Shaliani - Per ty Vlla (Official Video 4K)

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​

flowmusic.ent​

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-...
Spotify: open.spotify.com/album/0WDs57...

Lyrics : Shaliani
Prodby :Vedat Lushtaku
VIDEO : Flow PRODUCTION

Komente 

 1. Sedat Dati

  Sedat Dati

  Ditë më parë

  Shum Flm Per kto Kengat shaliani. Vetem ti na cojsh me kajt en na knaq zemrat. shum Sukses shaliani Vazhdo pet jeet.💖❤❤

 2. DJ- BIMI

  DJ- BIMI

  Ditë më parë

  😪❤

 3. Sedat Ramadani

  Sedat Ramadani

  2 ditë më parë

  O Allah i madh jepju forc familjes per ket sprov inshallah zoti i bashkon me xhenet,Allahu Ekber☝️😭😭

 4. JEPI KAPËM

  JEPI KAPËM

  2 ditë më parë

  aah shalian shalian ma ke coptu zemrën me ti shti dy komt n'dhe kur ta ngojsh kit kong 😭😭😭💔 gjith ata që i duam e na mungojn qofshin të xhehnetit ty të ndimoft allahu e ta ndriqoft jetën shalian

 5. Zylfije Jusufi

  Zylfije Jusufi

  4 ditë më parë

  Wow Very nice song zemra te kendoft gjithmon 😢

 6. afrim hajdini

  afrim hajdini

  6 ditë më parë

  😭😭

 7. Mobi Sjop

  Mobi Sjop

  7 ditë më parë

  Kanga shum shum e mir 👏🏻😭😭

 8. Bekim Bekim

  Bekim Bekim

  7 ditë më parë

  Bravo te lumt goja vlla je ipa zavensushem respecte nga kumanova 👍👍

 9. Besmir Zeqiraj

  Besmir Zeqiraj

  10 ditë më parë

  Bani like kenges asht shum keng me ven jan disa kengetar qe kan shum vlera sa njerzit vlersojn shum perputhen e bajn miliona klikime qe nuk kan vler pse nuk vlersojn keto keng

 10. Mujezin Demiri

  Mujezin Demiri

  12 ditë më parë

  Te lumt ishalla zoti te jep shendet shum keng e mir beso Se ne Kroaci mkan zan 230 tu vozit dhe ne danimark kam ekam hup lejen plus 4 mi ero denim e po si do qoft ska lidhje kresorja mka knaq kenga smerzitna

 11. Endrit Kodra

  Endrit Kodra

  14 ditë më parë

  😭😭😭

 12. xhemssi Da

  xhemssi Da

  15 ditë më parë

  👍👍👍

 13. Nusha Orllati

  Nusha Orllati

  16 ditë më parë

  Shum keng prekse e dhimshme😭😭😭😭😭😭 ishalla ne gjenet ka shku🙏🙏🙏 e familjes ngushllime keto raste me prekin shum dhe ma kujtojn nje rast kur zemra me dhemb njejt si ky zoti jav dhasht gajretin nanes se tij

 14. Gimmi

  Gimmi

  17 ditë më parë

  Bravo king

 15. Maliq Krasniqi

  Maliq Krasniqi

  17 ditë më parë

  Ngushlime familjes ..respek per tyy

 16. bb4live inter

  bb4live inter

  17 ditë më parë

  Po pse sem nalet a din kush mem than..anerr e kam o shaljan met pa live edhe te perulem para teje me kto kang qe ban

 17. bb4live inter

  bb4live inter

  17 ditë më parë

  Mor a jam i vetmi qe mezi pres kangt e kti fenomeni..ky asht talent qar teksyedh

 18. Hamide Demolli

  Hamide Demolli

  18 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 19. annecy shkup

  annecy shkup

  18 ditë më parë

  Kong shum prekse allahu ishalla I afron qdo vlla qe nuk flet me vlla se kjo bot osht e rrejshme mos u hidhroni vlla me vlla po gzojnu per vllaun tuaj respect per ket kang e allahu trujt respect

 20. Leonita Dautaj

  Leonita Dautaj

  19 ditë më parë

  Shum Keng e bukur e dhimshme met vdek djli hastretit 😢😢

 21. yasio bolo

  yasio bolo

  19 ditë më parë

  te lumt kengen te bukur, respekt Suksese

 22. Erina Ramadani

  Erina Ramadani

  19 ditë më parë

  O zot sa her Pé ngoj Pe kujtoj vellaun tem qe ky virus e morri ne moshen shum te re o zot veq kush esht i sprovun e kupton dhimbjen e tjetrit 😢🕊💔

 23. Mehmet Rexhepi

  Mehmet Rexhepi

  19 ditë më parë

  Shum emocionuse

 24. Skenda 1234

  Skenda 1234

  19 ditë më parë

  Edhe pse kënga esht ,e dhimshme duhesh të jesh i fort

 25. Sajmir Goci

  Sajmir Goci

  20 ditë më parë

  Motra nuk te pret te dera

  • yasio bolo

   yasio bolo

   19 ditë më parë

   Bravo per tekste te mira, se nakan lodh me rep qe nuk ngohet ma.

 26. Ina Kuci

  Ina Kuci

  20 ditë më parë

  Me ta kput shpirtin 🥺😭 vazhdo kshu

 27. seeni gzty

  seeni gzty

  20 ditë më parë

  Pa durim pe pres kengen tone dhe I vetmi kengtor qe kendton me shpirt e zemer e dhe kenge shum me vet si gjithmon qe kendon

 28. Faton Sahiti

  Faton Sahiti

  21 ditë më parë

  Respekt vellai.✋

 29. graser plays

  graser plays

  21 ditë më parë

  Ngushllime

 30. cycle cycle

  cycle cycle

  21 ditë më parë

  😭😭😭

 31. Ajshe Gashi-Cocaj

  Ajshe Gashi-Cocaj

  21 ditë më parë

  Ooo allahu te rujt e te shperbleft

  • seeni gzty

   seeni gzty

   20 ditë më parë

   😪😪😪😪

 32. mirela dragjoshi

  mirela dragjoshi

  21 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 33. Popit twins

  Popit twins

  21 ditë më parë

  Ska me te mire se ty kengetar,, lum ajo familje qe tka rrit🙏

 34. Blerim Palushi

  Blerim Palushi

  21 ditë më parë

  Klasik

 35. Rock girl

  Rock girl

  21 ditë më parë

  🥲🥲 Skam komente per ket kang te dhimbshme e familjes ishalla i ndihmon zoti me perballu ket dhimbje🤲,se kjo kang shpirtin po ta kputka 🥲🥲, Respekt per ty Shaljan

 36. Xhihard Mehmeti

  Xhihard Mehmeti

  22 ditë më parë

  SHUM E BUKUR.

 37. abbsnn cose

  abbsnn cose

  22 ditë më parë

  THIS IS AMAZING! ❤

 38. Nadije Selimi

  Nadije Selimi

  22 ditë më parë

  🥲🥲

 39. Arber T....

  Arber T....

  22 ditë më parë

  Bravo per tekste te mira, se nakan lodh me rep qe nuk ngohet ma.

  • Rock girl

   Rock girl

   21 ditë më parë

   😭😭😭😭😭😭😭

 40. GENC KOLA

  GENC KOLA

  22 ditë më parë

  Si vajtojce mordesh 🙏 por jo si kengetare …

 41. albert sadrijaj

  albert sadrijaj

  22 ditë më parë

  Si gjith nje dhe sak tjeter me. Plot koptim shaliani 😇te rujt zoti

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   22 ditë më parë

   Shum kang e mir bre valla kush e ka hub vllavin, boll zor zoti ju dhasht gajret Un tej pe kryn ka Gen tuj qajt ah me vllazer ska

 42. Arta Lleshi

  Arta Lleshi

  23 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme 😭😭😭😭😭😭😭

 43. Dion Rashiti

  Dion Rashiti

  23 ditë më parë

  Shum keng e bukur

 44. avdullahhasani.

  avdullahhasani.

  23 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😭😭

 45. Jetullah Jeti

  Jetullah Jeti

  23 ditë më parë

  😪😪😪😪

 46. wiko samsung

  wiko samsung

  23 ditë më parë

  këta karat e kan mëndjen hala te allahi te dita gjymas te marrëzirat e tyre që nuk kan fund

 47. yuoop noke

  yuoop noke

  23 ditë më parë

  RRESPEKTE PA FUND VELLA SHALIAN , PER KENGET QE I BEN , JAN SHUM TE MIRA 👍🏻🤠

 48. Nero

  Nero

  23 ditë më parë

  Oshaljan trujt zoti ,se gjithmon Shala u kan burrneshhh

 49. mikea hiooi

  mikea hiooi

  23 ditë më parë

  Te kendoft zemra 😊

 50. FF._.MALI._YT

  FF._.MALI._YT

  23 ditë më parë

  Lot o zot shummm 😭😭😭😭😭

 51. Babloki Luginës

  Babloki Luginës

  23 ditë më parë

  Rrespekt nga Lugina e Presheves.

  • yuoop noke

   yuoop noke

   23 ditë më parë

   Shalini rrespekt po ky tjetri kush esht shalini plus me ka e ke ba o vlla seke ba veq vet !!!!!

 52. Shkurte Molliqaj

  Shkurte Molliqaj

  23 ditë më parë

  😢😢😢😢

 53. R R

  R R

  24 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

  • R R

   R R

   21 ditë më parë

   @mikea hiooi edhe na kem hyp prej virust familjar shum jem te merzitum se di qysh e perballojm ket merzi po edhe ky djal na u dhimt teper 😥😢😢😢

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   23 ditë më parë

   ALLAHU te ruajt vlla shaljani na myte be shum jam merzit sod inshallah ne gjenet ika qu ALLAHU te gjith ata qe vdiqen prej virusit😰😰😰😰😰😰💔💔💔💔💔💔

 54. Nezir Bytyqi

  Nezir Bytyqi

  24 ditë më parë

  O bre shum pom merzit kjo muzik se jam edhe un meket plag te pa sherushme sa te jemi gjall edhe mu me eshet myt vallau 18 vjeq 😭😭

 55. Fifa Thaci

  Fifa Thaci

  24 ditë më parë

  Shum kang e mir bre valla kush e ka hub vllavin, boll zor zoti ju dhasht gajret Un tej pe kryn ka Gen tuj qajt ah me vllazer ska

 56. Nora Lumaj

  Nora Lumaj

  24 ditë më parë

  💙Te kendoft Shum prekse fjalt tua 😪😪 🇽🇰 I loved all your songs 🙏😍😍😍

 57. Elvisa Eli

  Elvisa Eli

  24 ditë më parë

  O Zot ma kputi shpirtin kjo kengë,edhe unë pata fatin e zi ta perjetoj këtë virus të shkret isha prag vdekjes po Zoti deshti mos të mbeten fëmijët e mi jetim dhe më shpetoi po ashtu edhe mjeket e mirë në Itali janë kujdesur shumë sa kam qendruar në spital,Zoti ksaj familje i dhent forc me përballu këtë dhimbje kaq të madhe,spo më lënë lotet me shkrujt ma shumë.Zot ndihmoj gjithë njerzimit.☝️🤲🤲🤲🤲🤲

 58. jona Gjapi

  jona Gjapi

  24 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 59. File Lalinovici

  File Lalinovici

  24 ditë më parë

  😌😌😓😓

 60. Shqipdona Kajtazi

  Shqipdona Kajtazi

  24 ditë më parë

  Oo zit po e dhimbshme. Zoti me gjenet ishalla

 61. Driteron Makjelara

  Driteron Makjelara

  24 ditë më parë

  Covidi I mallkum na shkatroji qofte i xhenetit Ky djal I ri kjamet paska bo djal I hastretit me vdek me verte shum dhumbje e madhe

 62. Qefsere Tahiri

  Qefsere Tahiri

  24 ditë më parë

  allahu shprbleft me xhenet shum e mir ilahi

 63. Kakro Darlija

  Kakro Darlija

  24 ditë më parë

  Shaliani ❤

 64. Bytyqi Bytyqi

  Bytyqi Bytyqi

  24 ditë më parë

  👌👌👌

 65. Meriton Murseli

  Meriton Murseli

  24 ditë më parë

  Shalini rrespekt po ky tjetri kush esht shalini plus me ka e ke ba o vlla seke ba veq vet !!!!!

 66. dolita windo

  dolita windo

  24 ditë më parë

  Po te presim me keng te reja Respekt 👍🏼👌🏼🇦🇱

 67. Bleona Bahtiri

  Bleona Bahtiri

  24 ditë më parë

  Insahllah Xenet LEONARD KRASNIQI😭🤲😪

 68. Dritlind Morina

  Dritlind Morina

  24 ditë më parë

  shalian brravo

 69. Hatixhe Halili

  Hatixhe Halili

  24 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

  • dolita windo

   dolita windo

   24 ditë më parë

   Ah te lumt oh yll na bare te qajm 😭🌟🙌

 70. nicola nik

  nicola nik

  24 ditë më parë

  O zot sa keng e dhimshme i dhasht zoti forcen familjes per humjen e djalit e ty te kendoft zemra o djal 🌟👍👍👍

 71. Ramize Veliu

  Ramize Veliu

  24 ditë më parë

  Shum po merzitna 😢😢😢😢😢😢😢

 72. munire bushi

  munire bushi

  25 ditë më parë

  🥲🥲

 73. Florian Florian

  Florian Florian

  25 ditë më parë

  Ta falt i madhi Zot ate zë te bukur si bilbil Shalian te pershendes nga Greqia 🤗🙏🙏

 74. Jeton Jashari

  Jeton Jashari

  25 ditë më parë

  Bravo shum Kangë e Mirë 👍👍👍

 75. Herolind Kastrati

  Herolind Kastrati

  25 ditë më parë

  Hallall te qoft bre se vetem kenget e tua jan shembull per ne gjith te rujt zoti madh amin

 76. Amel Shala

  Amel Shala

  25 ditë më parë

  Plaget e shpirtit, jan dediku n tekst, bravo t qoft 🥲🥲🥲 !!

 77. Shqipe Haxhiu

  Shqipe Haxhiu

  25 ditë më parë

  😢😢😢😢😢

 78. Shkurte Molliqaj

  Shkurte Molliqaj

  25 ditë më parë

  Shum respekt per ty amo kanga shum prekse😢😢😢

 79. Pancho 007

  Pancho 007

  25 ditë më parë

  Qdo dite nanes ja fshin lotin na mungon vlla pasha zotin motra te pret hala te dera nuk na qel bashk pranvera

 80. Gzim

  Gzim

  25 ditë më parë

  🥲🤲🏽

 81. KINGU

  KINGU

  25 ditë më parë

  Te shkon nje duet me Gold AG sepse Goldi eshte ipari qe prek ksi tema te dyt respekt qe si kendoni droges kerrit karrikes tavolines rrypit mercedsit

 82. Joela nuzi

  Joela nuzi

  25 ditë më parë

  Ishalla ne xhenet Leo 😢😢😢😢😢😢

 83. GameOver Bi_***

  GameOver Bi_***

  25 ditë më parë

  Ah te lumt oh yll na bare te qajm 😭🌟🙌

 84. THE GAMER LEO2317

  THE GAMER LEO2317

  25 ditë më parë

  Mirpafshim nga italia🇮🇹🇮🇹

 85. Addi addi

  Addi addi

  25 ditë më parë

  🙌🥺🥺

 86. Elbasan Halili

  Elbasan Halili

  25 ditë më parë

  Kjo Këng Mëka Prek Shum Ngushllime Familjes Esht Ni Këng Shum E Bukur Edhe E Mërzitshme Shum 🙏🙏☝️

 87. Arber Shala

  Arber Shala

  25 ditë më parë

  Te lumt per ket kang ndersa per leonardin Ngushellime famljes dhe gjith miqve te tij

 88. A C

  A C

  25 ditë më parë

  👍🏻👍🏻

 89. Edison Morina

  Edison Morina

  25 ditë më parë

  😥😥

 90. Behxhet Bibaj

  Behxhet Bibaj

  25 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 91. Artan Hasanaj

  Artan Hasanaj

  25 ditë më parë

  Shum kang e mir.Ta kam bo like hala Pa nis kanga Se edi Se ti ban muzik Tmir 👍

 92. Hakuna matata

  Hakuna matata

  25 ditë më parë

  Mos vdeksh kurr

 93. Nuredin Bajrami

  Nuredin Bajrami

  25 ditë më parë

  I madh je zemer artisit me keto vargje na theve zemrat.

 94. E&E

  E&E

  25 ditë më parë

  💔💔😭

 95. Krasniqi Erjon

  Krasniqi Erjon

  25 ditë më parë

  Te lumt shaliani i madh je

 96. Panajot Zylalaj

  Panajot Zylalaj

  25 ditë më parë

  Shum prekse🥺

 97. Blerim Hajra

  Blerim Hajra

  25 ditë më parë

  Respekt Respekt

 98. Zylfi Caushi

  Zylfi Caushi

  25 ditë më parë

  Shum kenge e bukur! Na pikllove! Ngushllime atyre ce ju mungojn njerzt e tyre 😭

 99. Zara Zara

  Zara Zara

  25 ditë më parë

  te lumt kengen te bukur, respekt Suksese

 100. Ganimete Muaremi

  Ganimete Muaremi

  25 ditë më parë

  O zot,zemren po ma djeg,shum rand,sa tri mur ky virus,sa nena mbeten pa dashurit e tyre,o zemrat e tyre djegen,o sa po mdhimen,edhe une jam pran atyre qe humben djemt,o zot lehtso e mos veshtirso,

Faqja Tjeter