Shyhrete Behluli & Engjellusha Salihu - Na vijn ditë ma t'mira

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

Follow Engjellusha Salihu on…
IG: engjellusha...

© & ℗ Engjellusha Salihu & Onair Media. All Rights Reserved

Ork & Music : Miti Geci
Text : Nexhmije Muhaxheri
Vidoe : Vizion Media
Hair & Make up : Njomza Hair
Decor : Grand Decor

Thanks to
Amia Studio

Komente 

 1. cqvio doli

  cqvio doli

  10 orë më parë

  Sa realitet esht kjo keng! 😫😢😢😢

 2. Artan Xhafa

  Artan Xhafa

  17 orë më parë

  Kenge me kuptim te madh ju knofte zemra gjithmone 🙏🥰🇦🇱

 3. annag cocl

  annag cocl

  20 orë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 4. serdy ximi

  serdy ximi

  Ditë më parë

  Bravoo derte sa dush telashe

 5. Rvve Duio

  Rvve Duio

  Ditë më parë

  ⭐️⭐️👌👌

  • cqvio doli

   cqvio doli

   10 orë më parë

   Ju lumtë goja!🌺🌺

 6. Sevdije Cerkini

  Sevdije Cerkini

  Ditë më parë

  Zoti ju rujt se me te vertet shum keng e bukur 🌺🌺 Ju pershendes nga zemra ♥️ Respekt per juve 🌹🌹♥️♥️🌟🌟

  • annag cocl

   annag cocl

   20 orë më parë

   Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 7. Valentina Krasniqi

  Valentina Krasniqi

  Ditë më parë

  Shum keng me dmth te madhe sot krejt kemi hallet tona Allahu e boft mir per te gjith suksese shum Shyhrete dhe Engji na knaqet me kto keng

  • serdy ximi

   serdy ximi

   Ditë më parë

   Kenga shume e bukur per diten e sotme

 8. Bike Bike

  Bike Bike

  Ditë më parë

  Shum respekte shum kang e qellume ju lumt goja ❤❤

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   Ditë më parë

   O bilbil je

 9. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  2 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 10. Afërdita Xhoxhaj

  Afërdita Xhoxhaj

  2 ditë më parë

  Shpresojm të vin dit më tmira besojm në Alahun e madhruar 🤲 e juve ikonat e muzikes ju lumt po shkelqeni Nënë e bijë të gjith ju kan lakmi bravo ♥️♥️♥️👌👍

 11. Nezir Kryeziu

  Nezir Kryeziu

  2 ditë më parë

  Lumi aj qe ika te lehta . Sido qoft Zoti gjithve ju ndihmon 🤲

 12. Regdu Geht

  Regdu Geht

  2 ditë më parë

  Ju knofte zemra ❤

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   2 ditë më parë

   Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

 13. Fiqerete Turku

  Fiqerete Turku

  2 ditë më parë

  Ju lumt goja jeni te mrekullushme te dyja

 14. Ajshe Herceg

  Ajshe Herceg

  2 ditë më parë

  😢😭😭 vetem derte e telashe

 15. Edion Edionpajazitaj

  Edion Edionpajazitaj

  2 ditë më parë

  O goja ju lumt e embel u kon shyhreti gjith po tashti en engji veq vazhdoni keshtu

 16. Mirela Skandaj

  Mirela Skandaj

  2 ditë më parë

  Ju knofte zemra ❤

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   2 ditë më parë

   shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 17. Liljana Cerpja

  Liljana Cerpja

  3 ditë më parë

  Halle kemi të gjith po Po gjejmë forcën më i kalu po halli i humbjes së vëllait në mosh të re nuk po kam forcë as nuk po nuk më duru😭

 18. adelinaa alb

  adelinaa alb

  3 ditë më parë

  Shum e vertet 🙏 Suksese jeni me tmirat , ❤

 19. Merìta Biba

  Merìta Biba

  3 ditë më parë

  Ju lumtë goja!🌺🌺

 20. Naxhije Zivoli

  Naxhije Zivoli

  3 ditë më parë

  Ju lumt goja 🥰🥰

 21. Hatigje Hoxha

  Hatigje Hoxha

  3 ditë më parë

  Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 22. Bruna Najdeni

  Bruna Najdeni

  3 ditë më parë

  Kenga shume e bukur per diten e sotme 🙏🙏😥

 23. Naije Demaj

  Naije Demaj

  3 ditë më parë

  O bilbil je

 24. jola jol

  jola jol

  3 ditë më parë

  Sa e bukurrr💫💫💫

 25. Fatbardha Cinari

  Fatbardha Cinari

  3 ditë më parë

  Oooo sa e bukur kjo keka veq per mu kur kam probleme veq qeshi ..me kalon krejt merzija ...si sheqer te dyja 👏

 26. Rebjona Rebjona

  Rebjona Rebjona

  4 ditë më parë

  👏👏👏👏

  • Dv Shpresa

   Dv Shpresa

   3 ditë më parë

   ooo goja te lumt oj shyhret rrnofsh sa malet mos u plaksh kurr shpirtin ta knaq me za bilbi

 27. Arbresha Brahimi

  Arbresha Brahimi

  4 ditë më parë

  Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

 28. valbona azemi

  valbona azemi

  4 ditë më parë

  Shyhreti mir e ka une po ngoj me shum dashni ❤👸

 29. Vlora Bytyqi

  Vlora Bytyqi

  4 ditë më parë

  Shum Kang e bukur, ju lumt, ju pergezoj 👍👍

 30. Ami Podvorica

  Ami Podvorica

  4 ditë më parë

  Jetofshi e këndofshi gjithmon me gëzime o YJE🙏🙏,sa kong me tematik te bukur keni këndu,me nje kendim.qe.ta knaq dhe ta ther shpirtin,ju lumt dhe kurrrrr zoni mos ju shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 31. Fatime Kastrati

  Fatime Kastrati

  4 ditë më parë

  Ju lumte goja se💫💫

 32. Igballe Pacolli

  Igballe Pacolli

  4 ditë më parë

  ♥️🌹♥️ Sa buker ♥️🌹♥️

 33. Naile Tirane

  Naile Tirane

  4 ditë më parë

  Ju lumte goja

 34. nexhmije ademi

  nexhmije ademi

  4 ditë më parë

  valla brravo ju koft

 35. Hatigje Hoxha

  Hatigje Hoxha

  4 ditë më parë

  Brravo non ebi shumm bukur ju lumte ❤❤💋💋💥💥🍇🍇

 36. Ajna Kastrati

  Ajna Kastrati

  4 ditë më parë

  👏👏👏

 37. Ismet Meta. Andrea.

  Ismet Meta. Andrea.

  4 ditë më parë

  Bravo, Super klip, Muzika perfekte, Suksese të nderuara!! 👍👍

 38. Mando Armando

  Mando Armando

  4 ditë më parë

  Sa bukur

 39. erjon ademaj

  erjon ademaj

  4 ditë më parë

  ju lumt susksese ❤❤

 40. Sevdahe Jenuzi

  Sevdahe Jenuzi

  4 ditë më parë

  O sa bukur kendoni nene e bije 😍👌

 41. nicola nik

  nicola nik

  4 ditë më parë

  Zemra ju kendoft se dertet e hadhen kurr nuk jan krye po zotin e pacim te gjith aspektet e jetes son pran shum kang e bukur dhe prekse bravo yje nane e bi ❤️❤️🌟🌟💐💐

 42. Rifadije Curolli

  Rifadije Curolli

  4 ditë më parë

  😭😭😭❤

 43. lume beeega

  lume beeega

  4 ditë më parë

  Bravoooo👏👏👏👏👏

 44. Drita Dukagjini

  Drita Dukagjini

  4 ditë më parë

  Suksese ❤❤😘😘

 45. Katie Lesko

  Katie Lesko

  5 ditë më parë

  Ju lumt jeni shum te mira veq vazhdoni keshtu

 46. Lula Elshani

  Lula Elshani

  5 ditë më parë

  ❤️❤️🙏🙏

 47. Bytyqi.B

  Bytyqi.B

  5 ditë më parë

  N’a u desht nje kenge si kjo.kemi ardh ne nje kohe te derteve halleve telasheve problemeve…. O zot saber per te gjithe.🙏

 48. ANISA

  ANISA

  5 ditë më parë

  Shume bukur nene e bije bravo.

 49. M O R I N A

  M O R I N A

  5 ditë më parë

  ALLAHI JU SHPERBLEFT NE KET DYNJA DHE NE AT BOT JU KENDOFT ZEMRA XHEFHMON NON E BIJ 😍👨‍👩‍👧‍👧🤲🏻❤👼👼❤🤲🏻

 50. engjull vokshi

  engjull vokshi

  5 ditë më parë

  Normal tanat te mirat e dynjas mi pas gajlet nuk heken as merzija shum e vertet

 51. Emine Krasniqi

  Emine Krasniqi

  5 ditë më parë

  zoti rahat e ka lan veq veten ,🙆hahaaaa

 52. Gjakovarja

  Gjakovarja

  5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 53. elmaz elmaz

  elmaz elmaz

  5 ditë më parë

  po julumt goja shyhrete e engjëllushe ishalla knofshi gjithere

 54. Love peace

  Love peace

  5 ditë më parë

  bravo

 55. Florent Berisha

  Florent Berisha

  5 ditë më parë

  👍👍👌👌🌷🌷❤❤♥️💥💥

 56. SUELA Morinaa

  SUELA Morinaa

  5 ditë më parë

  😍😍😍😍😍👍👍👍👍 motra jame lumturi goja edhe shyret behluli bravo lumturi ❤️

 57. Valentina Gojani

  Valentina Gojani

  5 ditë më parë

  Kit kang kam me ndeggju per dit me motivu veten edhe me forcu ..e kom prit ni qisi kange 💯🎶🍀🥰😍

 58. Kadire Avdulahi

  Kadire Avdulahi

  5 ditë më parë

  Halle derte kjo dynja keng e qelluar 🔥😥👏

 59. Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  5 ditë më parë

  Shume bukur suksese se shumë e vertet.

 60. ZUKI Zuki

  ZUKI Zuki

  5 ditë më parë

  Bravo u pershendet nga Australia shume kenge e mire ❣️❣️💋 na kenaqte

 61. Mubera Abduloska

  Mubera Abduloska

  5 ditë më parë

  Bravo 👏 👍🇦🇱😘❤️🌹

 62. San Sam

  San Sam

  5 ditë më parë

  Bravo juv lumt goja nan e bij shum kong e qellume ❤❤👏

 63. Luljeta Haliti

  Luljeta Haliti

  5 ditë më parë

  Brravo si gjithmon hite

 64. Jetmir Asllani

  Jetmir Asllani

  5 ditë më parë

  👑💃👑🧜‍♀️🧜‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃❤❤❤❤👑💃💃💃💃💃💃💃💃💃

 65. Demir Demiri

  Demir Demiri

  5 ditë më parë

  bravo per kete kenge qe ngjallet emocion tek ne ne keto kohe te veshtira ju lumte

 66. Amine Zendelji

  Amine Zendelji

  5 ditë më parë

  Ju lumt 🙏❤

 67. Merem Shabani

  Merem Shabani

  5 ditë më parë

  Respekt shum keng emir suksese ishalla kendoni gjithmon se kengt ejuve shum indegjoj shum umpelqejn ju dua shum💕💕

 68. Loolaa Loolaa

  Loolaa Loolaa

  5 ditë më parë

  Bravo kjo kang i ka kalu te gjitha

 69. Musa Miftaraj

  Musa Miftaraj

  5 ditë më parë

  Zebra just knoft

 70. C Evans

  C Evans

  5 ditë më parë

  Sa realitet esht kjo keng! 😫😢😢😢

 71. Zoja Dag

  Zoja Dag

  5 ditë më parë

  🥰🥰❤❤❤❤❤😘😘😘😘

 72. Doruntina Thaqi

  Doruntina Thaqi

  5 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 73. Shpresa Krasniqi

  Shpresa Krasniqi

  5 ditë më parë

  Shum kang e bukur ju lumt nan e bij jeni numer 1 bash ekeni qellue se tan jem me merzi

 74. Suzana Sadiku

  Suzana Sadiku

  5 ditë më parë

  Kan njerzit derte,ata qe skan kulm,skan pune skan mi ngi buk fmit,skan per mjek me lloj lloj semundje,Allahu ju ndihmoft,eshte per te ardhur keq qka po perjetojn populli,po i humbin fmit ne moshe te re,dikujna jau mbysin deri kur ma kto halle veq ne kosove

 75. 🍀🍀

  🍀🍀

  5 ditë më parë

  😍😍🥰🥰💖❤💖o Zot na i gzo Zemrat e na largo hallet dertet e merzit .🤲💕

  • Laureta Army

   Laureta Army

   4 ditë më parë

   Amin ishalla

 76. Basically Gaming

  Basically Gaming

  5 ditë më parë

  A moj Shyhret qfar zani ki zemren ta qetson knofshi gjithmon ❤️❤️🧿🙏

 77. barberendri

  barberendri

  5 ditë më parë

  Bravo

 78. barberendri

  barberendri

  5 ditë më parë

  Super

 79. Merita Mustafa

  Merita Mustafa

  5 ditë më parë

  E bukur e sakt e duhur !Sukseee🍀🍀

 80. Majlinda Deda

  Majlinda Deda

  5 ditë më parë

  SHUM KANG E BUKUR 👌👌🙏🙏🤴🤴🍇🍇⭐⭐

 81. Albert islami

  Albert islami

  5 ditë më parë

  Shum e mir je shyhrete te dua shum 💋♥️

 82. Denisa Hida

  Denisa Hida

  5 ditë më parë

  Kenge shum e bukur dhe prekese😢ju lumt goja ❤

 83. Besarta Kryeziu

  Besarta Kryeziu

  5 ditë më parë

  Shoqja osht ilaq i shpritit

 84. DONJETA Gashi

  DONJETA Gashi

  5 ditë më parë

  Eh moj shyhret ku ka.njeri nket bot pa halle.e.derte ❤

 85. Leutrim Selimi

  Leutrim Selimi

  5 ditë më parë

  Suksese veq vazhdoni me kenget e juaja🌟🌟🤲🤲

 86. Ermal Peça

  Ermal Peça

  5 ditë më parë

  Ju lumte goja bije e nene sa te kemi jet Halle e propleme do kemi ralitet esht kjo kenge

 87. Lindi Dauti

  Lindi Dauti

  5 ditë më parë

  zoti ju rujt 🤲🤲

 88. Vjollca Djosa

  Vjollca Djosa

  5 ditë më parë

  Shume suksese

 89. Fehmi Berbatovci

  Fehmi Berbatovci

  5 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon suksese dhe qdo te mir ne jet.

 90. Avdullah Kryeziu

  Avdullah Kryeziu

  5 ditë më parë

  Engjellushen lumja ti qe eki mashallla

 91. Leta A.

  Leta A.

  5 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 92. fredeich Schöne

  fredeich Schöne

  5 ditë më parë

  O bre valla me te drejt e ki se merzite edhe hallet sbon me ta prish qejfin deshtimet edhe msimet jon per njerez 💗💖💖❤💝❤💝❤💝💝❤💝💗💝💗💝💗💝💗💝💗💝💗💝💗💝💗💝💝💗

 93. Elbarije Aljiu

  Elbarije Aljiu

  5 ditë më parë

  Ju lumt se me bet te qa kur e degjova po askush nuk esht pa halle ,goja mjalt ju qet sa her qe kendoni😘😘

 94. Vjollca Pali

  Vjollca Pali

  5 ditë më parë

  Zemra ju knoft o 🌠🌠💖💖🙏

 95. Fahrije Graishta

  Fahrije Graishta

  5 ditë më parë

  o zemer me preke o engji veq suksese

 96. Mimi Kadri

  Mimi Kadri

  5 ditë më parë

  Bravo ju lumt👍🏻teksti shum i qelluar teper pozitiv per te gjithe ne...

 97. perla Gold

  perla Gold

  5 ditë më parë

  Sa bukur te mrekullushme 🌹🌹👏👏

 98. Iliri Dyli

  Iliri Dyli

  5 ditë më parë

  Haahahah and I are looking 👌for 3

 99. G&g Gjgj

  G&g Gjgj

  5 ditë më parë

  Loqk je mbretresh shyrete⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 100. 🍇aelangel🧿

  🍇aelangel🧿

  5 ditë më parë

  Pata me shku ne kurse po smujta pa e ngu kete super hit susksese pafund ju duuuuaaa 🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤

Faqja Tjeter