Prapaskenat: Përplasjet e egra në kupolën e PS për Ministrinë e Brendshme, ja emrat që diskutohen

Komente 

 1. Fatian Mucay

  Fatian Mucay

  Muaj më parë

  Skan faj hajdutat zihen se nuk u del ajo qe vjedh dun edhe ma shume rrac qimat

 2. Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  Muaj më parë

  Nuk. Duam Ajdut. nga. PD Duam. Drejtesi. Ligje. me. Ameriken Shum. Vriten. Nuk. Duam. Llumin. Kombetar Me. Mir. Ta. Mar. Ushtria. ne. dor Te. Pashtroj. Politiken. Ajdute ne. Politik. njerez. Jo. Ajdut. Me. Krimin 🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 3. Pashku Pashku

  Pashku Pashku

  Muaj më parë

  Mendimi im eshte me vendos minister te brendshem Mojsi Habilajn

 4. xhuli Xhuli

  xhuli Xhuli

  Muaj më parë

  Me shkrijne keto informacione po nga i merrni moj aman🙈

 5. Luman Ormeni

  Luman Ormeni

  Muaj më parë

  sa per ndonj kuriozitet te sektorit a profesionit,lexoni disa leksione ose luani disa loj "Shahu" dhe kaq.

 6. Luman Ormeni

  Luman Ormeni

  Muaj më parë

  mos e lakmoni shum , se shum M B nuk kan as varr për eshtrat !

 7. Edi Shkoza

  Edi Shkoza

  Muaj më parë

  Kaq shume jan leket e mundesit per te vjedhur atje që duan te gjithe ne Ministrin e Brendshme te ven ???

 8. Bashkim Arkaxhiu

  Bashkim Arkaxhiu

  Muaj më parë

  GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA

 9. Nirvana Mithi

  Nirvana Mithi

  Muaj më parë

  Asnjehere s'po gjejme qetesi .....🙈😔

 10. Altin Riza

  Altin Riza

  Muaj më parë

  Nuk do jesh me kryetar par time po fut ate qe ishte minister i brencem xhafen se ai ja din policis jo atyre qennvete pedes

 11. Bardhok Markou

  Bardhok Markou

  Muaj më parë

  RIVAL BANDASH

 12. Ermal Peça

  Ermal Peça

  Muaj më parë

  Vetem fatmir xhafa esht minister

 13. sadik bajraktari

  sadik bajraktari

  Muaj më parë

  I takon Taulant Ballës,ka nevojë Ministria e jashtme për një njeri si Taulant Balla.I aftë,puntor i palodhur,dhe si pas meje,i pakoruptuar.Fundja Balla është më i votuari i gjithë Shqipërisë.Balla Ministër i Brendshëm,Basha President!Kryetar i Opozitës Arben Imami ose Nishani.Atëhere ekulibrohen pushtet,e rruga për në Evropë është e hapur!

  • Mira Sheku

   Mira Sheku

   Muaj më parë

   Sa per korrupsion e gjithe politika eshte e korruptuar dikush me shume e dikush me pak PSE me rroga I Kane bo pasurite ato . kurre ....me e keqja eshte se te gjithe a to qe punojne ne shtet nuk te marojne pune po nuk I dhe sidomos a to tek kthimi I pronave Jane bo milionere

 14. Dritan Semani

  Dritan Semani

  Muaj më parë

  🕊🕊🇺🇸💪🏻⚖️🇦🇱❤️🇽🇰🤝🇪🇺🕊🕊

 15. Gon Dibrani

  Gon Dibrani

  Muaj më parë

  Hakshi kokat e juja qe zoti u vraft doni prap me vjedhur nuk u dolen 8 vjet boll ma se na shkatarrut si popull o u vdekshin cfar keni per zemer.

 16. Gezim Ziti

  Gezim Ziti

  Muaj më parë

  Na tregoni dhe ndonje Përralle tjeter se po peçahen Rilindasit e mashtrimit dhe diktatures!?

 17. Ai Ai

  Ai Ai

  Muaj më parë

  Na duhet ta vendisi Kali eri.. Ka police bashkir SA te duash Le te beri nje

 18. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Muaj më parë

  Fatmir xhafa te shkoj ne burge se eshte i lidhur me vellain me droge ne itali

 19. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Muaj më parë

  Prap Fatmir Xhafen do coni minister i brendeshem qe e beri camur u qelp me droge

 20. Xiaomi Skrapar

  Xiaomi Skrapar

  Muaj më parë

  Hënkshi sa më parë kokën e njëri tjetrit dhe shpëtoftë Shqipëria.Populli thotë:" Të gjith dërrat një turi kanë."

 21. οκιν αο

  οκιν αο

  Muaj më parë

  Koken ekshi zihen kush te zere karigen me te mire 🤬🤬

  • Kaco Cela

   Kaco Cela

   Muaj më parë

   V k

  • Xhulio Bronxie

   Xhulio Bronxie

   Muaj më parë

   Kure.ndrroj.sistemi.91.po..politikant.shiptare.nuk.kan.ndryshu.shum.sedisa.ja.me.shum.se.ata.qe.vran.masakrun.popullin.prej.1945.deri.91.sod.keta.nipat.etyne.qe.masakrun.ateher.so.po.vendosi.nje.hitler.ma.te.modernizum.kure.edvini.doli.ne.telvizion.dhe.th.ae.duhet.vare.cdo.shtylle.ka.nje..komuniste.sikur.babi.tij.nenshkrun..e.vareje.nje.shkritare.sod.duhet.me.kujtu.atyne.qe.dojne.demokraci.ne.shipni.duhet.me.ba.ate..duhet.me.fillu.me.ba.tana.ca.edvin.droga.ka.than.me.fillu.tetan.ata.qe.kan sherby.komunizem.qe.jan.bolle.ne.krah.te.edvin.droges..

  • Xhulio Bronxie

   Xhulio Bronxie

   Muaj më parë

   Ven.

 22. Liza Sinani

  Liza Sinani

  Muaj më parë

  Mase han njeri tjetrin e i fundit veten

 23. Fatbardha Avdej

  Fatbardha Avdej

  Muaj më parë

  Ky eshte fillimi Keto zenka jane dhe prapaskenat e votave qe vodhen dal ngadal do I paguajn poshterimet ndaj popullit

  • JESMINA MEHMETI

   JESMINA MEHMETI

   Muaj më parë

   Me mire si e ben at ministri eshte FATMiR XHAFA

 24. helltoserbia

  helltoserbia

  Muaj më parë

  Pastrues ulluqesh

 25. Aral Tosku

  Aral Tosku

  Muaj më parë

  Flaka u dalt ne djall shkofshit te gjith.

  • Xhulio Bronxie

   Xhulio Bronxie

   Muaj më parë

   Uroje.te.vi.dita.qe.keto.njerz..tu.ngjerin.tetana.ca.din.soti.vonon.po.kta.qelbesira..e.vu.tan.nje.anije.me.cu.ne.fund.detit

Faqja Tjeter