Sa shume te reja nga Iliri & Gilberta ne 'Abc e pasdites'. Festa private ne Permet dhe jeta ne Itali

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente 

 1. Abc Def

  Abc Def

  Muaj më parë

  Urime u plakshi bashk Ilir & Gylberta ♥️♥️

 2. Ermira Sheldia

  Ermira Sheldia

  Muaj më parë

  Jeni shuume simpatike dhe shembull i mire per ciftet te dy jeni no komen

 3. Hamide Govori

  Hamide Govori

  Muaj më parë

  Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 4. Myftar Kulla

  Myftar Kulla

  Muaj më parë

  Shoni shum mir bashk

 5. Alba

  Alba

  Muaj më parë

  Si shpirt jane

 6. Lac Ser

  Lac Ser

  Muaj më parë

  Anjehere mos u ndani po veren tjeter me nje bebe ishalla.💋💋❤❤⭐⭐

 7. Renis Xhoka

  Renis Xhoka

  Muaj më parë

  Ju uroj gjith të mirat zoti madh u befte sa më shpejt me fëmijë , ju jeni çifti me i vertet ju uroj jete gjatesi e u plakshi bashke qofshi gjithmonë të lumtur e te qeshur☺️🥰❤️❤️🌟🌟

 8. User

  User

  Muaj më parë

  Iliri duket burre zotni lum ajo qe e ka ne krah

 9. Tahip Persiper

  Tahip Persiper

  Muaj më parë

  Jeni te dy te mire po Gilberta mos qesh si kot mi goc

 10. fatbardha hazizaj

  fatbardha hazizaj

  Muaj më parë

  Super jete te lumtur

 11. Pranvera Duka

  Pranvera Duka

  Muaj më parë

  Gilberta , vetem qesh se te shtohet jeta Je per se mbari Nga e qeshura nuk te gjen gje nga intrigat kini kujdes

 12. Mirjeta Zeqillari

  Mirjeta Zeqillari

  Muaj më parë

  Ilir gilberta jeni te dy fantastik ,po iliri eshte me i mire se eshte permetar

 13. Resmie Iladisi

  Resmie Iladisi

  Muaj më parë

  Gilberto intelligente ter kohes giligicet dhe qesh .

 14. Loreta MUÇAJ

  Loreta MUÇAJ

  Muaj më parë

  Te jane zene veshet me dyll o ilir qe ja duron kakarisjen

 15. Shqipe Ramaj

  Shqipe Ramaj

  Muaj më parë

  Cifti I mir

 16. Xhina Memushaj

  Xhina Memushaj

  Muaj më parë

  Iliri dhe Gilberta eshte nje cift i bukur dhe me kulture ju uroj te plakeni bashke

 17. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Zemer poso poli sagapo dhe do sikoni isimban olo afto

 18. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Zemer gjumi me ka pelqyer shume dhe fliA shume nuk edi po eshte emire kjo

 19. Bes Bau

  Bes Bau

  Muaj më parë

  Ma Femer te flliqur dhe pa fije bukurie si kjo Gilberta, rralle se mundesh me gjet.. A meret kjo Femer per Grua??? Ma mire kurre mos me u martua, se te marish nje Femer si Gilberta.. Iliri esht ok. Po me Gilberten ka gabuar shum!!!

 20. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Zemr ime ti po fle tani do. Isha me eqete te shia te flie iqete dhe i lumtur kjo gje me gezon

 21. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Se di a me kupton tani

 22. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Si mund ta kuptoj qe sishte zoi pa dri ten es yve te mi

 23. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Sikur jetoje nendonje vend tjeter sikur do dilje ne rruge te shinin syte emi

 24. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Zemer si mund te jetoj nje njeri kur puet per te dashurin dhe motra ime me tha ka vdekur qe ate caste du te ishia me ty

 25. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Saelumtur do isha te degjoj mekenge te lumtura te jesh shume shuume i lumtur

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   Muaj më parë

   Te jetoj me magji ne ta

  • Elinda Zikaj

   Elinda Zikaj

   Muaj më parë

   Apta kapnit emi dua te thithe lumturi me cibuk krisi rruha krisa

 26. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Korona grama izoimu pag gjume dhe shume pune ponao

 27. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Kardhiamu ne du zjarre jame endjej trupin tim te lerosur poli dhe do bej ndonje cmendi

  • artdashesi

   artdashesi

   Muaj më parë

   Pak me e qarte

 28. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Nuk edi them vetes jam treli nuke edi zemer

 29. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Gjushja idha gurit te keqen zoti uca idha drurit utha njeriu ishkrete iduroj te gjitha

 30. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Gjushi im ithoshte nje shoku jeta eshte vper

 31. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  A ma thuaj sa mund te duroj nje njeri

  • artdashesi

   artdashesi

   Muaj më parë

   Me gjithe respektin por nga shume komente te tua nuk kuptohet as si shkrim as arsyetim !

 32. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Apo angjima qe eka nje njeri mu lipis poli bej ipomoni

 33. Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Sa me mungon dashuria ime qe vjet ne pune isha si ne magji te mbullesh sute dhe per nje kohe te gjate te ndjesh lumturi

 34. Lekë Dukagjini

  Lekë Dukagjini

  Muaj më parë

  me ta shpif kjo Gilberta tu qesh me zor

 35. Monika Hoxhaj

  Monika Hoxhaj

  Muaj më parë

  Te dy yje 🙏🙏❤❤🤗🤗

 36. marieta marieta

  marieta marieta

  Muaj më parë

  Bobo akoma se ka lene kjo Gilberta kete te qeshuren kot me se koti .. sa debile..

 37. Emine Sylaj

  Emine Sylaj

  Muaj më parë

  Jeni shummm te mir te drejt po Gilberta shumm po qeshet ndalu pak mos e prish

 38. Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Muaj më parë

  Ramazzoti

 39. Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Muaj më parë

  Eros Eamazzoti asht super

 40. Bruna N

  Bruna N

  Muaj më parë

  Te mir Do Jen budalleni Po Te mos e vlersojne lidhjen qe Kane

 41. Fabiana Sula

  Fabiana Sula

  Muaj më parë

  Gilberta je shum e mir mos u vish me kaq te shkurtra

 42. Hysnije Duriqi

  Hysnije Duriqi

  Muaj më parë

  Sa te bukur jan dyt ⭐⭐🙏

 43. Silva Mekshi

  Silva Mekshi

  2 muaj më parë

  Vetem ne shpr ndothe te quajn plak ne moshen 40 vjece🙉 ne europ ateher e fillojn jeten.

 44. Elivera Pulti

  Elivera Pulti

  2 muaj më parë

  zoti ju bekoft

 45. VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTI

  2 muaj më parë

  Aman o Gilberts po boll me këtë të kakarisur në çdo fjalë. Po nuk je 15 vjeç o grua. Në moshën tënde po martojnë femijet. Ngelë ki ki e ka ka ka Hahahahahaha. Qofshi të lumtur . Paci jete e shëndet. "Hahahahaha boll me Giberte"

  • Silva Mekshi

   Silva Mekshi

   2 muaj më parë

   Pse plak eshte 40 vjece, vetem ne shpr te quajn plak kur je 40 vjece🙉jeni mesuar ne shpr te martohen gocat 18 vjece, ne europ martohen 30 e lart. Jeni nje cifte shum simpatik💑

 46. Delina Lukaj

  Delina Lukaj

  2 muaj më parë

  Keni kumbinu shkelgjyshem ne te folur edhe ne trup yll zoti ju rujt

 47. Lea Lela

  Lea Lela

  2 muaj më parë

  Urime jeni te pelqyeshem

 48. Ylvije Malaj

  Ylvije Malaj

  2 muaj më parë

  Mos e tepro me te qeshuren shuuuum e pavend Me e kontrolluar rriti vlerat vetes se nuk je ADOLESHENTE Cdo gje e tepruar te acaron ! Mos e nis gabim lidhjen se jo larg do behesh e pa duruar Konsideroi serjozisht keshillat

 49. sabrina fortini

  sabrina fortini

  2 muaj më parë

  Nuk e di Po qe ne fillim ju kam pare si cift .Qofshit Te lumtur perhere .Gilberta eshte me fat qe ka ne krah nje permetar .

 50. Banush Hashani

  Banush Hashani

  2 muaj më parë

  ALLAHU ju ruajt sa te mir jeni se bashku,ju pafshim keshtu gjithmon IshALLAH 🙏🙏🙏🙏

 51. Lindita Pjetri

  Lindita Pjetri

  2 muaj më parë

  Ilori kur llafos jeni i MREKULLUESHEM e ben Gilbertente te doje edge me Shume Respect per ju uroji gjithe te mirat

 52. Lindita Pjetri

  Lindita Pjetri

  2 muaj më parë

  Sapo filloji programi ne Perputhen +40 me keni pelqyer si gjithmone jeni Mrekulli Njerez Suksese gjithmone me nje femije sa me shpejt ju Pergezoji

 53. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  2 muaj më parë

  Nga gjithë emisjoni përputhje ky është çifti më i sinqert dhe pa mashtrime Bravo

 54. Dita Rexhaj

  Dita Rexhaj

  2 muaj më parë

  Nje verejtje per Gilberten mos qesh palidhje edhe kur nuk asht per te qeshur sepse po del.shum.keq.Bonu ma serioze tjerat jeni shum.te mir te dyt .

 55. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  2 muaj më parë

  Çifti më i mir bravo ju qoft

 56. zare Kaci

  zare Kaci

  2 muaj më parë

  Shkoni shumë si cift ishalla me në bebi

 57. Terezina Binaku

  Terezina Binaku

  2 muaj më parë

  Bravo

 58. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  2 muaj më parë

  Gilberta te lutem mos qesh aq shum sepse dhe. Qeshja ka vendin dhe lezetin e vet

 59. Zonja nga Tirana 123

  Zonja nga Tirana 123

  2 muaj më parë

  Gilberta i paska nzjerr shalet si vajz 15 vjece 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 60. N'trip_me_Blinin

  N'trip_me_Blinin

  2 muaj më parë

  Ose kshu floket ky plaku

 61. Aida Pesa

  Aida Pesa

  2 muaj më parë

  Jeni super te dy 🤗🤗u plakshit bashke ishalla 🤲

 62. Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  2 muaj më parë

  Jeni me imire , njeri se tjetri , dy yje💥💥

 63. My Love

  My Love

  2 muaj më parë

  Sa te mire dhe sa te thjesht 😍😍

 64. S C

  S C

  2 muaj më parë

  Mbaroi duke u perkedhelur dhe me hijen e vete perkedhelet. Iliri djal i mire po i italianizuar dhe kur flet sikur flet italisht... kane nga 20e kusur vjet ne itali dhe flasin shqip perfekt

 65. Casa De papel

  Casa De papel

  2 muaj më parë

  Sa njeri i mir iliri

 66. Have Berisha

  Have Berisha

  2 muaj më parë

  Goblerta qesh veq sa meba zhurem Shum Falls

 67. Raimonda Proko

  Raimonda Proko

  2 muaj më parë

  Jete te lumtur bashke

 68. illyrian.Official

  illyrian.Official

  2 muaj më parë

  iliri pas 1 muaji do jet komplet tuallcc 😊Gilberta eshte nga ato gra qe nuk ngopet me. seks 😋

 69. marita sadiku

  marita sadiku

  2 muaj më parë

  Ilir si permetare qe jam dhe qe njoh gjithe familjen tende te uroj lumturi te pafundme me Gilberten.Jeni cift shume simpatik.Besoj se ke gjetur gjysmen tende.Urime.

 70. ShDKF

  ShDKF

  2 muaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐🔥🔥🔥🔥🌷🌷🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍

 71. Kei Kei

  Kei Kei

  2 muaj më parë

  Gilberta eshte me e sinqerte .

 72. daniel kapaj

  daniel kapaj

  2 muaj më parë

  futun te burat kerkojn te qin edhe kurvat per burr shikoni cfar jete keta dalin ne tev jutube e behen me lek nga lajket futunj o shqipetar ne jutube nxirrni karin edhe lek ju jep interneti ja keta qe te mbaruar jan ne jet e del edhe ky per te ber emisjon qe un edhe ju shqipetar ta shikoni o te shkruani si mua ha hi hu khhhhhh

 73. Roza Mersala

  Roza Mersala

  2 muaj më parë

  Si drita te rroni e te gezoni

 74. Nikoleta Vidhi

  Nikoleta Vidhi

  2 muaj më parë

  Ju kam ndjekur gjithmone te lumtur jeni shum te mire

 75. enisa lezo

  enisa lezo

  2 muaj më parë

  Sa te lezetshem si cift🙂

 76. Nurten Se

  Nurten Se

  2 muaj më parë

  Vetem se Gilberta me kto mini fundat disi nuk e ka kohen per to ..Gilberta nuk je 16 .17 vjeqe por je 40+ shif Iliri sa bukur eshte veshur edhe ti te ishe veshur me nje fund pak me te gjate ose ose pantollona nje bluze besoj se do te dukeshe me zonje sepse jeni ne nje emision e jo ne plazhe

  • Nurten Se

   Nurten Se

   Muaj më parë

   @rosa Imed Po Rosa nese Gilberta te ishte martuar ne moshen time edhe ajo do te ishte gjyshe sod 👌🤣🤣🤣por secili e ka stilin e vet te jeteses 👌sidoqofte te pershendes❤🤗

  • rosa Imed

   rosa Imed

   2 muaj më parë

   @Nurten Se Epo ajo seshte gjyshe moj zonje eshte ne moshen e saj ,,,sa gjykim i shkurter ,,ajo seshte e moshuar te besh krahasim me mbesat e niperit .

  • Nurten Se

   Nurten Se

   2 muaj më parë

   @rosa Imed ka moj Rosa ka lidhje mosha si ska .Do te vishem une me mini funda se bashku me mbesen time po sipas teje ska lidhje jo se mendja nuk plaket kurre

  • rosa Imed

   rosa Imed

   2 muaj më parë

   Njeriu vishet Edhe si ndihet ne shpirt ,,,paragjykime shqiptaresh ,, po' Ca lidhje ka mosha se ngelet tek ky faktor ,,njeriu do sillet do bej si ndihet ne shpirt

  • Vezire Dema

   Vezire Dema

   2 muaj më parë

   Mesazhi me real qe eshte shkruar,respekt per ju! Ajo prezanton veten me ate veshje! Bravo Iliri ka lezet me veshjen dhe prezencen e ti! Veshja eshte prezantimi I pare !

 77. Nurten Se

  Nurten Se

  2 muaj më parë

  O Zot si ylla keni lindur per njeri tjetrin 👌💙❤

 78. Diana Zelia

  Diana Zelia

  2 muaj më parë

  Bravoo ilir je shumm i zgjuar dhe i edukuar dhe gilberta e mir por me atë të qeshurën ma cpif ju uroj të jeni gjith jetën bashkë

 79. PIRO PIRO

  PIRO PIRO

  2 muaj më parë

  Çift ideal.

 80. Halime Gashi

  Halime Gashi

  2 muaj më parë

  met vertet jeni simpatik u befshit familhe e madhe me do femi ashtu si ju qe jeni te buzqeshur

 81. Halime Gashi

  Halime Gashi

  2 muaj më parë

  shum tmir jeni te dyt pershtateni kalofshi ter jeten keshtu te buzqeshur e meritoni

 82. Veriana Bushati

  Veriana Bushati

  2 muaj më parë

  Ju shkoft jeta veç me dashuri 🤲🤲🤲

 83. Valentina Lala

  Valentina Lala

  2 muaj më parë

  Gilberta shum nje vajze e edukuar dhe ka marr djalin me te mir ne perputhen.

 84. Valentina Lala

  Valentina Lala

  2 muaj më parë

  🥰🤩💗💗

 85. Nexhi Shini

  Nexhi Shini

  2 muaj më parë

  Që në fillim kur ju pash kam thon se këta të dy ishin për njëri tjetëri bravo

 86. Nexhi Shini

  Nexhi Shini

  2 muaj më parë

  E ëmbël ju shkoft jeta me humor të ëmël si çësht vet gilberta e qeshur e lumtur bravo jet dhe dashuri të pa shtershme

 87. Deshira Ruka

  Deshira Ruka

  2 muaj më parë

  Ju lumtë ,,, vendim i duhur,,, shkoni shume,,,

 88. lili demollari

  lili demollari

  2 muaj më parë

  Te dy shume solar

 89. Blerina Ndoka

  Blerina Ndoka

  2 muaj më parë

  Marshalla sa te mire duken bashk Ishalla martoheni trashrgoheni bashk❤️❤️ Njerzit nga permeti jan shum njerz te mire Kam vjerren dhe mezi pres ta vizitoj si vend kur te vete shqiperi

 90. Stefania Stefania

  Stefania Stefania

  2 muaj më parë

  Sa illogjikshem esht iliri po dhe gliberta esht emir shum ❤❤☀️☀️urime

 91. Champions League

  Champions League

  2 muaj më parë

  GULBERTA JE PROFE ,MASHALLA PER VESHJEN TENDE.

  • Kristina Rudi

   Kristina Rudi

   2 muaj më parë

   Sidomos ne kete studjo shkelqen veshja e saj nje yll i bukur o zot sa e bukur me hiku menja

 92. Mimoza Imami

  Mimoza Imami

  2 muaj më parë

  Jeni nje cift simpatik. Ju uroj me nje bebush se shpejti.

 93. Elifara Havalja

  Elifara Havalja

  2 muaj më parë

  Sa te mire jan

 94. mplerta xusai

  mplerta xusai

  2 muaj më parë

  Jeni cifti me perfekt

 95. Diana Estrefi

  Diana Estrefi

  2 muaj më parë

  Nuk u lodh tu qesh kjo si e marre.copa mishit.aman o abc mosnaenxirrni me kete seeshte e shpifur

 96. Eglantina Aga

  Eglantina Aga

  2 muaj më parë

  Gilberta je shume e mire po qesh si pa lidhje sikur me qen falco

 97. Omi Omi

  Omi Omi

  2 muaj më parë

  Jashtzakonisht bukur Telashet jane bashkeudhetare te jetes por me Gilberten nuk ke per ti ndjere Ajo eshte shume pozitive ( le te kuptohet) Gilberta ka qene shansi dhe zgjedhja me e mire me beso Respekt per te dy👏👏👏 U plakshi bashke si thone shqiptaret❤️❤️

 98. Katia Frashri

  Katia Frashri

  2 muaj më parë

  Jeni cifti me i mire dhe me i bukur,jeni cifti me simpatik.Qofshi gjithmon keshtu.Jeni cift model.Tani me nje trashegimtar💏❤👄💋💞💕💖💗

 99. Viktore Hoxha

  Viktore Hoxha

  2 muaj më parë

  Jeni shum cift i bukur ishalla u plakshi bashk

 100. Klara Sevo

  Klara Sevo

  2 muaj më parë

  Shkoni shume urime

Faqja Tjeter