Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow VizioniLibonia on…
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub

Muz & Orkestrimi - Miti Geci
Text - Nexhmije Muhaxheri & Arian Agushi

© & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. VizioniLibonia

  VizioniLibonia

  2 vjet më parë

  Shume faleminderit per te gjitha komentet pozitive 😍😍 Na ndiqni ne instagram: instagram.com/vizionilibonia

  • Zeqirjo Ademaj

   Zeqirjo Ademaj

   Muaj më parë

   0

  • Reshat Kacamak

   Reshat Kacamak

   2 muaj më parë

   T55tþ5555řé444ŕà89812r344e030pp04r4r303p99o00r44444444erpP0t6

  • Vahide Ukdhini

   Vahide Ukdhini

   3 muaj më parë

   . mmmmĺ 00jñĺmmp00pp00

  • Safet Kryeziu

   Safet Kryeziu

   4 muaj më parë

   I've got

  • Lejla Halili

   Lejla Halili

   4 muaj më parë

   @Bekim Gashi . ..

 2. Sibi Spahija

  Sibi Spahija

  16 orë më parë

  Mbretresh e muzikes 🌷💐💖

 3. Sibi Spahija

  Sibi Spahija

  17 orë më parë

  Te lumt shyrete 💖🌷💐🙏

 4. Agim Rryta

  Agim Rryta

  11 ditë më parë

  Bravo Shyhrete te sjellim urimet me te perzemerta nga Kruja juve dhe arkitektit te kengeve te tua urime shendet dhe jete sa malet tona kreshnike

 5. Remzije Remi

  Remzije Remi

  11 ditë më parë

  Shyrete e nderuar bravo me ket kenge kushtuar Nenes nuk ka me reale se kto fjal te mrekullueshme kushtuar nenes. Rrofsh mos vdeksh kurr. Bravo.

 6. Dardan Ramadani

  Dardan Ramadani

  16 ditë më parë

  Viti 2021 sa her qe dhe sot e ndëgjoj gjithmon jan syt me lotë 😢😢😢

 7. Isak.nishori geti gesi

  Isak.nishori geti gesi

  Muaj më parë

  Ma e mira n bot kanga jote

 8. Franceska Dugalic

  Franceska Dugalic

  Muaj më parë

  Te kndoft zemra o mretnesh

 9. Player1 Player1

  Player1 Player1

  Muaj më parë

  Zoti te bekofte me ket muzik qe ke realizuar 🙏🏻😍🥺

 10. Aqif Kapertoni

  Aqif Kapertoni

  Muaj më parë

  TE lumt goja se na knoqe dhe na mushe syt me lot....TIRONA

 11. Shukrije Halili

  Shukrije Halili

  2 muaj më parë

  ❤❤👍

 12. Vahide culanxhi

  Vahide culanxhi

  2 muaj më parë

  Me kenaq me kete kenge, heki madh nënës me kujtohet se kur vrapojsha pas nenes o kush i ka nenat kenaqni shummm🤲🌷🤲🤲🌍🤲😥

 13. Vahide culanxhi

  Vahide culanxhi

  2 muaj më parë

  3x Bismilah Mash Allah Elhamdulilah Znj.Shyrete na kënaqe tu knaqt zemra me kujtohet vizzita nënës sime😥

 14. Vahide culanxhi

  Vahide culanxhi

  2 muaj më parë

  Dijani vleren nenave kush i ka ,nese jeni gyrbeqar me tel. Dhe ejani ma shpesh nena nuk blehet market nje model ma çmim është nëna🤲🤍🤲,kush si oa insh Allahna presin te dera Xhenetit🤲🌍🤲

 15. Vahide culanxhi

  Vahide culanxhi

  2 muaj më parë

  O Allah kërkojm falje🤲 Allahut jemi kthimi është te Allahu xh.sh. por na merr madhi nënës na mungon 🤲 Me këtë këngë madh nëne na hek e nderuara znj. Shyrete uroj shendet jetë gjat e të lumtur 🤲🤝🤲

 16. Lumnije Krasniqi

  Lumnije Krasniqi

  2 muaj më parë

  😍😘💕💯💥☝️😥😥

 17. Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  2 muaj më parë

  Me kte keng i ke fitu shum merita e madhja shyret beluli.tu boft dita 1000 .rrofsh e qofsh e lumtur gjithmon.na ngjall edhe Pak dhimje se me la lon nona nga 34 vite .po' jeta vazhdonka.🙏🙏🙏🤗💋💖♥️

 18. Manushaqe Gjuni

  Manushaqe Gjuni

  2 muaj më parë

  Moj shyrete Sa e mira je te uroj suksese Ne karriere Na bane me qa Sa I nigjoj e kenge tua Je e madhe Dhe me ❤️

 19. klea❤sy bukra

  klea❤sy bukra

  2 muaj më parë

  NENA ime shipirti ime zemra ime nuk gjej fjalet per te uruar sot th e shertja ime un sot jam larg teje te qendroja te puthja e te perqafoja e shtrjeta ime mami GEZUAR Ditelindjen te uroj gjithe te mirat e botes sepse ti mertion me shum un motra 😙😙😙😙😙😚ti sot po feston pa mua zemra ime busqeshja ime GEZUAR e luja e jetës time me mungon shummm 😭😭😭😢😢😢😢👑👑GEZUAR JetA ime 😘😘😘😘😍😍😍mami ime ti je gjithshka per mua nuk ka emre me te bukur ne bot se ermi Nene edi qe je duke qar per mua por mos u merzit se do vij nje dite te ndje aromen tende e bukura ime lumtura ime

 20. Amelia Rosela goga

  Amelia Rosela goga

  2 muaj më parë

  Te lumte goja bravo ❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖

 21. makfire bytyqi

  makfire bytyqi

  2 muaj më parë

  Shumë këng e bukur! 👏👏👏

 22. Rasema Maljoki

  Rasema Maljoki

  2 muaj më parë

  Jeme safar .rasema iz slovenije

 23. Miriana Kraja

  Miriana Kraja

  2 muaj më parë

  Pershendetje ,te lumte Shyrete,ti ke lindur me kendu keto kenge ,ne moden si i kendon ,zerin komplimenti per te gjith kenget e te kendofte zemra thojme ne nga Shkodra🇦🇱

 24. Fatbardha Mehmeti

  Fatbardha Mehmeti

  3 muaj më parë

  Shume test Real!!! Un😘a tutte le Mamme...!!! Te gjitha Nanave...!!!

 25. Amelia Rosela goga

  Amelia Rosela goga

  3 muaj më parë

  Shprti shum bukur bravo 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👍👍👍💖💖💖💖💖💕💕💕💕💔💔💔💔💔💕💕💕💕💕💕💕💕❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋

 26. MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  3 muaj më parë

  I miss my Mom💕my Angel🙏

 27. Fatbardha Mehmeti

  Fatbardha Mehmeti

  3 muaj më parë

  !!!♥️🤩😘!!!

 28. Myzejen Nastu

  Myzejen Nastu

  3 muaj më parë

  Te lumte Goja te pershenfes

 29. Fatbardha Mehmeti

  Fatbardha Mehmeti

  3 muaj më parë

  ♥️🤩😍😘!E dashtun Nane!!!

 30. Anna Cela

  Anna Cela

  3 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰😭

 31. Gjon Bludaj

  Gjon Bludaj

  3 muaj më parë

  D I love you mommy love

 32. Mesa Mesa

  Mesa Mesa

  4 muaj më parë

  👍👍🇦🇱🇧🇦🇲🇰🇹🇷🇵🇰🇲🇷🕋☝️💞🎯🌹🌷😘👌🆗

 33. Drita Krasniqi

  Drita Krasniqi

  4 muaj më parë

  Shum bukur shy hrete te lumt goja

 34. Renato Hoxha

  Renato Hoxha

  4 muaj më parë

  Te boft dita njemij O gjigade .me mallgjeve Me kyt keng nanes . 😭😭😭

 35. Xhaferr Selimi

  Xhaferr Selimi

  4 muaj më parë

  Shume e bukur kenga te lumte👌👏👏👏

 36. Fellenxa Mecja

  Fellenxa Mecja

  4 muaj më parë

  Te lumt goja oj bukuroshe mke ber te qaj je e mrekullusheme zoti te dhent shendet 😘😘😘😘💓💓💓💓

 37. Gezim Shahini

  Gezim Shahini

  4 muaj më parë

  Shum e pëlqyshme

 38. Shyhrete Dema

  Shyhrete Dema

  4 muaj më parë

  9uhjc

 39. Rumije Mursejlaj

  Rumije Mursejlaj

  4 muaj më parë

  Jeni e mrekulushme sa er qe e ndidhjoj me lot po e perkuntoj

 40. Resa Suela

  Resa Suela

  4 muaj më parë

  NANA jem Ti per mua je damari Zemres ❤

 41. Ismet Meta. Andrea.

  Ismet Meta. Andrea.

  4 muaj më parë

  Komplimente z, Shyhrete, është një këngë me të vërtetë e mrekullushme kushtuar Nënës, e që nuk vdes kurrë. Emri NËNË një emër me shumë domethënje dhe i mrekullushëm, lum kush e ka dhe ja din vlerën. Të uroj shumë shëndet dhe mbarësi. Respekt. 🙏🙏

 42. eleni staka

  eleni staka

  4 muaj më parë

  Bekuar qofsh nana ime bekuar qofshin gjithe nenat nbot bre zot 🤲❤👆🙏

 43. Belkisaa

  Belkisaa

  4 muaj më parë

  👏👏👏👏👏

 44. Arlinda Spahiu

  Arlinda Spahiu

  4 muaj më parë

  Pa du me kajt Flm

  • Arlinda Spahiu

   Arlinda Spahiu

   4 muaj më parë

   Jam tu kajt😭🥺😭🥺😭🥺😭🥺

 45. Arlinda Spahiu

  Arlinda Spahiu

  4 muaj më parë

  Shummmm e mire!!!!!

 46. Mevlude Demiri

  Mevlude Demiri

  5 muaj më parë

  Kënga më e bukur për Nënë që e kam ndëgjuar ndonjëherë, i përshtatet shumë Nënës time se ajo kur nuk thot se nuk është mirë eshe kur është e smun 😭 Faleminderit shumë Shyhrete për këtë këngë të mrekullueshme 🌹

 47. Tom Jerry

  Tom Jerry

  5 muaj më parë

  😥😥😢😢😢👏👏👏👏👌👌

 48. Etleva Shinjatari

  Etleva Shinjatari

  5 muaj më parë

  Zemra lot

 49. Shqipe Abdullahu

  Shqipe Abdullahu

  5 muaj më parë

  Te lumte goja Shyhrete

 50. Myzejen Nastu

  Myzejen Nastu

  5 muaj më parë

  Zemra jeme

 51. Rudina Caca Byku

  Rudina Caca Byku

  5 muaj më parë

  O sa mall me ket kenge te bukur per ate qe na solli ne jete nena qe te kenaqet shpirti me frym kur e permend,o zot te lutem me mi ruajt prinderit e mi

 52. Raif Rama

  Raif Rama

  5 muaj më parë

  Eshte veshtir hakut me I dal

 53. Lulije Krasniqi

  Lulije Krasniqi

  5 muaj më parë

  Zemra te knoft Nan 1 her njet Shum me ven

 54. Mergime Gjocaj

  Mergime Gjocaj

  5 muaj më parë

  Lnshot

 55. Erdi Misini

  Erdi Misini

  5 muaj më parë

  Bravooooo shyhrete

 56. Liljana Milanovski

  Liljana Milanovski

  5 muaj më parë

  Kjnakjlqpjjapjjahjlkpa

 57. Resa Suela

  Resa Suela

  5 muaj më parë

 58. Shefki Abdu-Rahman Bafti

  Shefki Abdu-Rahman Bafti

  6 muaj më parë

  😘😘❤❤

 59. gta v modern

  gta v modern

  6 muaj më parë

  Nena e pa zevendesushme se pranojn

 60. drama queen

  drama queen

  6 muaj më parë

  💜💜💜💜👌👌👌👌

 61. Selajdin Qorri

  Selajdin Qorri

  6 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😗😗😗😗😗😗😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 62. Arion Ukshinixfrdfgbthdjf0

  Arion Ukshinixfrdfgbthdjf0

  6 muaj më parë

  J

 63. Albertina Cekaj

  Albertina Cekaj

  6 muaj më parë

  Ah bre sa kenge e qelluar, sa po me mungon Nana ime .😭😭😭😭.

 64. PerfectionK

  PerfectionK

  6 muaj më parë

  Ozot u kputa tu kajt

 65. Belkize Dolci

  Belkize Dolci

  6 muaj më parë

  Schummmm e du shedu kongen

 66. Belkize Dolci

  Belkize Dolci

  6 muaj më parë

  Super🤩😘😘

 67. Pranvera Tula

  Pranvera Tula

  6 muaj më parë

  Nana gjallnia e shpirtit te fmive ❤️❤️zoti ja rujt kush I ka 🤲🤲e kush jo, ja coft zoti ne kopshtin e xhenetit ❤️🤲eh KY kurbet sa Na mundon 😭😭😭

 68. Arjeta Shabaj

  Arjeta Shabaj

  6 muaj më parë

  Rjeeg

  • Arjeta Shabaj

   Arjeta Shabaj

   6 muaj më parë

   ushsyeydhdhsagshsb💫💫

 69. Arjeta Shabaj

  Arjeta Shabaj

  6 muaj më parë

  💙❤🤭🤭🤭💅💅💋💫💫💫

 70. Arjeta Shabaj

  Arjeta Shabaj

  6 muaj më parë

  🌸🌸🦋🦋

 71. Arjeta Shabaj

  Arjeta Shabaj

  6 muaj më parë

  😍😍❤❤❤😄😄

 72. Djellona Maloku

  Djellona Maloku

  6 muaj më parë

  Shum kang e bukur 😍🥰🥰

 73. Redmu Phone

  Redmu Phone

  6 muaj më parë

  Nona jem zemrajem

 74. Arjeta Shtogaj

  Arjeta Shtogaj

  6 muaj më parë

  Nan e shpirt kan than dikur edhe asht e vertet me bane me kjajt te kendoft zemra gjithmon 🥰👏👏👏👏👏👏

 75. Labian Gashi

  Labian Gashi

  6 muaj më parë

  Hwjdjdk2idxxii eji driicjchcujx8id8ri 8 i jx8 jwijsidj jdu mskmzjeuxkwjcu ucufuewiowowowisfuvuuvivuby odkd929fjcjdnfjcjdjjdjdjekdoddoookfkdkdjfkfjkfiroekriididididkdkdikdkdkfkck929292929292

 76. Arjana Uka

  Arjana Uka

  6 muaj më parë

  Shumë bukur 😍

 77. ela ela

  ela ela

  6 muaj më parë

  Te kendofte zemra ke Nane ke gjithe dynjane

 78. A

  A

  6 muaj më parë

  Shyrhete Bejluli eshte kengetare me e mire ne Kosove😍😍😘😘😘

 79. Adelina Blakcori

  Adelina Blakcori

  7 muaj më parë

  Mrekullia e 8 kjo kange 😘

 80. fate karaj

  fate karaj

  7 muaj më parë

  Të lumtë gjoja 😙😙😚😚😙😚😍😘😗💪

 81. Albi S

  Albi S

  7 muaj më parë

  @visioniLibonia, a mundeni ju lutem te me dergoni mynyren e kontaktit me produksionin ?? Please??

 82. Fatime Berbati

  Fatime Berbati

  7 muaj më parë

  Telumtgoja per ket keng per gjitha kenget je emrekullushme ✌

 83. Gusti Daci

  Gusti Daci

  7 muaj më parë

  Të kendofte ajo zemer o zot 😢😢Shum keng e bukur,,emri Nan esht emri me i shtrejt ne kyt bot lum kush ju din vleren sa i ka gjall 😭😭😭💔💔💔💔

 84. Selim Loci

  Selim Loci

  7 muaj më parë

  BRAVO,,,,

 85. Shenzo Kurtaj

  Shenzo Kurtaj

  7 muaj më parë

  Oh Nana lum ai qe i ka Nënat zoti ju dhasht shendet. O zot e ne tjeret qe si kemi meshiroji me xhenet o allah . Nêna ime me la shum heret nga smundja e mallakuar 🥲🥲🥲🥲🥲

 86. sweet_ida1234

  sweet_ida1234

  7 muaj më parë

  Sa emir❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😄😄😄😀😀

 87. Misrete Sopa

  Misrete Sopa

  7 muaj më parë

  Te lumte goja Shyhrete behluli

 88. Heinze Ferdi

  Heinze Ferdi

  7 muaj më parë

  Definitiv mehr Aufrufe verdient

 89. Albi S

  Albi S

  7 muaj më parë

  Oh zemra ime ti sa e mira mami kur i kendon qe i thu: per mu je gjithmon e re....

 90. Lirind abdi

  Lirind abdi

  7 muaj më parë

  Tctvyvyyvybugybt7vybtbyybybybyyv7c6f6

 91. —3nee

  —3nee

  7 muaj më parë

  ♥️😭😭😭😰😨♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 92. Shkelqim Fetiu

  Shkelqim Fetiu

  7 muaj më parë

  Valla diva shqiptare je shyhrete behluli gjdo kang qe e qet krejt me kuptim rrnofsh sa malet

 93. Pantera bianca

  Pantera bianca

  7 muaj më parë

  Nënë është e vetmja që të dhuron dashuri pa interes,kur dora e nënës më hapte derën,aroma e saj më sillte pranverën❤❤❤

 94. Xheva Batijari

  Xheva Batijari

  8 muaj më parë

  Eshte shum e vertet lum kush ka nan un per vet nana jem nuk eshte me mu bashk eshte me tjeter kan nana eshte nana jem te kendoft zemra ty bukuroshe

 95. Lirind abdi

  Lirind abdi

  8 muaj më parë

  F5iroe9eid9dodofieididiei3iey9t3oe9

 96. Lirind abdi

  Lirind abdi

  8 muaj më parë

  Gyttiyyeghbt btctvyvt ysysyt email rtt

 97. Koka Koka

  Koka Koka

  8 muaj më parë

  1234567890

 98. Lirind abdi

  Lirind abdi

  8 muaj më parë

  G cycle 5 v ct

 99. Tafil Hulaj

  Tafil Hulaj

  8 muaj më parë

  Shum shum keng e madhe. Respekt per te gjithë ata qe i respektojn NËNAT

 100. Mexhit Rusi

  Mexhit Rusi

  8 muaj më parë

  😍🤩😘🥰🤑

Faqja Tjeter