Rikthehet Vali Corleone, e vërteta e arrestimit, makina e re dhe jeta plot luks!

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Komente 

 1. SHQIPTAR PURO

  SHQIPTAR PURO

  17 orë më parë

  jo paraburgim - parapsiqiatri

 2. Musliu Liridon

  Musliu Liridon

  Ditë më parë

  11:43 biren e hunes kshyrne :-)

 3. E di Eddi

  E di Eddi

  2 ditë më parë

  What issssss it well my friends this is Mercedes Lamborghini panowagon with blinker fluids all the way around specially ordered from dubai the me lekure zhapiku prej down under Australia 🤣

 4. LSPubgM1 LSPubgM1

  LSPubgM1 LSPubgM1

  2 ditë më parë

  Qikjo 06 666 kodi i dexhallit eshte allah runa

 5. 0711 G4sh_1

  0711 G4sh_1

  2 ditë më parë

  Qysh ja fut 1001 ps nuk ka o karuc

 6. Anxhela Aliu

  Anxhela Aliu

  2 ditë më parë

  Mafia ka kriju covidin hajde pall hajde😂😂 ca lidhje ka se fillon emri virusit me "c" dhe emri i atyre mafjosve me "c" psh me "c" fillon dhe Croazia nese flasim ne gjuhen italisht e ca kjo mafja qe fillon me "c" ka kriju virusin qe fillon me ''c'' dhe e ka kriju ne croazia qe fillon me "c" 🤣🤣 tallim lesht me ty o budall Shko mso me fol se sdi akoma krokodilit i thu krrokodaill 😂😂😂

 7. Chicago Rolls

  Chicago Rolls

  3 ditë më parë

  🇦🇱 Haaahaaa 🇽🇰 Valentino Sei Grande 🇮🇹👍🌏✌

 8. Juri Bojka

  Juri Bojka

  3 ditë më parë

  Mafia eshte ms-13 ose stret 18 ka shume tjera cosa nostra familja e vogel eshte ne krahasim me msssss

 9. Juri Bojka

  Juri Bojka

  3 ditë më parë

  Na cliro nga ??Serbia... por ketu te humbin me seconda

 10. Juri Bojka

  Juri Bojka

  3 ditë më parë

  Shume ka njerz te pasur ne bote por me zemer te madhe bamirsa sod te gjithe e kan jeten e vet hajde ne lugin presheves nese je i fort

 11. Darlin (Albanianblood)

  Darlin (Albanianblood)

  3 ditë më parë

  Vjen me fol per makinen e re 😂😂 ku kena perfundu 🙈🙊🙉

 12. Ergita Behra

  Ergita Behra

  4 ditë më parë

  Ky me vertet eshte i qmendur duhet me qu ne psikiatri

 13. shy_wolf 01

  shy_wolf 01

  4 ditë më parë

  Mos rrej shume se na lodhe

 14. Φιλιππος Γκινος

  Φιλιππος Γκινος

  4 ditë më parë

  Ore sa vari karin….se ka daluar drogen ku?

 15. Rogue Boy

  Rogue Boy

  4 ditë më parë

  Ka njerz me dhëmbje shpine dhe ka njerz që përdorin: 🍀🌀💨💭. S'ka me mend!!!!!

 16. SOKOLOF

  SOKOLOF

  4 ditë më parë

  DUHET GJETUR AI QE JA SHET MALLIN KETIJ ME ROP SHPIE

 17. Rihan Ziberi

  Rihan Ziberi

  4 ditë më parë

  Ncnc

 18. Eri Eri

  Eri Eri

  4 ditë më parë

  Dmth uzin e kish per te vrar miza dhe kokainen e ka per macen hajde muhabet hajde

 19. Maria Conte

  Maria Conte

  4 ditë më parë

  Bravissimo vali sei nr uno .lascia stare i altri che comentano male .perché anno invidia .che sei ricco .un abbraccio da Napoli .sei grande

 20. Zima Nzr

  Zima Nzr

  5 ditë më parë

  skuzaaaa salute

 21. MAKU

  MAKU

  5 ditë më parë

  Pasi pash kte video e lash mallin.

 22. Apoca Lisse

  Apoca Lisse

  6 ditë më parë

  Ky eshte vertet kari lales.

 23. MemePro HD

  MemePro HD

  6 ditë më parë

  ku e ble mallin ky more

 24. Master

  Master

  6 ditë më parë

  Jashte Orbite. I mbytur me koka.

 25. niddg viiut

  niddg viiut

  6 ditë më parë

  4:33 per kto jon trotineta😂❤

 26. Afrim Mysliu

  Afrim Mysliu

  7 ditë më parë

  Lekur kokodrail

 27. sokin jon

  sokin jon

  7 ditë më parë

  Kokaine per macen mafiozeee corleone 🤣🤣

 28. Oliver Arkoceviq

  Oliver Arkoceviq

  7 ditë më parë

  50 mi euro per zinxhir e diamande plus garderopen 5 mi euro ne tota 75 mi euro 😜😜😜😜,50 +5 bajn 55 e jo 75😜😜😜😜

 29. giovanni palalaj

  giovanni palalaj

  7 ditë më parë

  Ky ka ik per lesh..

  • niddg viiut

   niddg viiut

   6 ditë më parë

   jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 30. Mafia 0007

  Mafia 0007

  8 ditë më parë

  Kingi i elementeve 😂😂😂

 31. Enton Mazhiqi

  Enton Mazhiqi

  8 ditë më parë

  50k+5k=75k hahahaha 😂

  • sokin jon

   sokin jon

   7 ditë më parë

   Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 32. Almir Voca

  Almir Voca

  8 ditë më parë

  Pe bon vali sikur mekan airoplan

 33. Loco

  Loco

  8 ditë më parë

  Ky brabus ika disa elemente skuza karriket ika lekur krokodajlli thank you skuza

 34. Top Chanel

  Top Chanel

  8 ditë më parë

  Ani budall ani 1.1mil

 35. Erton the best

  Erton the best

  8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂🤝

 36. Erton the best

  Erton the best

  8 ditë më parë

  Pernime ti vali ma gerdit pasurin e kerret e te gjitha tmirat materiale. Spo du mej pas ,ma mir fukara qishtu po rri🤔😒

 37. Leo Uk

  Leo Uk

  8 ditë më parë

  Te paq shpirti ramet, po lopa Qe te koke! E tani ankohen shqipet spo na lshojn vizat!

 38. PUPG ALBANIA

  PUPG ALBANIA

  8 ditë më parë

  Ik o mashtrus😂😂😂

 39. Gang Gang

  Gang Gang

  9 ditë më parë

  Ky është shumë inteligjent! Ky duhet te jete nje agjent inteligjent te nje shteti dhe vepron ne KS dhe Shqipëri. Ne këtu " intervista " ky i raporton inteligjencën e mbledhur me këto " budallallëqe " te ti . Me ketë veprim edhe i shmanget takimeve. Nga ku i merr paratë qoftë se eshte i " luajtur"?? Apo edhe diçka tjetër mund te jete

 40. The Predator

  The Predator

  9 ditë më parë

  13:36 sdon me hi ma fellt se nuk din as vet sa qa po fol 😂😂

  • The Predator

   The Predator

   8 ditë më parë

   @bilishu aliss me fal qa lidhje ka ajo qe sa po the me ata qe thash un

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   8 ditë më parë

   Skuza, King Valentino Corleone ta blen krejt qeverin nese Don.

 41. doire aintu

  doire aintu

  9 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 42. Buzzy Gaming

  Buzzy Gaming

  9 ditë më parë

  Lale , sa e hap thesin ky 😂😂

 43. Jr RJ

  Jr RJ

  9 ditë më parë

  Veq u futa me lan koment qety Pash familen njerz tregoni qysh kan ftyr qeto tv ks me ftu emsion kesi njeri pa kur far shkolle dije ose plani ju dhjevsha mu emsione bahsk me ket psikopatin dy fjal italisht corleone meglio chiama colgione Shko myti dikun i pa vler pare politikanave ike keto neper tipa si ti qeshtu kan fshe pasurin e ks ata mjer ata njerz qe jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 44. Xxxperson Xxxperson

  Xxxperson Xxxperson

  9 ditë më parë

  Veq ata droge e kom pas per macen time

  • doire aintu

   doire aintu

   9 ditë më parë

   Vali paska mesu me fol omggggg

 45. Xxxperson Xxxperson

  Xxxperson Xxxperson

  9 ditë më parë

  Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 46. Xxxperson Xxxperson

  Xxxperson Xxxperson

  9 ditë më parë

  Mbrenda esht lekir crocodile😂😂😂😂😂😂😂😂

 47. Xxxperson Xxxperson

  Xxxperson Xxxperson

  9 ditë më parë

  Lekur crocodile

 48. Bledi Muca

  Bledi Muca

  9 ditë më parë

  300 mije euro e ke o frate jo 1 miljon

 49. Bledi Muca

  Bledi Muca

  9 ditë më parë

  O Lali ke dhe një 0 para 6_ave

 50. mmpj twod

  mmpj twod

  10 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 51. Endrit Gurra

  Endrit Gurra

  10 ditë më parë

  Nashta si njeri nuk eshte i keq por ne anen tjeter ky eshte per me tu dhimt si njeri gjynah. Keto kerre po vijn prej emirateve jan te bone ndeshje atje po i bijn po i ndreqin e po i shesin😂po gjithsesi kerr i fort

 52. Artomela Gjoni

  Artomela Gjoni

  10 ditë më parë

  Krokodaill

 53. bilinas mini

  bilinas mini

  10 ditë më parë

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

  • mmpj twod

   mmpj twod

   10 ditë më parë

   Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 54. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  11 ditë më parë

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

 55. Mirsad Kullashi

  Mirsad Kullashi

  11 ditë më parë

  Kur dola 8-7 qent u desht mi rahatu thank you huhuhu lot lot 😂 Danger ☢☣ Legjend ++++++

 56. Kc Pro

  Kc Pro

  11 ditë më parë

  Legjend je Vali hahaha

 57. Servet Baftjari

  Servet Baftjari

  11 ditë më parë

  Ky asht metëvërtet king. Po Lun koçe me krejt mediumet . Neve na duket budall por na krejt po e simpatizojm kur fol. Punët ika si Z O T R I. dhe ZOTIN eh respekton shum. Besimtar në ZOT 100%.

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   11 ditë më parë

   Ta honksha at sy

 58. Hi Hey

  Hi Hey

  11 ditë më parë

  1.1mio?? Oooo karin ma hangsh une punoj vet te brabus bottrop e ky kerr kushton 380.000 hajd leja atu extra 450.000

 59. nai egw eimai !!!

  nai egw eimai !!!

  11 ditë më parë

  Vali paska mesu me fol omggggg

 60. cuore nerazzurro

  cuore nerazzurro

  11 ditë më parë

  An albanian pretending to be italian...

 61. Ladina Johnson

  Ladina Johnson

  11 ditë më parë

  get him help....

 62. Ladina Johnson

  Ladina Johnson

  11 ditë më parë

  CORONA GOT TRANSMITTED TO MILAN BECAUSE OF FASHION WEEK NOT BECOZ OF... WHATEVER IT IS THAT HE SAID LOL

  • Ladina Johnson

   Ladina Johnson

   11 ditë më parë

   GET HIM HELP

 63. Mateo Mezini

  Mateo Mezini

  11 ditë më parë

  Vid vid vid 🕊🕊🕊🕊

 64. Lent Legenda

  Lent Legenda

  11 ditë më parë

  ju e keshni veq ky babika e ka kerrin 1 miljon euro 😜

 65. Kuksian Kuks

  Kuksian Kuks

  12 ditë më parë

  Ore okj asht budall po leket ka i mer ky qe blen ket dhe shpin e sene thera a di gjo kush leket ka i mer se sti fal kush

 66. About Football

  About Football

  12 ditë më parë

  Kqyrja laminatin 5€ metri katror

 67. Reis Crybsi

  Reis Crybsi

  12 ditë më parë

  Prralla

 68. Toni Shehu

  Toni Shehu

  12 ditë më parë

  Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 69. Arber Haliti

  Arber Haliti

  12 ditë më parë

  Baba osht corleone e kam idoll i madh je vlla

 70. rreper shqiptar

  rreper shqiptar

  12 ditë më parë

  Falenderoj Allahun qe ment i kam nven

 71. Jxjxjx Mslsos

  Jxjxjx Mslsos

  12 ditë më parë

  Po nuk keni turp qe jepni intervist me kte lugat oj Kosov ..kaq rehat jeni ? .mashalla ......👎👎👎

 72. Blenffi YT

  Blenffi YT

  12 ditë më parë

  Ta honksha at sy

 73. Amoo King

  Amoo King

  12 ditë më parë

  Eh lesh kari be Hahahahaha

 74. Ildi Breezy

  Ildi Breezy

  13 ditë më parë

  “If you broke and clownin' a millionaire, the joke is on you” - J. Cole

  • Muzikë Shqip

   Muzikë Shqip

   Ditë më parë

   Nice reference, ama n'fakt ka pare ky far budalle (prindt i ka t'pasun)

  • Edge tiling

   Edge tiling

   12 ditë më parë

   Not with us.

 75. alban

  alban

  13 ditë më parë

  Pse i japin hapsire ketyre pederav Kobres e Valit, qe i nukun vetllat e i qelin gjyksat me zingjir pfff

 76. Dhimitri Nexha

  Dhimitri Nexha

  13 ditë më parë

  yea elementet e globit me te rrezikshme ne planet,salut for kingun krokodaill👑🌍🔥

 77. aurora rakipi

  aurora rakipi

  13 ditë më parë

  Cmban kjo bote pupupu ,ky eshte komplet i semure psiqik

 78. Supreme Style

  Supreme Style

  13 ditë më parë

  Accesories tha i kom rreth 50 mij tha garderob tha normal ka shpija ntrenerka rreth 5000€ total tha 75mij hec e mos ja qi ropt me kup si thi

 79. Kevin Mevin

  Kevin Mevin

  13 ditë më parë

  Astakfirulah Allahu na falj gjynahet dhe na udhzon se punt keq ikena valah 🥺

 80. Ferdi ferdi

  Ferdi ferdi

  13 ditë më parë

  Qytet tjeter I kines japane🤔🤔 A ty kina......

 81. Ferdi ferdi

  Ferdi ferdi

  13 ditë më parë

  Shum I varfen je permrena o bish

 82. Naser Maksuti

  Naser Maksuti

  13 ditë më parë

  Me rendsi paske trefaz edhe monofaz. I pash shtekerat😁😁

 83. Hhh Nnn

  Hhh Nnn

  13 ditë më parë

  What you do for living ?

 84. Gent Iliri

  Gent Iliri

  13 ditë më parë

  king vali 👑

 85. tyuhf sdftvhu

  tyuhf sdftvhu

  13 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 86. Albin Thaqi

  Albin Thaqi

  13 ditë më parë

  pasha familen legend o

 87. Jona Aliu

  Jona Aliu

  13 ditë më parë

  666 numrat ma te rrezikshem ne glob 😂😂

 88. Esmeralda Sykja

  Esmeralda Sykja

  13 ditë më parë

  Si u bo i pasun ky .... ka i vin patet ..

 89. Dionis Kurti

  Dionis Kurti

  13 ditë më parë

  ore lejeni ket kokloqen se ky ska qene, seshte e sdo te jete mire po ajo perla qe prezanton ne fillim si e ka emrin?

  • Veron Stafai

   Veron Stafai

   11 ditë më parë

   Festa qoqaj

 90. gioyu comi

  gioyu comi

  13 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

  • Kuksian Kuks

   Kuksian Kuks

   12 ditë më parë

   Ore paret pra ka i mer kjo me cudit meken budalla ske pare

 91. Driton Memeti

  Driton Memeti

  13 ditë më parë

  Kingdom old house 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐄🐃🐂🐂

 92. ALEKSANDER 7

  ALEKSANDER 7

  14 ditë më parë

  Hahahahha ky mduket se tall rakun me mediat se ska mundsi per zotin. komedi e gjalll 😂😂😂😂.

 93. Lara Laurel flower

  Lara Laurel flower

  14 ditë më parë

  Ky bën kshu apo esht vet ? Kjo esht pytja ...

 94. Steffi A

  Steffi A

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂 lopa qe koke

  • gioyu comi

   gioyu comi

   13 ditë më parë

   Ky eshte viq se emri I fillon me v

 95. Ela Bardha

  Ela Bardha

  14 ditë më parë

  Ta paska lshu botoci i buzve ket her ma dobet i paske hyhyhy

 96. SnEaX Niki

  SnEaX Niki

  14 ditë më parë

  Gjinja buk spo kan me hanger a ky felmat me guma 35 mi evro

 97. The Infinite Tryhard

  The Infinite Tryhard

  14 ditë më parë

  Per ari dimond 50,000 dhe trenerkat dhe patikat tej ne 5,000 total 75

 98. Fixxie Hartmann

  Fixxie Hartmann

  14 ditë më parë

  Nr 666.. numri i bishes. Shejtanit. A ka pun me ty val? Po kembet e baphometit per bothe tpaskan dal 🤣

 99. stefany winston

  stefany winston

  14 ditë më parë

  T7 ta pshursha kete program palidhje

 100. Lksk Jssjue

  Lksk Jssjue

  14 ditë më parë

  Ky qeka nona 😂😂i cmen adrenalin hahahaahhaahhahah hip hip hip

Faqja Tjeter