Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa Tkam Prit (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Lyrics & Melody : Dafi Derti
Music - Arragment: Alsked Rrendja
Mix - Master - Alsked Rrenja
Color hair by Alida Bleta
Make up by Henry Gjata Mua
Styling by Shyret Sezarhair
Special thanks Domeniko Ustameta
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4xCi99...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-t...
AcromaxMedia.lnk.to/SaTkamPrit/

Komente 

 1. Gentian Mustafaj

  Gentian Mustafaj

  2 ditë më parë

  love this ❤️

 2. Erdal Erkan

  Erdal Erkan

  3 ditë më parë

  turkiyeden slm şarkı süper çok duygusal ❤💚❤👏🏽 hele sonda muzik harika

 3. Juventus Juve

  Juventus Juve

  4 ditë më parë

  Haaha jasha shamikuqja

 4. butterfly doors

  butterfly doors

  4 ditë më parë

  Bravoo👏👏👍

 5. Claudio Lavdrim

  Claudio Lavdrim

  6 ditë më parë

  Thjesht superrrr 👌👌

 6. Dr AK

  Dr AK

  10 ditë më parë

  Melodia njejt si kenga e shami kuqes😊❤❤❤. Sa me ka plq.

 7. Merita Zylfo

  Merita Zylfo

  10 ditë më parë

  O zot cfar mrekullie spo ngopem duke e degjuar bravoooooooo cifti perfekt❤️❤️❤️sa me shpejt duet tjeter🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 8. NORI Ramadani

  NORI Ramadani

  13 ditë më parë

  Super keng me plot kuptim sukses se fort pe gjej veten ne ket keng te juve 😢😭

 9. María Pérez

  María Pérez

  18 ditë më parë

  From Colombia love

 10. Linda cuni

  Linda cuni

  18 ditë më parë

  O ty te kam shpirt ne c'do gje 🥰🥰🥰vazhdo keshtu tesoro lart e me lart te pafsha🙏🙏🙏🙏 🌹❤️

 11. Avni Bala

  Avni Bala

  19 ditë më parë

  shum e bukur ❤🧿

 12. Joel Dehari

  Joel Dehari

  20 ditë më parë

  Super keng nuk e di as vet sa her e degjoj ne dit super

 13. hiba Hashim

  hiba Hashim

  22 ditë më parë

  Wow amazing song

 14. Gladiola Ahmeti

  Gladiola Ahmeti

  23 ditë më parë

  Realiteti i hidhur i rinise shqiptare😔😔super kenge qe te rrenqeth trupin,ju lumte dhe suksese

 15. Eni Eni

  Eni Eni

  23 ditë më parë

  Me perket aq shum pjesa e silves . Por fjalen e ka mbajt gjithmon une kam hek ai ka hek😥

 16. Ida bisha

  Ida bisha

  24 ditë më parë

  😍😍😍

 17. Karlo Rinconi

  Karlo Rinconi

  24 ditë më parë

  I really love this song I love Albanians singers Greetings from Mexico

 18. Demir Xhika

  Demir Xhika

  27 ditë më parë

  💔💔💔🇫🇷🇫🇷

 19. fatbardha muci

  fatbardha muci

  29 ditë më parë

  Bravo , bravo , melodi e fjale shume prekese. Realitet i hidhur i shum e shum te rinjeve qe zgjidhin ,apo te detyruar nga rrethanat te ndjekim rrugen e gabuar per te mbijetuar ne ket bot qe sa vjen dhe po shkaterrohet nga ligesia. Complimenti 👏👏

 20. Olsa Elson

  Olsa Elson

  Muaj më parë

  A e din sa te kam prit Super kengë ⭐️⭐️🎤🎤 Shum Suksese 👍👍 !

 21. Klodi Dervishi

  Klodi Dervishi

  Muaj më parë

  Super kenge bravo

 22. mahdi moha

  mahdi moha

  Muaj më parë

  It really is a beautiful song 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤️❤️❤️

 23. Esmeralda Meraj

  Esmeralda Meraj

  Muaj më parë

  Na kishte marr malli🤍🤍

 24. Anto Nio

  Anto Nio

  Muaj më parë

  po me prishet butoni Replay-t . super keng

 25. Juverta21 Juverta21

  Juverta21 Juverta21

  Muaj më parë

  Super keng shum her e digjoj dhe ka nje tek sup 😪

 26. Flori Cami

  Flori Cami

  Muaj më parë

  Si ka mundesi esht keng shume shume hit e qet dhe te ket kaq pak klikime po marin klikime kenget pa kuptim jo dy kengetar te mrekullueshem

 27. Sonila Marko

  Sonila Marko

  Muaj më parë

  Eh cfare kenge moj Silva...na i hape plaget e zemres 😢

 28. Heros Margusian

  Heros Margusian

  Muaj më parë

  WHATS A MASTERPIECE OF ALBANIAN MUSIC,.........................

 29. Algert Basha

  Algert Basha

  Muaj më parë

  Ndonjeher kurbeti merr rruge pa kthim. Dhe normale thyet besimi dhe dashuria vyshket. Cdo emigrant zoti e bekoft.🙏

 30. Linda Osmeni

  Linda Osmeni

  Muaj më parë

  Kjo keng vlen shume like pa fund 👏👏🇦🇱🇦🇱

 31. Sulioti

  Sulioti

  Muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭......kur humbet ate qe do me shum ne kete jet ...jeta te duket Bardh zi ....😭

 32. Bora Çeliku

  Bora Çeliku

  Muaj më parë

  💘

 33. Bushi Vl

  Bushi Vl

  Muaj më parë

  Super pa fjal.....

 34. Zamira muca

  Zamira muca

  Muaj më parë

  Super kenge!

 35. Bleona Elajdi

  Bleona Elajdi

  Muaj më parë

  Super kenge ,nje ralitet shum i hidhur e i veshtir per ta pranuar😥😥

 36. Nurije Kurtalani

  Nurije Kurtalani

  Muaj më parë

  Bravo dyt

 37. ano

  ano

  Muaj më parë

  Kjo kenge nje realitet shqipetar qe e vuajne shume shqipetar dhe une nje nder too po pres tash dy vjet ky esht gurbeti qe po na ndan dhe spo dime me.u bashku shume lutje per te gjithe emigrantet shqipe ju presim deri ne fumd te jetes 😥

 38. Xhevahir Boci

  Xhevahir Boci

  Muaj më parë

  Sa nostalgjike kenga bravo shm e bukur

 39. Mahiya,s World

  Mahiya,s World

  Muaj më parë

  Silva is my 🥰

 40. Xhuliana Hima

  Xhuliana Hima

  Muaj më parë

  super muzik❤❤❤❤❤❤❤

 41. eldah lalalisa bts 🥺😏

  eldah lalalisa bts 🥺😏

  Muaj më parë

  Esht shum e bukur kjo keng 🥰🥰😘😘😘😇👍👍👍👄😘🥰😍🤩😉👍

 42. Myzi Papa

  Myzi Papa

  Muaj më parë

  Super

 43. Egla Aliaj

  Egla Aliaj

  Muaj më parë

  A e di sa te kam prite 🥰🥰

 44. Anila Tabaku

  Anila Tabaku

  Muaj më parë

  Uaaau super

 45. Elidion Gjoka

  Elidion Gjoka

  Muaj më parë

  Kenga me e bukur QE mbart realitetin e te gjith emigranteve kudo qe ndodhen.bravo.💥💥

 46. Fati Fati

  Fati Fati

  Muaj më parë

  Shume keng e mir 😍😍😍

 47. Olsi Laloshi

  Olsi Laloshi

  Muaj më parë

  👏👏

 48. shpresa

  shpresa

  Muaj më parë

  🥃🥃🥃🥃🥃🥃😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔domethens,

 49. ermand xhekaliu

  ermand xhekaliu

  Muaj më parë

  Shum me pelqen kjo muzikë dhe pse e prita prape me lendoje ishalla e shikon kete komente dhe ajo do i kujtohete cdo te mira qe i bera dhe pse me lendoje 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭 dhe tani edi se po vune ajo ☹☹☹☹

 50. Notre Père

  Notre Père

  Muaj më parë

  What is this language?it's the craziest language ever 👽

  • Tani dj

   Tani dj

   Muaj më parë

   Albanian

 51. Dhurata Jaku

  Dhurata Jaku

  Muaj më parë

 52. shshs shshs

  shshs shshs

  Muaj më parë

  Silva super hit an kishte marre malli me. ju pare bashke

 53. shshs shshs

  shshs shshs

  Muaj më parë

  Silva bravo super hite before. Na more mall I me just pare basis bravoooo

 54. Sakine Maci

  Sakine Maci

  Muaj më parë

  A e di sa t' kam prit.ti nuk erdhe kurr.super kenge.

 55. Suela Braho

  Suela Braho

  Muaj më parë

  Super kenge

 56. Buqe Murati

  Buqe Murati

  Muaj më parë

  😔😔😔😔😔😔😔

 57. Mollas Orketa

  Mollas Orketa

  Muaj më parë

  urime per kengen jeni te mbrekullushem po kurbeti ndau gjithcka vec kush e perjeton larg familjes e kupton dhimbjen qe kalon nji emigrante ne per bote

 58. Bleonaelezi Elezibleona

  Bleonaelezi Elezibleona

  Muaj më parë

  😭💔

 59. Anna Stasiak

  Anna Stasiak

  Muaj më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

 60. j.tuci88

  j.tuci88

  Muaj më parë

 61. Giliana Uka

  Giliana Uka

  Muaj më parë

  Realiteti i rinise sot😞

 62. lule

  lule

  Muaj më parë

  Of o dashni ku je😭😭😭😭😭😭😭

 63. roshi roshi

  roshi roshi

  2 muaj më parë

  Super keng 😢 nje realitet i hidhur qe shum po e vuajn ket realitet😢sa ze mir kan qe te dy🥰💫💫

 64. Renata Kamami

  Renata Kamami

  2 muaj më parë

  Super kenge

 65. Florinda Hoxha

  Florinda Hoxha

  2 muaj më parë

  Shume e bukur kenga.👏👏

 66. Voka 1966

  Voka 1966

  2 muaj më parë

  Sa t'kam prit.... 👸💎🤴

 67. Bleta Leka

  Bleta Leka

  2 muaj më parë

  👏👏👏🔥🔥🔥

 68. Plug Wrld

  Plug Wrld

  2 muaj më parë

  🙌🥂

 69. Dhurata Haxhia

  Dhurata Haxhia

  2 muaj më parë

  Syt e Silves jan komplet kuptimi i kenges ❤️

 70. Mari Maria

  Mari Maria

  2 muaj më parë

  Kjo kenge shkon per gjithe Ata qe shkojn ne angli 🤣🤣🤣🤣🤣

 71. Valverd Torres

  Valverd Torres

  2 muaj më parë

  respekte per ke te keng qe ska per te vdekur kurr

 72. ana ana

  ana ana

  2 muaj më parë

  ❤❤❤❤

  • ermand xhekaliu

   ermand xhekaliu

   2 muaj më parë

   😟😟😟🙁

 73. Dhurata Haxhia

  Dhurata Haxhia

  2 muaj më parë

  E degjoj e degjoj gjifh kohes

 74. Sara Ceka

  Sara Ceka

  2 muaj më parë

  Idk why I feel so deep this.😫

 75. Agim Alidemaj

  Agim Alidemaj

  2 muaj më parë

  Wauuuuuu wauuuuuu sa tekst i bukur te lumt kto tingellore te embla perqafoin shum kend 😥😥😥😥 nr1 je 🌟🌟🌟🌟

 76. Jonida Ruci

  Jonida Ruci

  2 muaj më parë

  🥰🥰🥰

 77. arditi

  arditi

  2 muaj më parë

  😢😢

 78. Yaop Yaop

  Yaop Yaop

  2 muaj më parë

  Super kenge

 79. Romarjo Baku

  Romarjo Baku

  2 muaj më parë

  E keni djeg fare 🔥🔥🔥👏👏👏

 80. Julian Fier

  Julian Fier

  2 muaj më parë

  Realiteti i gjith Shqiptareve 🥺🥺🔥

 81. Julian Fier

  Julian Fier

  2 muaj më parë

  Respekte per te dy e koditur kenga po dhe muzika teksti ❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥💖💖💖💖🔥

 82. Bujar Gurguri

  Bujar Gurguri

  2 muaj më parë

  ☝️🕋🇦🇱🅱️💓💓💓🥇💯💯🥇💯

 83. Ona Dona

  Ona Dona

  2 muaj më parë

  Sa kenge e ndjereee e bukur

 84. Ensar Peci

  Ensar Peci

  2 muaj më parë

  Bravo bravo

 85. Robert Hoxha

  Robert Hoxha

  2 muaj më parë

  Na keni zgjuar sh gjera me kete keng!

 86. Sky's Girl

  Sky's Girl

  2 muaj më parë

  Bravo silvaa

 87. Aurela Faqolli

  Aurela Faqolli

  2 muaj më parë

  Super keng 😢😢👏👏⭐⭐

 88. Vangjelina Nanaj

  Vangjelina Nanaj

  2 muaj më parë

  💞💞💞❤❤

 89. Bleri Ida

  Bleri Ida

  2 muaj më parë

  This is the best song

 90. Viktor Kuta

  Viktor Kuta

  2 muaj më parë

  Nice song man bravo,👌reply........

 91. Bubu Bubu

  Bubu Bubu

  2 muaj më parë

  Super kenge! Bravo.❤️ it.

 92. Ermira Gjergji

  Ermira Gjergji

  2 muaj më parë

  💞 Super keng👏👏👏👏

 93. Rudina Ndrecka

  Rudina Ndrecka

  2 muaj më parë

  Super cifti,⭐🌟👑👏🎤🎼🎵 🎧🎶teksti, muzika, zèri te rrenqethkan mishin, realitet i hidhur, u ndamè e ikèm nga njerèzit tonè tè dashur, per njè jetè mè tè mirè,por shume hidhur edhe plot plagè 😥😥😥😥😥😥

 94. Enxhi Marra

  Enxhi Marra

  2 muaj më parë

  Bravo shum e bukur suksese 😍

 95. Perik Xixi

  Perik Xixi

  2 muaj më parë

  ai.qe.e.degjon.kete kenge do jete me.fat ne jete

 96. Selime Meco

  Selime Meco

  2 muaj më parë

  Realiteti sotem keng me shum kuptim

 97. Bali Ajet

  Bali Ajet

  2 muaj më parë

  😢😢😢😢😢

 98. mo 207

  mo 207

  2 muaj më parë

  Na paska mar Malli me ndegju kong me mesazh bravo te dyve👌👏👏 🔥🔥

 99. Jan jann

  Jan jann

  2 muaj më parë

  😢😢

 100. emiljano aliaj

  emiljano aliaj

  2 muaj më parë

  Vazhdoj e vazhdoj e vazhdoj e degjoj sikur nje film por qe nderpritet shum shpejt, duhet ta kishit ber te pakten 5 min se ngela duke e perserit. Komplimente e keni qelluar si muziken edhe tekstin. Silva na ke munguar zemer. Lum vlora per ty

  • ana ana

   ana ana

   2 muaj më parë

   👏shume e vertet nje kenge e mrekullushme ky esht realiteti i shum shqipetarve 🥺🥺

Faqja Tjeter