Argëtim

Renato Jaho - Dora Me Byzylyk ( Official Video 4K )

Muzika: Renato Jaho
Teksti: Romir Llanaj & Renato Jaho
Orkestrimi: Bledi Telha
Klarinete: Bardhi Naka
Video: Cinefocus GT
Facebook ➡️ renato.jaho
Instagram ➡️ renato_jaho

Komente 

 1. Xhulia Zylali

  Xhulia Zylali

  Ditë më parë

  SSuper kenge renato ti Të kenaq shpirtin me kenget e tua suksese😍🤩😍😍😍

 2. Bukuroshe Dogani

  Bukuroshe Dogani

  2 ditë më parë

  Bravo bir shum kege e bukur suksese

 3. Antuel Sulaj

  Antuel Sulaj

  2 ditë më parë

  Shum kenge e bukur 👌👌👌

 4. Marjo gjerga.

  Marjo gjerga.

  3 ditë më parë

  Renato je gjigand ke zerin perfekt ke super keng te mira

 5. Vasilika Biraku

  Vasilika Biraku

  3 ditë më parë

  Je me i miri❤❤❤❤🤩🤩🤩🥳🥳

 6. Ero Pie

  Ero Pie

  3 ditë më parë

  Bravo vl☺

 7. Bruno Bru

  Bruno Bru

  3 ditë më parë

  Gay 😁😁

 8. Aftolina Selamaj

  Aftolina Selamaj

  3 ditë më parë

  Bravooooo kenge ebukur shume ,dhe te kesh ,jet e shendet,!!!

 9. Dudi Zgjana

  Dudi Zgjana

  4 ditë më parë

  Superman and po

 10. Μαρινελλα Σοτιρι

  Μαρινελλα Σοτιρι

  6 ditë më parë

  Z

 11. Μαρινελλα Σοτιρι

  Μαρινελλα Σοτιρι

  6 ditë më parë

  🌛🌜

 12. Μαρινελλα Σοτιρι

  Μαρινελλα Σοτιρι

  6 ditë më parë

  ,,zz,,,,😍😍🥰🥰🥰🥰😭😭😭😭😘😘😘

 13. Halil Goxhaj

  Halil Goxhaj

  8 ditë më parë

  Te lumte goja o djale na kenaqe zemren👏👏👏👏👏👏👏

 14. Nori Leka

  Nori Leka

  8 ditë më parë

  Bravo shume e bukur .

 15. Libofsha Libofsha

  Libofsha Libofsha

  8 ditë më parë

  👋👋👋👋👋👋👋

 16. Vasiliki Plaka

  Vasiliki Plaka

  8 ditë më parë

  Bravoooo Renato Shum shum bukur te kendoft zemra o djal..

 17. Alba Albania

  Alba Albania

  10 ditë më parë

  Me pelqen shume

 18. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  10 ditë më parë

  Te lumte goja o djale se Na kenaqe 👏👏👏👏

 19. Suada Jaho

  Suada Jaho

  11 ditë më parë

  I mbrekullushem 👏👏👏

 20. Rajmonda Asko

  Rajmonda Asko

  12 ditë më parë

  Paraqitja jote kenga interpretimi jane ne perfeksion bravooo dhe suksese te uroj nje karier te bukur artistike 👌👌👌⭐

 21. mi nushe

  mi nushe

  12 ditë më parë

  vetem sot e kam degjuar mbi 30 here

 22. Ilmie Hajdari

  Ilmie Hajdari

  12 ditë më parë

  Me njeze te mbrekullushme lum nena qe te ka

 23. Ilmie Hajdari

  Ilmie Hajdari

  13 ditë më parë

  Je i mbrekullushem renato

 24. Eminem Rapper

  Eminem Rapper

  13 ditë më parë

  Bravooooo

 25. mi nushe

  mi nushe

  14 ditë më parë

  i ke vene vulen me kete keng drit ta beffe zoti qe na kenaqe

 26. mi nushe

  mi nushe

  14 ditë më parë

  nuk ngopem me kete kenge e pelqej shume

 27. mi nushe

  mi nushe

  14 ditë më parë

  na kenaqe me kete kenge kaqe te bukur te lumte je me i miri

 28. Rramen Kapo

  Rramen Kapo

  14 ditë më parë

  E kam degjuar sot gjith diten

 29. blerta likaj

  blerta likaj

  14 ditë më parë

  Super kenge si gjithmon kenge super ze super te kendoft zemra perher respekte

 30. Vitore Ramaj

  Vitore Ramaj

  14 ditë më parë

  Q

 31. Aftolina Selamaj

  Aftolina Selamaj

  14 ditë më parë

  Bravooo, reee braaavooo!!!!/

 32. Martin Dervishi

  Martin Dervishi

  15 ditë më parë

  Ku jeni o fansa te 🔥🔥🔥🔥🔥🌝🥰

 33. Blazo Nikolov

  Blazo Nikolov

  16 ditë më parë

  М

 34. Blazo Nikolov

  Blazo Nikolov

  16 ditë më parë

  Ко

 35. Blazo Nikolov

  Blazo Nikolov

  16 ditë më parë

  Л

 36. Blazo Nikolov

  Blazo Nikolov

  16 ditë më parë

  К 455 5

 37. Megi Kociu

  Megi Kociu

  16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥🥰🥰🔥🔥🥰🥰🥰🔥🔥🥰🥰🥰🔥🔥🥰🔥🥰🥰🥰🔥🥰🔥🔥🥰🥰🥰🥰🔥🥰🔥🥰🔥🥰🔥🔥🥰🥰🥰🥰🥰🔥🥰🔥🥰🔥🥰🔥🔥🥰🥰🥰🥰🔥🥰🔥🔥🔥🥰🔥🔥😊🔥🥰🔥🥰🔥🔥🔥

 38. F.T.I&U

  F.T.I&U

  17 ditë më parë

  16😀😀😀😀😀😃😄❤️❤️❤️❤️💝💖👍😨😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 39. serxho berberi

  serxho berberi

  18 ditë më parë

  shume bukur kendon

 40. Anila Bena

  Anila Bena

  18 ditë më parë

  ειναι τελειο RENATO

 41. hatixhe myslimi

  hatixhe myslimi

  18 ditë më parë

  Gg4t8

 42. Irdi Hasko

  Irdi Hasko

  18 ditë më parë

  Nice

 43. arion arioni

  arion arioni

  18 ditë më parë

  Super.nuk di sa herë e kam klikuar këtë këngë.. Fantastike.

 44. Esmeralda Shtembari

  Esmeralda Shtembari

  19 ditë më parë

  Me gjithe shpirt kendon, si shpirt je🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 45. Ermira Shehu

  Ermira Shehu

  19 ditë më parë

  ⭐💐

 46. Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  19 ditë më parë

  Bravo Renato të hanë m..... ata që të shajnë. Si ty s ka i qëndisur këngët aq bukur ❤🙏🧿

 47. erjola avduli

  erjola avduli

  19 ditë më parë

  Bravo suksese

 48. Emanuel Hoxhara

  Emanuel Hoxhara

  19 ditë më parë

  Neser do shkoj te kontrolloj degjimin per faj te ksaj kenge, kam gjith diten qe e degjoj😍😍😍

 49. mbullur mbyllur

  mbullur mbyllur

  20 ditë më parë

  Gegugh

 50. Amstel Ber

  Amstel Ber

  20 ditë më parë

  Super gjigand

 51. Violeta Cika

  Violeta Cika

  21 ditë më parë

  Sej bravissimo canti benissimo complimenti

 52. Kozeta M

  Kozeta M

  21 ditë më parë

  E vdeksha moj aman amannnnn 💃💃💃💃💃💃💃💃🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 53. Merita Bickau

  Merita Bickau

  21 ditë më parë

  ❤♥️

 54. Vlora Vlore

  Vlora Vlore

  21 ditë më parë

  Super Renato je kengëtarë më i bukur kendon Shumë bukur

 55. Silvia Silvia

  Silvia Silvia

  22 ditë më parë

  Një këngë shumë e bukurë komplimenti.

 56. Valeria Jazaj

  Valeria Jazaj

  22 ditë më parë

  Bravo kushoooo 🥰🥰🥰

 57. Aneta Aliraj

  Aneta Aliraj

  22 ditë më parë

  Grazie mille per kenget e bukura

 58. Albert Gjikaj

  Albert Gjikaj

  22 ditë më parë

  E ke qëndisur me shumë shpirt dhe kur këndon me zemër na lumturon dhe na jep vetëm kënaqësi. Bravo e merituar.

  • Liliana L

   Liliana L

   17 ditë më parë

   Super kengetar bravo

 59. viola Dodo

  viola Dodo

  23 ditë më parë

  H

 60. Lindita Hoxha

  Lindita Hoxha

  23 ditë më parë

  😍😍😍

 61. Violeta Ivanaj

  Violeta Ivanaj

  23 ditë më parë

  Je super kengetar, te kendoft zemra, suksese

 62. Arta Korca

  Arta Korca

  24 ditë më parë

  Te lumte goja Rrespekte

 63. Vasili Metaj

  Vasili Metaj

  25 ditë më parë

  Te lumte ajo goje o trim laberie

 64. Valmir Rushiti

  Valmir Rushiti

  25 ditë më parë

  Te lumt goja e embel

 65. Arvis Mucaj

  Arvis Mucaj

  26 ditë më parë

  Z4dd0xl7tr9

 66. paqe

  paqe

  26 ditë më parë

  Bravo Renato na ke kenaqur me kenget dhe zerin tend te bukur.Je nje yll .Te uroj shendet dhe suksese te metejshme

 67. Leni Kuqo

  Leni Kuqo

  27 ditë më parë

  Ç fr w

 68. Ana Nuhaj

  Ana Nuhaj

  27 ditë më parë

  Bravo per zerin qe ke je shume i mire na kenaq me keto kenget e tua 👏👏👏👏😊

 69. Andon Dila

  Andon Dila

  27 ditë më parë

  BRAVO SUPER 👍

 70. Francesko Vlore

  Francesko Vlore

  27 ditë më parë

  Bravo

 71. ermena maliqi

  ermena maliqi

  28 ditë më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 72. Xhulia Zylali

  Xhulia Zylali

  28 ditë më parë

  Keng super bravo renato

 73. bukuri bukuri

  bukuri bukuri

  28 ditë më parë

  Bravo te kendofte zemra

 74. Sole e bello Aidini

  Sole e bello Aidini

  28 ditë më parë

  Je shum i mire Suksese nga nje mami nga 🇺🇸💋

 75. Mirela Velo

  Mirela Velo

  28 ditë më parë

  Je fantastike

 76. Vlbona Bona

  Vlbona Bona

  28 ditë më parë

  Te lumt goja Renato!!!!

 77. Liza Kafilaj

  Liza Kafilaj

  28 ditë më parë

  Te lumt goja👏👏👏👏

 78. Matilda Hajdinolli

  Matilda Hajdinolli

  28 ditë më parë

  Bravo❤❤❤❤

 79. Adriatik Bejaj

  Adriatik Bejaj

  28 ditë më parë

  Respekte i nderuar bravo

 80. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  29 ditë më parë

  Bravo o flori

 81. Florida Hysenaj

  Florida Hysenaj

  29 ditë më parë

  Te lumte goja ore djal tamam vlonjat bilbil E ke qare fare kete keng👏👏👏

 82. Florida Hysenaj

  Florida Hysenaj

  29 ditë më parë

  Te lumt goja lum nena per djemt lart e me lart 😍👍👍👏👏👏👏

 83. Juliana Metaj

  Juliana Metaj

  29 ditë më parë

  Bravoooo 💖💖

 84. Vjollca Cavolli

  Vjollca Cavolli

  29 ditë më parë

  Te lumte goja mor djalkenga shume e bukur ze brilat suksesete uroj 👏👏👏👏👏👏🌹💐🙏

 85. Ambra Kanani

  Ambra Kanani

  Muaj më parë

  🤩😍😍😍

 86. game video

  game video

  Muaj më parë

  💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍧🍧🍧🍧🍧🍧🍧🍧🍧🍧🍧

 87. Imelda Skenderaj

  Imelda Skenderaj

  Muaj më parë

  Renato jaho je 1

 88. Imelda Skenderaj

  Imelda Skenderaj

  Muaj më parë

  O zot të lumte ajo goja je bilbil që ta rrengjedh trupin me zeri që keeee😍

 89. blerina lici

  blerina lici

  Muaj më parë

  Super super No koment

 90. Androidnjesh Sbf

  Androidnjesh Sbf

  Muaj më parë

  Renato Djali je (1)

 91. Lumturie Lume

  Lumturie Lume

  Muaj më parë

  Suksese yllo te uroj me te miren⭐⭐🙏🙏

 92. Edi Xhelilaj

  Edi Xhelilaj

  Muaj më parë

  O bish e Vlores, po pate mundsi krijoj videoklipet ne Vlore se kemi alamet qyteti dhe bregdeti. Lere Athinen per greket. Ajo lagjia aty me ngjan si Monastiraki/ Plaka, Athine apo e kam gabim???

 93. irma rabija

  irma rabija

  Muaj më parë

  Sa e bukur bravo e suksese te metejshme 👏👏👏👏👏👏👏

 94. Hope New

  Hope New

  Muaj më parë

  Renato kendo Labce please

 95. behije ruci

  behije ruci

  Muaj më parë

  🙏👏👏👏👏

 96. Κωνσταντίνα Κολλιού

  Κωνσταντίνα Κολλιού

  Muaj më parë

  Μπραβο!!!!🌟🥰🥰🥰

 97. Fjoreda Mucaj

  Fjoreda Mucaj

  Muaj më parë

  Nje kenge shum e bukur bravo Renato

 98. Bruselda Buzi

  Bruselda Buzi

  Muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰te lumte goja edhe te kendofte zemra 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 99. Frosina Shurdhaj

  Frosina Shurdhaj

  Muaj më parë

  b0h

 100. eliana spaho

  eliana spaho

  Muaj më parë

  Bravo bravissimo 👏👏👏👏👍 shume e bukur te lumte goja Renato

Faqja Tjeter