Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr
Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente 

 1. Emma Emma

  Emma Emma

  Muaj më parë

  Tregon ca sms qe ne nk lexojmë dot ,pirdh se ka lirohesh ervis

 2. Mary K

  Mary K

  Muaj më parë

  Ky eshtë si gore ! Po mjaft o njeri , je irrelevant

 3. Toni Toni

  Toni Toni

  Muaj më parë

  Kte moderatoren mu ne mes te intervistes e kisha qi rendshem 😂

 4. Vi G

  Vi G

  Muaj më parë

  Kjo prezantuesja duket sikur po prezanton filma porno ...Duket qe vetem medjen per te qire e ka ...

 5. Daily Things

  Daily Things

  Muaj më parë

  Qija ropt ca behet ne kete bote

 6. asnjeher jo

  asnjeher jo

  Muaj më parë

  SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen

 7. A. Sadiki

  A. Sadiki

  Muaj më parë

  Mjele kte lopen . Keep up

 8. Florenco Martini

  Florenco Martini

  Muaj më parë

  Ky a ropcim cun

 9. Unknown Disaster

  Unknown Disaster

  Muaj më parë

  Po ne nuk lexuam gje!

 10. Dardania Sacra - Kosova

  Dardania Sacra - Kosova

  Muaj më parë

  Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.

 11. marieta marieta

  marieta marieta

  Muaj më parë

  Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh

 12. Jeti Llatini

  Jeti Llatini

  Muaj më parë

  Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto

 13. Tomi Vlora

  Tomi Vlora

  Muaj më parë

  Ti mir qe je kurioze po je dhe kare

 14. GD Kaci

  GD Kaci

  Muaj më parë

  Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?

 15. Himena Grasies

  Himena Grasies

  Muaj më parë

  Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin

 16. Lum Berisha

  Lum Berisha

  Muaj më parë

  Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵

  • Himena Grasies

   Himena Grasies

   Muaj më parë

   Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin

 17. Mina Anim

  Mina Anim

  Muaj më parë

  Je shum i mir Elvis

 18. Lume Lajçi

  Lume Lajçi

  Muaj më parë

  Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !

 19. Arlinda Rexhepi

  Arlinda Rexhepi

  Muaj më parë

  🤗🤗

 20. Leonard Brasha

  Leonard Brasha

  Muaj më parë

  Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku

 21. beyond infinity

  beyond infinity

  Muaj më parë

  Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?

  • Daily Things

   Daily Things

   Muaj më parë

   🙃🙃🙃🙃🙃

  • Unknown Disaster

   Unknown Disaster

   Muaj më parë

   😂😂😂😂

 22. Sabrije Hurdha

  Sabrije Hurdha

  Muaj më parë

  ik

 23. Isnije Ziberi Nuredini

  Isnije Ziberi Nuredini

  Muaj më parë

  Q ene sp

 24. Marjan semema

  Marjan semema

  Muaj më parë

  Ky cfar bukurie.

 25. Geneva Ch

  Geneva Ch

  Muaj më parë

  Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕

 26. K L

  K L

  Muaj më parë

  Me antipatiku aty...

 27. Naim Zajmi

  Naim Zajmi

  Muaj më parë

  ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!

 28. LOREDANA LIFESTYLE3

  LOREDANA LIFESTYLE3

  Muaj më parë

  🤪🤪

 29. astritiable

  astritiable

  Muaj më parë

  Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮

 30. Genève Suisse

  Genève Suisse

  Muaj më parë

  *Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*

 31. Lumturi Meko

  Lumturi Meko

  Muaj më parë

  Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri

 32. Agji Bajrami

  Agji Bajrami

  Muaj më parë

  kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir

 33. the world

  the world

  Muaj më parë

  🤮🤮

 34. Besmir Misimi

  Besmir Misimi

  Muaj më parë

  Kjo si me be seks folen moderatorja

 35. klodian rrasaj

  klodian rrasaj

  Muaj më parë

  Loko je kan king ne at program

 36. Myzejen Radoniqi

  Myzejen Radoniqi

  Muaj më parë

  Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....

 37. Myzejen Radoniqi

  Myzejen Radoniqi

  Muaj më parë

  O loko po nuk je burree qe merr me femer

 38. italia

  italia

  Muaj më parë

  Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer

 39. Bruna Malaj

  Bruna Malaj

  Muaj më parë

  Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh

  • Amine-Burcu-Gulsim-Fans❤💖💋

   Amine-Burcu-Gulsim-Fans❤💖💋

   Muaj më parë

   Me ben supcrajt ta kthej

  • Amine-Burcu-Gulsim-Fans❤💖💋

   Amine-Burcu-Gulsim-Fans❤💖💋

   Muaj më parë

   @Majlinda Serdari me ben supcrajt ta kthej

  • five stars

   five stars

   Muaj më parë

   Për të 2tën

  • Majlinda Serdari

   Majlinda Serdari

   Muaj më parë

   👌

 40. frenki h

  frenki h

  Muaj më parë

  Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂

  • Ilajda Loka

   Ilajda Loka

   Muaj më parë

   Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂

  • GAMING Tv

   GAMING Tv

   Muaj më parë

   Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣

 41. ela ela

  ela ela

  Muaj më parë

  Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER

 42. Loredana Lifestyle 2

  Loredana Lifestyle 2

  Muaj më parë

  😅😅😅

 43. Apollo Beats

  Apollo Beats

  Muaj më parë

  Ik e cun bythqir

 44. anonim for life

  anonim for life

  Muaj më parë

  Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮

 45. Arenc Habilaj

  Arenc Habilaj

  Muaj më parë

  Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia

 46. b b

  b b

  Muaj më parë

  Po ca merreni me KET Legen..!!!

 47. simona

  simona

  Muaj më parë

  Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄

  • Klement Mecaj

   Klement Mecaj

   Muaj më parë

   @simona moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty

  • simona

   simona

   Muaj më parë

   @Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt

  • Klement Mecaj

   Klement Mecaj

   Muaj më parë

   Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti

 48. all you

  all you

  Muaj më parë

  si esht ky elvisi si buk me vete

 49. Majlinda Serdari

  Majlinda Serdari

  Muaj më parë

  Kjo moderatore e linjes 0900?

  • Arlinda Demiraj

   Arlinda Demiraj

   Muaj më parë

   Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr

  • Sefer Knap

   Sefer Knap

   Muaj më parë

   Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr

  • Vana Sulova

   Vana Sulova

   Muaj më parë

   Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Giovanna Joey

   Giovanna Joey

   Muaj më parë

   Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣

 50. A.

  A.

  Muaj më parë

  kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?

  • Samir Fejzulla

   Samir Fejzulla

   Muaj më parë

   🤣🤣🤣🤣

  • Manjola Kallushi

   Manjola Kallushi

   Muaj më parë

   Hahahahaha

  • Isli Endi

   Isli Endi

   Muaj më parë

   E ka shum eksitus

  • Tirona blu

   Tirona blu

   Muaj më parë

   @Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott

  • Tullio Sanremo

   Tullio Sanremo

   Muaj më parë

   🤣🤣🤣🤣

 51. baba gangdella

  baba gangdella

  Muaj më parë

  Like kush e njeh elvisin pi perputhen

 52. MM Di

  MM Di

  Muaj më parë

  Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet

Faqja Tjeter