Qytetari i divorcuar: Më mire beqar, je rehatFollow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALpast bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente 

 1. Mimoza Imami

  Mimoza Imami

  Ditë më parë

  Pyetje pa lidhje gazetare injorante ske se cben dhe del e pyet qytetaret a puthen apo jo. Pse spyet per ekonomine e vendit si to ta mari rogen dhe kjo

 2. Agron Vidhani

  Agron Vidhani

  Ditë më parë

  Ti do nje te pallume qe te dalin syt xixa moj ca pytje te kota qe beni

 3. M. N.

  M. N.

  4 ditë më parë

  Kjo edhte ajo ke cica ne fushe duke lexu lajmet? Qenka shendodh dhe shemtu

 4. Bashkim Ismaili

  Bashkim Ismaili

  4 ditë më parë

  Oj mute mos vet kis pytje se jeni ,,,,,,, shum

 5. barberendri

  barberendri

  5 ditë më parë

  Respekte

 6. Daniel Zaka

  Daniel Zaka

  5 ditë më parë

  Vallaj e vështirë në mos e pamundur në atë moshë.vetëm nëse e sëmurë a duke vdekur.

 7. Emiljan Xhaferaj

  Emiljan Xhaferaj

  5 ditë më parë

  Ky i shkreti doli ke Fiks Fare Tch i kan mar dhe shtepin ja kan shit Gruja me Cunin ka ngel rrugve tani 😒😞

 8. Φωτη Μαλαι

  Φωτη Μαλαι

  5 ditë më parë

  Qenke nji gazetare ti zevzeke,ato pyetjet rjesht si kallash

 9. golloshi henri

  golloshi henri

  5 ditë më parë

  Ky i shkretit ishte ne burg nderkohe i shiti shpin gruja e djal dhe iken ne Angli

 10. Klejda Lleshi

  Klejda Lleshi

  5 ditë më parë

  Hahaha

 11. Abaz Abazi

  Abaz Abazi

  5 ditë më parë

  Pyetje vari......

 12. Federiko Fegaj

  Federiko Fegaj

  6 ditë më parë

  😂😂😂😀

 13. Elton cala

  Elton cala

  6 ditë më parë

  Ti è ke faktin po' un e Kam. Pse? Pse kshu thu ti 🤣😂🤣😂😂

 14. Aleksander Bruno

  Aleksander Bruno

  7 ditë më parë

  Gazetare qe i paska hypur kalit mrapsh

 15. Lida Lida

  Lida Lida

  7 ditë më parë

  Eh qesh se nuk qaj dot thuaj mo xhaxhi

 16. Valmira Caushaj

  Valmira Caushaj

  7 ditë më parë

  pyetje idiote

 17. xxx

  xxx

  8 ditë më parë

  Plotesishte pajtohem me at qytetar me mire pa martue se me femer te huaj me jetue 4 vite e jote 35 e huaj kah te rretullohet kancer te behet e gjakun mundohet me ta bere uje.Nje femer e tille e perdale si duhet askuj poeti i pa fat.

 18. Nero

  Nero

  8 ditë më parë

  Tmerr pa tro respekti ,qfar pytjesh ekstreme

 19. naun bera

  naun bera

  11 ditë më parë

  Kjo do buzur aty ne kembe

 20. Mec Mirdite

  Mec Mirdite

  12 ditë më parë

  Haha keti ja shiti vilen djali 200 mij euro dhe e kan len ne rrug

  • Shabani Lulzim

   Shabani Lulzim

   7 ditë më parë

   E njef ti ?

  • xxx

   xxx

   8 ditë më parë

   @Paris Hatzigeorgiou si nuk eshte normal o kavall.Babes se vet ja ka shit villen ka realizue planet e veta.Baben e ka lene ne rrugedjali i askujt.ppeti.

  • Paris Hatzigeorgiou

   Paris Hatzigeorgiou

   8 ditë më parë

   @xxx asnje fjal Se kuptova a je normal ti mor ?

  • xxx

   xxx

   8 ditë më parë

   Po ai djale nuk eshte i ti-mesa me qene i imi.Gruja e tij e ka vjedh me tjeter kend.Veq u numrue i tij.Plot ka te tille.Djali i nje mikut tim.Pse babi ka botuar roman besteler madje edhe ribotur.E ka nxit daja i vet kriminel ordinar me mbyt baben qe romani mos mu botue.Po ka deshtue djali i askujt dhe daja i ti shpirtzi.8.10.2021

  • Paris Hatzigeorgiou

   Paris Hatzigeorgiou

   11 ditë më parë

   E vertet

Faqja Tjeter