Portokalli, 6 Qershor 2021- Kapo - Hekri - Melamini ( Surpriza e Hekuranit )

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. numer one

  numer one

  3 ditë më parë

  I marrshe te ligen ati qe thot ja ku jame

 2. Kledi Mersinllari

  Kledi Mersinllari

  3 ditë më parë

  Ju lutem goja ylli 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💵💵💵

 3. Mike The Right One

  Mike The Right One

  4 ditë më parë

  Ylli baka me ze fallco

 4. Aurora Malsia

  Aurora Malsia

  4 ditë më parë

  Nese doni te beheni pjese e udhetimit tim, per te humbur kg ne menyre te ndergjegjshme dhe pa u zhgenjyer, me ndiqni ne Aurora Malsia, kanali nga ku po ju shkruaj. Hapat e mia jane te ngadalta, por te suksesshme. Duke pasur dhe nje background nga stomatologjia, e kam vizionin me te qarte se cfare ndodh dhe me shendetin e gojes gjate nje diete. Here pas here do te jap dhe informacion mbi higjenen orale.

 5. Benart Pero

  Benart Pero

  4 ditë më parë

  Hallall kapo Melamin Berati

 6. Jimmy Falcone

  Jimmy Falcone

  5 ditë më parë

  kot fare..!!

 7. Shiri Copani

  Shiri Copani

  5 ditë më parë

  ,dobet

 8. IRENA Irena

  IRENA Irena

  5 ditë më parë

  Jeni yjet e portokallis....

 9. Velmishi Toni Fatjon

  Velmishi Toni Fatjon

  6 ditë më parë

  Po te ishte publiku plote me njerez cdo behej kur hyri Ylli baka 😯😍😍

 10. Arnando Troksi

  Arnando Troksi

  6 ditë më parë

  TLUTEM FJFHJR

 11. Dimitri Kod

  Dimitri Kod

  6 ditë më parë

  Humor kot.Keni mbaruar

 12. Djemte e Pasifikut The Pacific Boys

  Djemte e Pasifikut The Pacific Boys

  6 ditë më parë

  respekte

 13. Irini Bufi

  Irini Bufi

  7 ditë më parë

  Laraske e sektorit 😂😂😂😂😂

 14. Eliad Mance

  Eliad Mance

  7 ditë më parë

  Ylli me kte keng i ke ven kapak o ylli i jugut

 15. Albanaro Albanaro

  Albanaro Albanaro

  7 ditë më parë

  Gocat e shiz on top

 16. ff mikel ff mikel

  ff mikel ff mikel

  7 ditë më parë

  Nena💝❤❤💟💟

 17. Erlind Xhepa

  Erlind Xhepa

  7 ditë më parë

  Nena o zemra ime❤❤

 18. Erlind Xhepa

  Erlind Xhepa

  7 ditë më parë

  Po qaj

 19. Erlind Xhepa

  Erlind Xhepa

  7 ditë më parë

  Kenga e nenes❤😣

 20. Milot Gashi

  Milot Gashi

  8 ditë më parë

  Yelli

 21. Luftar Cili

  Luftar Cili

  8 ditë më parë

  Skeni me gje per te qeshure kote ja fusini tani vete llafe kote mi kote keni

 22. Maria

  Maria

  9 ditë më parë

  Sa hyri Ylli respekti im shkoi 100😸✨

 23. maimadhikingvend Mataraj

  maimadhikingvend Mataraj

  9 ditë më parë

  Respekt ju👑👑👑👑👑👑🔥

 24. Carlito Hoxha

  Carlito Hoxha

  9 ditë më parë

  I o bylys me ze bili

 25. Carlito Hoxha

  Carlito Hoxha

  9 ditë më parë

  Sa e embel ato te treja

 26. Carlito Hoxha

  Carlito Hoxha

  9 ditë më parë

  Almost all te gjith you

  • Rw Paradox PubgM

   Rw Paradox PubgM

   9 ditë më parë

   feride

 27. mario mario

  mario mario

  9 ditë më parë

  E vetmja arsye pse shof portokallin jan gazi flori dhe kt aktorin qe ben kapon dhe xhoda kta e mbajn portokallin

 28. ENDRITI

  ENDRITI

  9 ditë më parë

  Jeni legjenda

 29. ENDRITI

  ENDRITI

  9 ditë më parë

  Ahahahaha jeni te papare

 30. Ari Bani

  Ari Bani

  9 ditë më parë

  Freeee1🔥🔥🔥🔥

 31. Mari Maria

  Mari Maria

  9 ditë më parë

  Romina ben me shum per kte pune se ajo tjetra rri sikur e kan sjell me zor 😂

 32. Lorenco Lorenco

  Lorenco Lorenco

  10 ditë më parë

  ti je legjenda kenges te jugut o ylli po me kengen e nenes e je vulose fare

 33. Lata Saraci

  Lata Saraci

  10 ditë më parë

  Te lumt goja Ylli Baka

 34. Erisa Vranozi

  Erisa Vranozi

  10 ditë më parë

  Mire te ngjosh këtë artist sic është Ylli Baka sesa të ngjosh burri wok ❤️🥰

 35. Selma Kotoraj

  Selma Kotoraj

  10 ditë më parë

  Shum e bukur po ja mori telefonin kapos 😂😂

  • Jurgen Kabilo

   Jurgen Kabilo

   6 ditë më parë

   Epo shoku i Hekurit. Ai e solli 🤣🤣🤣🤣

  • Nexhi Mango

   Nexhi Mango

   8 ditë më parë

   Po e pame😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

 36. Gazmir Mema

  Gazmir Mema

  11 ditë më parë

  Fjal shpirti ka kjo keng

 37. L London

  L London

  11 ditë më parë

  Super

 38. amazon prime

  amazon prime

  11 ditë më parë

  Njeri me mjeshter se tjetri bravo cuna

 39. Elton Daily

  Elton Daily

  11 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 40. FF GOKU

  FF GOKU

  12 ditë më parë

  iku telefoni i kapllanit te xhepi i yllit

 41. Liljana Ceci

  Liljana Ceci

  12 ditë më parë

  ❤️🥊🔫🤣😭

 42. Jozef Comuku

  Jozef Comuku

  12 ditë më parë

  Ylli je yll 🇦🇱🇦🇱

 43. Agron Dolla

  Agron Dolla

  12 ditë më parë

  Kurr se kisha degju kaq me vemendjen starin wow verte nje ze legjend

 44. Loku 》

  Loku 》

  12 ditë më parë

  Super Like 👇

 45. Katerina Kati

  Katerina Kati

  12 ditë më parë

  Ylli baka

 46. Riza Collaku

  Riza Collaku

  12 ditë më parë

  Nuk shifet portokalli pa kto 3 tjeret bojn humor nga zori humor karaxhoz me marr rrogen

 47. ALDO VRAPI VRAPI ALDO

  ALDO VRAPI VRAPI ALDO

  12 ditë më parë

  BRAVO YLLI

 48. Anila Bermeta

  Anila Bermeta

  12 ditë më parë

  Yll yll super

  • Klaus 12

   Klaus 12

   12 ditë më parë

   Bravo

 49. Joker Agent

  Joker Agent

  12 ditë më parë

  A mor bir te keqen nena sa like shkojn per nenat shqiptare

  • Cledio Kledio

   Cledio Kledio

   8 ditë më parë

   Po

 50. Ann Annn

  Ann Annn

  12 ditë më parë

  Super pjes

 51. Elsi Dika

  Elsi Dika

  12 ditë më parë

  Super keng Bravo ..

 52. Luiza Hasa

  Luiza Hasa

  12 ditë më parë

  Te lumte goja o Ylli Baka, te gjitha kenget jane te bukura, por kjo e nenes eshte perle fare, bravo dhe ju cuna te portokallise

 53. AM'ARILDO ALB

  AM'ARILDO ALB

  12 ditë më parë

  4 legjenda ne skene

 54. Xheldi Vasku

  Xheldi Vasku

  12 ditë më parë

  Bravo

 55. Klaus 12

  Klaus 12

  12 ditë më parë

  Shume bukur e kendove

  • Bleona Ha

   Bleona Ha

   3 ditë më parë

   X

 56. Albano Lico

  Albano Lico

  13 ditë më parë

  Te lumte ajo goje Ylli Baka zoti te bekofte

 57. ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  13 ditë më parë

  Gjith bukurin e prishin duartrokitjet fallco!!!!

 58. 6371 official

  6371 official

  13 ditë më parë

  Legjendat 🧿🧿🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 59. lule lulee

  lule lulee

  13 ditë më parë

  Ylli esht i madh

  • lule lulee

   lule lulee

   12 ditë më parë

   @Kujtimcapja Kujtimcapja un apo ti se nuk e kuptova

  • Kujtimcapja Kujtimcapja

   Kujtimcapja Kujtimcapja

   12 ditë më parë

   Paske pir

 60. Labor Libri

  Labor Libri

  13 ditë më parë

  Bravo.ju jeni aktora jo ermal pithropi

 61. five stars

  five stars

  13 ditë më parë

  🔥 💥💥

 62. Planet Earth

  Planet Earth

  13 ditë më parë

  Hallall

 63. Amstel Heineken

  Amstel Heineken

  13 ditë më parë

  Çuna jeni👌👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 64. ff overdoza

  ff overdoza

  13 ditë më parë

  Bravo

  • Spartak Sina

   Spartak Sina

   13 ditë më parë

   Humor pa shije Vari topet;

 65. Jacek Wolf

  Jacek Wolf

  13 ditë më parë

  2 gjigandët e portokallis

  • Ernesto Che Guevara

   Ernesto Che Guevara

   12 ditë më parë

   @°°PA○LA°° 2 se njëri është pra 🤣😂😂🤣

  • °°PA○LA°°

   °°PA○LA°°

   13 ditë më parë

   3 legjendat e portokallis !!!!!

 66. sebiano 1

  sebiano 1

  13 ditë më parë

  O CA legjenda Jeni me te Miret historik te portokallis Jo si zgjebsat bess ciksi e ermal mamaqi

Faqja Tjeter