Ronela Hajati - Aventura

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente 

 1. Wuri Yuwono

  Wuri Yuwono

  3 ditë më parë

  1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪

 2. Fitim Kuci

  Fitim Kuci

  3 ditë më parë

  ❤❤❤

 3. Roksi

  Roksi

  4 ditë më parë

  She's so thicc

 4. Gezim DAPI

  Gezim DAPI

  4 ditë më parë

  Shqiperia ne epoken e tallavese

 5. Xeni Hasni

  Xeni Hasni

  4 ditë më parë

  Shum kenge e bukur qenka

 6. Angel Angel

  Angel Angel

  4 ditë më parë

  Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥

 7. Babaroga

  Babaroga

  5 ditë më parë

  Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!

 8. Ervini Hasani

  Ervini Hasani

  5 ditë më parë

  Sa shum keng e bukur

 9. Ervini Hasani

  Ervini Hasani

  5 ditë më parë

  Shum kenge e bukur

 10. Pol Hasanlliu

  Pol Hasanlliu

  5 ditë më parë

  O çfar sexy je o Nela

 11. Ersa Borici

  Ersa Borici

  5 ditë më parë

  Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆

 12. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  6 ditë më parë

  Super flakë 🔥🔥

 13. Klementino Rrexhepii

  Klementino Rrexhepii

  6 ditë më parë

  Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH

 14. Bella Poarch

  Bella Poarch

  6 ditë më parë

  love you

 15. spiro Thanasi

  spiro Thanasi

  6 ditë më parë

  kellire

 16. spiro Thanasi

  spiro Thanasi

  6 ditë më parë

  baxhell

 17. 🦋Kledisa _Lyric🦋

  🦋Kledisa _Lyric🦋

  6 ditë më parë

  2:08

 18. CISCO POLO

  CISCO POLO

  7 ditë më parë

  I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤

 19. Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  8 ditë më parë

  😍😍😍

 20. Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  8 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶🎶

 21. anony mous

  anony mous

  8 ditë më parë

  diva🤩♥️

 22. Flori Sinani

  Flori Sinani

  9 ditë më parë

  Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙

 23. Jtree Sams

  Jtree Sams

  9 ditë më parë

  divaaaaa

 24. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  9 ditë më parë

  Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄

 25. The Best

  The Best

  9 ditë më parë

  Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️

 26. White Angel

  White Angel

  10 ditë më parë

  Keng VK🤮

 27. Esmeralda Hoxhaj

  Esmeralda Hoxhaj

  11 ditë më parë

  Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...

 28. Phil Official

  Phil Official

  11 ditë më parë

  Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.

 29. Nela Nelitsa

  Nela Nelitsa

  11 ditë më parë

  Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥

 30. nik kastriot

  nik kastriot

  11 ditë më parë

  Katastrof femer

 31. Der ALBANER Live SMILE

  Der ALBANER Live SMILE

  11 ditë më parë

  Oifo

 32. Ana Karenina

  Ana Karenina

  12 ditë më parë

  Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃

 33. Korben Boombastik

  Korben Boombastik

  12 ditë më parë

  🎶🔥🎶

 34. Flori Sinani

  Flori Sinani

  13 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙 i love youooo

 35. alessio Trolese

  alessio Trolese

  13 ditë më parë

  You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤

 36. Vini Telo

  Vini Telo

  14 ditë më parë

  Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 37. Ermina Gjini

  Ermina Gjini

  14 ditë më parë

  Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏

 38. Rammo Ommar

  Rammo Ommar

  15 ditë më parë

  Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 39. claudio mece

  claudio mece

  15 ditë më parë

  Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼

 40. Jetoj Per nje arsye

  Jetoj Per nje arsye

  15 ditë më parë

  Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru

 41. Tai Tai

  Tai Tai

  15 ditë më parë

  Ca bombe esht kjo

 42. Lisandra Hazizi

  Lisandra Hazizi

  15 ditë më parë

  A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA

 43. Just Me

  Just Me

  16 ditë më parë

  Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet

 44. Megi Kociu

  Megi Kociu

  16 ditë më parë

  100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥

 45. D'Juan Stanziola

  D'Juan Stanziola

  16 ditë më parë

  Potrancona esa jajajaja

 46. FF Joel

  FF Joel

  16 ditë më parë

  a ke nai mendje sonte?🤤

 47. Shqiptari i vuajtur

  Shqiptari i vuajtur

  16 ditë më parë

  boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp

 48. Angelin Guraj

  Angelin Guraj

  16 ditë më parë

  Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku

 49. Pamela Leka

  Pamela Leka

  16 ditë më parë

  1m in 1week

 50. Mona Doci

  Mona Doci

  16 ditë më parë

  Divëëë..👏👏👑👑👑

 51. Anjeza Rukaj

  Anjeza Rukaj

  17 ditë më parë

  Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!

  • rajan rajan

   rajan rajan

   14 ditë më parë

   🙏🏻

 52. Esc Shadow!

  Esc Shadow!

  17 ditë më parë

  Eurovision is waiting for you Queen 😁

 53. Leo France

  Leo France

  17 ditë më parë

  💥👌💥👌💥

 54. Wuri Yuwono

  Wuri Yuwono

  17 ditë më parë

  1M. Woohoo...congrats...!!!

 55. Ola Sula

  Ola Sula

  18 ditë më parë

  Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥

 56. Bledi Mustafarai

  Bledi Mustafarai

  18 ditë më parë

  Ik moj kukumjacke

 57. Era Smus

  Era Smus

  18 ditë më parë

  Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe

 58. VALENTINA BUCI

  VALENTINA BUCI

  18 ditë më parë

  Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥

 59. Ida Hysa

  Ida Hysa

  18 ditë më parë

  💥💥💥

 60. Roberto

  Roberto

  19 ditë më parë

  O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂

 61. Dario Haka

  Dario Haka

  19 ditë më parë

  🔥🥵🔥

 62. Dario Haka

  Dario Haka

  19 ditë më parë

  Albanian Barbie 😍💖💝

 63. Dario Haka

  Dario Haka

  19 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤

 64. Dario Haka

  Dario Haka

  19 ditë më parë

  Hitmakerse je 😍🤪🔥

 65. Dario Haka

  Dario Haka

  19 ditë më parë

  Me e mira je. 🔥

 66. Arsi Muca

  Arsi Muca

  19 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 67. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 68. Alx Shkodrani

  Alx Shkodrani

  19 ditë më parë

  Si mund ti lash veshet me ato thoj??

 69. Game_ Day8

  Game_ Day8

  19 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 70. The epiphany of rulers

  The epiphany of rulers

  19 ditë më parë

  Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 71. Drilon Vuthaj

  Drilon Vuthaj

  20 ditë më parë

  Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇

  • bubitibu bu

   bubitibu bu

   19 ditë më parë

   no

 72. Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  20 ditë më parë

  Kenge super 🤩🤩🤩🤩

 73. ANNA ELVANA RIRA

  ANNA ELVANA RIRA

  21 ditë më parë

  E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE

 74. Ervis Meca

  Ervis Meca

  21 ditë më parë

  3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen

 75. Eva Dushaj

  Eva Dushaj

  21 ditë më parë

  😍😍😍💖💖💖💖

 76. Deljona Zeneli

  Deljona Zeneli

  21 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 77. leonard metallari

  leonard metallari

  22 ditë më parë

  Karabuqe

 78. sandri fuqi

  sandri fuqi

  22 ditë më parë

  💥💥💥💥

 79. Aleks Palokaj

  Aleks Palokaj

  22 ditë më parë

  Kjo qe lexonte libra 🥵

 80. Ana ANNA

  Ana ANNA

  22 ditë më parë

  E ke myt

 81. beba_ote34

  beba_ote34

  22 ditë më parë

  Jo spo ma nin o plak😝

 82. Marieta Beti

  Marieta Beti

  22 ditë më parë

  Super kenge flak👌

 83. Charli Fandom

  Charli Fandom

  22 ditë më parë

  Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 84. Flora

  Flora

  22 ditë më parë

  E sapo dale nga psikiatria

 85. Mirko Durres

  Mirko Durres

  22 ditë më parë

  Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth

 86. creator SK

  creator SK

  23 ditë më parë

  🙋‍♂️👍

 87. Xhuljan Hulio

  Xhuljan Hulio

  23 ditë më parë

  Turp tkesh🤣

 88. NUK JE VETEM!

  NUK JE VETEM!

  23 ditë më parë

  Super je

 89. Fabi Harshini

  Fabi Harshini

  23 ditë më parë

  Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 90. Elena

  Elena

  23 ditë më parë

  Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 91. ESC 2020

  ESC 2020

  23 ditë më parë

  Eurovision 2022??

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 92. Inglimona Zyberi

  Inglimona Zyberi

  23 ditë më parë

  Wooowww si githmon😊

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 93. beba_ote34

  beba_ote34

  23 ditë më parë

  Ronela 💜

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 94. Lyricss Songss

  Lyricss Songss

  23 ditë më parë

  bukur Ronela😻😘😘😘😘

 95. KIDDA LOVE0

  KIDDA LOVE0

  24 ditë më parë

  Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • QKSH NEWS ♪

   QKSH NEWS ♪

   23 ditë më parë

   alpast.info/one/video/fnWFy8-qo6W_fsg

 96. MsTironce

  MsTironce

  24 ditë më parë

  Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯

 97. doire aintu

  doire aintu

  24 ditë më parë

  Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘

 98. JACK LONDON

  JACK LONDON

  24 ditë më parë

  Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...

 99. Aquila 0692041815

  Aquila 0692041815

  24 ditë më parë

  Bravo o Tropojane

 100. Zaim HOXHAJ

  Zaim HOXHAJ

  24 ditë më parë

  Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌

  • doire aintu

   doire aintu

   24 ditë më parë

   Je shum lart ronela

Faqja Tjeter