Argëtim

Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente 

 1. Geraldo Geraldo

  Geraldo Geraldo

  Ditë më parë

  hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim

 2. Sofiana Shkembi

  Sofiana Shkembi

  Ditë më parë

  Specidjana 🤣🤣

 3. Pamela Ibraj

  Pamela Ibraj

  3 ditë më parë

  Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

 4. Armanda Alikaj

  Armanda Alikaj

  3 ditë më parë

  Deka me lot😂😂😂😂😂

 5. Gero B&W

  Gero B&W

  4 ditë më parë

  po Specidjana 🤣🤣🤣

 6. Fatjon Muho

  Fatjon Muho

  4 ditë më parë

  8:15 hahahahah jeni te medhenj

 7. Arsen Skenderaj

  Arsen Skenderaj

  4 ditë më parë

  Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

 8. Santi Bejko

  Santi Bejko

  5 ditë më parë

  0:22😂😂😂 lot fare

 9. Naruto Albania videos

  Naruto Albania videos

  5 ditë më parë

  Profesori i bije me dor😂😂😂

 10. Arben Prenga

  Arben Prenga

  7 ditë më parë

  Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

 11. Donald Cani

  Donald Cani

  7 ditë më parë

  si e ka emrin ky filmi

 12. Olsi Kume

  Olsi Kume

  8 ditë më parë

  Bravo

 13. ardjan Hasanpapaj

  ardjan Hasanpapaj

  8 ditë më parë

  Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

 14. hacker dragons

  hacker dragons

  8 ditë më parë

  2:25 hahahahahahahahahaha

 15. Darlen Manellari

  Darlen Manellari

  8 ditë më parë

  Shumë bukur

 16. Ervin Spaholli12

  Ervin Spaholli12

  9 ditë më parë

  grkkskskr

 17. Gezim Myrtaj

  Gezim Myrtaj

  9 ditë më parë

  O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

 18. Gabriel

  Gabriel

  9 ditë më parë

  Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

 19. Sara Duci

  Sara Duci

  10 ditë më parë

  Ahaha lajk

 20. Gerti albania

  Gerti albania

  10 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

 21. Relik Kotso

  Relik Kotso

  10 ditë më parë

  Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

 22. Viktor Valdes

  Viktor Valdes

  11 ditë më parë

  Hahahaaahhahaaah

 23. Zona Black

  Zona Black

  11 ditë më parë

  9:37 boll se e theve lott🤣🤣

 24. Arxhes Berisha

  Arxhes Berisha

  11 ditë më parë

  3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 25. MIMOZA

  MIMOZA

  11 ditë më parë

  Suusss😂😂😂

 26. Miri Metolli

  Miri Metolli

  11 ditë më parë

  9:11 ,🤣

 27. Petrit Pali

  Petrit Pali

  11 ditë më parë

  Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

 28. Σigma

  Σigma

  11 ditë më parë

  2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

 29. Mariglen Nurce

  Mariglen Nurce

  11 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 30. Borana Jaçaj

  Borana Jaçaj

  11 ditë më parë

  Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

 31. Ismail Kukes

  Ismail Kukes

  11 ditë më parë

  Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

 32. Lucky You

  Lucky You

  12 ditë më parë

  Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Santi Bejko

   Santi Bejko

   5 ditë më parë

   Murgu 😂😂

 33. Mohan

  Mohan

  12 ditë më parë

  E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

 34. Paulo Shkarpa

  Paulo Shkarpa

  13 ditë më parë

  💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

 35. Rand Sesi

  Rand Sesi

  13 ditë më parë

  8:10 parakalo çik 😂😂😂

 36. B A

  B A

  13 ditë më parë

  5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

 37. Elvis Loli

  Elvis Loli

  13 ditë më parë

  Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

 38. Ronaldo Zogu

  Ronaldo Zogu

  13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 39. Ledjon Shera

  Ledjon Shera

  13 ditë më parë

  O profesor ma ze me dor ahah ahah

 40. Vlore Velçe

  Vlore Velçe

  14 ditë më parë

  Ekzemplar

 41. Tile Laz

  Tile Laz

  14 ditë më parë

  Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

 42. DON XHONI 6677

  DON XHONI 6677

  14 ditë më parë

  Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

 43. Natasha Cela

  Natasha Cela

  14 ditë më parë

  Ben nje vidjo tjet

 44. xristos keramitzis

  xristos keramitzis

  14 ditë më parë

  Pjesa e dyte kur fillon???

 45. Mateo BoSi

  Mateo BoSi

  14 ditë më parë

  Bos jepi pije drokon

 46. gamen tv

  gamen tv

  14 ditë më parë

  2shin 🤣🤣

 47. Eran 007

  Eran 007

  14 ditë më parë

  Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

 48. GENA

  GENA

  14 ditë më parë

  sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

 49. GENA

  GENA

  14 ditë më parë

  ahahhaha. te medhenj jeni

 50. Dyrrah Dyrrah

  Dyrrah Dyrrah

  15 ditë më parë

  Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

 51. Paulo Shkarpa

  Paulo Shkarpa

  15 ditë më parë

  Paulo shkarpa Ju do shume

 52. Muhamet Spahijaj

  Muhamet Spahijaj

  15 ditë më parë

  Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

 53. Komentatori Unik

  Komentatori Unik

  15 ditë më parë

  Specidjana me Specidiskun 🤪

 54. who am i

  who am i

  15 ditë më parë

  specidianaa ahahahahahahhahah

 55. ERALD 007

  ERALD 007

  15 ditë më parë

  Hahahaha

 56. Ergi Bodini

  Ergi Bodini

  15 ditë më parë

  P.o. ky osht sa. Gallat

 57. Gerard Germani

  Gerard Germani

  16 ditë më parë

  Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

 58. [ALB] *JoKeR*

  [ALB] *JoKeR*

  16 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 59. AA CRIMINAL

  AA CRIMINAL

  16 ditë më parë

  2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

 60. FF serveti

  FF serveti

  16 ditë më parë

  6:55-7:25 Lot

  • HellBanians

   HellBanians

   15 ditë më parë

   Po pjesa me e mire

 61. Amarildo Jaupi

  Amarildo Jaupi

  16 ditë më parë

  O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

 62. Adrijan Sulejmani

  Adrijan Sulejmani

  16 ditë më parë

  The best man✌🏽

 63. Game 4R4

  Game 4R4

  16 ditë më parë

  Uuuiuuuiii Selua

 64. Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya

  Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya

  16 ditë më parë

  Selua is back ❤️👍

 65. Andrea Lusha

  Andrea Lusha

  16 ditë më parë

  Boni filmin e plot

 66. Andrea Lusha

  Andrea Lusha

  16 ditë më parë

  Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

 67. Boss Boyy

  Boss Boyy

  16 ditë më parë

  Hahaha do na cahet sovaja

 68. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  16 ditë më parë

  Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

 69. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  16 ditë më parë

  Hahahah

 70. Ela Lee

  Ela Lee

  16 ditë më parë

  😂😂😂

 71. david jese

  david jese

  16 ditë më parë

  Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

 72. kevin cani

  kevin cani

  16 ditë më parë

  Po 2 kur de dali

 73. david jese

  david jese

  16 ditë më parë

  SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

 74. R M

  R M

  16 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑

 75. Isi Kuci

  Isi Kuci

  16 ditë më parë

  6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

 76. FF ubejdi 189

  FF ubejdi 189

  16 ditë më parë

  Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 77. Elson Miraka

  Elson Miraka

  16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

 78. nikolin abazi

  nikolin abazi

  16 ditë më parë

  kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

 79. Lazaj Tv KANALI 2

  Lazaj Tv KANALI 2

  17 ditë më parë

  O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 80. Seonila Gjolena

  Seonila Gjolena

  17 ditë më parë

  U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Erind Jahaj

   Erind Jahaj

   12 ditë më parë

   Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

 81. Terenc Mihaj

  Terenc Mihaj

  17 ditë më parë

  😊😂😂😂

 82. Terenc Mihaj

  Terenc Mihaj

  17 ditë më parë

  Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

 83. Sara Fuga

  Sara Fuga

  17 ditë më parë

  Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  • Erind Jahaj

   Erind Jahaj

   12 ditë më parë

   Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

 84. Lusjan Shehu

  Lusjan Shehu

  17 ditë më parë

  Lol 😆 🤣 😂 😹

 85. Saul Muca

  Saul Muca

  17 ditë më parë

  Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

 86. Another unknoWn

  Another unknoWn

  17 ditë më parë

  Ore Qazim Hyseni 🤣

 87. Tila Geni

  Tila Geni

  17 ditë më parë

  Selua murgu

 88. Bushi Seitaj

  Bushi Seitaj

  17 ditë më parë

  Baba selim 😂😂😂😂😂

 89. Benadio Guzja

  Benadio Guzja

  17 ditë më parë

  2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

 90. Aledio Seleni

  Aledio Seleni

  17 ditë më parë

  Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

 91. ylber luli

  ylber luli

  17 ditë më parë

  AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

 92. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  17 ditë më parë

  0:46 me pelqen si budallente

  • Lazaj Tv KANALI 2

   Lazaj Tv KANALI 2

   17 ditë më parë

   Popo si budallenj

 93. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  17 ditë më parë

  0

 94. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  17 ditë më parë

  0.46 me pelqen si budalenj

  • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

   17 ditë më parë

   G

 95. Johny Albania

  Johny Albania

  17 ditë më parë

  Jeni njeshaaa

 96. Jurgen Beqiri

  Jurgen Beqiri

  17 ditë më parë

  Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

 97. Iljant Cenolli

  Iljant Cenolli

  17 ditë më parë

  Harrove te besh ate apellasin 😂😂

 98. denis luke

  denis luke

  17 ditë më parë

  Shkolla siri shapllo 😂😂😂

 99. Dragoti

  Dragoti

  17 ditë më parë

  Ajo fytyra maçit atje ku duhet...😂

 100. vlore vlore

  vlore vlore

  18 ditë më parë

  hahah

Faqja Tjeter