Argëtim

Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente 

 1. Omer Kodra

  Omer Kodra

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 selami kolonja

 2. Ravi Balla

  Ravi Balla

  11 ditë më parë

  E keno qa

 3. Muli Ttafa

  Muli Ttafa

  14 ditë më parë

  Fmft

 4. xristos keramitzis

  xristos keramitzis

  18 ditë më parë

  Jasu re sulooooo.

 5. JOKER_M M

  JOKER_M M

  19 ditë më parë

  Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj

 6. Redion Zeneli

  Redion Zeneli

  19 ditë më parë

  Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur

 7. Julian Tusha

  Julian Tusha

  20 ditë më parë

  Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha

 8. Andi valona

  Andi valona

  20 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 9. Roniold Shena

  Roniold Shena

  23 ditë më parë

  Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin

 10. A 007

  A 007

  23 ditë më parë

  😂😂😂😂lot prof 😂😂😂

 11. Aldion Azizaj

  Aldion Azizaj

  24 ditë më parë

  😆😆😆😆😆

 12. Roni Xhafaj

  Roni Xhafaj

  24 ditë më parë

  😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret

 13. FF. COBRA

  FF. COBRA

  25 ditë më parë

  A do dali episodi 5 apo vk

 14. Awesomaxel Playz

  Awesomaxel Playz

  26 ditë më parë

  Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin

 15. Gerald Leka

  Gerald Leka

  27 ditë më parë

  Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .

 16. Joel Lila

  Joel Lila

  29 ditë më parë

  Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj

 17. Fatmir Kolndreu

  Fatmir Kolndreu

  29 ditë më parë

  KUr do e hidheni pjesen e 4

 18. ff mafia

  ff mafia

  29 ditë më parë

  Po do ta hidhni ate pjesen 4

 19. FF BANDITI

  FF BANDITI

  Muaj më parë

  Na keni ca koken me kto reklamat

 20. Andi Mucka

  Andi Mucka

  Muaj më parë

  Na cat karin nxireni ep 4

 21. Orest Jahaj

  Orest Jahaj

  Muaj më parë

  EPISODI 4 KUR DO DALI

 22. Diti B

  Diti B

  Muaj më parë

  Ku eshte episodi 2

 23. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Muaj më parë

  Na dergoni tjetr vidjo

 24. gamen tv

  gamen tv

  Muaj më parë

  4 plizz

 25. Leonardo Caccia

  Leonardo Caccia

  Muaj më parë

  😂😂

 26. El Capedan

  El Capedan

  Muaj më parë

  Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video

 27. M82B

  M82B

  Muaj më parë

  1:41 😂😂😂

 28. Γκαμπριελ Λιλα

  Γκαμπριελ Λιλα

  Muaj më parë

  Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha

 29. Griseld Derstilagriseld

  Griseld Derstilagriseld

  Muaj më parë

  Kush je ti more bir kurve

 30. Griseld Derstilagriseld

  Griseld Derstilagriseld

  Muaj më parë

  Plak plak po e ka flak

 31. Gimi Mbrice

  Gimi Mbrice

  Muaj më parë

  Pse spo hidhni me pjes

 32. Genti Pro

  Genti Pro

  Muaj më parë

  Ju lutem pjesen 4 jeni njisha

 33. Islam Lloga

  Islam Lloga

  Muaj më parë

  Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem

 34. Dyrrah Dyrrah

  Dyrrah Dyrrah

  Muaj më parë

  He kur do dali episodi 4

 35. Florin Ferollari

  Florin Ferollari

  Muaj më parë

  4 kur del

 36. Olivjo Cocka

  Olivjo Cocka

  Muaj më parë

  Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit

 37. adi kolaveri

  adi kolaveri

  Muaj më parë

  o bobe nxjerre pra 4tren

 38. Andre Sand

  Andre Sand

  Muaj më parë

  Kur del 4?

 39. Show bizz ALB

  Show bizz ALB

  Muaj më parë

  ahhahahaha

 40. Saimir Muhaxhiri

  Saimir Muhaxhiri

  Muaj më parë

  Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin

 41. Ana Shehu

  Ana Shehu

  Muaj më parë

  Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar

  • Feliks Pazi

   Feliks Pazi

   25 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

 42. Free Copies

  Free Copies

  Muaj më parë

  Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem

 43. Visi Tirona

  Visi Tirona

  Muaj më parë

  Boni shum video me ket profesorin eshte gallat

 44. Beast X

  Beast X

  Muaj më parë

  7:12 Nusja Lavdoshit

  • Beast X

   Beast X

   Muaj më parë

   @Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆

  • Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha

   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha

   Muaj më parë

   Kush me thiri mua

 45. simona Ote

  simona Ote

  Muaj më parë

  Sa bukur 😙😙😙😙😙😙

 46. Kristaq Nushi

  Kristaq Nushi

  Muaj më parë

  Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?

 47. Viktor Valdes

  Viktor Valdes

  Muaj më parë

  Hahaahah oooo seloooooo

 48. Syl Llugaliu

  Syl Llugaliu

  Muaj më parë

  Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo

 49. Ronaldo Zogu

  Ronaldo Zogu

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 50. Komentatori Unik

  Komentatori Unik

  Muaj më parë

  Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣

 51. Komentatori Unik

  Komentatori Unik

  Muaj më parë

  Ilac kundra stresit jeni ngopi

 52. Mr. Lyrics 》

  Mr. Lyrics 》

  Muaj më parë

  HIDHENI PJESEN E 4

 53. Artur Gaxha

  Artur Gaxha

  Muaj më parë

  Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 54. Life is The Beach

  Life is The Beach

  Muaj më parë

  Selami kolonja i pa pare

 55. Life is The Beach

  Life is The Beach

  Muaj më parë

  1 20ce boll e ke

 56. Life is The Beach

  Life is The Beach

  Muaj më parë

  Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam

 57. Juli Juli

  Juli Juli

  Muaj më parë

  na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba

 58. Football itzSpH

  Football itzSpH

  Muaj më parë

  9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂

 59. Ê Ŕ Ğ Į

  Ê Ŕ Ğ Į

  Muaj më parë

  Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter

 60. FF ANI

  FF ANI

  Muaj më parë

  sot ne dark part 4

 61. cimi mehaj

  cimi mehaj

  Muaj më parë

  si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?

  • Arjan Sherifaj

   Arjan Sherifaj

   Muaj më parë

   Sotiris mustakas

 62. the daltons Brothers

  the daltons Brothers

  Muaj më parë

  Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣

 63. ST PRESORI

  ST PRESORI

  Muaj më parë

  Pjesen tjeterr duam nr

 64. Sara Duci

  Sara Duci

  Muaj më parë

  Sa lajk per ngopin

 65. Mimoza Marku

  Mimoza Marku

  Muaj më parë

  Hahahahahahahaha

 66. The World

  The World

  Muaj më parë

  i befsha naften 🤣🤣🤣🤣

 67. BM FARAON

  BM FARAON

  Muaj më parë

  😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂

 68. Kristi

  Kristi

  Muaj më parë

  plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣

 69. Klaudio Bossi

  Klaudio Bossi

  Muaj më parë

  Lottttttt🤣🤣🤣🤣

 70. Orsida Veseli

  Orsida Veseli

  Muaj më parë

  Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂

 71. Marçela shehu

  Marçela shehu

  Muaj më parë

  "aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁

 72. Alban fier

  Alban fier

  Muaj më parë

  Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣

 73. Alban fier

  Alban fier

  Muaj më parë

  Hahahahaha jeni me t miret

 74. ballist ballist

  ballist ballist

  Muaj më parë

  Ngop osht me gallat lot 😂😂😂

 75. house game

  house game

  Muaj më parë

  7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.

  • Xhelida Ridela

   Xhelida Ridela

   Muaj më parë

   @AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze

  • AVZI

   AVZI

   Muaj më parë

   A edin si quhet filmi

 76. Social Girls

  Social Girls

  Muaj më parë

  Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.

 77. xbeci169 beci

  xbeci169 beci

  Muaj më parë

  Shum te fort jeni

 78. Petrit Pali

  Petrit Pali

  Muaj më parë

  Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz

 79. Armando Vebiu

  Armando Vebiu

  Muaj më parë

  Selami Kolonja 🤣🤣🤣

  • Ardit Çika

   Ardit Çika

   Muaj më parë

   o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot

 80. Arjan Hysa

  Arjan Hysa

  Muaj më parë

  Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert

 81. Florjon Ormenaj

  Florjon Ormenaj

  Muaj më parë

  Ahahahahahah lot

 82. alby boy

  alby boy

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 83. GENA

  GENA

  Muaj më parë

  jeni me te miret o vllezer.

 84. Σigma

  Σigma

  Muaj më parë

  0:24 Si titullohet muzika?

  • Σigma

   Σigma

   Muaj më parë

   Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.

  • LoLeander

   LoLeander

   Muaj më parë

   Darude - Sandstorm

 85. Samuel Plaku

  Samuel Plaku

  Muaj më parë

  Mos harro te besh like & subskrajt

 86. Agron SH

  Agron SH

  Muaj më parë

  super eshte kur do nxirret episodi i 4

 87. Algert Avdo

  Algert Avdo

  Muaj më parë

  Jeni me te miret.. hallall

 88. Lucky You

  Lucky You

  Muaj më parë

  Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘

 89. Ronaldo Kuci

  Ronaldo Kuci

  Muaj më parë

  Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv

 90. Santos Aleksandros

  Santos Aleksandros

  Muaj më parë

  Si e ka emrin ky serjali?

  • PUBG ALBANIA 24 7

   PUBG ALBANIA 24 7

   Muaj më parë

   Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .

 91. Borana Jaçaj

  Borana Jaçaj

  Muaj më parë

  NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.

 92. Devi Hoxhaj

  Devi Hoxhaj

  Muaj më parë

  ore ky presor selua paska qen karderr i madh

 93. Santos Aleksandros

  Santos Aleksandros

  Muaj më parë

  Legjenda jeni🤣🤣🤣

 94. Exclusive

  Exclusive

  Muaj më parë

  Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂

 95. Anon Nymus

  Anon Nymus

  Muaj më parë

  Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂

 96. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Muaj më parë

  Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr

 97. DAJA 22

  DAJA 22

  Muaj më parë

  Me zi po pres pjesen tjt

 98. Intro Tv

  Intro Tv

  Muaj më parë

  Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla

 99. F4L LYXX S5 YT

  F4L LYXX S5 YT

  Muaj më parë

  Aman vazhdo ma gjat tlutem se asht shum gjigand tlutemmmmmmmm

 100. Dashamir Selmani

  Dashamir Selmani

  Muaj më parë

  Oo ta ngroh..ta ngroh dhe ty 🤣🤣 qr

Faqja Tjeter