gjoja per show dhe fitojne vete poshterim

 26. Shehri Kapaj

  Shehri Kapaj

  2 ditë më parë

  po sinqerisht mendoni qe eshte vellai i mevlanit ky? as dialektin skan njesoj..

 27. Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  2 ditë më parë

  Tola si burre vlen per te qene Police...te beje grushta 🤣🤣

 28. Nora6009

  Nora6009

  2 ditë më parë

  Si kan me e njof njeri teten nqofse nuk salon

 29. Nora6009

  Nora6009

  2 ditë më parë

  Oooooo Mikela STFU nuk mendem me te nij ma

 30. Liriana Dervishaj

  Liriana Dervishaj

  2 ditë më parë

  Shum e perdale edhe pa pik shije femre kjo mikela me duket me keq se ato te rrugeve me keq se arbudkat dhe te felliqura. Ty ke frik me ta fut mi goce se e jep kudo ti ske pik respekti per veten jo me per te tjeret 😂🤣

 31. Deni Deni

  Deni Deni

  3 ditë më parë

  Ky arjani sdi t flasi per vete!! Ska te drejt t ofendoj asnje aty

 32. Rejana Kthella

  Rejana Kthella

  3 ditë më parë

  kjo ada ta shpif fare.. nje here me kete trukun qe ben taman si ato kukullat kineze,pastaj kur zgerdhihet kur flasin keq per femrat e tjera🤮🤮🤮🤮

 33. Ersila ceka

  Ersila ceka

  3 ditë më parë

  Kush ka informacion dini gje kur fillon hell's kitchen

 34. Valdete Mehmeti

  Valdete Mehmeti

  3 ditë më parë

  Spe.di.ku. keni gjett.kto goca ufaaa Kit rast ma tbukur djemt perputhen posht humbje kohe.per ata qe shikojn

 35. Valdete Mehmeti

  Valdete Mehmeti

  3 ditë më parë

  Ritvana shum bukur qe je pa plastik ftyres Shpresoj qe tmos e bosh si aristela kur ka hy Programm ka qen tjeter por pas nje kohe u ba ju doke vehtja princesha🤭🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 36. Kabashi Shyhrete

  Kabashi Shyhrete

  3 ditë më parë

  Fjal shum me vend o Melik 🥰

 37. Samsung A10s

  Samsung A10s

  3 ditë më parë

  Phuuuu pilluc i keq si dumbo ke goj me sha

 38. Arbnor Beqiri

  Arbnor Beqiri

  3 ditë më parë

  Mos ja rrit qmimin 5 mij lek se deri tash me 2 miij lek ekom marr mevete 🤣🤣🤣

 39. Hamza Salkurti

  Hamza Salkurti

  3 ditë më parë

  Sqetulla toles

 40. Hamza Salkurti

  Hamza Salkurti

  3 ditë më parë

  Jurgeni nona punes

 41. holtaolta

  holtaolta

  3 ditë më parë

  Ju dolën hordhiqet sheshit 😂😂😂Në momentin që i preken interesat gjithsecilit,fillojnë e tregohen bëmat e tyre në fshehtësi 🤭🥴

 42. Ela Smith

  Ela Smith

  3 ditë më parë

  Gazibo botetes shiptare asht ba ky emission mduket I kan mbledh gjith vajzat e rrugve te shipnis e I kan ul aty sa mvje me qesh kur than se familja asht e shrejt per to e gjysma tyre nuk flasin me familjet e tyre gjynafi zotit

 43. Igi Nivi

  Igi Nivi

  3 ditë më parë

  Ada perdor keta lolot q t laj hakat e Saj

 44. Igi Nivi

  Igi Nivi

  3 ditë më parë

  Ada sh Femer e pist

 45. Igi Nivi

  Igi Nivi

  3 ditë më parë

  T perjashtohet jurgeni

 46. Shortclub

  Shortclub

  3 ditë më parë

  Ky jurgeni mashkull i peshtir, ngelt i virgjer ter jeten

 47. Humora te vjeter

  Humora te vjeter

  3 ditë më parë

  Jemi ne kerkin te Edit, nese din dikush ku gjindet lajmroni

 48. Feticima muzik shqipja Lika

  Feticima muzik shqipja Lika

  3 ditë më parë

  Omoj qik provokuse

 49. l l

  l l

  3 ditë më parë

  Ritvana si 🐴 😂

 50. younggshqipe

  younggshqipe

  3 ditë më parë

  Jeni filthy🤗

 51. Albboy

  Albboy

  3 ditë më parë

  Loj shum te forte po ben Olsa, episodin tjeter do jet si Squid Game 😂

 52. Behar Beki

  Behar Beki

  3 ditë më parë

  Jurgeni legend je hahah

 53. F.G.B.L

  F.G.B.L

  3 ditë më parë

  Boh sa i njeri i shpifur je jurgen

 54. bekim gjici

  bekim gjici

  3 ditë më parë

  4500 Lek kam a bo ulje kjo 😂

 55. m1gja

  m1gja

  3 ditë më parë

  Sma kish marr menja qe do shihja tolen wet

 56. Fabiola Neziri

  Fabiola Neziri

  3 ditë më parë

  Dhe ja pra ku doli nje tem per tu diskutuar ne prime perballje mes ksaj dhr harianit hahah

 57. Arjon Smaci

  Arjon Smaci

  3 ditë më parë

  Ky vllai mevlanit me at surrat si me pas ba korombol me trenin.

 58. Edonis Vitija

  Edonis Vitija

  3 ditë më parë

  HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA o luvaaaa me lop

 59. muhamet nebija

  muhamet nebija

  3 ditë më parë

  Pse nje her thush ti arijan konomi se vajzat bajn zgjidhjen kush pershjashtohet nga djemt dhe sot smerken vendim kto shum qart jeni tu e tregu lpjen qe bajni turp ju qoft

 60. Arjon Smaci

  Arjon Smaci

  3 ditë më parë

  Alvisa ma e mira aty

 61. Ganimete Mustafa

  Ganimete Mustafa

  3 ditë më parë

  Kjo bora ju flet si me qen ne shkoll fillore qetsi 😂

 62. Ligerta Tahiri

  Ligerta Tahiri

  3 ditë më parë

  Artani doli nga vetja si del Arjani gjithmon😅

 63. J J

  J J

  3 ditë më parë

  Ritvana u prek nga fjalet e pavend dhe te shemtuara te Arianit. Ska te drejte ai person te ofendoje shkollimin apo endrrat dhe qellimet qe ia ka vendosur vetes Ritvana.

 64. Silvia Konti

  Silvia Konti

  3 ditë më parë

  O bashkim o zeshkan Te ka Ada cun ezgan

 65. Ilirjan

  Ilirjan

  3 ditë më parë

  Shum prapaskena shum vallco ky emisjon.

 66. Toni Montana

  Toni Montana

  3 ditë më parë

  U ben 3 kudrat kunder Bashkimit

 67. Jam Shqiptar

  Jam Shqiptar

  3 ditë më parë

  Ky Pogram Po iken Per Lesh Ka Shum Fjalor Banal Ishin Me Ndjeks Ata Te Paret

 68. justme

  justme

  3 ditë më parë

  33:57 lot 😂😂

 69. Rita Selimaj

  Rita Selimaj

  3 ditë më parë

  Jurgen Legen

 70. Rebiola Bostanxhi

  Rebiola Bostanxhi

  3 ditë më parë

  Piva shisha dhe ika 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 71. Rita Selimaj

  Rita Selimaj

  3 ditë më parë

  Po qfar rregull kot ,mos me dal me njeri tjetrin ,si te ishte koha e diktatures.

 72. Nurten Se

  Nurten Se

  3 ditë më parë

  Artani 100%GAY

 73. Rita Selimaj

  Rita Selimaj

  3 ditë më parë

  Eshte olsa qe ka zgjedhur Artanin. Artani duhet te ket takim me Julin.

 74. elton still

  elton still

  3 ditë më parë

  Hahahaha o olsa mos vdeshk kurr .

 75. X S

  X S

  3 ditë më parë

  Ky ariani qa o ky Idiot ky e mbyt njerin per pare

 76. Adrian Alb

  Adrian Alb

  3 ditë më parë

  Arjani eshte i pari qe s"kontrollon dot fjalorin. Ka ato momentet ja fut kot. Ka qene gjithmone me adoleshenti ne kete program.

 77. MARIA Budo

  MARIA Budo

  3 ditë më parë

  cfare emisioni, pa kuptim. Eshte mire qe ky emision te quhet BORDELLO ME K****T SHQIPTARE,.

 78. Rina Osmani

  Rina Osmani

  3 ditë më parë

  Nje anti djer toles. Ju lutem

 79. Snowy Grub

  Snowy Grub

  3 ditë më parë

  Sa shume shkon Artani me Ritvanen Hunda😂 Floket 😂 Aparenca 😂 Bash per perputhen jan 👌 Si me Nda nje bagel pergjysem 😂😂😂

 80. Ana Diamanti

  Ana Diamanti

  3 ditë më parë

  Arjan Dy gjera me kane pelqyer sonte nga ty 1-kokolepsen (me pelqen ne menyren si e thua) 2- Xhaketa , shume elegante

 81. besar zejneli

  besar zejneli

  3 ditë më parë

  sa e sinqert Tola me origjinale se gjith aty brenda

 82. G D

  G D

  3 ditë më parë

  Kush mund te shkoje me Mikelen,nje jevge

 83. G D

  G D

  3 ditë më parë

  Nje idiote me pak.

 84. Elard Frangu

  Elard Frangu

  3 ditë më parë

  👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾

 85. Elard Frangu

  Elard Frangu

  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 86. Ajet Kurtaga

  Ajet Kurtaga

  3 ditë më parë

  Bravo ola

 87. Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Kjo Mikela na lodhi vetem me debate po kjo emision dashurije esht moj Mikela e cmendur

 88. arbnoraaa berisha

  arbnoraaa berisha

  3 ditë më parë

  Marre duhet met ardh jorgen

 89. lumnije Shala

  lumnije Shala

  3 ditë më parë

  Si femije jan bo o zot o zot sa urrejtje kan mes vete

 90. AA

  AA

  3 ditë më parë

  Si nuk thane asgje per largimin e Julit...emision funderrinash te shtirur!

 91. Lisa

  Lisa

  3 ditë më parë

  haha Ritvana thot pjesa e pune pjesa e cenimit, nuk di ca thot.

 92. Gerta

  Gerta

  3 ditë më parë

  Vallaj moj mikela tashi ai jurgeni mund te duket si budalla por kete her e ka gjet ca pazari ke. Tola dirket ne mbrojtje e me det

 93. Its a girl here !

  Its a girl here !

  3 ditë më parë

  Jurgen me i shpifur !

 94. Have Berisha

  Have Berisha

  3 ditë më parë

  Ada veq Nji Kuev Rrugve

 95. Have Berisha

  Have Berisha

  3 ditë më parë

  Bashkim te paska humb Gogja Vlera qe eki taku ket Prost....

 96. enerald merdanaj

  enerald merdanaj

  3 ditë më parë

  Ky eshte program prostitucioni jo perputhje🤣🤣🤣

 97. New dog

  New dog

  3 ditë më parë

  Mikela Ritvana Tola dhe Alvisa duket qe jane bere shoqe dhe thjesht po tallen aty se skane shkuar per lidhje. Po me vjen keq se panvaresisht se jane per fame e per te kaluar kohen skane pse u bine ne qafe te tjereve. Jurgeni e teprovi me ate qe tha por kur ke nje shurre para te pelcet truri se ai po kerkonte falje ajo i thinte je zero si me qene skizofrene.

 98. Eneriketa :*

  Eneriketa :*

  3 ditë më parë

  Bora ne fund : Ju lutem me duhet te mbyll programin se me doli situata nga kontrrolli,ku eshte skenari ketu!!!

 99. Its a girl here !

  Its a girl here !

  3 ditë më parë

  Vetullat e Ridvanes si vetullat e Sindit !

Faqja Tjeter