Report TV -Këndohet himni kombëtar, elektrizohet stadiumi 'Air Albania'


I gjithë stadiumi në kor elektrizohet para ndeshjes me Poloninë në mbështetje të kombëtares.

Komente 

 1. Ergest Kaja

  Ergest Kaja

  59 minuta më parë

  Ja qifsha racen kush na ja inat

 2. Skenderbeg Rocky

  Skenderbeg Rocky

  3 orë më parë

  Ju lumt

  • Skenderbeg Rocky

   Skenderbeg Rocky

   3 orë më parë

   Mos me keqkuptoni, ne sport duhet te mesohemi edhe nese humbim te qendrojm e mos te sillemi keq. Ta japin nje imazh te mir per boten e mos te behemi sikur disa shtete tjera qe gjith bota i urren (serbia)

 3. Nature

  Nature

  23 orë më parë

  ❤️🖤

 4. mike smith

  mike smith

  23 orë më parë

  Sikur te ngriheshin ne protesta kunder politikaneve tane majtas dhe djathtas,shqiperia nuk do ishte kjo qe eshte sot Popull vari karin cope mishi me dy sy

 5. ismet Capa

  ismet Capa

  Ditë më parë

  Nje dit do te fitojm Dhe ta kendojm himnin e kombit ti edhe ma fuqishem neper shqipnin etnike ju pershendes

 6. Arben Myrtaj

  Arben Myrtaj

  Ditë më parë

  Krenaria jone Respekt

 7. Kuku kuku

  Kuku kuku

  Ditë më parë

  Nuk quhet air albania po Stadiumi Qemal Stafa ti ndrohet emri

 8. Arben Panxhi

  Arben Panxhi

  Ditë më parë

  Gjaku rrjedh ne vena dhe velon rrenqethie

 9. athina karra

  athina karra

  Ditë më parë

  E lum ne per trimat Shqiptar 😘😘😘😘

 10. Uhmlel Lesn

  Uhmlel Lesn

  2 ditë më parë

  Bravo ju qoft djema jemi krenar për ju ju felenderojm dhe gjithmon suksese dhe fitore

 11. Achilles the Greek power

  Achilles the Greek power

  2 ditë më parë

  Congratulations Poland hi from Greek North Epirus we are with you

  • fred durst

   fred durst

   Ditë më parë

   Greeks look like Arabs.

  • Havaianas -

   Havaianas -

   2 ditë më parë

   Epiri Jugor u a ......SHKERDHEFTE MOTRAT.......!!!

 12. Lutfi Isufi

  Lutfi Isufi

  3 ditë më parë

  Madhështore himni sinkronizohet me shpalosjen e flamurit por të shoqërohej me një rezultat pozitiv

 13. mustafa leka

  mustafa leka

  3 ditë më parë

  Stadiumi i bukur por na mungon nje skuader e vlefteshme per tu futur ne kupen e botes.

 14. Vini and Monika

  Vini and Monika

  3 ditë më parë

  Himni i barbarve . Turp për ata moterqirat që hodhën sende në fushë

 15. Simple HD

  Simple HD

  3 ditë më parë

  Te pakten te kishit luftuar per barazim

 16. Simple HD

  Simple HD

  3 ditë më parë

  Si eshte be ymin Shqiptar krndohen fjalet, ka lindur tradhetor. Lind tradhtor apo behesh tradhtor

 17. NA

  NA

  3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✅

 18. Gardze Wszystkim

  Gardze Wszystkim

  3 ditë më parë

  Pięknie się popisaliście gamonie.Zachować się nie potraficie.Dzicz

  • Gardze Wszystkim

   Gardze Wszystkim

   3 ditë më parë

   @Mike Nikaj You can't behave

  • Pellazg

   Pellazg

   3 ditë më parë

   @Mike Nikaj Po thot qe e kemi tregu veten si njerezet te mire (sarkastike)

  • Mike Nikaj

   Mike Nikaj

   3 ditë më parë

   I translated your comment in English and doesn’t make any sense what you’re saying

 19. •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  3 ditë më parë

  🦅🇦🇱SHQIPRIAAA🇦🇱🦅

 20. Laziale Anti Interista

  Laziale Anti Interista

  3 ditë më parë

  Me e bukur qe degjova ishte.. uçk Uçk Uçk... bravo Rroft Dardania.. rroft kombi yn Rrofshin vellezerit tan Dardan 🇦🇱

 21. albanian girl🍯

  albanian girl🍯

  3 ditë më parë

  💔

  • Letna Berat

   Letna Berat

   2 ditë më parë

   Nuk fituam unë e dija që nuk do fitonim që të Shtunën e dija

 22. speX

  speX

  3 ditë më parë

  Easy win for Poland clowns! PL ♡

  • Samuel Maes

   Samuel Maes

   Ditë më parë

   @Letna Berat bruuuuuh youre countrys leader stole 100 Million USD in Goldcoins frome youre nation

  • Letna Berat

   Letna Berat

   2 ditë më parë

   @speX Animal to who ? 😡 You mean that we are animal We Albanian? You are offense Us

  • Andon Markaj

   Andon Markaj

   3 ditë më parë

   @speX Better be an wild animal than a clown that is afraid of his shadow

  • speX

   speX

   3 ditë më parë

   @Mike Nikaj Because we don't like to bully animals :)

  • Mike Nikaj

   Mike Nikaj

   3 ditë më parë

   If it was that easy how come they Could not score more than one goal in the last minute

 23. DON BON

  DON BON

  3 ditë më parë

  Forca shqiptar jemi nji 🦅🇦🇱🇽🇰 komb

  • Saul Hudson

   Saul Hudson

   3 ditë më parë

   Taka siła, że przegraliście XDD

 24. Agim Lleshi

  Agim Lleshi

  3 ditë më parë

  Bravo!! Respekt!!!

 25. Rovena Rroci

  Rovena Rroci

  3 ditë më parë

  💩💩💩💩💩💩🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Mike Nikaj

   Mike Nikaj

   3 ditë më parë

   Eat all that shit yourself I am a proud Albanian❤️🩸🇦🇱

 26. Hartel Visha

  Hartel Visha

  3 ditë më parë

  Lutem zotit na nderon te fitojme bindshem.

 27. VLZ

  VLZ

  3 ditë më parë

  🫀🇦🇱🫀…

 28. Arber Shqipri

  Arber Shqipri

  3 ditë më parë

  Himni ma I bukur nbote 🇦🇱

 29. KING GAMERS

  KING GAMERS

  3 ditë më parë

  Fitore shqipri 🇦🇱

 30. Adi Adi

  Adi Adi

  3 ditë më parë

  Urime skuadra jone Po spaska korona aty Vec neper shkolla e neper zyra ka Shtet legen

 31. Italia Albania

  Italia Albania

  3 ditë më parë

  Fitore 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 32. Agim Peqini

  Agim Peqini

  3 ditë më parë

  Fitore albania ⚽️

 33. Mrike Prenga

  Mrike Prenga

  3 ditë më parë

  Fitore per shqiprin

 34. Nymeuz Nymo

  Nymeuz Nymo

  3 ditë më parë

  Ju uroj fitore Tfala nga Kosova

  • Arace

   Arace

   2 ditë më parë

   1-0 Poland

 35. egal egal

  egal egal

  3 ditë më parë

  Ju lumt .me shpirt jemi me ju

 36. Jon Kazani

  Jon Kazani

  3 ditë më parë

  2 me 0 per Polonine

  • Adam Marshall

   Adam Marshall

   3 ditë më parë

   Jon o bole

  • Miranda Lipe

   Miranda Lipe

   3 ditë më parë

   forca kombetarja para me te miret 1_0per ShQIPERINE

 37. Bujar kosova shqiptare

  Bujar kosova shqiptare

  3 ditë më parë

  Renqethet trupi edhe po Mo's deshte ,zoti na ndimovt 1:0 prap gol ne 10 minutat e mramt,prap broja , Ka Lind ne angli per Tu Be hero gjak shqiptari prej mat pastertve qe egziston,djal NGA malsia , ndimona o zot SE shum kem vujt e Pak Jemi gzu

 38. you to

  you to

  3 ditë më parë

  1 me 0

 39. Hafis Hamza

  Hafis Hamza

  3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • KOSOVO IS ALBANIA

   KOSOVO IS ALBANIA

   3 ditë më parë

   @Boleslavs Avdax 🇷🇸🏳️‍🌈🇵🇱🏳️‍🌈

  • Boleslavs Avdax

   Boleslavs Avdax

   3 ditë më parë

   🇷🇸🇵🇱🇷🇸🇵🇱

 40. Santi Santino

  Santi Santino

  3 ditë më parë

  Himni mè i bukur nè botè !!!!!! Forca çuna bejani fora me fitore edhe sonte.....

  • F F

   F F

   3 ditë më parë

   Who gives a shit if you don't like our anthem. Dickhead 🤮

  • Areck Veracruz

   Areck Veracruz

   3 ditë më parë

   Shit anthem

 41. Zeni Myftari

  Zeni Myftari

  3 ditë më parë

  Ka lezet, te behet mishi kokrra kokrra

 42. Denis Asllani

  Denis Asllani

  3 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰❤❤

 43. GIOULI RAMALIOU

  GIOULI RAMALIOU

  3 ditë më parë

  Fitore per Shqiperine

  • Saul Hudson

   Saul Hudson

   3 ditë më parë

   Jedynie w twoich snach. Poland is better and stronger and Polish husaria destroy Albania! 💪❤🇵🇱

 44. Areck Veracruz

  Areck Veracruz

  3 ditë më parë

  Albania =shit

 45. STARS ON OUR EYES

  STARS ON OUR EYES

  3 ditë më parë

  Me ne fund po dogjojme dicka qe kemi 30 vjet qe e presim. Te kendoj I gjith stadiumi

 46. Maria Papa

  Maria Papa

  3 ditë më parë

  2me1per Shqipet e malit AMEN

  • Pablo Popova

   Pablo Popova

   2 ditë më parë

   Amen

 47. I Love 🌍

  I Love 🌍

  3 ditë më parë

  ❤️🇦🇱🇽🇰❤️

 48. Baby Blue

  Baby Blue

  3 ditë më parë

  Albania 2 o

 49. Elvis Tufa

  Elvis Tufa

  3 ditë më parë

  FITORE SHQIPERI.......!!

 50. Mando 9999

  Mando 9999

  3 ditë më parë

  Albania 3-0

  • Samuel Maes

   Samuel Maes

   Ditë më parë

   Hahahah Poland won

  • Sample Text

   Sample Text

   3 ditë më parë

   alabama

  • Samuel Maes

   Samuel Maes

   3 ditë më parë

   4:1

 51. Heidi Sharpe

  Heidi Sharpe

  3 ditë më parë

  Come on Albania 2-0

 52. Kddkdkk Kddkdieke

  Kddkdkk Kddkdieke

  3 ditë më parë

  Sa keq se sjemi pjes e europes jemi rrac ariane rrac e paster gjak i paster europian..farca dardani

 53. Elton Hysa

  Elton Hysa

  3 ditë më parë

  Eeeeee

Faqja Tjeter