Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma \u0026 Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: ratioriginal

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: mumaofficial

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: ndfilmpro

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente 

 1. Une Ajo

  Une Ajo

  16 ditë më parë

  Me ne fund nje keng e duhur per ta degjuar me familjen ...se ngelem Duke degjuar perpara nese thon ndonje budallik se po' se degjove te vjen shapka pas koke pa' kuptu 😜😜

  • Brunilda Nuhu

   Brunilda Nuhu

   2 ditë më parë

   Qqq

  • Tamara Peci

   Tamara Peci

   3 ditë më parë

   0182u8wjhrwwhqk2ow92hfwh

  • Blerina Vrapi

   Blerina Vrapi

   5 ditë më parë

   😅😂😂😂😂🙈🙈 e syt xixa aaaaaaah fishekzjarreee 🤣🤣🤣🤣

  • Une Ajo

   Une Ajo

   9 ditë më parë

   @Lida Lida Ata te Perputhen si kuptova ndonjeher un ....vajten per njohje apo per tu ber kengetar 🤔😜😂 po Mesa po shoh paskan shkuar per tu ber kengetar ....vitin tjeter do vej edhe un te Perputhen te behem kengetare u pa' puna ..😜😜😜😜

  • Lida Lida

   Lida Lida

   9 ditë më parë

   @Une Ajo mbase se beson ne momentin qe degjova kengen kisha te te njejtin mendim si juve per zotin dhe kur e lexova thash uaaa..po shyqyr degjuam nje keng te hajrit na kish mar malli ti shohim kengetaret e vertet na mbyten kengetaret e perputheve.

 2. Mike Gjoni

  Mike Gjoni

  4 orë më parë

  WHERE IS THIS BEAUTIFUL PLACE PLEASE IF ANYONE KNOWS ME TREGONI

 3. MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  9 orë më parë

  So beautiful combination💎💎

 4. Geok Blacker

  Geok Blacker

  11 orë më parë

  Ziaaaaaaar ❤️❤️❤️🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 5. Miro Miri

  Miro Miri

  17 orë më parë

  💃🕺🦅❤🇦🇱❤🦅💃🕺

 6. Alblend

  Alblend

  17 orë më parë

  SUPERrrrrrrrrrrr t'gjitha ...!! 🇦🇱❤️🙏

 7. Mirela Pershqefni

  Mirela Pershqefni

  18 orë më parë

  Qetsim shpirti kjo kenge nje bravo per te dy 😍😍

 8. Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  Ditë më parë

  O sa e bukur konge me te knoq shpirtin ❤❤❤❤💙💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹

 9. Ajshe celina Hoxha

  Ajshe celina Hoxha

  2 ditë më parë

  Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴

 10. Bct Mlr

  Bct Mlr

  3 ditë më parë

  Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘

 11. Lorenc Dervishi

  Lorenc Dervishi

  3 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥Super kenge

 12. eva plasa

  eva plasa

  3 ditë më parë

  Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!

 13. Elona Qejvanaj

  Elona Qejvanaj

  3 ditë më parë

  Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati

 14. Rexhina Salla

  Rexhina Salla

  4 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

 15. Александр Кузьмин

  Александр Кузьмин

  4 ditë më parë

  Доброго дня.

 16. vittoria marku

  vittoria marku

  5 ditë më parë

  Like subito zemra ju knofte ❤❤

 17. Ale Alesja

  Ale Alesja

  5 ditë më parë

  nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞

 18. Anduena Duqeja

  Anduena Duqeja

  6 ditë më parë

  Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn

 19. Albano Baleno

  Albano Baleno

  6 ditë më parë

  Shume e bukur

 20. Merrushe Perteshi

  Merrushe Perteshi

  6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥

 21. bleona sula

  bleona sula

  6 ditë më parë

  A e din kush ku ndodhet ky lokali?

 22. Marsela Hoxha

  Marsela Hoxha

  6 ditë më parë

  Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰

 23. Vjollca Tafa

  Vjollca Tafa

  6 ditë më parë

  Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗

 24. Erjon Gashi

  Erjon Gashi

  6 ditë më parë

  ju lumt 👌👌👌👌👌

 25. Erjon Gashi

  Erjon Gashi

  6 ditë më parë

  qfar zani

 26. Maltina Bela

  Maltina Bela

  7 ditë më parë

  💖💖💖💖

 27. Gazagrando Lika

  Gazagrando Lika

  7 ditë më parë

  Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …

 28. aurel Shani

  aurel Shani

  7 ditë më parë

  Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?

 29. Mimoza Martini

  Mimoza Martini

  7 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍🤍🤍

 30. Bianca Boca

  Bianca Boca

  7 ditë më parë

  Love from Romania 🇹🇩

 31. Englantina Toska

  Englantina Toska

  8 ditë më parë

  Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰

 32. Avdije Puka

  Avdije Puka

  8 ditë më parë

  Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese

 33. benny aliaj

  benny aliaj

  8 ditë më parë

  Ju lumte goja

 34. ROYAL PALACE BESJONI

  ROYAL PALACE BESJONI

  8 ditë më parë

  YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .

 35. eioshen boboi

  eioshen boboi

  8 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 36. Marjol Shahu

  Marjol Shahu

  8 ditë më parë

  Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte

 37. John Mayr

  John Mayr

  8 ditë më parë

  Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   8 ditë më parë

   Bravo shum embel 👍🏻

 38. oiuet souiu

  oiuet souiu

  9 ditë më parë

  Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤

 39. TheKristinemarku

  TheKristinemarku

  9 ditë më parë

  Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤

 40. matilda Lila

  matilda Lila

  9 ditë më parë

  👌👌👌🔥🔥🔥

  • oiuet souiu

   oiuet souiu

   9 ditë më parë

   Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 41. Pashke Vathaj

  Pashke Vathaj

  9 ditë më parë

  Shum bukur 😂🤣

 42. Trendafil I kuq

  Trendafil I kuq

  10 ditë më parë

  Ku ndodhet kjo ndertesa ?

  • ROYAL PALACE BESJONI

   ROYAL PALACE BESJONI

   6 ditë më parë

   NE KOPLIK MALESI E MADHE

 43. leti repere

  leti repere

  10 ditë më parë

  zjarrrr na knoqet me ket kong 💙

 44. Geraldina25 25w

  Geraldina25 25w

  10 ditë më parë

  O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal

 45. David Delaj

  David Delaj

  10 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 46. sehhi vooty

  sehhi vooty

  10 ditë më parë

  Amazing video man

 47. Ruzhdi Gjana

  Ruzhdi Gjana

  10 ditë më parë

  Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏

 48. Elona Dine

  Elona Dine

  10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   10 ditë më parë

   👍👍 bravo

 49. Paris

  Paris

  10 ditë më parë

  Super 🥰

 50. Fatbardha Mema

  Fatbardha Mema

  10 ditë më parë

  Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   9 ditë më parë

   Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 51. Klajdi Karavidha

  Klajdi Karavidha

  10 ditë më parë

  Ju lumte

 52. Sofiana Kushi

  Sofiana Kushi

  11 ditë më parë

  Bravo shum embel 👍🏻

 53. foopyu nooui

  foopyu nooui

  11 ditë më parë

  Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥

 54. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • foopyu nooui

   foopyu nooui

   11 ditë më parë

   Lumt

 55. Negi Ushe

  Negi Ushe

  11 ditë më parë

  Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 56. Stella stellina

  Stella stellina

  11 ditë më parë

  Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 57. Efi Krtl

  Efi Krtl

  12 ditë më parë

  Sa bukur kjo kenga 🥰🥰 Ku esht ky vend kaq i mrekullueshem ♥️

  • Laureta Rexha

   Laureta Rexha

   11 ditë më parë

   Rruges Shkoder - Koplik .

 58. Samanta Berisa

  Samanta Berisa

  12 ditë më parë

  👏👏💃

 59. john gotti

  john gotti

  12 ditë më parë

  kombinim fantastik, zeri brilant, muzika fantastike, teksti me popullor nuk behet me, bravo

 60. Eldri Kalesha

  Eldri Kalesha

  12 ditë më parë

  🤗😘👍

 61. Eldri Kalesha

  Eldri Kalesha

  12 ditë më parë

  👍👍 bravo

 62. Solo Comps

  Solo Comps

  12 ditë më parë

  Ropt a osht besjoni ky 😂🔥🔥🔥🔥

 63. Mirela So

  Mirela So

  12 ditë më parë

  Anila asht talent 👏👏👏

 64. Aida Salla

  Aida Salla

  12 ditë më parë

  Super keng 👌😍

 65. Lorenc Ruko

  Lorenc Ruko

  12 ditë më parë

  Fantastike 👌👌👌

 66. Matilda Cela

  Matilda Cela

  12 ditë më parë

 67. Amanda Topi

  Amanda Topi

  12 ditë më parë

  ❤💣💣

 68. Erion Ngjeliu

  Erion Ngjeliu

  12 ditë më parë

  ka lezet kto Jane konge jo kto qe bojne tani pa lidhje fare

 69. Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  12 ditë më parë

  Lumt

 70. Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  12 ditë më parë

  Bravo ju limtu

 71. Bolia Fops

  Bolia Fops

  12 ditë më parë

  New Besjoni Koplik Malesi e madhe.bravoooo

 72. Anita Cela

  Anita Cela

  12 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem, super 👏👏

 73. Xheraldo Velaj

  Xheraldo Velaj

  13 ditë më parë

  Super si gjithmon jeni artista sukseseeeee 👏👏👏

  • Sel sofia Murrizi

   Sel sofia Murrizi

   10 ditë më parë

   @Xheraldo Velaj asgjë i dashur thjesht ashtu e vura per momentin

  • Xheraldo Velaj

   Xheraldo Velaj

   10 ditë më parë

   @Sel sofia Murrizi ca ka per te qeshur ?

  • Sel sofia Murrizi

   Sel sofia Murrizi

   10 ditë më parë

   😂

 74. SHQIPERI ETNIKE

  SHQIPERI ETNIKE

  13 ditë më parë

  👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱

 75. yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  13 ditë më parë

  Na kenaqet me ket melodi dhe super text,ju lumte zjarrrrrrrrrrrrrr!!

 76. Tiana Loca

  Tiana Loca

  13 ditë më parë

  Bravo🎉🎉🎉👍🏻

 77. Almeda Tolgahan Efehan

  Almeda Tolgahan Efehan

  13 ditë më parë

  KAM ME T'PRIT Teksti👇 Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë.. Unë ty kam me t'prit Rati: Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: E sa të du po duket ashiqare...po ashiqare E unë me kaq nuk kam për t'a lon e...nuk kam për t'a lon e Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare...e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me të prit Krejt shoqninë kam me të thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: Sytë e t'u kur i pashë unë e dija...unë e dija Zemra ime nuk është më e imja...s'është më e imja Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare....e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë

  • yaliso gioouy

   yaliso gioouy

   13 ditë më parë

   😍

 78. Anita

  Anita

  13 ditë më parë

  Zera te embel

 79. Bruno Bru

  Bruno Bru

  13 ditë më parë

  Kengetare njishe

 80. Bujaras Kodër Bujaras

  Bujaras Kodër Bujaras

  13 ditë më parë

  💚👑👑

 81. D V

  D V

  13 ditë më parë

  Kapo lavoro complimenti

 82. Paola Bellantonio

  Paola Bellantonio

  13 ditë më parë

  Bravissimi mi portate coraggio

 83. Skifteri London

  Skifteri London

  13 ditë më parë

  Keta jan artist suksese

 84. Njomza A

  Njomza A

  13 ditë më parë

  Shum bukur 🥰

 85. Nevila Vogli

  Nevila Vogli

  13 ditë më parë

  Sensuale

 86. Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  14 ditë më parë

  Zeri melodioz na kanaqi shpirtin!

 87. Agjenci Udhetimi

  Agjenci Udhetimi

  14 ditë më parë

  O ju lumt goja te dyve, o zot na knaqet me kengen ca zerash qe kane bilbila jane e qajne kengen , edhe duam prp duet nga ju

 88. Marsida Llapi

  Marsida Llapi

  14 ditë më parë

  Anila cfare zani te bukur e te ambel te qeteson shpirti 👏👏 just beautiful amazing

 89. Aida Corka

  Aida Corka

  14 ditë më parë

  E kam mare djalin me te mire Ai me do shum

 90. Alketa Pajaj

  Alketa Pajaj

  14 ditë më parë

  😍

  • Greta Myrtollari

   Greta Myrtollari

   11 ditë më parë

   Super Anila

 91. Braund Cakmashi

  Braund Cakmashi

  14 ditë më parë

  Sa bukur Hiti ketij viti dy zera te embel dhe relaks veshi..Ju lumte goja..❤💙

 92. Megi Vuciterni

  Megi Vuciterni

  14 ditë më parë

  🧡🧡🧡🌹🌹🌹🌹🌹

 93. Dyshi

  Dyshi

  14 ditë më parë

  Sa keng e bukur plot jete dhe embelsi...super fare 👌👌💥💥💣💣💣💣

 94. Violeta ruka

  Violeta ruka

  14 ditë më parë

  Je e embel si bakllava ju lumte goja❤💥

 95. Artan Plaku

  Artan Plaku

  14 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏

 96. Mateo Hallajbej

  Mateo Hallajbej

  14 ditë më parë

  Ikuhaaaaa

 97. Ervis Tartori

  Ervis Tartori

  14 ditë më parë

  Shum e bukur sidomos anila mimani me zerin e embelm

 98. Vana Balla

  Vana Balla

  14 ditë më parë

  Super na knaqet zemren o gjiganda te kenges

 99. The real Elsa

  The real Elsa

  15 ditë më parë

  Anila Mimani 😍 zeri yt relax Te ishte bashkepunim me Altin Sulkun do dilte super por gjithesesi Congrats 🎉🥰

 100. Justi Ina

  Justi Ina

  15 ditë më parë

  Sa e bukur kenga Dhe vidio 👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter