SHBA zbulon pronat e familjes Berisha në New York: origjina e parave nga piramidat e '97

Komente 

 1. Albanian Ger

  Albanian Ger

  5 orë më parë

  Keto Prona i keni shpikur ju te Pamfletit qe ishi nje Portal qe po shperndajshi Lajme totalisht te Rreme. vetem per Klikime!

 2. Glauk Skuraj

  Glauk Skuraj

  7 orë më parë

  Eeeeeee i dolën prroçkat robshave.

 3. aferdita thanasi

  aferdita thanasi

  4 ditë më parë

  Kur do jete ajo dite ti paguajne te gjitha gjynajet qe i kane shkaketuar popullit shqipetar sidomos qe nga Piramidat e '97 dhe ajo lufte civile qe shkaketuan ne 97, o zot keta njerez te korruptuar ti paguajn me koke sidomos Sala qe ka qene kryesori dhe me radhe pa patur asnje lloj meshire ):

 4. Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  6 ditë më parë

  Merja te lutem se 8 milion Jan te miat.ju qerrofshin dritat e syve der ne 8 brezash ishallaaaa.🙏🙏

 5. Vilson Kondakciu

  Vilson Kondakciu

  8 ditë më parë

  Hajdut nderkombetar turp per ketë soj politikanesh,mos i gesofshë o mostra🦎🦍🌚🐜🕷️

 6. qamil xhamani

  qamil xhamani

  9 ditë më parë

  SALIU ESHTE KRIMINEL DO ZOTI TE VDESI NE BURG. DHE ILIR METÀ SPIJUN TE VDESE NE BURGE. KU JANE FLORIT E SHQIPETARVE

 7. Tatjanka Cuko

  Tatjanka Cuko

  10 ditë më parë

  Edhe shtepijat ja u morren shqiptareve keta peshkaqener. Madje kur bene proteste per fatkeqesine e madhe te humbjes se shtepise i rrahen nga policet me shkop gome sa u binin te fiket nga dhimbja. ...

 8. Ukin Ukin

  Ukin Ukin

  10 ditë më parë

  Ku je more Berish ? I drejti , i ndershmi , bammirsi trimi doktori historik i pluralizmit ? Ik mbytu sa s'eshte vone se do te mbysin dhe do ngelesh pa histori . Te rrofshin leket e vjedhura .

 9. Mide Ndreu

  Mide Ndreu

  10 ditë më parë

  Hajdutet e popullit dalin ne shesh te pa ftyre . Zoti jwju denoft

 10. A.S A.S

  A.S A.S

  11 ditë më parë

  se paska dit Amerika qe sala ka biznese ne Amerike.

 11. SKENDERBEU ATLETI i KRISHTIT

  SKENDERBEU ATLETI i KRISHTIT

  12 ditë më parë

  Mos u merzitni se tani burgu asht i leht po pate lek del shpejt. Per popullin e thjesht ska lek kurse per femijet tuj ka me bredh boten me kurva ju qit zoti faret fare e keqe

 12. Gjin jaku

  Gjin jaku

  16 ditë më parë

  as ne ferr ne keme sales genjeshtrat laj.et tuja

 13. Viktor Zenelaj

  Viktor Zenelaj

  16 ditë më parë

  RROFT AMERIKA ..FJALA E SAJ NE VESH TE ALLAHUT..

 14. Lady* in Green*

  Lady* in Green*

  19 ditë më parë

  Uroj me gjithë shpirt, që USA t'i ndëshkojnë sa më ashpër të gjithë ata, që e vodhën dhe e varfëruan këtë popull ! E po u ndëshkuan, për ZOTIN do na shtohet jeta !! Amin ♥️🤲

 15. Toni Lena

  Toni Lena

  19 ditë më parë

  Spak duhet tè jis hetimet mbi Xhoana Fatos Nanon ky fundurin rri i mshehur nèper Evrop dhe e jton jetèn nè maksimim me parat e popullit shqiptar .Fatos Nano sbashku me kèt femer Xhoana Nano jan iniciatorèt e par qè bèn vjedhje e krime ndaj popull andaj Spak i uroim pun tè mbar ndaj ktyre kriminelve tè popullit.

 16. Toni Lena

  Toni Lena

  19 ditë më parë

  vdekje ish politikanve politikanve aktual qè kan bè krime ndaj popullit vatanit sekuestro burg njè minut e mè par pèr ktoo flliqèsira Respekte SPK Rroft vatani

 17. xristos keramitzis

  xristos keramitzis

  19 ditë më parë

  He se tallen keta.ku ka pasuri sala.ai ri ne shtepi me qera. Ka pak pasuri .por ato ja dha vet populi me dashie kur iknin neper bote.i shiten shtepite dhe ja dhane saliut se nuk ju hynin ne pune leket shqiptare....

 18. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  19 ditë më parë

  O Amerik ti i ke gjet tokat nee Amerika qe i ka bler me leket e qe mblodhe leket e shtepive te fukarenjeve o maaskaradhe thusj qe skan as nnje ptov do ti shikkosh provat o masksrakur tete hidhen prangat

 19. Battles Games

  Battles Games

  21 ditë më parë

  Fdekshin te gjidh

 20. Βαλεντινα Πρι

  Βαλεντινα Πρι

  22 ditë më parë

  OSali o masjara ne leker emijasvw tevtherve ke vee pasuei por sdo ta geOshe se ikishum me djers e ghak jam 62 vjece esemur e skam ngrtur koke nga ty hajdut e krimibel na pive gjakun si shushunje te pihe e zeza te zente haku i pooullit qe moren rruget e Gr per doktor ze aty as ne kemp snanxoren me me pika gjaku ne tru e problems te thera se donin para une skisha se ame pare pynoja puntire me 3 turne me 4200 lek te vjerra .

 21. Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  23 ditë më parë

  po ku dim ne keta ju turen pasurise si ujqer

 22. Mini 8nu

  Mini 8nu

  28 ditë më parë

  e moremvesh dihen e percfar na i thoni per ti ber zili

 23. Ramazan Suci

  Ramazan Suci

  Muaj më parë

  Shqiptar te dashur mos u merzisni Amerika do ti coj te gjith hajdutet dhe KROMINELET atje ku duhet dhe pronat do tju kthehen popullit deri sa te kemi Ameriken cdo gje dote rregullohet per Shqiptaret edhe trojet tona do tna kthehen ! Radha tani eshte e Shqiptarve ZOTI E BEKOFT AMERIKEN dhe SHQIPETARET qofshin te Bekuar

 24. FOR LIFE

  FOR LIFE

  Muaj më parë

  Shqiptare do ti marim leket qe na i moren PIRAMIDAT. INSHALLA ME NDIHMEN E ZOTIT .DO TI MARRIM DO ZOTI

 25. Mark Raja

  Mark Raja

  Muaj më parë

  Prralla te medijave Shqiptare, qeky zë qe qarkullon në gjdo Ankes të gjdo individi e gjdo Partije kush ësht kundraj VV A ësht dikush ne gjendeje të Më dwshmëj qet Komentatore qe ka komentue kundraj Partis së VV Kjo paguhet shtrejtë nga VV-ja

 26. Florika Florika

  Florika Florika

  Muaj më parë

  sa shume qenka lodhur Amerikaaaaaa ahahaa Amerika tall by...... me ju o njerez se kur i duhet e ngre sa mbaron interesi te jep shkelmin me pak fjale k... me e madhe boterore

 27. Ana Vesho

  Ana Vesho

  Muaj më parë

  POPULLI YNE I LODHUR I VUAJTUR MBI TE GJITHA I VARFER ,KU TE GJITH BIJTE I JANE SHPERNGULUR PER NJE LLOJ DINJITETI AI DINJITET QE E KA KARAKTERIZUAR POPULLI N SHQIPTAR...KETA KRIMINELA TE VESHUR ME PETKUN E POLITIKANEVE,KANE ARRITUR QE TI LYEJN SHQIPRIS FAQEN ME BOJ TE ZEZE, POR DHE TE VETE SHQIPTAREVE,,,,AMERKA VENDI I MREKULLIVE,,,,KU NUK HARROJ TE VINTE NJE DORE TE HEKURT,, DHE TI DESKRIDITONTE KETA LLOJ PERSONAZHESH QE NUK MUND TE IDENTIFIKOHEN...PER MUA NUK DUHET TE EKZISTOJNE POLITIKANET E MEPARSHM TE FILLOJE CDO GJE NGA ZERO....PLERAT NUK NA DHANE AS TOKA AS ASGJE,, SE PA DISKUTIM DONIN TI VIDHNIN PER VETE ,CDO E KEQE KA FILLUAR NGA AI SALI QE ISHTE PETKU I ZI I SHQIPRIS..PER NE SHQIPTARET NUK KA VLERE PARAJA PERPARA RESPEKTIT.

 28. Dona Donika

  Dona Donika

  Muaj më parë

  Te gjith ata shqiptar qe u preken nga 97 e din kush eshte Berisha me shok ata qe i ven akoma mbrapa se dim se cfar lloj njerzish jan,dhe qe drejtesia ka vonuar e dim Amerika te veproj sa me shpejt⚖⚖⚖🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 29. Piero Osmani

  Piero Osmani

  Muaj më parë

  Cojeni neburg , palo idegjeneruar , agjend , serbo Rus . Morrit , diktat, ikorreptuar , armik ikombit , sali Berisha naishte scena ishte , mashtrus , idemokrasis . Bashk me ekipin edegjeneruar . Armik kombtare , kulish agjend , diktat komunist , shejtan . Berisha un diavolo . Intrigand , idemokrasis . Respekt , rapporti , teshteteve , tebashkuara , demokratike , respekt , usa , respekt , perdemaskimin , ekoreptuar , armiqsore te kombit mbar , intrigand Rus .

 30. Klajdi Cela

  Klajdi Cela

  Muaj më parë

  Merrjani kudo qe i kane dhe ti jepen popullit

 31. Fatbardha Gripshi

  Fatbardha Gripshi

  Muaj më parë

  Amerika te zbuloj edhe cdo pasuri te deputeteve, prokuroreve me emrat e te afermeve e tu’a japin kestet te perndjekurve Politik qe u rane kockat neper burgje apo jane kelyshet e atyre qe I burgosen zoti marte hak

  • Ana Vesho

   Ana Vesho

   Muaj më parë

   BRAVISSIMA TE BURGOSURIT POLITIKE E KANE NDERTUAR SHQIPERINE ME GJAKUN E TYRE ,,,ATA TE ASHTUQUARIT DEMOKRATE QE PER MUA ISHIN TE GJITH KOMUNIST TE PERNDJEKURIT I SHTRUAN MIRE NE DRU DHE TALLIN MENDEREN ME KESTET QE JU JAPIN ATA TE SHKRETET SHUMICA KANE VDEKUR. POR AKOMA NUK JANE SHPERBLYER,,KOMUNISTET KURRE NUK E KANE LENE PUSHTETIN PER MUA..POR I ZENTE HAKU I POPULLIT TONE.

 32. Qezar Bacaj

  Qezar Bacaj

  Muaj më parë

  Kur kerkonte Vlora parat.Nuk e mbeshteten.

 33. Lili Adamo

  Lili Adamo

  Muaj më parë

  Po' Mir vetem sali Berisha ka prona ?? Po' kryeministeri dhe ministerat dhe deputetet qe Kane qene lypsa dhe Jane bere miljaderi per sali Berishen eshte inate personale dhe PSE duhet te nderhyjne amerika ne politiken dhe shum gjete te tjera kjo po' behet sepse lidhja e qeverise shqiptare me ameriken eshte qe te mos prishun mardheniet me sorosin duket qarte CDO sulm u be mbas blerjeve te votave ne mbeshtetjen te ambasadores ne favor te komunistave amerikanet nuk Jane ne favor te demokracise por por eshte ne favor te varferuae shqiptare

 34. Leonard Pejo

  Leonard Pejo

  Muaj më parë

  ... Bjerruni mashtruesve, kushdo qofshin..!

 35. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  Muaj më parë

  Po leri cathon se ska burr dhe shtet ti qe te rrezoj e te prishe kete rrjet 30 vjecare plera

 36. Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura

  Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura

  Muaj më parë

  Sali Berisha ka prone dhe Restorand Alblben ne Quincy Massacusset. USA,qe pas 97 te piramidave me emer te njerzve te tyre nga veriu,,ketu vinin gjithmone deputetet e PD qe nga viti 2000 e deri ne 2019 para se te linin mandatet PD ,,per informeshem...

 37. Tatjanka Cuko

  Tatjanka Cuko

  Muaj më parë

  NJE VRASES NUK E KA VENDIN NE KUVEND POR NE BURG.

 38. Nikoleta Buzi

  Nikoleta Buzi

  Muaj më parë

  Dhe del e gënjen ,turp të ketë ,prandaj erdhën që të plaçkitnin jo të drejtonin, prandaj Shqipëria mbeti dhe nuk u fut në B E E falenderoj Presidentin Amerikan për këto vendime që ka marrë vazhdoni nxirni dhe të tjerë

 39. Esat k

  Esat k

  Muaj më parë

  Me vjen keq Avokat qe behesh pjese e halese me emrin Pamflet

 40. Gela Selimi

  Gela Selimi

  Muaj më parë

  CV itniletrat. Tenabindeni njehyrjeka dhe 100 lek merenikathen cartejet prandaj llap llapehdnuk piuj letrat

 41. Agim Kocillari

  Agim Kocillari

  Muaj më parë

  O Sali ! DARDHA E BISHGIN PRA

 42. Rozalita

  Rozalita

  Muaj më parë

  Berisha Kucendra e Shqiperise 👹👹 Jua hoqi Buken e Femive te Popollit nga Goja 😔😔 Kansere dhe helme tek Femite e tije 🥵😱😱😱😱😱😱😱

 43. Xhemil Zylali

  Xhemil Zylali

  Muaj më parë

  Gjith kete te keqe qe I paskan popullit Dhe Vendit. Berisha Dhe Meta,Dhe shum te tjer : Aman o ZOT. Sikan Menduar kaq Keq ! Rroft Amerika qe I Zbuloi! Dhe: njiore e mepar to Pastroj se najane Gerditur . Dhe na dhembin Syt Dhe Veshet ! Kur :I Shohim Dhe I Degjojme.

 44. Gashi Arbijas

  Gashi Arbijas

  Muaj më parë

  RASTI I i Familjes Haklaj Rast i tmerrshem Berisha ende i lir

 45. Gashi Arbijas

  Gashi Arbijas

  Muaj më parë

  Duhet te burgoset qeni i flliqt vrases uzuprus hajn tradhtar ti konfiskohet pasuria Bashes Metes Berishet kur te vdes as vorrin nuk duhet me ja lon ne Shqipri

 46. Romeo Duma

  Romeo Duma

  Muaj më parë

  Dhe kta te kujtoheshin ne Vitet 90 kur u hap Shqipria .Si puna ati femijes kur behet 30 vjec del dikush dhe i thot jam Babai ai thot tani eshte vone sme duhesh me per Baba .Dhe puna ktyre mbas 30 vitesh qe eshte ber muti kala vin.Po ca kup ka tani kjo pune kur njerzit u vran e u Sakatuan ne Shqipri prona korupsjon secili vodhi pronat e tjetrit gjithe te kqijat u ben dikush bente Sehir dhe dihej se cbehej ne Shqipri.Jo jo dicka nuk shkon ktu.

 47. Gezim Konda

  Gezim Konda

  Muaj më parë

  Po more po se parate e shqiptareve ishin te pastra dhe ua grabite me firmat piramidale qe vete I ngrite ti o I mallkuar

 48. Bassing Live

  Bassing Live

  Muaj më parë

  a mor sali krimineli mos u ngopsh ishalla. vrave preve u pasurove

 49. Eleonora Himmel

  Eleonora Himmel

  Muaj më parë

  Jepja popullit shqiptar se i kane leke gjaku.

 50. Idriz Fier

  Idriz Fier

  Muaj më parë

  Ne re semes te vene se jane pasuruar me gjakun e ketij populli shume te vuajtur. Nuk na vjen keq se keta jane jashteqitja e ketij populli. Ata nuk jane vetem hajdute por edhe agjente dhe traxhetare qe kane djegur , shkateruar dhe kane vrare shume luftetare te kosoves sipas mandimit tim.

 51. ajda Belishova

  ajda Belishova

  Muaj më parë

  Zoti Bajden kur do u sekuestrohen

 52. Sadri Kortoci

  Sadri Kortoci

  Muaj më parë

  Po rren 100% pse nuk e permend nje te pakten por vec tregon dokrra nese ke pse si jep adresat ose ndonje emer busnesi por permend restorante nje nga me busneset kot ne Amerike ne jetojme e punojme ketu dhe dime kush hap busnes restorantesh e ti na mbushke mendjen me kete .Gjeje ndonje gje tjeter se ketu sja paske qelluar fare zonje.

 53. ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  Muaj më parë

  Sali Berisha ishte president i vendit ne 1997. Kjo do te thote se ai me dashje apo pa dashje eshte fajtor, ose mban pergjegjsi per ato ngjarje te '97s. Po qe se nuk kishte dore ne vjedhjen e parave te popullit, atehere ai eshte fajtor nga mosveprimi i tij per te parandaluar ngjarjet e '97s. Ai kishte pushtetin dhe duhet te jepte urdhrat per ndalimin e fajtorve. Fakti qe ai nuk ndermori veprimet e duhura te shpetonte shtetin e ben ate fajtor. Mundesia tjeter eshte qe ai ka dore ne vjedhjen e parave te popullit. Cilado te jete e verteta, Sali Berisha eshte fajtor dhe pergjegjes per ngjarjet e dhimbshme te '97s ne Shqiperi.

 54. Vera Gjasta

  Vera Gjasta

  Muaj më parë

  Leket jane fut te piramidat pa shterngese,pra me deshire. z.Berisha nuk asht marre me organizimin e tyre, keshtu qe nuk ka piken e fajit. Pislliqet inicohen nga pisat e medhenj vazhdohen nga hallexhinjt

 55. Just Smile

  Just Smile

  Muaj më parë

  Jan lekët e fëmijëve tanë që punuan në kurbet me vite ikën të vegjël nëpër ferra tu kthehen së kaluan në depresion ngelen pa shtepi

 56. Edo Zemra

  Edo Zemra

  Muaj më parë

  Kemi nevoj per me mar masat e menje hereshme ndaj Sali kriminel Hajdut Vrases taaana poshtersit e Sali kriminelit Jan PA Nr, Adriatik Lladha u denu 2 Vjet,athu se Llalla ka shkel me Makin nje qen ,Turp Turp per drejtsin e koruptume jep masen 2 Vjet Burge ndaj Lladhes spese Drejtsia eshte vet e Koruptume ,Salen Meten mei var mes Tiranes ky eshte denim me Varje Varje ,PA mshir fare vetem urejtje jemi pik hallit po' vuajm nga Hajdut Kriminel Vrases Sali Krimineli Gjelat ,IPA Mshire sise vrau Xhaxhi Enver oh medet,👹👹🐘🐘

 57. Dritan Stepa

  Dritan Stepa

  Muaj më parë

  🙏Do Zoti mase ja mer ati qe shiti Vloren, dhe ka vilen me tè kushtushme né Amerik. Dhe né Kanada. Biznese cazino.

 58. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos Ferataj

  Muaj më parë

  Te vi ti marr un se berisha svin dot ne shba 😂

 59. irma faniko

  irma faniko

  Muaj më parë

  .

 60. Albina Prenga

  Albina Prenga

  Muaj më parë

  Jo, tua konfiskojne ato prona dhe te na kthejne leket ne, qe na i vodhen, se i fituam me gjak rrugeve te kurbetit, pastaj me ato te veproje drejtesija

 61. Artan Tare

  Artan Tare

  Muaj më parë

  Hajde Salë tu mbyllyë jo , jo vetëm paratë ja more Shqipes , po as pula e sora nuk le ti , dhe Meta.

 62. Google Rev

  Google Rev

  Muaj më parë

  Shumë mirë se kto kriminel, na moren para në vitet 90, sali berisha ky kriminel. Na vodhen çdo gjë që kishim në pas komunzimit.

 63. Kol Ndoj

  Kol Ndoj

  Muaj më parë

  Kot nuk thone paraja shkon tek paraja. Nje gje nuk po kuptoj si ka mundesi te hidhet gjithe ajo para investim ne mes te Nju Jorkut dhe mos te kerkohet origjina, burimi ligjshmeria e parase, pasi thuhet se ne amerike duhet te deklarosh prejadhjen e parase qe te investosh apo kush eshte ai qe i thote jo parase

 64. Aferdita bezhani salaj

  Aferdita bezhani salaj

  Muaj më parë

  Edhe une me mendimin eketij me perpara jame ti marrin te gjithe shqiptaret amerika keshtu do i benin nje favor balkanit ne pergjithesi se ka edhe me tej se shqiptare sa per injeksion ne baze te ligjeve se ka psur edhe karrige elektrike.falem

 65. Fatos Lanaj

  Fatos Lanaj

  Muaj më parë

  Po' te jete e vertete , drejtesia Amerikane duhet ta vari ne litare kete milloshevic te ballkanit , 97 ngelet nje nga njollat me te zeza ne postekomunizem dhe ishte d'ora e Sale kriminelit , qe hapi lufte veri Juge me komanden e tije u nisen avione luftarake dhe dergoi tanket qe u bllokuan fale djemeve te squat qe komandoheshin nuk bene gjakederdhie sipas urdherit te kryekriminelit Sali , rrofte drejtesia Amerikane

 66. Julian Bregasi

  Julian Bregasi

  Muaj më parë

  God bless 🇺🇸 and 🇦🇱....

 67. Bddh Bd

  Bddh Bd

  Muaj më parë

  Ju lumte USA Jeni shtet po shtet potencial Shqipetaret jane me fat qe jeni miqte tane USA e bekofte zoti

 68. Zonja Zonja

  Zonja Zonja

  Muaj më parë

  Bravo,s Sh BA, e Panfleti ju jeni, iverteti edhe,PSE,ne,po,habitemi,po,edhe, AQ shume ju besojme,,send,na,Jane,grabitur,djersa,e,ballot, dhe,Jo,vetem, pore eche, tokat,,, ullishtet, vreshtat etj, etj, si, so, are, ,me flori the trenjojeve, djerse, eprinderve, egjysherve,tane, the cilet naikan,Len,amanet, se UA kishte made, shteti hua, mete xrejte mthimi per vece, atyre, we I'm ate ja dhuroi per mireqenjen epopullates

 69. Kaselyn Calirn

  Kaselyn Calirn

  Muaj më parë

  Pamflet. Motrat grate vajzat gjithe njerzit ku ti keni o mashtrusa qe Beni lajme te rreme ptyyy fisqira

 70. Fadil Gjana

  Fadil Gjana

  Muaj më parë

  Kure do te ndodhe kjo..??? keta kerma akoma po bejne palle ,me zyra me prona ,me autoritete....se besoj ku do te behet gje me keto hale.....0

 71. Luan Bajraktari

  Luan Bajraktari

  Muaj më parë

  ÇFAR PRONE MUND TE NA TREGONI VETEM NJE, FLITET, THUHET, DYSHOHET, FY PAMFLET DEZINFORMUAS

 72. SH K

  SH K

  Muaj më parë

  Ato para i shfrytzofshin për të zi te familjarve këta jan pise Putanjeri të pa moral e karakter🐗🐷

 73. london city

  london city

  Muaj më parë

  pronat e këtyre kriminelëve duhet sekuestruar duke filluar nga edvin sllobodan i erjon arkani ilir drashkoviç e sali filialin .

 74. Ilmi Prodani

  Ilmi Prodani

  Muaj më parë

  PO TE KET NDONJE SHQIPTAR ME KARAKTER KOMBETAR QE TE MBROJE ATA PLERAT KOMUNISTE DUEN ARESTUAR PA PERJASHTIM SE CFAR POZITA MBAJNE MBASI JAN TE VENDOSUR NGA HAHINAT KOMBETARE LIGJI DUET SHKRUAR SI PAS KRIMEVE QE KAN BERE KUNDRA POPULLIT TE SHUM VUAJTUR NGA SOT ME TITULLIN PARTIJA SOCJALISTE , KU JAN ANTARET E FELLIQUR QE DATEN TE VITIT 1985 QE KUR AY TRADHETAR BERI KRIMET E SHEMTUARA TEK KOMBI I BURAVE PATRIJOTE BURAVE MBRORESIT E KOMBIT NGA TER ARMIQT SI DO MOS GREKERVE SERBEVE TURQEVE BULLGARVE HUNGAREZVE AUSTRIJANVE ITALISE SLLAVEVE QE I QUANIN CETNIK PLERAT E KOMBIT , PRA O POPULL KUR MOS I HARONI KRIMET QE BEN KOMUNISTET BASHK ME SOCJALISTET FRAN E PREN LAN NENET PA FEMI PA BURA LAN MOTRAT PA TE DASGHURIT E FAMILJES SI NIPER MBESAT FAR I FISIN MOS KINI MESHIRE PER KAFSHET E ENVER HOXHES NJE RUGACI I PARIZIT DUEN LIKFISUAR ,

 75. Mario Kruja

  Mario Kruja

  Muaj më parë

  Sala është ai që Sudja quante “Kopetenti”.

  • Filokteti 9

   Filokteti 9

   10 ditë më parë

   @Arbër Guri Po saliqeni dihet se eshte koka e krimit dhe qenia me e tmerrshme dhe e peshtire qe ka patur kjo toke. Po ai super maskara ka patur edhe shoke, se vetem nuk do ti bente ato mynxyra qe beri...

  • Arbër Guri

   Arbër Guri

   11 ditë më parë

   @Filokteti 9 Po ç'kompetent ishte Meksi ore? Ai as frymë nuk merrte pa lejen e saliqenit. Apo ti ke hallin të mos rëndohet saliqeni?

  • Filokteti 9

   Filokteti 9

   19 ditë më parë

   Jo, 'kopetenti', ka qene kryeministri i asaj kohe, Aleksander Meksi, qe u fsheh i trembur e s'ju ndigjua zeri me...

 76. Sander Palushi

  Sander Palushi

  Muaj më parë

  Tju merret e gjithe ajo pasuri marramendse e tju kthehet popullit te shkret edhe hajdutat te cohen ne hale

 77. Shpetim Torba

  Shpetim Torba

  Muaj më parë

  Boll ju rac komunistash u moret me SALI BERISHEN, ai eshte lideri i demokracise dhe iSKENDERBEU LEGJENDAR i demokracise neShqiperi.Bol me ju jeni nje specie e sigurimit dhe nuk keni shans te komentoni SALIUN LEGJENDAR.jeni spiun ordiner.SALA del fitimtar dhe me komunistet amirikan.Rrofte SALIU i madh,poshte kom.injorante dhe pa shprese.

 78. rimi rimi

  rimi rimi

  Muaj më parë

  O skustroni ku jane kot prona ose mos flisni para kohe

 79. andi reibon

  andi reibon

  Muaj më parë

  Të gjithë këta qenër të babëzitur duhen futur në burg dhe duhet sekuestruar të gjitha paratë dhe pasuritë që kanë dhe duhet bërë nga shqiptarët dhe jo nga amerikanët.

 80. Edmond Kociraj

  Edmond Kociraj

  Muaj më parë

  Ne qofte se Jane te verterà e pagofshi te femijet se 97 Nuke harrohete sa jeta ka mare

 81. Viktor Saner

  Viktor Saner

  Muaj më parë

  Amerikes kurr si bohet von jo na mendojim se amerika esht si ne ako ka planet boterore mbi 70 vite

 82. Albert Treni TreniAlbert

  Albert Treni TreniAlbert

  Muaj më parë

  Ky kerme do djegur i gjalle ne zift te vluar.

 83. Olsi Kalaa

  Olsi Kalaa

  Muaj më parë

  Jan edhe leket e Mia aty... Kthejani popullit Jo EDI RAMES (diktator: Ramses 1.)

 84. Arqile Konda

  Arqile Konda

  Muaj më parë

  Qani ju BURRIN tim se UNE do shkoj ne dasem !!! Inventari DUHET filluar me ATA qe jane ne PUSHTET. PO SI DO TI JUSTIFIKOJE RAMA PARATE !!?? --JU THATE DUKE SHITUR PASURITE ANTIKE TE KOMBIT? SHKONI NE APOLONI .DHE VARRET 5 MIJE VJECARE SHKUAN NE FRANCE DHE GREQI !! MIJERA piktura ANTIKE te kishave, arkeologjite e humbura te shitura neper BOTE ..Asgje ska mbetur ne thesarin tone. ANTIKET I SHITI RAMA, FLORINJTE I KA ILIR META ( UNE DUA TE MIJAT.DO TI KERKOJE DERI SA TE JEM GJALLE BILE DHE PAS VDEKJES .DO LE TESTAMENT ).Te shkojme tek firmat PIRAMIDALE. MIJERA KOMUNISTE QE drejtonin firmat BLENE ME LEKET E FIRMAVE PIRAMIDALE LLOTO AMERIKANE.Dhe me ato leke QEe america NUK i investigoi Kane HAPUR LOKALE , PARUKERI BIZNESE TE FILLUARA ME DOLLARE KESH ATJE NE AMERIKE. NJA 20O000 PO. I NJOHIM TE GJITHE, QE JANE NGA FIERI VLORA LUSHNJA SIDOMOS ( KOKAT DREJTUESE TE FIRMAVE PIRAMIDALE DHE SPONSORIZOJNE sot RAMEN. ( mbase dhe berishen dje) .JANE NGA FIERI. ... ESHTE BERE NDONJE INVENTAR ?? KU I GJETEN VIZAT PER NE AMERIKE?? CILI AMBASADOR I SHISTE ?? --$I DOLI RAMA FOTOGRAFI ME OBAMEN ?? PA DALE FOTOGRAFI ?? Megjithate, me mire vone se sa kurre . Futini ne shosh KOMUNISTET . !! Vrasesit e pandeshkuar kurre !! E MBAJTI AMERIKA 30 VJET GRAMOZ RUCIN DHE TANI AI I LAU GJYNAHET??? NUK RENKOJNE TE PUSHKATUARIT ME URDHER DHE PUSHKE TE GRRAMOZIT ?? JANE HARRUAR ?? O LIGJ PER TE GJITHE, O MALIQI DO NA" LI..QI" NE..NEN. MEGJITHATE ,Shpresa VDES e fundit!! NE EMER TE JEZU KRISHTIT !! AMEN !! ZOTI E BEKOFTE AMERIKEN !!! E DUA AMERIKEN !!! BESOJ NE DREJTESI DHE NE ZOT !! !PRESIDENTI BIDEN ESHTE I MADH , I FORTE, MIKU YNE !! PO JO CA TE NENES E CA TE BABES !! Jo DHE JO !! JO !!

 85. Arian Karagiozi

  Arian Karagiozi

  Muaj më parë

  Sekuestrim dhe të investohen në ndihmë të të varfërve!

 86. lorenc shkodrani

  lorenc shkodrani

  Muaj më parë

  PO TE ISHTE NE LIVI DO PERFUNDONTE SI GADAFI SI SHOKU I VET PO NE SHQIPERI KA ANALISTAT QE THON PO PSE NUK THON E PER RAMEN SA DO I BEHESH QEFI QE TE VRITESHIN PERSERI SHQIPETARET ME NJERI TJETRIN PO THJESHT NUK DO NDOLLI SE POPULLI E DI CFAR ESHTE BER KAQ VJET

 87. Bisha London

  Bisha London

  Muaj më parë

  E kan mar seriozisht Amerikant tani

 88. Tatjanka Cuko

  Tatjanka Cuko

  Muaj më parë

  God bless America as a great contry in the world.

 89. Zeni Myftari

  Zeni Myftari

  Muaj më parë

  Ju zencin frymen te pa fytyre kriminel

 90. Qazim Berberi

  Qazim Berberi

  Muaj më parë

  Rrofte Shqipria! Rrofte Amerika!

 91. Tony Selmanah

  Tony Selmanah

  Muaj më parë

  I shpenzofshin te gjitha ato para te vjedhura per ilace te tyre dhe familjareve te tyre

 92. Kili Smajlit

  Kili Smajlit

  Muaj më parë

  kto kan mendu se shkon llapsus hajnia

 93. Skrapi Mali

  Skrapi Mali

  Muaj më parë

  Rroftë amerika , në burg plehrat këlyshët e ish komunizmit me maskë demokratësh duhen varur

 94. ilir marku

  ilir marku

  Muaj më parë

  Çfar propagande kjo !!!!

 95. Artan Shyti

  Artan Shyti

  Muaj më parë

  Si gjithmone...po na ndihmoj Bota, se ne jemi per LLOQE neper kafene....E kush i votoj keta hajdutë per 25-30....?....Sipas kokes, kapelen....i MERITOJME...🙏

 96. Gazi Floriri

  Gazi Floriri

  Muaj më parë

  o pushta as varri sdo ju tres se zemerimi popullit ju ka mallkuar me shpirt

 97. Ura Guri

  Ura Guri

  Muaj më parë

  ...t'shiten dhe shumat t'i t'k'thehet shtetit n'dobi t'popllit.

 98. Klark Rama

  Klark Rama

  Muaj më parë

  Fjal ka vepra nuk ka pse vonoin pse nuk arrestoin

 99. Pjeter Bubaj

  Pjeter Bubaj

  Muaj më parë

  PRATË E FIRMAVE TË KTHEHEN!Paratë e firmave piramidale janë djersa dhe gjaku dhe halli i shqiptarve.Berishës duhet ti sekuestrohen dhe tu jepen atyre që ju a kanë rrëmbyer(vodhën).Dokumentatat duhet të ekzistojnë dhe ato që i kanë derdhur në këto firma edhe ti përfitojnë.!

 100. Osumi Osumi

  Osumi Osumi

  Muaj më parë

  RROFTE AMERIKA QE DO NA SHPETOJE NGA KUSARET.!👍👍👍❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Faqja Tjeter