Shkarkimi i Ilir Metës: Gracka që u përgatit me duart e Lulzim Bashës!

Komente 

 1. Ylli Cullhai

  Ylli Cullhai

  2 ditë më parë

  Porta gjelber

 2. Bos MILER

  Bos MILER

  6 ditë më parë

  JO MOJ SE KA NGA LULI =AMA TAMA JA FYTI

 3. Gianmarco 07

  Gianmarco 07

  7 ditë më parë

  O zotni lironi karriget se ju zuri bytha kallo

 4. Kyro D

  Kyro D

  8 ditë më parë

  META ESHTE I DEGJENERUAR DHE I MPIKSUR KOMPLET! META DESHMITAR I PENDUAR I DREJTESISE DO TERHEQE ME VETE TE GJITHE ZAGARET DHE QENTE QE KANE VJEDHUR DHE PLACKITUR PASURINE E SHQIPERISE! ZAGARET JANE NE TIRANE DHE VERDALLE,MAJTAS DHE DJATHTAS! JAM I MENDIMIT TE FILLOJE VETINGU NE BASHKEPUNIM ME SPAK, PARTNERET STRATEGJIKE TE VENDIT 🇺🇸 DHE TE FILLOJE SA ME SHPEJT! ZOTI E BEKOFTE PRESIDENTIN BIDEN! ORGANET E DREJTESISE NE SHQIPERI KANE SHANSIN TE TREGOJNE DREJTESINE E DUHUR PER SHQIPERINE!

 5. Martin Prendushi

  Martin Prendushi

  8 ditë më parë

  Vendi po shkon drejt rremujes. Luftes. Do ta grine te huajt. Si gjithmone. Si shekuj e shekuj me pare. Fushe lufte.

  • Martin Prendushi

   Martin Prendushi

   4 ditë më parë

   @InstegramSHQIP kam pa dynja me sy, por si kjo rrace nuk ka pare. Turp me qene shqiptar. Edhe vendet ish komuniste e dine rrugen e vet. Ne vazhdojme me poshtersina. Me pikatore.

  • InstegramSHQIP

   InstegramSHQIP

   4 ditë më parë

   Ato Po bejne kto manuvra per mos me ndodh de stabilizim

 6. Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  8 ditë më parë

  Edhe Rama se ka të gjat mbas qafe e ka se e ka mbushur kupën e cila tani ësht duke u derdhur dardha e ka bishtin mbrapa.

 7. Muharrem Allani

  Muharrem Allani

  8 ditë më parë

  X2

 8. Vangjeli Ziu

  Vangjeli Ziu

  8 ditë më parë

  Nje portal masjarenjsh...

 9. Kritiku Live

  Kritiku Live

  9 ditë më parë

  D.m.th kjo përkthehet se edhe Monika ja ka fut Ilirit 😂😂😂😂✌️

 10. Ilir Krasniqi

  Ilir Krasniqi

  9 ditë më parë

  Jo jo sasht as rama as ni nga ata deputet te degjinerum tkorruptum e bythzgjebosur qevjedhen kte popull e shkatrruan kte shtet. Dhe dogjen e perveluan kte tok te shenjte qe po ta kapesh nje grusht dhe nxjerr me shum gjak trimash herobj. Se gje tjeterqe sakrifikuan veten qe te mbijetojm. Nder shekuj.pra ky hero jo shqiptar i shqipetarve asht miku i madh i yni joen bieden qe do ti zhduk keta pleshta te rriçeruar

 11. Ardo😉🇺🇸

  Ardo😉🇺🇸

  9 ditë më parë

  O Lili tu krrujt shum bytha mbaje tani.

 12. Thomas Moni

  Thomas Moni

  9 ditë më parë

  Gjarperit kur i vjen ngordhja del ne rruge keshtu dhe Agushi i Skraparit sishte i kenaqur me ato qe vodhi vete por deshte te nxirte leke dhe me ate bucen qe ka ne shtepi Tani te pergatitet per burgun

  • Arben Rakaj

   Arben Rakaj

   8 ditë më parë

   Buca para se te ngordh myt klyshet e vegjel i erdhi dita dil buca rrugve sta mba me se jan 30.000 truppa Amerikan ne shqiperi nga Vajti nuk shifet me ne xhiro buca

 13. Daniele Demiri

  Daniele Demiri

  9 ditë më parë

  A e shkarkuat hajdutin,qe prej kohè punon kunder shqiptateve dhe shtetit te vetè

 14. Real M

  Real M

  9 ditë më parë

  Edhe nese ka ndodhur keshtu si thoni ju,prape perfundimi me pelqen. Tregon se Rama jua fut edhe kur s'e ka ndermend.

 15. No Name No Name

  No Name No Name

  9 ditë më parë

  Valla per shqiprijen imazh I keq per tkeq ne gjith boten ,e tur pruan sidomos jav marun qefin erbit e rusit e gjith kundeshtarve ne evrop.talenti

 16. ILLYRIAN KINGDOM

  ILLYRIAN KINGDOM

  9 ditë më parë

  Ilir Meta Eshte Kriminel Sikurse Berisha Dhe Basha.

 17. Rubijan Kaja

  Rubijan Kaja

  9 ditë më parë

  Po ku ka Luli aq tru mo amani

 18. Nebi Deda

  Nebi Deda

  9 ditë më parë

  Pamflet prostitut media

 19. Ardian Koci

  Ardian Koci

  9 ditë më parë

  Metës po i pëlqente vehtja ,kujtonte se ishte më i fortë se Amerika, miu më i fortë se Luani.Rri more mi rehat dhe mos e kruaj shumë së të dhëmb pastaj.

  • Arben Rakaj

   Arben Rakaj

   8 ditë më parë

   pore ka menduar se esht duke ber brockulla me dhadhen jo me Amerikan hajde like hajde ato edin edhe sa her vete ne banjo like hajduti te erdhi fundi

  • Alblend

   Alblend

   9 ditë më parë

   Po pasi e kishte share luanin dhe mburrur veten para kafsheve te tjera, miu, një ditë takon luanin dhe i shfajsohet..., pi nganjehere dhe s'di ç'flas ... Fiks e ke 😁

 20. memi

  memi

  9 ditë më parë

  Ska asgje te re. Dihet se bandat heret apo vone veterrenohen,kur populli eshte ne koma

  • Gazi Floriri

   Gazi Floriri

   7 ditë më parë

   epo kokat e tyre hengshin dhe piken e hajrit mos e befshin

 21. Sabit Sadiki

  Sabit Sadiki

  9 ditë më parë

  Kjo mund te jete nje shenje e mire nese presidenti shkarkohet vertet per cka bere dhe jo per te treguare dhembet a per te mbuluare te zezat e tyre me gabimet e dikujt. Do zoti futemi realisht ne rruge te mbare.

 22. Arben Kulli

  Arben Kulli

  9 ditë më parë

  ORE NJEREZ AKOMA NUK E KUPTONI SE RAMA BASHA JANÈ TÈ PÈRZGJEDHURIT E PERENDIMIT PÈR TA PASTRUAR POLITIKÈN SHQIPTARE PÈR TA QLIRUAR SHQIPERINÈ NGA OLIGARKIJA KRIMINALITETI KIRRUPSJONI POLITIK..

 23. dauti dauti

  dauti dauti

  9 ditë më parë

  Burg burg per jet familjarisht

 24. Arsim Rrafmani

  Arsim Rrafmani

  10 ditë më parë

  Zoti, fillimisht të merr mendjen, pastaj floririn!

  • Real M

   Real M

   9 ditë më parë

   Mendjen ia pat marre vite me pare. Qe atehere kur filluan ta therrasin Ilir Floriri. Ka me keq sesa te te harrohet mbiemri ???!!

 25. Al Hasan

  Al Hasan

  10 ditë më parë

  Ket her ua futi amerika pa ndier. . Ket her keta ndyrsira e te pa ngopur jua futen vetes tyre. Kete ngjarje populli shqiptar duhet ta festoi cdo pervjetor.

 26. Moisi Guri

  Moisi Guri

  10 ditë më parë

  Jo jo në malin e shenjtë duket sikur mua më duhet po as unë nuk e dua po e shenjta të ndihmon .

 27. Tragic

  Tragic

  10 ditë më parë

  Bravo i qofte lulit nese e ka bere kete por se besoj se ka kaq tru

 28. Maliq Veseli

  Maliq Veseli

  10 ditë më parë

  Ju sjeni normal .Çka ka lidhje shkarkimi i Ilirit me Bashen .Meta i korruptuar hajdut e çka jo tjeter sikur e mbroni dhe iu vjen keç po a jeni nveti o portal.Per nje njeri te tilë çka ka met ardh keq o popull i mjer duhet largue nga ky post çe moti jo me prit hapat amerikan po vetë shqiptaret djhet largue nga postet ne shtet, kushdo poft ai.

 29. Deti D

  Deti D

  10 ditë më parë

  KY PAMFLETI VETEM ME RREJT POPULLIN PORTAL I BLERE NGA DROGAXHIU JO ME KOT KA PRONAR SAJMIR TAHIRIN

 30. Bristol UK

  Bristol UK

  10 ditë më parë

  Ku ha pyka lulushi, ai esht ne gjum se ka iden ca po behet rreth tij

 31. Isa Meleqi

  Isa Meleqi

  10 ditë më parë

  O pamflet me aq m.... sa hani ju Shqiptaret duhet te ishin vrare me njeri tjetrin mos percani njerzit o kryeplera nuk di se kush ju paguan o r.... q.....

 32. Fatmir Lamaj

  Fatmir Lamaj

  10 ditë më parë

  Hahah Shko e vish opingat e skraparit e blej nje gomar te forte ne vend te mercedezit se atje as makinat nuk vene

 33. EQUILIBRIUM衣⚖️

  EQUILIBRIUM衣⚖️

  10 ditë më parë

  Meta e shtriu kemben me shum se jorgani qe kur u hodh kundra sh.b.a-ve ne mbrojtje te Berisheviçit dhe thirjes per kryengritje si ne mesjet me cfueqe e sopata

  • Vangjeli Ziu

   Vangjeli Ziu

   8 ditë më parë

   Pirdh se lirohesh..ka idjoter si ju

 34. Xhemil Zylali

  Xhemil Zylali

  10 ditë më parë

  I pari President ne Shqiperi rrezoet Palaco Kriminel , hajdut Skraparlli I Qelbur . Qe Shqiperi Dhe Kombin e Turperoj Para Botes. Por perfundoj me Turpin qe kombi doteshkruaj ne Histori. Nji Trathar Gjak Pores. Lavdi KOMBIT qe poipastron, Mbeturinat.

 35. Akexandra Sitnova

  Akexandra Sitnova

  10 ditë më parë

  Pasurit ti merrni tani se jane gjaku i popullit dhe lini teatret o ropsha te TV.

 36. Ena Sena

  Ena Sena

  10 ditë më parë

  Jam me ramen po liken e kena flori boll ma keni shqetesu se do ju kthehet me liken, naj her te semurit i vijn mendimet e ati

  • Ena Sena

   Ena Sena

   10 ditë më parë

   Flori likja biden ka shok shum e shok pak pranej asht shqiptar me zemer mason me emer, vec se ac i paprekshem por si akili edhe nthemer.

 37. Ena Sena

  Ena Sena

  10 ditë më parë

  Pamfleti a ke mendu per reciprocitetin. Seguro?

 38. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  10 ditë më parë

  Kjo gazetare me kte ze mi nevrikos nervat e boleve

  • Ganimete Siqeca

   Ganimete Siqeca

   8 ditë më parë

   @Real M 😅😅😅😅

  • Real M

   Real M

   9 ditë më parë

   Pse nuk thua ti se të bëka nder ?!

 39. Besnik

  Besnik

  10 ditë më parë

  ILIR META SE KA BER DORHEQJEN SE DO TE FSHIHET DREJTESIS

 40. Kole LAMI

  Kole LAMI

  10 ditë më parë

  Gjithqa kan qen ne dijeni te gjith si e si ta shkatrrojm shqiperin te gjith jan per burg zoti ja theft qafen nji sahat e me par o ZOT

  • Ena Sena

   Ena Sena

   10 ditë më parë

   Naj dit do mytni familjen nga fjalt e botes

  • Ena Sena

   Ena Sena

   10 ditë më parë

   Po sa namet ja jepni tjetrit pa pas i kontakt te kec me te thjesht me fjalt e kundershtarit

 41. Lido Tilo

  Lido Tilo

  10 ditë më parë

  Gropen ja hapi saliu,metes jo luli kush e pyet luin akoma nuk ju mbushet mendja ju qe aty vendis vetem saliu dhe askush tjeter lulushi esht vetem nje cop kukull

 42. altincenolli

  altincenolli

  10 ditë më parë

  Populli se kupton akoma, ose i duket e cuditshme qe kjo eshte dita e pare e Democracise.

  • Bujar Nallbani

   Bujar Nallbani

   9 ditë më parë

   Kishin formuar Berisha-Agush Meta e te gjithe naskarenjte e tjere shtetin paralel... nji shtet per popullin dhe nji shtet per te paprekshmit qe dikur nga corape-brekgrisur... u bene miliardere duke vjedhur popullin. Dhe tani ska mee... erdhi ora e llogarise nga zullunet qe kane bere.

Faqja Tjeter