Savanna - Leyla (Remake)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Original Song: alpast.info/one/video/aqNim8qhgqTUj8Q


Stream on spotify:
open.spotify.com/artist/6pHut...

Video by ImagineFilms
Styling by Look at me
Makeup by Edita Abazi
Hair by MEMA Beauty Salon

SAVANNA on instagram:
savanna.hot...

SAVANNA on facebook:
savannaahoti/

Komente 

 1. Altina

  Altina

  Muaj më parë

  Bravooooo dhe suksese paq o yll tan DARDANIA krenohet me ty loqka jem tdua shum menzi,pres t takoj Altina!

  • Alisia Haxhia

   Alisia Haxhia

   16 ditë më parë

   Yll je Suksese ❤️❤️❤️❤️❤️

  • Autochthonous 🇦🇱

   Autochthonous 🇦🇱

   Muaj më parë

   qfar zoni 😍

  • GOna BeRi

   GOna BeRi

   Muaj më parë

   Veq vazhdo e mos u ndall as një herë. Rri si je se shumë e ombel je Loqka jem. 🤗♥️

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   Muaj më parë

   @SAVANNA 🥺❤️❤️❤️❤️

  • SCANDERBEG LALI

   SCANDERBEG LALI

   Muaj më parë

   Trujt Zoti

 2. Naim Kosumi

  Naim Kosumi

  12 orë më parë

  Nuk e di (Remake)a (Romake),Leyla ,veqse për huazimin e fjalisë në gjuhën arabe“Malit bla bik ajet soufrie“që në përkthim do të thotë:Paratë pa zgjedhje, udhëtimet e mia erdhën,(Perifrazim në përkthim)ndofta jo i drejtë,deri tash kjo këngë i mori mbi 1.3 milion klikime.Njëzet e dy herë e kam klikue me ndëgjue a është shqip a në cilën gjuhë !Në fillim po e kuptoja malit naj bik a keni me pre për sivjet t‘ri.Deri vonë duke i shfletu faqet e instagramin po e shoh një çift kur e pyet vajza djalin a dëshiron të kenë fëmijë,dhe ai i përgjigjet po dhe menjëherë duke e përqafuar ndërkohë mbrapa luhet kjo muzika po me këtë refren“Malit bla bik ajet soufrie... Pas shumë përpjekjeve kam hy në (Google translaite)për t‘i gjetur kuitimin,dhe prej aty u gjetë zgjidhja dhe arsyeja pse ishte kësaj here kjo fjali e huazuar.Në përgjithësi pjesa tjetër e tekstit mjaft i përkryer për aktualitetin e kohës.

 3. Kledion Gjika

  Kledion Gjika

  Ditë më parë

  Super keng zeri akoma me super 🇦🇱♥️🇦🇱

 4. Nathanael Paul

  Nathanael Paul

  4 ditë më parë

  Anyone got brife translation for me or a in depth one the song in beautiful just don't understand it 😅

 5. Alba

  Alba

  4 ditë më parë

  this song is so fucking good. god bless your voice and soul

 6. JACOB OSMAN

  JACOB OSMAN

  4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥👌🏾❤❤❤❤💯💯⭐⭐⭐⭐⭐

 7. Kosovë Shqiperi

  Kosovë Shqiperi

  5 ditë më parë

  Congratulations for 17k SUB i Love you so much

 8. Abed Zedat

  Abed Zedat

  5 ditë më parë

  😍❤💙💛💚👍💖

 9. Megi Cepele

  Megi Cepele

  7 ditë më parë

 10. Livia Topllari

  Livia Topllari

  7 ditë më parë

  Love you💞💞💞💖

 11. Donna

  Donna

  8 ditë më parë

  Ohhhh Dashni krejt je ☺🤗🤗🤗

 12. Shqipe Thaqi

  Shqipe Thaqi

  9 ditë më parë

  Savanna si zemer je jale la lela dukesh super mete gjelbert ngjyra ime😍👍

 13. Hamdi Muriqi

  Hamdi Muriqi

  9 ditë më parë

  Wow respekt

 14. Ort New

  Ort New

  10 ditë më parë

  Spotify please ✨✨✨✨

 15. Dr. Lungo

  Dr. Lungo

  10 ditë më parë

  Shum loqk je ❤️🔥🔥

 16. Xhoi Peu

  Xhoi Peu

  11 ditë më parë

  Zeri 🥰🥰😘😘🌹🌹

 17. 113 Ultimatum

  113 Ultimatum

  12 ditë më parë

  ket kengtare e kisha lo veq per remake shume ma mire se origjinalet... bile ta kisha sygjeru me bo remake ket: "Sech, Daddy Yankee, J Balvin, Rosalía, Farruko - Relación"

 18. Sinavere

  Sinavere

  12 ditë më parë

  Aty me floket leshuar ngjan si aktorja Melisa Pamuk😊 Je shume e bukur ❤❤😻😻 Suksese😻😻❤❤

 19. a_girl a_girl

  a_girl a_girl

  12 ditë më parë

  ❤️🐣💫

 20. sara sefa

  sara sefa

  13 ditë më parë

  Këngëtarja më e mir dhe më e pëlqyer der tani në angli

 21. Anila Zukaj

  Anila Zukaj

  13 ditë më parë

  Bravoo Savanna suksese shum ne nje dite e ndegjoj kete kenge ti yll e kenga yll vetem suksese ❤️Savanna❤️

 22. sheep herder

  sheep herder

  13 ditë më parë

  the bassssssss _BASS _ 🔊 _BASS_ 🔊 _BASS _ 🔊 _BASS_ 🔊

 23. Enisi_yt

  Enisi_yt

  13 ditë më parë

  Super za❤🥺🌏 !!!! Ke super talent ❤🍎🌏 !!! Shpresoj ti arrish majet e sukseseve zmr!❤

 24. Shqipez Vid

  Shqipez Vid

  14 ditë më parë

  Super keng 😍🇽🇰🇦🇱

 25. xhlz,Djellzes,Vaneses,Elises,Jasmines,Dines,Kejsi

  xhlz,Djellzes,Vaneses,Elises,Jasmines,Dines,Kejsi

  14 ditë më parë

  Awww Sa bukur e ke bo o jettt😘😘❣️❣️❣️💞

 26. NgaGjithqkafi

  NgaGjithqkafi

  14 ditë më parë

  Angel Face

 27. Elton Jancari

  Elton Jancari

  14 ditë më parë

  super ❤️

 28. valerie Remeder

  valerie Remeder

  15 ditë më parë

  toujours pareil les musiques modernes albanaise

 29. Anonim Te Lutem

  Anonim Te Lutem

  15 ditë më parë

  Keshillohet te degjohet 3x para kafes mjesit 😍❤️

 30. Lent.1

  Lent.1

  15 ditë më parë

  Wow 👍💙

 31. kazi masum

  kazi masum

  15 ditë më parë

  This name Leyla 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

 32. SJW Triggered

  SJW Triggered

  15 ditë më parë

  This is just shit

 33. Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  15 ditë më parë

  👍👌

 34. ledi bregu

  ledi bregu

  16 ditë më parë

  KENGA SUPER...ME RESPEKT SHOQATA E SHURDHVE

 35. Alisia Haxhia

  Alisia Haxhia

  16 ditë më parë

  Qetesim Shpirti je Bravo yll Suksese❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋

 36. M.C OLTI-DJALI

  M.C OLTI-DJALI

  16 ditë më parë

  Shum bukur😍A e bejm nje keng bashk🔥🔥?

 37. Donjeta Haziri

  Donjeta Haziri

  16 ditë më parë

  1:10 2:02 Those part are amazing🥰🌹

 38. Ahmed mir

  Ahmed mir

  17 ditë më parë

  Marvellous,stunning , nothing is better than this :) voice❤❤❤ keep shining always..

 39. Fjori Dalipi

  Fjori Dalipi

  17 ditë më parë

  Uoouu ze shum i embel 💖💖

 40. Nusret Elezi

  Nusret Elezi

  18 ditë më parë

  Yll je.Vec perpara Queen

 41. lyrcis 1

  lyrcis 1

  18 ditë më parë

  super zo💖 super talent 💫 pa shajre 🥰 pa asi sen tkeq 💗 krenare per ket kengetare 💋🌎

 42. Albi Kaziu

  Albi Kaziu

  19 ditë më parë

  💗👍👌👏👌👏👏👏👏👏👏💗

 43. Njazi Dervishi

  Njazi Dervishi

  19 ditë më parë

  Bravooooooo savanna sa zgjohem nga gjumi ket kengen degjoj 😍😍👏👏👏

 44. Dikush Diçka

  Dikush Diçka

  20 ditë më parë

  Hidhe kengen ne Spotify

 45. Tarik QLF

  Tarik QLF

  20 ditë më parë

  🇲🇦🤝🇦🇱

 46. Dejavu 1312

  Dejavu 1312

  20 ditë më parë

  Koukla fonara respect

 47. Teshaev Jahongir

  Teshaev Jahongir

  21 ditë më parë

  Bravoooo . Great!!!!!! 😍😍🥰🥰🥰

 48. Eviljana Cenolli

  Eviljana Cenolli

  21 ditë më parë

  Komplimente per zerin dhe bukurine ♥️♥️♥️

 49. ليلى موسوي

  ليلى موسوي

  22 ditë më parë

  نحتاج الى ترجمة

 50. albanian girl🍯

  albanian girl🍯

  22 ditë më parë

  Killed✨

 51. Альбина Шмыкова

  Альбина Шмыкова

  22 ditë më parë

  Tema bukur 💓🔥

 52. Blejon Llazari

  Blejon Llazari

  23 ditë më parë

  You’re very beautifulll😍😍😍

 53. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 54. Beaazzmm

  Beaazzmm

  23 ditë më parë

  Soo good my fav song😍❤

 55. farah eL Rh

  farah eL Rh

  23 ditë më parë

  Song morocoo

 56. Lonewolf

  Lonewolf

  23 ditë më parë

  Очень красиво спето 💯

 57. Egzona Aliu

  Egzona Aliu

  23 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 58. Arjola Haziraj

  Arjola Haziraj

  24 ditë më parë

  😍😍😍

 59. Klodiana Dushku

  Klodiana Dushku

  24 ditë më parë

  Superrr kenge sukseseee❤❤❤❤🌹🌹

 60. YoungShqipe In Charge

  YoungShqipe In Charge

  25 ditë më parë

  Un duke u munduar te flej * Truri : Se mertion nji dashni sikur un ti yaaaa leyla leyla leyla leyla leylaaaaaaa

 61. Michael Ormanli

  Michael Ormanli

  25 ditë më parë

  😍😍😍

 62. gita_lkg⚡

  gita_lkg⚡

  25 ditë më parë

  wow ❤❤❤🇦🇱

 63. Anudel Kugel

  Anudel Kugel

  25 ditë më parë

  Sooo Good😍😱❤️‍🔥

 64. Anudel Kugel

  Anudel Kugel

  25 ditë më parë

  Soo goodd 😍❤️‍🔥❤️‍🔥

 65. Kazzdro Official

  Kazzdro Official

  26 ditë më parë

  Shum sympatike

 66. Dafina Nuredini

  Dafina Nuredini

  26 ditë më parë

  Suksese zemer me pelqen shume 😍

 67. Erisaa

  Erisaa

  26 ditë më parë

  Killed sis 🔥💋😍

 68. Artiola Dani

  Artiola Dani

  26 ditë më parë

  Leyla😍🥰

 69. Xhensila Lepuri

  Xhensila Lepuri

  26 ditë më parë

  super hit😍🤍👏

 70. Mariza Luli.

  Mariza Luli.

  27 ditë më parë

  Zëri i saj UNIK

 71. Landi domi

  Landi domi

  27 ditë më parë

  superrrr😍suksese

 72. Reiado Reiado

  Reiado Reiado

  27 ditë më parë

  OMG qfar zeri 🔥🔥

 73. Sofie Hajdini

  Sofie Hajdini

  27 ditë më parë

  Killed si gjith 🔥🔥🔥🤩🤩💕💕💘

 74. Sumorfosou 55

  Sumorfosou 55

  28 ditë më parë

  Shqipeeeee 🧨🧨🧨🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albaniaaaaa

 75. Arjola Bajo

  Arjola Bajo

  28 ditë më parë

  Urime 👏👏👏

 76. Alessandra Kila

  Alessandra Kila

  28 ditë më parë

  Stellina 💫💫 zëri jot i ëmbël🌹🌹

 77. Kuadret Cota

  Kuadret Cota

  28 ditë më parë

  Shum ze te bukur.

 78. Lindi Sheji

  Lindi Sheji

  28 ditë më parë

  Ja ke qr me ket keng 🔥🔥🔥🔥🍾

 79. Bedri Ahm

  Bedri Ahm

  28 ditë më parë

  Shum bukur kjo kenge ♥️♥️ Savi we need this on spotify plz🙏🏼🙏🏼

 80. Devi Halili

  Devi Halili

  28 ditë më parë

  Talent..suksesee👏

 81. Elisabeta Nika

  Elisabeta Nika

  28 ditë më parë

  Suksese♥️

 82. Sagjide Bejta

  Sagjide Bejta

  28 ditë më parë

  Oj kukull

 83. Viola Prendi

  Viola Prendi

  28 ditë më parë

  Bellissima canzone una bella voce 🎹📢🎶🎹🎺🎻🎸

 84. Gazmend Abdurramani

  Gazmend Abdurramani

  28 ditë më parë

  leylaaa.....lov

 85. Klaudian Bajraktari

  Klaudian Bajraktari

  28 ditë më parë

  Se meriton asni, perveq meje ❤️

 86. xhoi _lyrics

  xhoi _lyrics

  29 ditë më parë

  Je shum e bukur sidomos syt m plq shum kendon shum bukur........BRAVO Dhe Suksese je shum e mir .

 87. Miss Jenny Shaska

  Miss Jenny Shaska

  29 ditë më parë

  Super

 88. ALBOZ TV

  ALBOZ TV

  29 ditë më parë

  kengetare me e mir 🇦🇱🇦🇱

 89. Tiran Tiran

  Tiran Tiran

  29 ditë më parë

  Bravo zemer je ylll t sherojn shpirtin kenget e tua 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 90. Maria Soufia

  Maria Soufia

  29 ditë më parë

  Me gusta mucho 😍😍😍😍 Leyla

 91. Mataj Mataj

  Mataj Mataj

  29 ditë më parë

  Shum shum e bukur kjo kenge 🎶🎶❤️❤️

 92. Roki my dog

  Roki my dog

  29 ditë më parë

  Bravo nje keng shum e bukur dhe me kuptim 🥰🥰🥰🥰😍

 93. Azra Aybars

  Azra Aybars

  29 ditë më parë

  🦋🌎🥁🎸🦅🎧🦅🎸🥁🌍🦋

 94. Amir Retkoceri

  Amir Retkoceri

  29 ditë më parë

  You killed it 🔥

 95. Jacmila

  Jacmila

  29 ditë më parë

  Soo schööön❤

 96. Speranza S

  Speranza S

  29 ditë më parë

  Sa e mire esht kjo pz ♥️♥️♥️♥️

 97. Sara Binaku

  Sara Binaku

  29 ditë më parë

  Sa cuteeeee😍km ngel gjith diten duke e degju😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 98. Erisa Bendo

  Erisa Bendo

  29 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 99. arvit

  arvit

  29 ditë më parë

  Pure artist

 100. Sofie Hajdini

  Sofie Hajdini

  Muaj më parë

  😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩💕💕

Faqja Tjeter