Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  10 orë më parë

  Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

 2. Mesa Mesa

  Mesa Mesa

  12 orë më parë

  Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

 3. Papare Free

  Papare Free

  14 orë më parë

  o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

 4. Aferdita Merovci

  Aferdita Merovci

  14 orë më parë

  Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   10 orë më parë

   Доброго дня.

 5. Cassie

  Cassie

  Ditë më parë

  Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 6. Gina Meta

  Gina Meta

  Ditë më parë

  Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

 7. Zemrie Ahmetaj

  Zemrie Ahmetaj

  Ditë më parë

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 8. Edison Zaraj

  Edison Zaraj

  Ditë më parë

  Mir et

 9. Emily An

  Emily An

  2 ditë më parë

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

  • Cassie

   Cassie

   Ditë më parë

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 10. Nderim Hajdari

  Nderim Hajdari

  2 ditë më parë

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 11. Kumrije Veliq

  Kumrije Veliq

  2 ditë më parë

  Ju lumt goja po mir po knoni

 12. bowen voowy

  bowen voowy

  2 ditë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 13. Izet Muhadri

  Izet Muhadri

  2 ditë më parë

  Goja julumt ozot

  • Emily An

   Emily An

   2 ditë më parë

   Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 14. Fatmire “fitore” Arifi

  Fatmire “fitore” Arifi

  2 ditë më parë

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 15. life is beautiful

  life is beautiful

  4 ditë më parë

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 16. Entela Belulaj

  Entela Belulaj

  4 ditë më parë

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  • Miraxh Miraxh

   Miraxh Miraxh

   2 ditë më parë

   ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 17. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  4 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  • bowen voowy

   bowen voowy

   2 ditë më parë

   life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 18. Hajriz Balinca

  Hajriz Balinca

  4 ditë më parë

  Gjitha ash tu

 19. Александр Кузьмин

  Александр Кузьмин

  4 ditë më parë

  Доброго дня.

 20. Hatixhe osmani

  Hatixhe osmani

  4 ditë më parë

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 21. Joanna

  Joanna

  4 ditë më parë

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   4 ditë më parë

   Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 22. Entela Salko

  Entela Salko

  5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 23. mirimusaj mirimusaj

  mirimusaj mirimusaj

  5 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 24. abo nement

  abo nement

  5 ditë më parë

  c'est une farce...................hum................ratée

 25. minij hooi

  minij hooi

  5 ditë më parë

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 26. Shkekqim Hysa

  Shkekqim Hysa

  5 ditë më parë

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 27. Lazim Konesha

  Lazim Konesha

  5 ditë më parë

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 28. Januz Nishori

  Januz Nishori

  5 ditë më parë

  ju lumt

 29. gold.agfansat

  gold.agfansat

  6 ditë më parë

  ❤️😍

  • minij hooi

   minij hooi

   5 ditë më parë

   shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 30. bofooit gojo

  bofooit gojo

  6 ditë më parë

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 31. TheChosen

  TheChosen

  6 ditë më parë

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 32. Anna Stone

  Anna Stone

  6 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 33. Klevis Shabi

  Klevis Shabi

  6 ditë më parë

  Jeni super ju knoft zemra

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   6 ditë më parë

   ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 34. Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  6 ditë më parë

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 35. Ida Koleci

  Ida Koleci

  6 ditë më parë

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 36. Genti Gjoka

  Genti Gjoka

  6 ditë më parë

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 37. Fatime Shehu

  Fatime Shehu

  6 ditë më parë

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 38. Kumrije Veliq

  Kumrije Veliq

  6 ditë më parë

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 39. Lodi Hidri

  Lodi Hidri

  6 ditë më parë

  👑👑💖💖💎💎

 40. Kristian Prendi

  Kristian Prendi

  6 ditë më parë

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 41. Leaa Rahovec

  Leaa Rahovec

  6 ditë më parë

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 42. Ajshe Gashi-Cocaj

  Ajshe Gashi-Cocaj

  6 ditë më parë

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 43. Valbona salihu

  Valbona salihu

  7 ditë më parë

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 44. Ptao Tom

  Ptao Tom

  7 ditë më parë

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 45. Bujar Sinani

  Bujar Sinani

  7 ditë më parë

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 46. Atid Itarba

  Atid Itarba

  7 ditë më parë

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 47. Drita ademaj

  Drita ademaj

  7 ditë më parë

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 48. Gerta Kaca

  Gerta Kaca

  7 ditë më parë

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   7 ditë më parë

   Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 49. Nana SG

  Nana SG

  7 ditë më parë

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 50. Josely

  Josely

  7 ditë më parë

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 51. Felleze Lamce

  Felleze Lamce

  7 ditë më parë

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 52. Shashi Goud

  Shashi Goud

  7 ditë më parë

  alpast.info/one/video/ap6szcqBiJWppMQ

 53. Ndoc Brulaj

  Ndoc Brulaj

  7 ditë më parë

  Shume bukur

 54. Selime Meco

  Selime Meco

  7 ditë më parë

  Super keng

 55. Dorina Shala

  Dorina Shala

  7 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 56. Dorina Shala

  Dorina Shala

  7 ditë më parë

  Bukur shumm❤❤

 57. eli

  eli

  7 ditë më parë

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 58. Shqipe Lami

  Shqipe Lami

  7 ditë më parë

  Api

 59. Silvana Kume

  Silvana Kume

  7 ditë më parë

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 60. Lumturi Xhuti

  Lumturi Xhuti

  8 ditë më parë

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 61. Xy Pr

  Xy Pr

  8 ditë më parë

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 62. cqvio doli

  cqvio doli

  8 ditë më parë

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 63. DugiJaguarLata

  DugiJaguarLata

  8 ditë më parë

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 64. Arjon Sokolaj

  Arjon Sokolaj

  8 ditë më parë

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 65. Besart Miftari

  Besart Miftari

  8 ditë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 66. Fiqirete Sade

  Fiqirete Sade

  8 ditë më parë

  💞

  • cqvio doli

   cqvio doli

   8 ditë më parë

   ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 67. Blerta Hasaj

  Blerta Hasaj

  8 ditë më parë

  Bravo super keng ju knoft zemra

 68. Fatjon Ndreca

  Fatjon Ndreca

  8 ditë më parë

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 69. Hoxha Mimoza

  Hoxha Mimoza

  8 ditë më parë

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 70. senni bgon

  senni bgon

  8 ditë më parë

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 71. Duk Goraj

  Duk Goraj

  8 ditë më parë

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 72. Vincenzo Bajraktari

  Vincenzo Bajraktari

  8 ditë më parë

  🤍🤍

 73. Rabie Ivziku

  Rabie Ivziku

  8 ditë më parë

  Kenge mrekulli👑🌟

 74. Rifat Zaraj

  Rifat Zaraj

  8 ditë më parë

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  • senni bgon

   senni bgon

   8 ditë më parë

   Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 75. Zekije Kabashi

  Zekije Kabashi

  8 ditë më parë

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 76. Hateme Shabani

  Hateme Shabani

  8 ditë më parë

  Ju lu..mt

 77. Jeni Xhameta

  Jeni Xhameta

  9 ditë më parë

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • Kamenica Qameri

   Kamenica Qameri

   7 ditë më parë

   shum e bukur kenga❤❤

 78. T R

  T R

  9 ditë më parë

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 79. Haxhere Syla

  Haxhere Syla

  9 ditë më parë

  Ju knoft zemra.

 80. Faton Arifi

  Faton Arifi

  9 ditë më parë

  ♥️♥️

 81. nijuo joing

  nijuo joing

  9 ditë më parë

  Ju knoft zemra💕

 82. Naije Demaj

  Naije Demaj

  9 ditë më parë

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 83. annag cocl

  annag cocl

  9 ditë më parë

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 84. Kimete Balliu

  Kimete Balliu

  9 ditë më parë

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • nijuo joing

   nijuo joing

   9 ditë më parë

   Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 85. Skender Curri

  Skender Curri

  9 ditë më parë

  Qetesi shpirti jeni

 86. Dean Sefa

  Dean Sefa

  9 ditë më parë

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 87. Vlora

  Vlora

  9 ditë më parë

  💖🙏🇦🇱

  • annag cocl

   annag cocl

   9 ditë më parë

   zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 88. Sabrije Zekaj

  Sabrije Zekaj

  9 ditë më parë

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 89. Hasime Ahmeti

  Hasime Ahmeti

  9 ditë më parë

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 90. Jeton Selmani

  Jeton Selmani

  9 ditë më parë

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 91. Bukurie Ferati-Zeqiri

  Bukurie Ferati-Zeqiri

  9 ditë më parë

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 92. almendu alpa

  almendu alpa

  9 ditë më parë

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 93. almendu alpa

  almendu alpa

  9 ditë më parë

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 94. Joelr Guooltti

  Joelr Guooltti

  9 ditë më parë

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 95. Artur Hoxha

  Artur Hoxha

  9 ditë më parë

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 96. Lule Zefi

  Lule Zefi

  9 ditë më parë

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 97. Orgito Meco

  Orgito Meco

  9 ditë më parë

  Super keng🙏🙏

 98. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  9 ditë më parë

  Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 99. Hava Gashi

  Hava Gashi

  9 ditë më parë

  Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 100. Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa

  Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa

  9 ditë më parë

  Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

Faqja Tjeter