Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Komente 

 1. Vasili Metaj

  Vasili Metaj

  Muaj më parë

  Ti hallalle i ke hallalleee

 2. Sandri Bushpepa

  Sandri Bushpepa

  Muaj më parë

  U kendoft zemra vlla e moter

 3. Elsaid Zeqiraj

  Elsaid Zeqiraj

  Muaj më parë

  😂😂😂💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 4. Maksim Zabrodin

  Maksim Zabrodin

  Muaj më parë

  Super👍👍👍👍👍👍 🔥🔥🔥🔥🔥💣💣💣💣💯💯💯💯💯💪💪💪💪❤❤❤❤❤❤💥💥💥💥😎😎😎

 5. Gentian Aliaj

  Gentian Aliaj

  Muaj më parë

  Shum bukur

 6. Emiljano stafhasani

  Emiljano stafhasani

  Muaj më parë

  Përshëndetje ja kalee

 7. Wtf

  Wtf

  Muaj më parë

  🎶 LYRICS:- [[SINAN HOXHA]] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Synin Po Ma Lun Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle Maje Maje Veten Se Me Kalle Vdiqa Pasha Ty Zemer Hajde Dale Kadale Mos Me Sy [[ANXHELA PELISTERI]] Me Fati Ne Dore Luhet Rule Ruhu Se Noshta Qelloj Zemer Po Tu Me Rreziku Sonte Le Te Gaboj [REFRENI SINAN H DHE ANXHELA P] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Synin Po Ma Lun Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle [TEKSTI DY SINAN HOXHA] Dale Dale Frymen Ma Nale Dashni O Dashni Zemera Me Ty Ka Ra Ne Halle Ti M’Ke Bo Magji [ANXHELA PELISTERI] Me Fatin Ne Dore Luhet Rule Ruhu Se Noshta Qelloj Zemer Po Du Me Rreziku Sonte Le Te Gaboj [REFRENI DY SINAN H DHE ANXHELA P] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ma Lun Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ma Lun Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle

 8. Sara Bajraktari

  Sara Bajraktari

  Muaj më parë

  Super kenge keni bere ju lumte te dyve

 9. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Muaj më parë

  1

 10. Fazile Ramaj

  Fazile Ramaj

  Muaj më parë

  Ebukur kenga taman veror

 11. Meri Stafa

  Meri Stafa

  Muaj më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 12. Sabjanmani Sabjanmani

  Sabjanmani Sabjanmani

  Muaj më parë

  Këndoni shum bukur

 13. Vilson Shusha

  Vilson Shusha

  Muaj më parë

  Super keng👏👏👏

 14. Arilena Ara

  Arilena Ara

  Muaj më parë

  The queen is back😍🤩

 15. djelloul khodja

  djelloul khodja

  2 muaj më parë

  super klass

 16. Tina Dalipi

  Tina Dalipi

  2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥

 17. Teuta Cela

  Teuta Cela

  2 muaj më parë

  Super kengetare jeni 1 suksese

 18. Viorica Janackovski

  Viorica Janackovski

  2 muaj më parë

  👍😘😘😘

 19. Rosela dule

  Rosela dule

  2 muaj më parë

  Te mrekullueshem

 20. Nard Tuku

  Nard Tuku

  2 muaj më parë

  Super Bravi 👏👏

 21. Klejdis Sheshi

  Klejdis Sheshi

  2 muaj më parë

  Bravo te dy

 22. dolita windo

  dolita windo

  2 muaj më parë

  Cute 🥰

 23. Moira Ademi

  Moira Ademi

  2 muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 24. Sara Fuga

  Sara Fuga

  2 muaj më parë

  Shume e bukur👏👏👏👏

 25. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  2 muaj më parë

  🥂💥👌❤❤

 26. ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  2 muaj më parë

  Super

  • dolita windo

   dolita windo

   2 muaj më parë

   Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 27. ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  2 muaj më parë

  Super

 28. doliio volay

  doliio volay

  2 muaj më parë

  🥂💥👌❤❤

 29. Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  2 muaj më parë

  Ju lumt goja

 30. Lora Tarja

  Lora Tarja

  2 muaj më parë

  Kendon bukur❤🤴

 31. Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  2 muaj më parë

  Shum bukur 👌🌻✌️

 32. Ana M

  Ana M

  2 muaj më parë

  Anxhela super

 33. Arjan Lamuca

  Arjan Lamuca

  2 muaj më parë

  Super 🔥🔥🔥

  • Sulejman Arifaj

   Sulejman Arifaj

   2 muaj më parë

   Hallall bella canzone ❤️🇦🇱🇲🇾😎👍🎸🎸📀🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 34. Mani Hasan

  Mani Hasan

  2 muaj më parë

  Shumir hit

 35. Gazmir Murati

  Gazmir Murati

  2 muaj më parë

  Nice 1👑👑👌👌

 36. dulce Hernandez

  dulce Hernandez

  2 muaj më parë

  Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

 37. gioyu comi

  gioyu comi

  2 muaj më parë

  Cute 🥰

 38. Mohsin Saeed

  Mohsin Saeed

  2 muaj më parë

  Need lyrics plz help

 39. Good Job

  Good Job

  2 muaj më parë

  good song

 40. abbsnn cose

  abbsnn cose

  2 muaj më parë

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 41. Eniar Ibro

  Eniar Ibro

  2 muaj më parë

  Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

 42. Xhulja Jasini

  Xhulja Jasini

  2 muaj më parë

  Jeni te shkelqyer shum bukur

 43. Goran Pavlovski

  Goran Pavlovski

  2 muaj më parë

  Këngë shumë bukur❤

 44. Valentina Ago

  Valentina Ago

  2 muaj më parë

  👏👏👏

 45. Meko Harley

  Meko Harley

  2 muaj më parë

  Anxhela ❤

 46. Ervana Satka

  Ervana Satka

  2 muaj më parë

  Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

 47. f g

  f g

  2 muaj më parë

  🤩Sinani 🤩

 48. aurel Shani

  aurel Shani

  2 muaj më parë

  Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

 49. nijuo joing

  nijuo joing

  2 muaj më parë

  Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

 50. EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  2 muaj më parë

  Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

 51. Alba Jonuzi

  Alba Jonuzi

  2 muaj më parë

  Super💥💥

 52. Dj Nikolla

  Dj Nikolla

  2 muaj më parë

  Perfect..!!

 53. Regdu Geht

  Regdu Geht

  2 muaj më parë

  nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

 54. Erjona Kerkapi

  Erjona Kerkapi

  2 muaj më parë

  Super

 55. Aida Petanaj

  Aida Petanaj

  2 muaj më parë

  Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

 56. Jetmir Nika

  Jetmir Nika

  2 muaj më parë

  shum bukur ju persh super këngë👏

 57. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  2 muaj më parë

  Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

 58. Nina Zyka

  Nina Zyka

  2 muaj më parë

  ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

 59. Made By Me

  Made By Me

  2 muaj më parë

  Hello from Greece! Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

 60. Roel Roi

  Roel Roi

  2 muaj më parë

  🌟🌟👍👍👏👏

 61. Pranvera Krasniqi

  Pranvera Krasniqi

  2 muaj më parë

  😊😊😊😊

 62. Rvve Duio

  Rvve Duio

  2 muaj më parë

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 63. Meti Haziri

  Meti Haziri

  2 muaj më parë

  👌✌

 64. Eriol Sula

  Eriol Sula

  2 muaj më parë

  Te kendoft zemra 2

 65. meri jaho

  meri jaho

  2 muaj më parë

  Super

 66. Fadil Hajrizi

  Fadil Hajrizi

  2 muaj më parë

  Hit veror 2021 Pershendetje Fadil novosella👍👌

 67. AnotherYT streamer

  AnotherYT streamer

  2 muaj më parë

  Hallall ❤️❤️

 68. Filloreta Salijaj

  Filloreta Salijaj

  2 muaj më parë

  👍👍👍

 69. Ioanna Kousi

  Ioanna Kousi

  2 muaj më parë

  Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

 70. Bukurie Ramadan

  Bukurie Ramadan

  2 muaj më parë

  Sa bukur💫💫

 71. Artush Djartush

  Artush Djartush

  2 muaj më parë

  Super bravo

 72. Kri 99

  Kri 99

  2 muaj më parë

  Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

 73. ROVENA CELA

  ROVENA CELA

  2 muaj më parë

  Shumë bukur super

 74. Rigels Kaloshi

  Rigels Kaloshi

  2 muaj më parë

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 75. Cela Erdion

  Cela Erdion

  2 muaj më parë

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   2 muaj më parë

   Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 76. lani Lani

  lani Lani

  2 muaj më parë

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 77. Aleks Rushiti

  Aleks Rushiti

  2 muaj më parë

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 78. Lupas hundas Sergjio

  Lupas hundas Sergjio

  2 muaj më parë

  Super

 79. Besnik Topi

  Besnik Topi

  2 muaj më parë

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 80. halime smajli

  halime smajli

  2 muaj më parë

  💙💖👍

 81. Aferdita bezhani salaj

  Aferdita bezhani salaj

  2 muaj më parë

  C.fare jahti ?super

 82. Rina Rexha

  Rina Rexha

  2 muaj më parë

  Hallall te qoft ja ke qellu

 83. Kozi Bregu

  Kozi Bregu

  2 muaj më parë

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   2 muaj më parë

   Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

 84. Nadia Ruka

  Nadia Ruka

  2 muaj më parë

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 85. TheKristinemarku

  TheKristinemarku

  2 muaj më parë

  The top song 💪💪💪❤❤

 86. Luk Kola

  Luk Kola

  2 muaj më parë

  🥂💥👌❤❤

 87. Albana Aliaj

  Albana Aliaj

  2 muaj më parë

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 88. Fatos Pepa

  Fatos Pepa

  2 muaj më parë

  Shum e bukur

 89. Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  2 muaj më parë

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

  • gentiii

   gentiii

   2 muaj më parë

   🌟

 90. Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  2 muaj më parë

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 91. five stars

  five stars

  2 muaj më parë

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 92. Rixhi Caka

  Rixhi Caka

  2 muaj më parë

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 93. Ana 2222

  Ana 2222

  2 muaj më parë

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 94. Emilian Cala

  Emilian Cala

  2 muaj më parë

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 95. madonnazone

  madonnazone

  2 muaj më parë

  ☺️

 96. Donika Kodra

  Donika Kodra

  2 muaj më parë

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 97. VV

  VV

  2 muaj më parë

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 98. {Jimin Mochi&wife}

  {Jimin Mochi&wife}

  2 muaj më parë

  Shum e bukur kenga ju lumt

 99. Lumturi Qosja

  Lumturi Qosja

  2 muaj më parë

  Bravò

 100. Ely Ba

  Ely Ba

  2 muaj më parë

  nc song

Faqja Tjeter